امریکا 180 در ماسک توضیح داد

در حالی که کار در پکن در سال گذشته من به طور منظم خریداری بسته های N95 ماسک در محلی 7-Eleven. در سراسر شهر, ما

توسط NEWSOULS در 9 خرداد 1399

در حالی که کار در پکن در سال گذشته من به طور منظم خریداری بسته های N95 ماسک در محلی 7-Eleven. در سراسر شهر, ماسک یک لوازم جانبی شایع: در بسته بندی اتومبیل های مترو و شلوغ دوچرخه خطوط مسافران عینک آنها برای حفاظت از دود در طول سال.

زمانی که coronavirus ظاهر در چین در اواخر سال 2019 نه تنها ماسک در دست آنها نیز آشنا ابزار برای مبارزه با یک ویروس: بسیاری از مردم استفاده کرده و آنها را در طول شیوع سارس در سال 2003. بر اساس این تجربه و همچنین دولت مشاوره ماسک به سرعت تبدیل شد و حتی بیشتر به طور گسترده ای استفاده می شود نه تنها در چین بلکه در دیگر کشورهای شرق آسیا.

در مقابل ما که تا به حال تجربه کمی با ماسک-پوشیدن در زمان صبر کنید و ببینید رویکرد است. برای بیش از پنج هفته پس از جامعه گسترش برای اولین بار مستند در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) تلقی عمومی ماسک-پوشیدن لباس های غیر ضروری. در اوایل ماه آوریل آن را در نهایت معکوس آن موقعیت و توصیه عمومی به پوشیدن پارچه ماسک در فضاهای عمومی.

اما برخی از کارشناسان دیدم تاخیر به عنوان یک اشتباه و حتی پس از آن با این استدلال که این مورد برای پارچه ماسک — بر اساس شواهد از قبل از همه گیر شد به اندازه کافی قوی برای CDC توصیه می شود استفاده از آنها پیش از آن.

در حال حاضر تحقیقات جدید نشان می دهد که کشورهای شرق آسیا' تصویب اولیه از ماسک دارای نقش مهمی در توانایی خود را برای کنترل انتقال Covid-19 — و دولت ایالات متحده تردید ممکن است هزینه زندگی. "اگر ما تا به حال نقاب تا هر چه زودتر من فکر می کنم ما می تواند مانع بسیاری از این عفونت ها می گوید:" شان سؤ-Lin, یک متخصص بهداشت جهانی در دانشگاه ییل که به نام جهانی برای پوشش در آوریل بوستون گلوب op-ed شرکت نوشته شده با ییل اپیدمیولوژی رابرت Hecht.

تغییر در CDC ارشاد منجر به پرش در ماسک پوشیده در مه و اخیر HuffPost/نظرسنجی نشان داد که دو سوم از آمریکایی می گویند که آنها همیشه یا بیشتر پوشیدن ماسک یا پوشش های دیگر زمانی که آنها در نزدیکی افراد دیگر ،

مردم پوشیدن ماسک صورت در حالی که شرکت در سالانه یادبود روز جهانی کارگر در Staten Island, New York, on May 25.
اسپنسر پلات/گتی ایماژ

با ملت در حال حاضر بازگشایی بسیاری از کارشناسان با اشاره به رشد بدن از شواهد علمی از جمله یک دیدگاه چهارشنبه منتشر در مجله علمی, حمایت از جهانی ماسک-پوشیدن در مراقبت های بهداشتی تنظیمات هواپیما, رستوران ها و دیگر مکان های شلوغ با تهویه ضعیف. و بر اساس این شواهد تعداد فزاینده ای از کارشناسان با این استدلال که بیشتر دولت های ایالتی و محلی باید اختیارات پارچه ماسک در این مکان به بررسی گسترش coronavirus (15 متحده نیاز آنها را تا کنون).

این یک تغییر قابل توجه برای ما به حرکت به سمت اجباری ماسک در طول فقط چند ماه; اجازه دهید راه رفتن را از طریق ما چگونه به اینجا رسیدیم.

زمانی که اولین مورد از فرد به فرد انتقال گزارش شده در ایالات متحده در ژانویه 30, CDC گفت: آن را نمی توصیه عمومی استفاده از ماسک صورت. مقامات ایالات متحده متمرکز شده بود در تامین امنیت ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. اما در این روند آنها متناقض و زودرس اظهارات که ماسک موثر نبودند ،

در فوریه 27, CDC مدیر رابرت Redfield گفت: "با وجود نقش این ماسک در جامعه" و اضافه کرد "این ماسک نیاز به اولویت بندی شده برای متخصصان مراقبت های بهداشتی که به عنوان بخشی از کار خود را در حال مراقبت از افراد است."

در فوریه 29, صدای جیر جیر با ما جراح عمومی جروم Adams بیشتر به عنوان ابزار ماسک برای عموم:

در حالی که مقامات نگرانی که آیا ذخیره کردن ماسک های پزشکی بود موجه با توجه به عرضه محدود به طور کامل رد عمومی ماسک-پوشیدن رفت و در برابر موجود همه گیر توصیه ها و مطالعات علمی است. در ماه اکتبر سازمان بهداشت جهانی (WHO) منتشر شده راهنمای بالقوه پاندمی آنفلوانزا که گسترش از طریق قطرات تنفسی مانند coronavirus.

که هدایت آمده است: "در صورت ماسک پوشیده شده توسط افراد بدون علامت هستند مشروط توصیه می شود در موارد شیوع بیماری های همه گیر و یا به منظور کاهش انتقال در جامعه است."

بنیامین Cowling, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هنگ کنگ که همکاری این که شواهد بررسی می گوید: در یک جدی و همه گیر "کشورهای قطعا باید به پرتاب همه چیز را می کردم از جمله ماسک صورت است." اما در زمان ما بود بیش از حد تثبیت شده بر اساس احتکار و به رسمیت شناختن منافع بالقوه از توصیه پارچه ماسک.

در نهایت به عنوان موارد نصب شده در ایالات متحده آمد تا در آغوش که رویکرد و حل و فصل در یک راه حل که نمی تهدید تجهیزات حفاظت شخصی ذخیره. در آوریل 3, CDC توصیه می شود که عموم مردم از ماسک های پارچه ای به جای پزشکی-درجه ماسک — N95 ماسک ماسک که فیلتر یک درصد بالاتر یا ذرات و فولاد ماسک.

توضیح داد که چرا آن منتقل هدایت CDC اشاره کرد تحقیقات جدید نشان می دهد افراد بدون علامت می تواند انتقال ویروس است. اما سؤ-لین از دانشگاه ییل می گوید شواهد بدون علامت انتقال در حال حاضر به اندازه کافی روشن برای ما به توصیه ماسک با ماندگاری بسیار زودتر در این بیماری همه گیر.

در پی تغییر ارشاد حداقل 15 متحده در حال حاضر نیاز به پارچه ماسک در اماکن عمومی. اما در عمل هنوز هم به دور از جهانی با برخی از کسب و کار در حال حاضر به دلیل خودداری از خدمت به مشتریان است که پوشیدن یک ماسک با توجه به واشنگتن پست.

برخی از دانشگاهیان استدلال کرده اند که ما فرهنگ است ادامه داد: به یک مانع. هدر Akou مد مورخ در دانشگاه ایندیانا است که تحقیق سیاست رو پوشش می گوید: "متاسفانه در غرب, ما تمایل به واقعا کاردانی ماسک با مردم انجام کارهایی برای مقاصد نابکار" به جای به عنوان نماد سلامت است. "من قطعا فکر می کنم مردم با دیدن چهره و پوشش به عنوان چیزی دیگر مردم انجام دهد."

برای برخی از آمریکایی ها که فرسوده ماسک دهها تشدید شده است. آسیایی, آمریکایی گزارش داده اند که مورد آزار و اذیت برای پوشیدن ماسک و مردان سیاه و سفید قرار داده شده اند توسط پلیس در حالی که با پوشیدن آنها.

کاخ سفید کمک کرده است نه برای تغییر فرهنگ است. هر دو رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور پنس را مسخره ماسک توصیه های عمومی حضور بیش از چند هفته گذشته. زمانی که CDC اعلام کرد تغییر در هدایت رئیس جمهور تهمت و گفت: "شما می توانید آن را انجام دهید. شما لازم نیست به آن را انجام دهد. من انتخاب به انجام آن نیست." او افزود: "من آن را نمی بینم برای خودم."

مغلوب ساختن پیشی جستن مقاومت به ماسک ممکن است بیشتر در مورد اپتیک از هر چیز دیگری اما استفاده از ماسک پارچه دامن زده است بحث نه فقط در مورد اثر بخشی خود را, اما همچنین در مورد چگونگی بالا نوار برای شواهد علمی باید در طول یک بیماری همه گیر. به اندازه کافی شناخته شده در مورد هزینه ها و مزایای توصیه عمومی, ماسک های پارچه ای-پوشیدن برای CDC برای انجام آن پیش از آن در همه گیر?

رئیس جمهور تهمت تورهای یک کارخانه که تولید N95 ماسک در شهر فینیکس, آریزونا, on May 5.
معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

مطالعات علمی ارزیابی فولاد و N95 ماسک, اما نسبتا تعداد کمی نگاه کرد که آیا پارچه ماسک می تواند در جلوگیری از انتقال ویروس. در حالت ایده آل برای ارزیابی اثربخشی پارچه ماسک در این بیماری همه گیر, دانشمندان, را با استفاده از یک کارآزمایی بالینی تصادفی شده (RCT) به مقایسه چقدر Covid-19 بيمار گسترش این ویروس با و بدون پارچه ماسک. چنین آزمایشی را در وقت با ارزش و مطرح اخلاقی مشکلات.

برای این که پاندمی آنفلوانزا ماسک توصیه محققان را پیدا کنید از نظر آماری معنیدار شواهد از RCTs برای استفاده از ماسک صورت, اما از گسترده تر ادبیات آنها به این نتیجه رسیدند که ماسک می تواند کمی کاهش انتقال با توجه به Cowling.

فقدان مستقیم RCT شواهد برای Covid-19 ماسک-پوشیدن نباید متوقف کشور از استقرار آنها — از جمله پارچه در حالی که ماسک پزشکی ماسک لوازم باقی می ماند محدود تریش Greenhalgh یک مراقبت های بهداشتی اولیه کارشناس در دانشگاه آکسفورد و نویسندگان استدلال می کنند در British Medical Journal. شواهد غیر مستقیم نشان می دهد که ماسک بالقوه به کاهش Covid-19 انتقال و انتقادی آنها اشاره می کنند که منافع احتمالا هزینه های سنگین تر بودن: ماسک ارزان و خطرات ناشی از استفاده از آنها کم است.

علم

تحقیقات جدید به دنبال در فولاد ماسک آشنایی پشتیبانی به استفاده از آنها برای جلوگیری از ذرات ویروس از فرد آلوده از گسترش به هوا. یک مارس Nature Medicine مطالعه از یک نمونه از 10 نفر مبتلا به فصلی coronavirus یافت که مردم با پوشیدن ماسک های جراحی نمی ریختن ویروس در قطرات تنفسی و یا ذرات معلق در هوا (قطرات کوچکتر) در حالی که 30-40 درصد از افراد آلوده که نیست با پوشیدن ماسک آیا ریختن ویروس. این مطالعه همچنین نشان داد که فولاد ماسک به طور موثر مسدود قطرات حاوی آنفولانزا. "وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم ماسک کار می کنند متفاوت برای Covid-19 می گوید:" دانشگاه هنگ کنگ Cowling, که همچنین نویسنده این مطالعه است.

اثربخشی پارچه ماسک در برابر این ویروس بستگی دارد که چگونه از آن است که هنوز تحت بررسی است. با توجه به این که Covid-19 اسپرد از طریق قطرات که منتشر می شوند وقتی کسی عطسه, سرفه و یا ایران. کارشناسان همچنین استدلال کرد که Covid-19 در حال گسترش از طریق ذرات معلق در هوا.

پارچه ماسک موثر در فیلتر کردن قطرات بزرگتر. مثلا یک پارچه مرطوب و تقریبا به طور کامل مسدود شده و قطرات ایجاد شده توسط صحبت کردن در یک آزمایش توضیح داده شده در مارس New England Journal of Medicine, نامه به سردبیر.

ماسک همچنین می تواند کمک به فیلتر کردن کوچکتر ذرات معلق در هوا اما به میزان کمتر. مواد خانوار اعم از شال گردن به یک کیسه جارو برقی بود بین 48 درصد و 86 درصد راندمان تصفیه در مطالعه ای در این ذرات کوچکتر نسبت به 95 درصد نرخ بهره وری از N95 ماسک. یک ماسک اثر خواهد شد بستگی دارد در بخش مواد و شکل و همچنین به عنوان چگونه به صورت چسبیده متناسب با آن را روی صورت خود و این که آیا آن را پوشش بینی و دهان.

"آنچه که من نگران این است که قرار گرفتن در معرض ذرات کوچکتر که بازدم از صحبت کردن و تنفس و سرفه و عطسه می گوید:" لیزا Brosseau, یک متخصص بهداشت محیط در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو است که همکاری یک مقاله در مارس استدلال به اندازه کافی وجود ندارد داده ها توصیه می شود که اعضای عموم مردم بدون علائم سایش پارچه یا فولاد ماسک. در یک مصاحبه او گفت که او هنوز هم نمی تایید استفاده از پارچه ماسک به دلیل نگرانی در مورد چگونه موثر آنها در مسدود کردن آن ذرات. "من مشکلی ندارم با مردم با پوشیدن ماسک," او می گوید: "من به آنها می گویم مراقب باشید زمانی که شما پوشیدن یک ماسک است که شما لازم نیست تعداد آنها را."

برخی از کارشناسان استدلال می کنند که هر کس باید دسترسی به درجه بالا ماسک پزشکی (N95s) اگر منابع امن هستند. اما در این فاصله بسیاری از تشویق مردم به پوشیدن پارچه ماسک به عنوان یک نماد از اقدام جمعی در برابر ویروس.

"من آن را می پوشند به دلیل موثر است — آن را 100 درصد موثر است — اما آن را ... احترام به شخص دیگری و آن شخص دیگر به شما احترام بگذارند" دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی با سی ان ان گفت در روز چهارشنبه. "شما پوشیدن یک ماسک آنها با پوشیدن ماسک شما محافظت از هر یک از دیگر."

علاوه بر آزمایش های علمی در آزمایشگاه رشد شواهد از کشورهای شرق آسیا نشان می دهد که ماسک می تواند به کاهش انتقال Covid-19. از هنگ کنگ و تایوان و بسیاری از شرق آسیا دولتها شروع به ترویج ماسک-پوشیدن به زودی پس از Covid-19 شیوع آغاز شد.

در مقابل ما یک موجود فرهنگ با پوشیدن ماسک کمک جرقه سریع, ماسک, تصویب, در بخش, با توجه به این میراث ماندگار سارس. در هنگ کنگ به عنوان مثال "مردم به طور داوطلبانه آن را انجام داد و نه از مردم در حال انتظار برای هر دولت توصیه می گوید:" چی چیو لئونگ یک دکتر و سابق هنگ کنگ بهداشت عمومی رسمی است که حمایت جهانی برای ماسک-پوشیدن در طول بیماری همه گیر.

اما تصویب ماسک به طور کامل نمی شد سر راست است.

مردم با پوشیدن ماسک در میان شیوع کروناویروس در هنگ کنگ, چین, on May 26.
ژانگ وی/چین سرویس خبری via Getty Images

هنگ کنگ وزارت بهداشت توصیه عمومی استفاده از ماسک های جراحی در ژانویه 24, اما دولت ممنوعیت ماسک صورت معرفی شده در سال گذشته در این شهر تظاهرات هنوز هم برگزار می شود. Hongkongers شروع به پوشیدن فولاد و پارچه ماسک با وجود — یا در برخی موارد به دلیل — این ممنوعیت با توجه به Cowling. در شهر 97.5 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که آنها با پوشیدن ماسک در هنگام بررسی در اواسط فوریه.

به طور مشابه, در ژاپن, در حالی که نخست وزیر شینزو آبه بود برای انتقاد از تاخیر در پاسخ به همه گیری برخی از کارشناسان اعتباری ژاپن استانداردهای بالا برای بهداشت شخصی از جمله ماسک-پوشیدن با کمک به این ویروس را تحت کنترل در هفته های اخیر.

نگرانی در مورد سارس, آنفولانزای مرغی در سال 2004 و پس از آن آنفلوآنزای خوکی در سال 2009 به اوج محبوبیت از ماسک در ژاپن با توجه به 2012 مطالعه منتشر شده در جامعه شناسی سلامت و بیماری. با پوشیدن ماسک تبدیل به یک "خطر آیین" در این کشور نوشتن نویسندگان این مطالعه.

"هنگامی که ما در برخورد با بیماری و یا تهدید از بیماری ما با استفاده از دانش علمی اما این همه چیز نیست می گوید:" Mitsutoshi Horii یک جامعه شناس در چاسر کالج در انگلستان که به همكاري مطالعه است. "در ژاپن ماسک در واقع تابع در بسیاری از راه های مختلف. اساسا پوشیدن ماسک به مردم احساس امنیت — که در کنترل است."

در چین Covid-19 ماسک پوشیده بود و غریزی به حد معینی به عنوان به خوبی, اما قوی سیاست های دولت و همچنین کمک به تقویت پاسخ های عمومی. ووهان نیاز به استفاده از ماسک در فضاهای عمومی از هتل به پارک شروع ژانویه 22 — یک روز قبل از شهر مستند. یک نظرسنجی در سراسر کشور انجام شده درست پس از ووهان مستند آغاز کرد و نشان داد که 98 درصد از پاسخ دهندگان (نیمی از آنها زندگی می کردند در هوبئی استان به ووهان) بودند با پوشیدن ماسک در هنگام بیرون رفتن.

در ژانویه 30, ملی چین کمیسیون بهداشت منتشر شد Covid-19 دستورالعمل حفاظت که به نام برای پوشیدن تک-استفاده از ماسک های پزشکی در فضاهای عمومی. دولت به وضوح اظهار داشت که درجه بالاتر ماسک های پزشکی باید به سمت چپ برای استفاده از مراقبت های بهداشتی کارگران است.

در حالی که چین با آن مواجه ماسک کمبود در اوایل این بیماری همه گیر به جای رد ماسک مانند ما در ابتدا به دولت به سرعت ramped تا تولید برای پاسخگویی به تقاضای داخلی.

حتی اگر همه قبلا مناطق با خطر بالا در چین شده اند کاهش داد و به پایین خطر دولت ملی در ادامه به مردم توصیه به پوشیدن ماسک زمانی که آنها نمی تواند حفظ فاصله اجتماعی. پکن هنوز هم نیاز به ماسک-پوشیدن در مکان های شلوغ مانند مترو و سوپر مارکت ها.

برخی از مقامات چینی شده اند آوازی در نظر آنان که ماسک-پوشیدن است با کمک چین را مهار ویروس. جورج گائو مدیر کل چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: علم در مارس 27, "این اشتباه بزرگ در آمریکا و اروپا در نظر من این است که مردم نمی پوشیدن ماسک."

مردم با پوشیدن ماسک صورت نگرانی از coronavirus راه رفتن را از طریق یک پارک در سئول کره جنوبی در مارس 24.
اد جونز/خبرگزاری گتی ایماژ

دیگر کشورهای شرق آسیا از جمله کره جنوبی و تایوان نیز به سرعت در زمان به ماسک و تا حد زیادی موجود coronavirus. یک مطالعه جدید ارسال شده در آوریل 10 و هنوز هم در انتظار بررسی دقیق نشان می دهد این تصادفی نیست.

این مطالعه مقدماتی انجام شده توسط یک تیم از محققان در هنگ کنگ و اروپا نشان می دهد که 12 منطقه با یک موجود ماسک فرهنگ یا Covid-19 ماسک راهنمایی تمام شد قادر به محدود کردن گسترش ویروس و موارد را پایین بیش از 60 درصد از سطوح اوج. در مقابل, مناطق, که ندارد, ماسک هدایت شده اند قادر به رسیدن به این نشانگر از مهار. آن است که بیش از حد به زودی به می گویند که چگونه مهم نقش ماسک شده است می گوید: ده کای یک دانشمند کامپیوتر در کنگ Hong دانشگاه علم و فن آوری که همکاری این مطالعه اما ارتباط بسیار روشن است.

به عنوان ما بازگشایی طرفداران برای پوشش همه می گویند باید ملزم به پوشیدن آنها را در فضاهای عمومی برای مبارزه با کروناویروس. استدلال خود را? این ویروس می تواند از گسترش asymptomatically ماسک کاهش انتقال و نه مردم به اندازه کافی در حال پوشیدن آنها نشده است.

در میان طرفداران یک گروه بیش از 100 نفر از کارشناسان بهداشت و درمان که به امضا May 14 نامه و راه اندازی #Masks4All جنبش خواستار دولت ها در سراسر جهان به دستور ماسک برای عموم مردم. چندین کشور و ایالات متحده در پاسخ; جمهوری چک اسلواکی و اتریش در حال حاضر ماسک مورد نیاز در جمعه ویرجینیا شد آخرین وضعیت را به انجام این کار.

دو مدل در preprint د کای و نویسندگان نشان می دهد که چرا نیاز به ماسک ممکن است باعث تفاوت. با فرض استفاده از یک غیر, پزشکی, اما, با کیفیت بالا, ماسک, آنها دریافتند که اگر 80 درصد از جمعیت می پوشد ماسک زمانی که مستندات پایان همراه با اجتماعی فاصله ویروس می تواند حذف شود. این سناریو را در نتیجه 60,000 مرگ و میر در جمعیت به اندازه انگلستان (66.7 میلیون). اگر تنها 50 درصد از جمعیت می پوشد, ماسک موارد خواهد بود کاهش می یابد اما این ویروس ادامه خواهد داد به گسترش منجر به 240,000 مرگ و میر.

این مطالعه همچنین نشان می دهد که ماسک ها مفید اگر یک کشور دستیابی به سطح بالایی از ماسک-پوشیدن در روز 50 از شیوع. برخی از ایالات آمریکا هنوز برای رسیدن به آن نقطه است.

مردم با پوشیدن ماسک در جزیره ادم ساده لوح در شهر نیویورک در مه 25.
Alexi روزنفلد/گتی ایماژ

"انتظار می رود ابزار ماسک به مراتب اهمیت بیشتری نسبت به هزینه" د کای می گوید. "حتی اگر این عدم قطعیت 50-50 بود که آن را نمی," او می افزاید: "هنگامی که آن را تمام صعودی و نه نزولی را به شما شرط می بندم."

به منظور رسیدن به نزدیکی سطح جهانی از ماسک-پوشیدن هر چند ما ممکن است نیاز به ماسک و نه فقط مشاوره خود استفاده کنید. "ما نیاز به 70 یا 80 درصد پذیرش برای جلوگیری از گسترش به خصوص با مستند تدریجی می گوید:" جروم هوارد داده دانشمند در دانشگاه سان فرانسیسکو که همکاری شواهد و بررسی "بنابراین رویکرد فعلی [از اکثر متحده] فقط اصرار مردم به پوشیدن ماسک قطعا کار نمی کند."

در مه 27, سه دانشگاه پنسیلوانیا اساتید توضیح داده شده در نیویورک تایمز op-ed چرا مکمل سیاست ها و پیام رسانی نیز مورد نیاز برای ایجاد ماسک-پوشیدن آسان و قابل درک و طبیعی در ایالات متحده است. "واضح ترین راه برای جهانی پوشش است به تصویب قوانین و مجازات تخلفات" پن محققان نوشتن. "اما اجرای قانونی حکم به پوشیدن ماسک های عمومی می تواند دشوار و پر هزینه و گسترده در میان تردید می تواند منجر به واکنش و حتی خشونت است. بنابراین حکم نیست یک راه حل کامل است."

به عنوان مورد برای جهانی پوشش است تقویت Cowling تاکید می کند که ماسک باید بخشی از یک رویکرد گسترده تر برای کنترل ویروس. به گفته های اخیر مطالعه مشاهدهای از هنگ کنگ Covid-19 پاسخ که او همکاری نزدیکی جهانی پوشش یکی از چندین غیر دارویی اقدامات از جمله quarentines مرز محدودیت فاصله — که به احتمال زیاد کمک به کاهش انتقال است. "از تجزیه و تحلیل ما در هنگ کنگ به نظر می رسد مانند ماسک های صورت کمک می کند اما کافی نیست و خود به خود برای حفظ و انتقال به یک سطح پایین می گوید:" Cowling.

"من فکر می کنم این مهم است که ما نمی دهد این تصور که مردم می توانند با تکیه بر ماسک صورت به آنها را امن نگه دارید," او می گوید. "ماسک مفید هستند اما آنها یک گلوله سحر و جادو در برابر coronavirus."

لیلی پایک یک علم است, بهداشت و محیط زیست گزارش (SHERP) دانشجوی کارشناسی در دانشگاه نیویورک و یک روزنامه نگار مستقل با تمرکز بر چین است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن