آمریکا فلافل در حال حاضر باز در دلمار حلقه

برای بزرگنمایی کلیک کنید حسن نیت ارائه میدهد از آمریکا فلافل آمریکا فلافل در خدمت معتبر اردن-inflected غ

توسط NEWSOULS در 15 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید American Falafel serves authentic, Jordanian-inflected Middle Eastern Cuisine in University City. - COURTESY OF AMERICAN FALAFEL
  • حسن نیت ارائه میدهد از آمریکا فلافل
  • آمریکا فلافل در خدمت معتبر اردن-inflected غذاهای خاورمیانه در دانشگاه شهر.

محمد Qadadeh نمی تواند کمک کند اما خنده وقتی پرسیده شد که چرا او را به باز کردن یک رستوران در میان COVID-19 همه گیر و تحولات اجتماعی در حال حاضر تاب کشور است.

"یک طعم و مزه مواد غذایی ما و شما می دانید که چرا من تصمیم به باز کردن این" Qadadeh می گوید.

برای Qadadeh او کنسرو پاسخ — چیزی که او تا به حال به عمل چرا که او دریافت سوال چند بار در روز از او می تواند -- است که در واقع یک زبان-در-گونه اذعان چالش های پیش او را به عنوان او هدایت افتتاح اولین رستوران در میان بحران است. واقعیت این است که Qadadeh امضا اجاره نامه در مارس 1 برای ساختمان است که می تواند تبدیل به آمریکا فلافل — تنها چند روز قبل از حد کامل COVID-19 تاثیر را نشان می دهد خود را به این شهر مواد غذایی و آشامیدنی ، احساس که او رفته بود گذشته نقطه بدون بازگشت, او تا به حال هیچ چاره ای اما برای نونهالان, باز, مارس 30 تقریبا دو ماه بعد از او برنامه ریزی شده بود.

به عنوان Qadadeh توضیح می دهد که این دو ماه جزئی در مقایسه با دو سال او خواب بوده باز آمریکایی فلافل. سابق اجرایی با مسترکارت اردن بومی شده است زندگی در سنت لوئیس از سال 1997 کار در شرکت اوفالن (و قبل از آن حرکت مریلند هایتز) محل. کار خود را مورد نیاز است که او در سفر بین میسوری و خاورمیانه و زمانی که او در خارج از کشور او در هر فرصت را به افراط در غذاهای او بزرگ شده است.

هنگامی که او به خانه بازگشت به آمریکا پس از این سفر کسب و کار او مدت زمان طولانی تر برای خاورمیانه غذایی او با تجربه در خارج از کشور. در نهایت که اشتیاق تبدیل به یک برنامه برای باز کردن رستوران خود را. او شروع به طرح این ایده برای تبدیل شدن به آمریکا فلافل بیش از دو سال گذشته برنامه های خود را کردم یک افزایش بزرگ در حدود شش ماه پیش زمانی که او به ارمغان آورد مشهور اردن آشپز آقای Feras برای کمک به او را با این پروژه است.

Qadadeh شور همراه با آشپز Feras' 27 سال تجربه در پخت و پز غذاهای خاورمیانه در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در آمریکا فلافل. سریع-بازی گاه به گاه رستوران واقع است که در سابق Paul به سبک نیویورک پیتزا نمای در دلمار, حلقه, ویژگی های انواع غذاهای سنتی خاورمیانه مانند حموس, shawarma tabouleh و فلافل. تقریبا همه چیز ساخته شده است در خانه آماده و برای سفارش — حتی tabouleh و فتوش در حال پرتاب درست در مقابل مهمانان و شاورما است گریل شده به سفارش.

"من بسیار خاص مدیترانه مواد غذایی" Qadadeh می گوید. "شعار من این است که اگر من آن را نمی خورند من نمی خواهد آن را در خدمت."

Qadadeh است تا به ویژه در مورد مواد غذایی است که او حتی تجهیزات وارداتی را حموس و فلافل از اردن به طوری که او می تواند طعم و مزه و بافت درست و مناسب است. او و آشپز اسرا نیز در حال توسعه ی دستور غذاها برای شش ماه گذشته به طوری که آنها می تواند اعتماد به نفس آنها همه چیز را دقیقا همانطور که آنها می خواهند و آنها باید وسواس بیش از هر جزئیات از جمله نان که آنها در هر روز دیگر از اردن نانوایی در شیکاگو است.

پس از باز کردن تاریخ و زمان آخرین شنبه Qadadeh شده است با هیجان پاسخ. هر چند COVID-19 شیوع تغییر کرده است راه کسب و کار رستوران در عمل او احساس می کند که آمریکا فلافل انجام شده است به عنوان به خوبی به عنوان آن می تواند در محیط فعلی است. رستوران ارائه می دهد takeout و تحویل دارای صندلی در فضای باز و در نظر گرفتن هر احتیاط برای ناهار خوردن در خدمات از جمله ویژه تمیز کردن ظرفیت و جدول فاصله پروتکل های.

این یک چالش است اما یکی که Qadadeh اصرار او تا است.

"من طبیعت بسیار مثبت و خوش بینانه و من همیشه سعی کنید برای پیدا کردن یک راه حل برای مشکلات در زندگی" Qadadeh می گوید. "این است که امریکا سرزمین رویاها. ما می توانیم آن را کشف کردن."

آمریکا فلافل باز از دوشنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 11 شب و شنبه و یکشنبه از ساعت 11 صبح تا 11 p. m. در حال حاضر این رستوران است که در انتظار آن مشروب مجوز اما برنامه ای برای آبجو و شراب به زودی در دسترس. برای مشاهده منو بازدید americanfalafel.com.

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در cheryl.baehr@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب