آمریکا ی بزرگ

در اولین شب از کنوانسیون ملی دموکراتیک 2020، من نگه داشته فکر کردن به بازگشت به crescendo از دونالد ترامپ آدرس

توسط NEWSOULS در 28 مرداد 1399

در اولین شب از کنوانسیون ملی دموکراتیک 2020، من نگه داشته فکر کردن به بازگشت به crescendo از دونالد ترامپ آدرس افتتاحیه. "این مورد آمریکایی همین جا متوقف می شود و همین حالا متوقف می شود."

وقتی ترامپ آن کلمات را به زبان می راند، عجیب زنگ می زد. نرخ بیکاری ۴/۷ درصد بود. فقر در حال سقوط بود. جرم و جنایت خشونت آمیز در حال سقوط بود. نسبت آمریکایی ها با بیمه درمانی رو به افزایش بود. آمریکا مشکلات واقعی و جدی داشت، از تغییرات آب و هوایی گرفته تا دستمزد های راکد تا فقر کودکان تا نژادپرستی سیستمیک. اما این دیستوپسیا ترامپ قاتل توصیف شده بود.

تقریبا چهار سال بعد، کلمه ی کارناژ احساس می کند که احساس می کند. بیش از 170000 آمریکایی در بیماری همه گیر ویروس کوروناویروس جان خود را از دست داده اند. ایالات متحده حدود 155 مورد تایید شده کوروناویروس در هر میلیون نفر در روز را مشاهده می کند، بیش از پنج برابر این میزان در اتحادیه اروپا. کودکان از مدرسه خانه هستند، بدون هیچ مسیر امن بازگشت به کلاس درس. بیکاری بالاتر از ۱۰ درصد است — بالاتر از زمان بدترین ماه های بحران مالی. نسبت آمریکایی ها با بیمه درمانی در حال سقوط است، و نرخ قتل در شهرها به سرعت در حال تازش است.

شبي که اولين بار در کنوانسيون دموکراتها بود ممکنه به خوبي به عنوان يک يدونه از آمريکا استفاده شده باشه لحظاتي از آن بود که به تماشا ي خود مي خيالد. کریستین اورکوئیزا پدرش را به یاد می اورد که پس از شرکت در یک شب کارائوکه با دوستانش، کووید-۱۹ را گرفتار کرد. اون فکر ميکرد که رئيس جمهور ترامپ وقتي گفت ويروس داره محو ميشه او چند هفته بعد درگذشت، جدا از خانواده اش. "پدر من سالم بود 65 ساله، Urquiza گفت: تنها شرط موجودش اعتماد به دونالد ترامپ بود و برای این کار، او با زندگی اش پول پرداخت."

گوئن کار، مادر اریک گارنر، پسرش را به یاد می اورد که توسط یک افسر پلیس شهر نیویورک کشته شد. می دانم وقتی پسرم به قتل می رسه، شورش بزرگی در گرفت، اما بعد شبه هی حل شد. "ما نمي تونيم اجازه بديم اوضاع آروم بشه" رادنی و فیلونی فلوید یک لحظه سکوت را برای برادرشان جورج فلوید رهبری می کنند که توسط یک افسر پلیس مینه سوتا خفه شده بود. شهردار دی سی موريل بوسر، روزی را يادآور شد که رئيس جمهوری دستور داد معترضين صلح جو با گاز اشک آور به يک عکس با کتاب مقدس بگيرند.

رژه از صاحبان دفتر جمهوری خواهان اعلام کرد که آنها تایید جو بایدن -- نه به دلیل آنها با او موافق است ، اما به دلیل آنها نمی تواند تحمل تماشای آنچه نامزد حزب خود را به کشور انجام می دهد.

جان کاسیچ، رئیس سابق اوهایو، گفت: «من یک جمهوری خواه در طول عمرهستم، اما این دلبستگی، دومین جای مسئولیت من را در قبال کشورم دارد» به همین دلیل من انتخاب کردم که در این کنوانسیون حاضر بشم در زمان های عادی، چیزی شبیه به این احتمالاهرگز اتفاق نمی افتد، اما این ها زمان های عادی نیست."

سن برنی ساندرز در سخنرانی خود اوضاع را به شدت خلاصه کرد. آمریکا، او گفت، با "بدترین بحران بهداشت عمومی در 100 سال و بدترین فروپاشی اقتصادی پس از افسردگی بزرگ مواجه است. ما با نژادپرستی سیستمیک و تهدید عظیم برای سیاره تغییرات آب و هوایی مواجه یم. و در میانه این ها، رئیس جمهور داریم که نه تنها از روی اِنکار کردن به این بحران ها، بلکه ما را از مسیر اقتدارگرایی به پایین می کِشد.»

میشل اوباما در سخنرانی کلیدی خود مقایسه با روز انتخابات را صریح انجام داد. چهار سال بعد، وضعیت این ملت بسیار متفاوت است، او گفت. بیش از 150000 نفر جان خود را از دست داده اند و اقتصاد ما به دلیل ویروسی که این رئیس جمهور برای مدت طولانی از آن پایین می رفت، در حال شرم آوری است. میلیون ها نفر بی کار مانده است. تعداد زیادی از آنها مراقبت های بهداشتی خود را از دست داده اند; بیش از حد بسیاری از تلاش برای مراقبت از ضروریات اساسی مانند غذا و اجاره; بیش از حد بسیاری از جوامع در کدر مانده اند تا با اینکه آیا و چگونه به باز کردن مدارس ما با خیال راحت دست و دست و کار داشته باشد."

دونالد ترامپ رئیس جمهور اشتباهی برای کشور ماست، او ادامه داد. او بیش از زمان کافی برای اثبات این که او می تواند کار را انجام داده است، اما او به وضوح در بیش از سر خود است. اون نميتونه اين لحظه رو ببينه اون به سادگي نميتونه کسي باشه که ما بهش نياز داريم تا براي ما باشه این چیزی است که آن است."

وقتی ترامپ به کار خود دست زد، در سال ۲۰۱۷، او گفت که این کار و کارخونه "همین جا متوقف می شود و همین حالا متوقف می شود." در حقيقت، اون کارو شروع کرده بود اين رکورد ترامپه به سادگی بیان واقعیت لحظه ای است برای ارائه کیفرخواست لعنتی از ریاست جمهوری خود را. اين چيزيه که هست

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن