چگونه آمریکای جنوبی شد coronavirus کانون

آمریکای جنوبی تبدیل شده است "جدید کانون" از بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) —

توسط NEWSOULS در 6 خرداد 1399

آمریکای جنوبی تبدیل شده است "جدید کانون" از بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) — و به نظر می رسد این وضعیت وجود دارد رفتن به بدتر قبل از آن بهتر است.

این منطقه به طور رسمی بیش از 636,000 موارد تایید شده و بیش از 31,000 مرگ و میر در مه 25. اما با توجه به کمبود تست و تجهیزات پزشکی از کارشناسان بر این باورند که شیوع به مراتب بزرگتر از اعداد رسمی نشان می دهد.

برزیل در این قاره بزرگترین و پرجمعیت ترین کشور همچنین بزرگترین شیوع بیش از 363,000 تایید موارد — و رئیس جمهور Jair Bolsonaro است که هنوز هم حاضر به تحمیل اقدامات تهاجمی برای جلوگیری از گسترش.

در پرو در منطقه دوم بیشتر تحت تاثیر قرار کشور بسیاری از نقاط کشور از فقیرترین ساکنان مجبور به نقض دولت-اعمال قرنطینه اقدامات و منع رفت و آمد به منظور خرید مواد غذایی برای روز و یا دسترسی دولت محرک مزایای.

و در شیلی به ناتوانی دولت در ارائه مواد غذایی به اندازه کافی برای شهروندان در طول همه گیر باعث شده است تا هزاران نفر را به خیابان های پایتخت, سانتیاگو در اعتراض به مستند ایجاد یک زمین مناسب برای پرورش این ویروس به گسترش است. رئیس جمهور Sebastián Piñera گفت: شیوع این بیماری به ارمغان آورده است در این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی "بسیار نزدیک به حد" شکستن.

حتی بیشتر در مورد کارشناسان می گویند این شرایط بعید است که به بهبود در هر زمان به زودی.

بسیاری از کشورهای آمریکای جنوبی را کمبود سیستم مراقبت های بهداشتی است که برای مقابله با بیماری های عفونی بومی منطقه حتی قبل از coronavirus رسید. به علاوه نیمکره جنوبی است که رهبری به زمستان فصل است که منجر به بیماری های مانند coronavirus بیشتر شایع است. گسترده فقر بدتر ممکن است این مشکلات به عنوان فقیرترین ساکنان مبارزه به پرداخت برای مراقبت و یا سرپیچی از اقامت در خانه سیاست در جستجوی غذا و بودجه.

این روند که باید Evangelina Martich آرژانتین است کارشناس سیاستگذاری سلامت در دانشگاه کارلوس سوم اسپانیا نگران آمریکای جنوبی را در آینده نزدیک است. "به پیامدهای اقتصادی و اجتماعی خواهد بود," او به من گفت.

با بیش از نیمی از منطقه کل coronavirus موارد برزیل است که در قلب آمریکای جنوبی را Covid-19 مشکلات است. دکتر Carissa اتین که مدیر منطقه ای برای آمریکا به خبرنگاران گفت: روز شنبه که وضعیت در این کشور بد است و پیش بینی شده به بدتر.

"ما به ویژه نگران آن است که تعداد موارد جدید گزارش شده در هفته گذشته در برزیل به بالاترین سطح برای هفت روز پس از وقوع آغاز شد" اتین گفت. او همچنین با اشاره به کروناویروس مدل نشان می دهد که "مرگ و میر روزانه در حال رشد نمایی در پیش بینی یک اوج در مورد 1,020 روزانه مرگ و میر در 22 ژوئن سال 2020 است. توسط اوت 1 سال 2020 در مجموع 88,300 مرگ و میر پیش بینی شده است."

بسیار, اگر نه همه از سرزنش برای برزیل وخیم شماره می افتد در Bolsonaro ،

به عنوان بورسی را تنها کربی به گزارش رئیس جمهور برزیل در ادامه به حداقل رساندن بیماری به عنوان "کمی آنفولانزا" و ترویج استفاده از مواد مخدر اثبات نشده مانند هیدروکسی کلروکین برای درمان آن است. چنین مواضع موجب عظیم مبارزه بین Bolsonaro و دولت و رهبران محلی که گرفته اند این بحران جدی تر اعمال سختگیرانه مستند اقدامات در مخالفت با رئیس جمهور.

آشفتگی های سیاسی که منجر به شلیک یک وزیر بهداشت و استعفای وزیر که جای او منجر به نتایج فاجعه آمیز است.

برزیل نظام سلامت در حال حاضر تیره و تار قبل از همه گیر در حال حاضر در بیمارستان سیستم در برخی از شهرستانها عمده آن در آستانه به طور کامل غرق شده است. کمبود لوازم و تجهیزات بهداشت و درمان قرار گرفته و به کارگران خط مقدم در خطر است.

در ضمن این ویروس به سرعت در حال گسترش در میان بیشتر آسیب پذیر جوامع به خصوص در محله فقیرنشین در حومه شهرستانها که در آن اجتماعی فاصله تقریبا غیر ممکن است به علت تنگ و یا شرایط غیر بهداشتی و تعداد افرادی که باید هر روز فقط برای زنده ماندن. آن را نیز رسیده از راه دور جوامع بومی که به دور از مراقبت های بهداشتی کافی.

"ما بسیار نگران" مارکوس اسپینل های واگير وزارت در سازمان بهداشت پان آمریکا به تازگی به خبرنگاران گفت:. برزیل "هنوز راه طولانی برای رفتن" قبل از آن می بیند هیچ نشانه ای از پیشرفت او اضافه شده است.

اما برزیل تنها کشور رنج می برند. پرو نیز دیده می شود یک انفجار از موارد در ماه گذشته. به عنوان از آوریل 25, آن را تا حدود 120,000 موارد تایید شده و قریب به 3500 نفر مرگ و میر هستند که هر دوی این منطقه دومین برگه.

"این وضعیت نه فقط بهداشت و درمان اضطراری اما سلامت فاجعه" دکتر آلفردو Celis از کالج پزشکی پرو گفت CNN en Español, و اضافه کرد که "این بیماری همه گیر است پیشی گیرد و پاسخ ظرفیت بخش بهداشت و درمان."

هر چند پرو یکی از اولین کشور در آمریکای جنوبی برای تحمیل یک مستند بسیاری از پرو از ضرورت مشاهده نمی اجتماعی فاصله پروتکل های. چرا که میلیون ها نفر در این کشور فقیر هستند و باید ترک خانه های خود را هر روز برای پیدا کردن کار و خرید مواد غذایی. غذا بخشی بسیار مهم است به عنوان تنها 49 درصد از پرو خانه های خود را یک یخچال و یا فریزر با توجه به این کشور در سال 2017 سرشماری.

نیاز به خرید غذا برای بعد از مصرف باعث شده است تا همواره جمعیت زیادی در بازارهای مجبور هزاران نفر را به محله های نزدیک به صورت روزانه. "ما باید تحمل [جمعیت] از آنجا که هیچ راه دیگری وجود دارد:" زن گفت: تلویزیون پرو در ماه آوریل است. "ما نمی خواهد که مواد غذایی است. ما هیچ چیز برای خوردن که چرا ما باید به اینجا می آیند."

این معضل در میان دیگران است چرا پرو آینده به نظر می رسد بسیار نگران کننده است. "پرو پیش بینی شده است به اوج روزانه مرگ و میر است که تخمین زده می شود در حدود 168 [در هر روز] توسط 30 ژوئن" اتین که آمریکا کارگردان گفت: در روز سه شنبه جلسه. "و با 4 اوت سال 2020 در مجموع بیش از 13000 مرگ و میر پیش بینی شده است."

این وضعیت در شیلی منطقه سوم-سخت ترین-آمار کشور با 74,000 آلوده و بیش از 750 مرده ممکن است ارائه یک نگاه اجمالی به آمریکای جنوبی را در آینده.

این کشور در حال تجربه حاد کمبود مواد غذایی به دلیل کمبود منابع برای پرداخت آنها در طول بحران. این موجب جرم ضد قفل تظاهرات در پایتخت هفته گذشته است. در یکی از تظاهرات اخیر در ال بسقو یکی از سانتیاگو فقیرترین محله های مردم انداخت سنگ در پلیس و سوخته شمع از چوب است.

"هفته گذشته ما تا به حال یک تقاضا از همسایگان برای مواد غذایی" سعدی Melo شهردار El Bosque محله و یک عضو اپوزیسیون حزب سوسیالیست گفت: ایستگاه رادیویی محلی BioBio. "ما در یک وضعیت بسیار پیچیده از گرسنگی و کمبود کار است."

در پاسخ Piñera گفت: دولت خود را ارائه 2.5 میلیون سبدهای مواد غذایی و دیگر ملزومات در هفته آینده با اولویت رفتن به "آسیب پذیر ترین خانواده ها است."

بیش از آخر هفته دولت همچنین اعلام کرد سه ماه اضطراری پایه درآمد برای حدود یک چهارم از شیلی جمعیت برای کمک به پرداخت هزینه برای مواد غذایی و دیگر نیاز دارد. هنوز چند معتقدیم این اقدامات به اندازه کافی خواهد بود برای حل شیلی مشکلات اقتصادی. در ضمن شیوع کروناویروس در ادامه به گسترش است.

واضح است که پس از آن خیلی از جنوب امریکا در تنگه وخیم است. مشکل این است که این بحران محدود به ادامه — و به احتمال زیاد بدتر.

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد کنه تا در آمریکای جنوبی و سیستم مراقبت های بهداشتی در این قاره در حال غرق شده است.

"تخت بیمارستان, بهداشت حرفه ای و تجهیزات پزشکی در کل مانند هواکش شد و در حال حاضر در تامین کوتاه مدت و حتی قبل از شروع این بیماری همه گیر" سارا Niedzwiecki متخصص در سیستم مراقبت های بهداشتی در جنوب امریکا در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز به من گفت که در ماه گذشته. "پس از Covid-19 ترس از سلامت سیستم سقوط است," او گفت:, و اضافه کرد که "خدمات بهداشت کمبود یک چالش برای هر کشوری در آمریکای جنوبی است."

آمریکای جنوبی است و همچنین نزدیک شدن به فصل آنفولانزا به عنوان نیمکره جنوبی سر به زمستان. کارشناسان می گویند آنفولانزا را افزایش می دهد تعداد زیادی از مردم به دنبال توجه پزشکی. این منطقه نیز همچنان به مبارزه با سایر بیماری های عمده ای از جمله دانگ و تب زرد و chikungunya که همه نیاز به منابع فوق العاده ای برای درمان و در نهایت از بین بردن.

آن را کمک نمی کند که کشورها به دنبال تجهیزات لازم مانند ماسک و هواکش در حال گرفتن بیشتر توپ زدن با غنی کشور است. و اکثر دولت آمریکا جنوبی نیز هنوز از وضعیتی وخیم از بحران مالی 2008 و عمیقا در بدهی.

که بدان معنی است که حتی اگر رهبران منطقه ای می خواستم به صرف پول بیشتر برای رسیدگی به بحران بلندی آنها می خواهم در واقع باید به خود قرار داده و در دراز مدت اقتصادی معرض خطر است. "این آسان نیست به بدهی بیشتر به دلیل این کشورها در حال حاضر بسیار مدیون," دانشگاه شیکاگو مایکل آلبرتوس به من گفت که در ماه آوریل است.

وضعیت اقتصادی تنها به بدتر به اقتصاد جهانی سر به رکود است. بسیاری از اقتصادهای در منطقه هستند به شدت وابسته به صادرات کالا: نفت از ونزوئلا و اکوادور, فلزات گرانبها مانند روی و مس از شیلی ، پرو و بولیوی. بدون تجارت خارجی و با چند درون قاره ای, خرید و فروش, اقتصاد ملی و دولت را از دست بدهند درآمد آنها نیاز به مبارزه با این بیماری است.

همه از آن است که به خصوص خبر بد برای منطقه فقیر آن را تا حدود 30 درصد از این قاره را در کل جمعیت. مشکلات خود را پرداخت برای مراقبت های پزشکی و یا خرید مواد غذایی به معنی آنها خواهد شد آنهایی که به رنج می برند بیشتر در طول بحران ، میلیون ها نفر زندگی می کنند در محله های فقیرنشین و لازم نیست که رایگان یا قابل اعتماد دسترسی به آب اقدامات ایمنی اساسی مانند اجتماعی فاصله و به طور منظم شستن دست تقریبا غیر ممکن است.

شاید جای تعجب نیست که کشورهای آمریکای جنوبی با توجه به آرامش مستندات خود را. که ممکن است کمک به کاهش برخی از اقتصادی درد در کوتاه مدت اما آن می تواند فاجعه آمیز در دراز مدت اگر coronavirus مجاز است به گسترش بدون کنترل.

"تعداد زیادی از مردم که می تواند در نهایت می میرند در مکان هایی مانند برزیل و بقیه از آمریکای جنوبی می تواند به مراتب بیش از آنچه که ما شاهد آن هستیم در ما" پیتر hotez را بازتوییت کرد رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور گفت: وال استریت ژورنال روز یکشنبه.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب