امریکا تقریبا 800 میلیاردرهای یک رکورد

امریکا در حال حاضر به تقریبا 800 میلیاردرهای یک رکورد است که حساب برای بیش از یک چهارم از جهان megarich. که ظه

توسط NEWSOULS در 11 تیر 1399

امریکا در حال حاضر به تقریبا 800 میلیاردرهای یک رکورد است که حساب برای بیش از یک چهارم از جهان megarich.

که ظهور میلیاردر کلاس ساخته شده است استارک در یک گزارش جدید که رنگ های مالی ممکن است در کامل ترین تصویر نشده است. آن را نیز به عنوان یک زنده تصویر لحظهای از آمریکا نابرابری درآمد در زمانی که ضد میلیاردر احساسات رو به افزایش است و سوخت رسانی جهانی واکنش در برابر فوق العاده ثروتمند نخبگان از هر دو سمت چپ و راست. بنابراین بحث بر سر این که آیا جهان megarich بیش از حد غنی است که واقعا یک بحث در مورد اینکه آیا امریکا megarich بیش از حد غنی است.

تعدادی از میلیاردرهای آمریکا رسیده 788 تا پایان 2019 12 درصد افزایش از سال قبل بر اساس این گزارش از Wealth-X که به تولید گوشیهای سالانه مطالعه است. کسانی که میلیاردرهای آمریکایی در حال حاضر کنترل $3.4 تریلیون دلار در مجموع دارایی های 14 درصد بیشتر از آنها در پایان سال 2018 است.

کشور بعدی-بیشترین تعداد میلیاردرهای چین کمتر از نیمی از این تعداد از ما. که $3.4 تریلیون دلار در آمریکا میلیاردرهای' ارزش خالص بیش از مجموع خالص worths از میلیاردرهای ساکن در هشت کشور جهان است.

تنها سه سال قبل در پایان سال 2016 امریکا تا به حال 620 میلیاردرهای. این میلیاردرهای کنترل فقط $2.6 تریلیون پس از آن. اما ظهور دره سیلیکون — و خود را با تکنولوژی غول که باید سر به فلک کشید در ارزش در سال های پس — ساخته شده از میلیاردر آمریکایی کلاس.

منطقه سان فرانسیسکو سوم-ترین-خانه مشترک برای میلیاردرهای تا از مکان پنجم در سال 2016. دیگر شهرهای آمریکا در حال حاضر در میان بزرگترین میلیاردر غلظت هستند نیویورک (شماره 1 به طور کلی با 113) و لس آنجلس (شماره 7 به طور کلی با 44).

و با وجود چند نشانه که تکنولوژی boom مصاحبه یا حداقل تأثیر خط پایین خود را میلیاردر رهبران. به عنوان coronavirus wrecks اقتصاد در سراسر جهان تهدید کننده زندگی کم درآمد و طبقه کارگر و مردم میلیاردرهای جهان انجام می دهند بسیار خوب است. که به ویژه در بخش تکنولوژی که در آن وجود دارد 8.4 درصد بیشتر میلیاردرهای سراسر جهان به عنوان از آوریل سال 2020 در مقایسه با پایان سال 2019. که بالاترین سربازان ارتش از هر بخش.

وجود دارد که بیشتر آمریکایی میلیاردرهای تر از همیشه کمک می کند تا توضیح دهد که چرا بیشتر وجود دارد واکنش از ما دیده ایم در مدت زمان طولانی به خود جنگ سینه و نفوذ است. "میلیاردر" شد توهین دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری در سال گذشته با نامزدها حتی بحث که آیا میلیاردرهای "باید وجود داشته باشد." محافظه کار populists باید فشرده در این میلیاردرهای به دنبال نخبگان "globalist" اهداف سیاست که ترک طبقه کارگر آمریکایی از جمله کسانی که رای دادند برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خشک. و گروه کر از منتقدان با برخی از موفقیت بدبختانه یکی از دارایی های میلیاردرهای — تعهد خود را به انسان دوستی — به یک مسئولیت با تبدیل آن به یک بحث بیش از اجتناب از مالیات.

این بازجویی از میلیاردرهای صرفا علمی ورزش است. این داشتن یک تاثیر است. ما در حال حاضر احساس منفی در مورد میلیاردرهای که ما در طول بحران مالی در سال 2009. اگر امریکا می کند وارد یک افسردگی با توجه به coronavirus آن باعث می شود شما تعجب می کنم که چقدر بدتر ما در مورد احساس فوق العاده ثروتمند به خصوص در حال حاضر که آنها در اطراف در تعداد رکورد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن