آمازون فقط نوشته شده رکورد فروش و سود در وسط یک بیماری همه گیر

آمازون ثبت شده نزدیک به 89 میلیارد دلار فروش و 5 میلیارد دلار سود در سه ماه گذشته در تنظیم سوابق شرکت در هر دو

توسط NEWSOULS در 10 مرداد 1399

آمازون ثبت شده نزدیک به 89 میلیارد دلار فروش و 5 میلیارد دلار سود در سه ماه گذشته در تنظیم سوابق شرکت در هر دو ارقام و باد دور وال استریت انتظارات به عنوان Covid-19 اپیدمی خاموش شدن ناگهانی فشار بیشتر خریداران آنلاین و به آمازون اسلحه.

مدیر عامل شرکت جف بزوس گفته بود سه ماهه گذشته که این شرکت برنامه ریزی شده به صرف حدود 4 میلیارد دلار در pandemic مربوط به ایمنی و بهداشت تلاش خود را برای کارگران در سراسر آوریل, مه, ژوئن, و که هزینه های آن ممکن است از بین بردن تمام سود این شرکت در طول سه ماهه. به جای مشتریان آمازون تعجب مدیران شرکت با گسترش خود را همه گیر رانده خرید فراتر از کم سود کالاها مانند مواد غذایی — خرید و فروش که هنوز هم سه برابر سال بیش از سال در سه ماهه به سود آور "تندرو" دسته های الکترونیک و "softline" کالا مثل لباس. چیزی که کمک کرد این شرکت یک رکورد سود گرفتی رکورد قبلی $3.6 میلیارد دلار سود در سه ماهه اول سال 2019.

"نخست اعضای ... خرید بودند بیشتر و با بزرگتر سبد" آمازون رئیس امور مالی برایان Olsavsky خبرنگاران در رسانه ها تماس پنج شنبه بعد از ظهر. Recode قبلا گزارش شده است که نخست عضویت در فروش افزایش یافته است به طور قابل توجهی پس از بحران آغاز شد.

برای ماه های همه گیر تبدیل کرده آمازون از محبوب خرید راحتی به مقصد ضروری خدمات به اقامت در خانه دستور دادند بیشتر خرید آنلاین و به غیر از مواد غذایی آجر و ملات زنجیر رنج می برد از ذخیره موقت تعطیل. اما آن را نیز مطرح کرد چالش هایی را برای این غول تکنولوژی. این شرکت رنج می برد از زمان تحویل طولانی به عنوان آن دوباره آن انبار سیاست های به نگه دارید تا با تقاضا; در طول راه آن استخدام 175,000 انبار و تحویل کارگران برای کمک به رونق فروش و برای پر کردن در برای کارگران که بیمار یا تصمیم به ماندن در خانه.

اما این شرکت نیز در مواجه با بحران نیروی کار به عنوان برخی از کارگران گفت: این شرکت در انبار اقدامات ایمنی بودند کافی نیست و یا به اندازه کافی سازگار و تقبیح این شرکت حرکت برای پایان دادن به پاداش ساعتی و اضافه کاری پرداخت و در پایان ممکن است. آمازون به پایان رسید تا اعلام یکی دیگر زمان پاداش در ماه ژوئن کاهش به برچسب این جایزه به عنوان خطر پرداخت توصیف آن به جای به عنوان یک قدردانی برای کارگران برخورد با افزایش تقاضا در طول زمان بی سابقه. آمازون سخنگو در روز پنج شنبه حاضر به گفتن نیست که آیا این شرکت ممکن است برقراری فوق العاده ساعتی و یا پاداش پرداخت حتی اگر افزایش سفارشات و فروش نشان می دهد هیچ نشانه ای از فروکش برای شرکت و کارکنان خود را.

رکورد سود سه ماهه و آمار فروش آن تحت الشعاع وال استریت تحلیلگر انتظارات متناوب 8 میلیارد دلار برجسته آمازون در حال رشد و قدرت در اقتصاد ایالات متحده. و از آن می آید یک روز بعد کمیته ای از نمایندگان کنگره آمریکا کبابی بزوس, ثروتمندترین مرد جهان, در شیوه های کسب و کار است که آمازون استفاده کرده و برای صعود به آن به طور فزاینده موقعیت غالب.

بسیاری از قانونگذاران' سوال روز چهارشنبه با تمرکز بر چگونه رفتار شرکت و رقابت با فروشندگان شخص ثالث که حساب برای بیش از نیمی از موارد آمازون به فروش می رساند در آن فروشگاه های آنلاین. آمازون درآمد حاصل از این فروشندگان رشد 53 درصد در سه ماهه گذشته از رشد 25 درصد در سه ماهه مشابه سال گذشته است. آمازون CFO Olsavsky گفت Recode در رسانه ها است که رشد در آمازون انجام شده توسط آمازون (FBA) خدمات که اجازه می دهد تا فروشندگان واجد شرایط کالاهای خود را برای نخست حمل و نقل با پرداخت آمازون برای رسیدگی به انبارداری و حمل و نقل کالا — یک راننده اصلی در فروشنده هزینه.

برخی از منتقدان استدلال کرده اند که آمازون coerces فروشندگان به استفاده از FBA با دادن دادن بهتر به کالاهای که کشتی با نخست و از اینرو آنها برای دیر تحویل اگر آنها کشتی خود را. یک فروشنده گفت: تنظیم کننده فدرال در نامه ای در سال گذشته که این عمل نیروهای او را به اتهام مصرف کنندگان قیمت بالاتر از او در غیر این صورت خواهد بود. آمازون از جمله بزوس در کنگره شهادت دفاع می کرد FBA به عنوان یک سرویس است که موجب صرفه جویی قابل توجه فروشندگان بدون هیچ زحمتی.

در حالی که آمازون کسب و کار در ادامه به بهره مندی از این بیماری همه گیر و از طرف دیگر توده خرده فروشان نیز شاهد افزایش دهد. هر دو خارج شده و هدف ارسال داشته اند standout گزارش های درآمدی در ماه های اخیر و سهم بازار خود را در آمریکا تجارت آنلاین افزایش یافته است با توجه به خرید اطلاعات پژوهشی شرکت Rakuten هوش, هر چند آمازون به اشتراک گذاری است که هنوز حدود هفت برابر بزرگتر از خارج شده است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن