همه چشم ها به نوبه خود به اپل به عنوان ضد تراست تحقیقات حرارت تا

این آنتی تراست دیوار ممکن است بسته شدن در اپل. در خبری که این شرکت رو به یک جفت جدید ضد تراست تحقیقات در اتحاد

توسط NEWSOULS در 28 خرداد 1399

این آنتی تراست دیوار ممکن است بسته شدن در اپل. در خبری که این شرکت رو به یک جفت جدید ضد تراست تحقیقات در اتحادیه اروپا, مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک مواجه است خواستار به شهادت قبل از کنگره است. هر چند پختن تا به پاسخ نیست اپل گفت: از موشکافی "ما فرصت خوش آمدید."

اپل ضد تراست مسائل در ایالات متحده شده اند دم برای برخی از زمان, اما اتحادیه اروپا تحقیقات در واقع می تواند همزمان با تازه مشکل در ما. این هفته اتحادیه اروپا, کمیسیون اروپا, باز, دو, تحقیق در مورد شرکت به اتهام نقض ضد تراست در فروشگاه برنامه خود را و آن اپل پرداخت خدمات. در همان زمان مجلس نمایندگان است ramping تا آن ضد تراست پروب از اپل و گوگل و Facebook و آمازون است. در چند روز گذشته مدیر عامل شرکت آمازون Jeff Bezos در نهایت توافق کردند که به شهادت خروج مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک گذشته باقی مانده holdout به عنوان فشار بر فناوری بزرگ را افزایش می دهد.

مجلس نمایندگان خواسته است که مدیران عامل چهار شرکت های شهادت قبل از آن آنتی تراست پنل. گوگل Sindar پیچای و Facebook مارک زوکربرگ ابراز تمایل خود را برای شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس بیش از آخر هفته. سپس آمازون جف بزوس به دنبال کت و شلوار یک زن و شوهر روز بعد در میان گزارش داد که کمیسیون اروپا آماده می شد اتهامات علیه خود شرکت اما بزوس تصریح شده است که او را تنها به نظر می رسد اگر هر چهار اجرائی به نظر می رسد با هم. Facebook و گوگل ایران موافقت کرده به کسانی که شرایط مشابه اما اپل هنوز برگزاری است.

این تحقیقات جدید در اروپا هستند مطمئن شوید که برای جلب توجه به چگونه اپل رسیدگی خواهد شد مختلف آن ضد تراست گلایه. به عنوان شده است در مورد اپل و آمریکا بر ضد تراست مشکل این موضوع در اتحادیه اروپا حول محور چگونگی شرکت کنترل شخص ثالث ارائه شده در دستگاه های خود را — یعنی آن عمل وادار کردن برنامه ها برای پرداخت کمیسیون در نرم افزار فروش و دادن آن به اپل پرداخت منحصر به فرد دسترسی به ویژگی ارتباطات حوزه نزدیک (NFC) فن آوری است که اجازه می دهد تا کاربر به سادگی ضربه بزنید و دستگاه خود را بر روی یک خواننده به پرداخت در دستگاه های iOS. اپل شناخته شده است برای کنترل بیش از آن اکوسیستم یک عمل است که اغلب قاب به عنوان یک ویژگی امنیتی است اما به گفته برخی نیز می شود راه را برای اپل به ترویج برنامه های خود را و از بین بردن رقابت. موسیقی-جریان سرویس Spotify که لگد کردن تحقیقات با شکایت به کمیسیون بازگشت در سال 2019 شده است به خصوص منتقدان اپل سیاست در سراسر برنامه.

اگر این کمیسیون نشان می دهد که اپل به نقض آن قوانین ضد تراست آن می تواند خوب این شرکت به اندازه 10 درصد از درآمد سالانه خود را. اپل همچنین ممکن است در صورت ادعای غرامت از شرکت ها و مصرف کنندگان که به قربانیان آن شیوه های ضد تراست.

"اپل مجموعه قوانین برای توزیع نرم افزار به کاربران از اپل و iPads ها" کمیسیون معاون اجرایی رئیس جمهور, Margrethe بازرگانی در بیانیه ای گفت:. "ما نیاز به اطمینان حاصل شود که قوانین اپل نیست تحریف رقابت در بازار که در آن اپل در رقابت با دیگر توسعه دهندگان نرم افزار ... بنابراین من تصمیم به گرفتن یک نگاهی از نزدیک در فروشگاه App اپل قوانین و انطباق آنها با اتحادیه اروپا قوانین رقابت."

اپل به شدت سرزنش تحقیقات.

"این ناامید کننده کمیسیون اروپا پیشرفت بی اساس شکایت از یک تعداد انگشت شماری از شرکت های که به سادگی می خواهید یک سواری رایگان و نمی خواهید به بازی با همان قوانین به عنوان هر کس دیگری" اپل گفته Recode. "ما نمی فکر می کنم درست است — ما می خواهیم برای حفظ یک سطح میدان بازی که در آن هر کسی با عزم راسخ و یک ایده عالی می تواند موفق شود."

اپل نیز با صدور بیانیه ای پس Spotify اولیه شکایت به این کمیسیون گفت: در میان چیزهای دیگر که Spotify در ارائه رایگان — که اکثریت مشتریان خود استفاده می کند monetarily سود اپل در هر راه. با این وجود اپل هنوز هم سخاوتمندانه اجازه می دهد تا Spotify برای ارائه در فروشگاه App.

کمیسیون اروپا خواهد شد نگاه کنید که چگونه اپل یکی از شرکت هایی که فروش محصولات از طریق برنامه های ارائه شده در فروشگاه App. اپل نیاز به اکثر برنامه های شخص ثالث برای پرداخت 30 درصد کمیسیون برنامه فروش. اشتراک خدمات مانند Spotify پرداخت 30 درصد کمیسیون برای یک کاربر و اول اشتراک سال و 15 درصد پس از آن. Spotify می گوید آن را مطرح اشتراک قیمت از $10 به $13 به منظور ایجاد تفاوت در 2014. این شرکت هزینه 10 دلار در ماه برای اشتراک خریداری شده از طریق وب سایت خود را. اپل خود را راه اندازی Spotify در-مانند جریان موسیقی خدمات در سال 2015 و شارژ 10 دلار در ماه برای آن است.

این شکایت اکو کسانی که از هر دو توسعه دهندگان و کاربران آی فون که شکایت اپل در ایالات متحده ادعا می کند که این انحصار ناعادلانه منجر به متورم اتهامات عنوان شده علیه. شهادت از نمایندگان شرکت های کوچکتر گفت: به همان اندازه در اخیر کنگره جلسات. کمیسیون اروپا ضمن اشاره به طور خاص به Rakuten متعلق به e-book توزیع کننده Kobo که تسلیم مشابه شکایت علیه اپل کتاب برنامه در ماه مارس سال 2020 است. چند سال پیش اپل نیز پرداخت $450 میلیون دلار حل و فصل پس از وزارت دادگستری تعیین آن تبانی با ناشران کتاب برای تثبیت قیمت در تلاش برای رقابت با آمازون است.

به عنوان برای اپل پرداخت کمیسیون در روز سه شنبه گفت که "تحقیقات مقدماتی" نشان داد که اپل امتناع از اجازه می دهد شخص ثالث خدمات پرداخت تلفن همراه برای استفاده از تکنولوژی NFC ممکن است ناعادلانه به اپل پرداخت یک مزیت و شرایط و ضوابط قرار داده شده مربوط به برنامه های تجاری می تواند غیر منصفانه به رقبا. آندروید, مقابل, می کند و اجازه می دهد تا دیگر برنامه های پرداخت خود را به استفاده از NFC و رابط کاربردی برنامه نویسی. پرداخت توسعه دهندگان نرم افزار را groused برای سال مورد اپل محدودیت و آلمان و حتی تصویب قانون در سال گذشته که نیاز به اپل برای باز کردن NFC به تلفن همراه و برنامه های پرداخت.

برخی از توسعه دهندگان نیز بر این باورند که اپل طول می کشد مزایای آن و حتی بیشتر و گاهی با مطالعه برنامه های شخص ثالث و خود را با الگوهای مصرف قبل از قرار دادن برخی از بهترین ویژگی های به اپل برنامه های بومی. بسیاری از این اپل-برنامه های ساخته شده به طور خودکار نصب شده بر روی دستگاه و اغلب آنها نمی تواند حذف شود. برنامه های محبوب که پیگیری چرخه قاعدگی, مثلا, شد, طرح میتوانست هنگامی که اپل اضافه شده است که قابلیت به سلامت آن برنامه است. برنامه چراغ قوه ساخته شد منسوخ شده زمانی که اپل معرفی خود چراغ قوه در سال 2013. لیست در می رود. اپل عادت قرض گرفتن ایده از برنامه های شخص ثالث است که به اندازه کافی مشترک است که توسعه دهندگان به آن اشاره به عنوان "Sherlocked." البته این چیز جدیدی به صنعت و اپل به دور از تنها شرکت است که آن را ندارد.

خرده فروشان مشابه ساخته شده اند شکایت در مورد آمازون و آن اصول آمازون خط که آمازون را رد کرده است. آن شرکت نیز رو به یک کنگره ضد تراست پروب به عنوان گوگل و Facebook — به عنوان سازمان های دولتی از جمله کمیسیون تجارت فدرال و وزارت دادگستری باید شروع به بررسی فناوری بزرگ و قدرت خود را بیش از زندگی آمریکایی.

دوباره این شرکت ها' آنتی تراست مشکلات جدید نیستند. اپل و گوگل بنا به گزارش ها در نظر گرفته شده راه هایی برای تنظیم خود را قبل از دولت می توانید آن را برای آنها است. در سهشنبه, اما, اپل داشت که آن را به حال هیچ کار اشتباهی انجام داده — حداقل نه در دست زدن به آن از برنامه های شخص ثالث و پرداخت تلفن همراه.

"ما به دنبال قانون در همه چیز ما و ما را در آغوش رقابت در هر مرحله از آنجا که ما اعتقاد داریم آن را هل می دهد ما را به ارائه حتی نتایج بهتر" این شرکت اعلام کرد. "هدف ما ساده است: برای مشتریان خود برای دسترسی به بهترین برنامه و یا خدمات انتخاب خود را در یک محیط امن و مطمئن. ما این فرصت را به نشان می دهد کمیسیون اروپا همه ما انجام داده ایم به این هدف یک واقعیت است."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب