آلیسون روم و Chrissy Teigen را دشمنی است که در مورد بیش از فروش

دو هفته پیش من با صحبت آلیسون روم در مورد چگونه همه چیز را که مردم در اینترنت است که پنج ثانیه به دور از اینکه

توسط NEWSOULS در 23 اردیبهشت 1399

دو هفته پیش من با صحبت آلیسون روم در مورد چگونه همه چیز را که مردم در اینترنت است که پنج ثانیه به دور از اینکه نابود شده است. و امروز من نوشتن در مورد چگونه است که نظریه در حال حاضر امر به روم خودش.

روم, نیویورک تایمز, مواد غذایی نویس که دستور را ضرب المثلی آتش خودش را در تیررس رسانه های اجتماعی واکنش این آخر هفته پس از مصاحبه ای منتشر شد که در آن روم dissed همکار معروف داخلی mavens ماری کوندو و Chrissy Teigen برای فروش.

"[T]او ایده است که هنگامی که ماری کوندو تصمیم به سرمایه گذاری در شهرت او و چیزهای که شما می توانید خرید است که به طور کامل در تضاد به همه چیز او تا کنون آموخته شما" رومی گفت: مصرف کننده جدید در مارس 7, در مصاحبه ای در مورد برنامه های آینده خود را برای ساخت کسب و کار خود را. "من دوست دارم لعنتی, سگ ماده شما لعنتی فقط به فروش می رسد بلافاصله! کسی مانند "شما باید مسائل و او را مانند," خوب, با کف دست زدن اسم من در آن I don't give a shit!'"

او سپس توجه خود را به Teigen گفت که Teigen "تا به حال موفق cookbook. و سپس آن را مانند: بوم. خط در هدف. رونق در حال حاضر او دارای یک Instagram صفحه ای که دارای بیش از یک میلیون و پیروان آن را فقط مانند, مردم در حال اجرا یک محتوای مزرعه برای او. که horrifies من و این چیزی است که من همیشه می خواهم به انجام است. من نمی آرزوی آن است. اما مانند که از خنده در حال حاضر ؟ چرا که او یک تن از پول است."

Kondo مشهور است برای تغییر زندگی سحر و جادو از مرتب کردن و مرتب کردن با ماری کوندو, یک کتاب-تبدیل-جنبش-تبدیل-Netflix-نمایش و سازمانی امپراتوری بر اساس این ایده از پرتاب کردن همه چیز را در خانه خود را می کند که "جرقه شادی است." Teigen سابق Sports Illustrated swimsuit مدل پوشش شرکت میزبان Lip Sync Battleو محبوب توییتر عزیزم, است, مانند, رومی نوشته شده آشپزی که تمرکز بر روی ساده, غذاهای خوشمزه. Kondo و Teigen هر دو خط از وسایل آشپزی و آشپزخانه محصولات.

رومی است و نه اول شخص برای همیشه از تماس شخص دیگری برای فروش و نه او بود. اما در چشم Kondo و Teigen طرفداران — و همچنین در چشم Teigen خودش رومی عبور یک خط به طور خاص هدف قرار دادن این دو دوست خوب و موفق زنان در "با نام تجاری شیوه زندگی" فضا. برخی از منتقدان پیشنهاد کرد که روم بود که پرهیاهو و نژادپرست است. دیگران گفت که او بود که ریاکارانه با توجه به او همکاری با برندها در گذشته و آینده همکاری با چنگال شرکت مواد.

Teigen (که شوهرش John Legend یک Vox Media عضو هیئت مدیره) توییتی چندین بار در مارس 8 مورد نارضایتی و غم و اندوه بیش از روم نظرات:

روم در ابتدا در دفاع از خودش و پس از آن تلاش برای روشن شدن نظرات خود را. سپس او عذرخواهی فراوان به Teigen. اما او نمی تواند خنثیسازی آسیب مصاحبه. آن را نیز بسیار مشکل تر به راه رفتن در نظرات و یا اجازه دهید آنها را ضربه بیش از زمانی که Teigen که 12.7 میلیون پیروان توییتر (روم مقایسه شده 60,000 ع) نام و نام خانوادگی-چک شما.

در طول تعطیلات آخر هفته Teigen طرفداران و روم منتقدان — از جمله افرادی که ممکن است تعداد به عنوان هر دو کشیده رومی برای مصاحبه و برای ساخت پاپ Teigen و Kondo. آنها را برای موارد دیگر رومی را از تجاوزات و تناقضات و گفت: روم به عذر خواهی (دوباره) به نگه داشتن او عذرخواهی و به توقف بازی قربانی. Teigen نیز مواجه شده برخی از واکنش و نفاق-چک خود را به عنوان برخی از کاربران توییتر حفر کردن, پیر توییتهایی که در آن او گفت: توهین به چیزهایی که در مورد Courtney Stodden و Quvenzhané Wallis استفاده شد.

Teigen آنجا قفل شده است و او در حساب توییتر گفت: وجود بیش از حد درام.

روز شنبه, مارس 11 رومی توییتی گسترده تر و کامل عذرخواهی به Kondo و Teigen. "من قربانی در اینجا و ناامنی نیست بهانه ای این رفتار را," او نوشت. "من یک زن سفید کرده و ادامه خواهد داد برای بهره مندی از امتیاز سفید و من تشخیص می دهم که چه گفتم و حتی بیشتر غیر قابل توجیه."

Vox رسیده به هر دو رومی و Teigen, نه از آنها بازگشته درخواست برای نظر.

در حالی که به عقب و جلو بین Teigen و روم (Kondo نشده اظهار نظر می کند و به نظر می رسد به طور منظم کاربر توییتر) ممکن است به نظر می رسید مانند یک خرده دشمنی بین دو ملکه از ساده پخت و پز آن آغاز شده و گسترده بحث در مورد نژاد, افتخار, موفقیت و ارزش هایی که می رود بسیار عمیق تر از دو نفر لغو دنبال کردن هر یک از دیگر در توییتر.

فراتر از درست یا نادرستی رفتار روم, نظرات, آن مهم است به درک که صداقت که خود بو داده آنلاین است یکی از دلایل او آنقدر محبوب در وهله اول. روم را برجسته ظهور در آخرین سه سال یا بیشتر است که مبتنی بر یک فرض ساده: بدون مزخرف نگرش و یک تماس-آن-like-you-see-آن وابسته صداقت.

او وعده را به شما بیرون رفتن و خرید یک دسته از ادویه جات ترشی جات است که شما تنها با استفاده از یک زمان. اگر وجود دارد یک راه برای کباب مرغ در یک ساعت او را متعهد به شما بگویم که چگونه به انجام این کار است. اگر یک گام در یک دستور است که بیهوده او قول به آن را کاهش دهد.

رویکرد او با این نسخهها کار بازاندیشانه ،

اگر یکی از مواد تشکیل دهنده و یا مرحله و یا روش است که باعث می شود یا می شکند یک ظرف او تاکید می کند که چقدر مهم است. اگر یک مرغ واقعا باید در فر به مدت یک ساعت و نیم او را توضیح دهد که چرا. اگر شما لازم نیست که آنچوی و او معتقد است که آنها مهم هستند او شما را فقط به نجات دستور غذا برای یک روز متفاوت و پیدا کردن چیزی دیگری به طبخ.

"من نمی خواهم به عنوان یک تنبل اجاق گاز, برش گوشه" روم به من گفت دو هفته پیش. "من فکر می کنم دلیل من قادر به انجام همه این است که چون من در حال حاضر می دانیم نتیجه از انجام آن راه سخت است. من انجام داده ام این راه سخت است. من آن را انجام داده ایم, با چند مواد تشکیل دهنده من انجام داده ام و آن را با زمان بیشتری را من انجام داده ام آن را با کارکنان بیشتر است. این بهتر از این است که من منطق."

رومی صرف 15 سال پخت و پز در تنظیمات حرفه ای, کار در بالا مشخصات رستوران ها مانند Momofuku شیر نوار در شهر نیویورک و سان فرانسیسکو درخت و همچنین در نظر گرفتن behind-the-scenes نقش در تاسیس مواد غذایی, رسانه های موسسات مانند Bon Appetit. امضای او دستور — آشنایی کافی حاضر به خود را دارند هشتگهای و نام مستعار مانند "ماکارونی" "خورش" و "کوکی" — بسیار خوب است. روم نمی تواند به عنوان محبوب و یا به عنوان مورد اعتماد او به عنوان اگر او دستور نیست به عنوان آسان و خوشمزه به عنوان او به شما می گوید که آنها هستند.

روم به صراحت نیز می درخشد را از طریق زمانی که شما به او صحبت می کنند.

او به نظر نمی رسد که یک فیلتر. این مهم نیست که آیا او بحث در مورد محصولات زیبایی و شیر شکلات بودن پرمدعا در مورد لوکس از قارچ های وحشی یا پاپ کورن برای شام. این روشن بود که او به من صحبت کرد در مورد واکنش برخی از دستور العمل های خود را دریافت کرده اند حتی اگر بسیاری از مردم به نظر می رسید به تلاش آنها در طول coronavirus قرنطینه.

"از یک طرف من هستم خیلی خوشحال می شود "ملکه prom از همه گیر'" روم به من گفت. "اما از سوی دیگر مردم در حال رفتن به برای همیشه لطفا برای من معاشرت با تاریک ترین زمان در زندگی خود را؟"

آن را سخت به انتقال عطف در صدای کسی یا خود را معوج تن از طریق متن. اما رومی طی گفتگوی ما نیست مباهات در مورد موفقیت. او به نظر می رسید آگاه و ناراحت کننده با محبوبیت و استفاده از "ملکه" در یک طعنه آمیز راه به مراجعه به مطبوعات مثبت و بازخورد او دریافت کرده است.

در طول مکالمه ما, من می توانم ببینم که او فکر ایده محبوبیت او افزایش به عنوان ما اجرا اقامت در خانه دستور تاسف زمان. او توضیح داد که آن را بزرگ می تواند موفق باشد اما همچنین که او احساس می کند بسیار تمایلی مورد پذیرش انبوه ستایش است که طرفداران او را یاری او.

روم, نظرات در مورد Kondo و Teigen در مصرف کننده جدید مصاحبه شد بدون شک معنی روحیه. آنها همچنین به نظر می رسید بخشی از یک بزرگتر نقطه روم بود و در مورد مصرف گرایی چرا آن را مختل و به همین دلیل او می گوید او نمی خواهد گسترش به ایجاد خود را تجاری.

"حمایت از کسب و کار و سازندگان" رومی گفت: بلافاصله پس از ذکر Kondo و Teigen. "[ایجاد یک خط از وسایل آشپزی] احساس حریص است. مگر اینکه چیزی فقط به سادگی وجود ندارد که من آرزو می کنم وجود داشته اما آن را به من یک مخترع که من نیستم. وجود دارد فقط چیزهای بیش از حد در جهان است. من می خواهم خیلی کمتر مسائل در زندگی من و من نمی خواهم برای کمک به. و شاید که یک فقیر تصمیم گیری کسب و کار, چرا که من مطمئن هستم که یک روز من می توانم پول در آن است."

من می توانم درک مردم موافقت با روح رومی نقطه. زمانی که من به او صحبت کرد چند هفته پیش ما در مورد چگونه او می خواهم دریافت واکنش برای او غذاهای محبوب. (همانطور که در بالا اشاره شد او در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این داستان است.) اگر او بودند به بازار خود را با نام تجاری از گفتن موسیر-گریز صهلر من اصلا شک مردم خواهد بود خواستار فروش از.

به عنوان رومی خودش گفت: او عذرخواهی به Teigen در توییتر اظهارات او را در مورد Kondo و Teigen بودند "سبک و بی دقتی" و رومی می تواند به راحتی ساخته شده همان نقطه با کشیدن پایین Kondo یا Teigen.

اما او چنین نکرد. او با استفاده از یک مثال که مردم می دانند که او scathingly امیز و عبور یک خط است که او در حال حاضر به نظر می رسد به درک غیر ضروری بود. او در مصاحبه است که به دلیل بسیاری از مردم لذت بردن از شخصیت او و دستور العمل های او واز او را به دردسر. و واکنش و ستایش تابع در راه همان است که او نمی تواند کنترل هر دو یکی است.

شاید بیشتر ناگوار و نگران کننده بخشی از روم نظرات در مورد Kondo و Teigen در مصرف کننده جدید مصاحبه این است که او با استفاده از انگلیسی دست و پا شکسته به مسخره Kondo. در حالی که اشاره به این که Kondo ادعای شهرت است خلاص شدن از همه چیز و که Kondo است به طور همزمان فروش دکور کارد و چنگال و مراقبت از خود آیتم های رومی به نظر می رسید برای مسخره مادری ژاپنی سخنران Kondo انگلیسی:

مانند این ایده که وقتی ماری کوندو تصمیم به سرمایه گذاری در شهرت او و چیزهای که شما می توانید خرید است که به طور کامل در تضاد به همه چیز او تا به حال به شما آموزش داده ... من دوست دارم لعنتی, سگ ماده شما لعنتی فقط به فروش می رسد بلافاصله! کسی مانند "شما باید به چیزهای" و او را مانند "خوب, با کف دست زدن اسم من در آن I don't give a shit!"

این چیزی که شما اصلا نیاز به یک تن از تجهیزات در آشپزخانه خود را به مواد غذایی بزرگ. "برای پایین و کم قیمت $19.99 لطفا برای خرید برش هیئت مدیره!"

روم توییتی توضیح است که این نظر نیست به طور مستقیم مربوط به Kondo انگلیسی. او گفت که این یک شوخی در داخل است که با اشاره به لطفا به جدولیک کتاب آشپزی توسط آنیا فون Bremzen.

دن Frommer سردبیر جدید مصرف, بعد, اضافه گسترده توجه به مصاحبه پس از پرسش در مورد اینکه آیا یا نه رومی بود مسخره Kondo لهجه به وجود آمد. او برای اولین بار ویرایش کردن خط اما سپس آن را بازگشت به فرم اصلی خود است. او نوشت:

من می خواهم به مجموعه ای از رکورد صراحت مستقیم: آلیسون بود نه تمسخر آسیایی لهجه زمانی که او گفت که به من و هر گونه ادعا می کنند که او نادرست است.

به نفع شفافیت من بازگشت به خط اصلی آن منتشر شده و جمله بندی و شما را به آلیسون را صدای جیر جیر به صورت متن. آن را هرگز قصد من برای مخفی کردن هر چیزی و یا بزرگنمایی اختلاف با ویرایش خط و من سپاسگزار برای متفکرانه پاسخ از بسیاری از خوانندگان. این یک یادآوری خوب است که همه چیز در واقع نمی ناپدید می شوند در اینترنت.

هنوز شوخی و روم را ويژگی در هدف قرار دادن Kondo و Teigen, که هر دو از تبار تفسیر شد توسط بسیاری از مردم به عنوان نژادپرست است. در علاوه بر این به Teigen و Kondo طرفداران دفاع از خود faves برخی شروع به حفاری برای اثبات بیشتر که روم را در حمله به این زنان بخشی از یک بزرگتر که قبلا نادیده گرفته مشکل است.

کاربران توییتر متوجه روم بود و led های گران قیمت مواد غذایی-محور سفر به ویتنام در سال 2019 که به برخی اشاره کرد به عنوان مثال از فروش نفاق و گاه به گاه نژادپرستی از دوران روم ظاهر شد به او غذا تخصص با وجود آن که در اولین سفر به این کشور است. و برخی از شروع دوباره بررسی موجود انتقاد که روم العمل در واقع gentrified در آسیا و خاورمیانه غذایی که فقط محبوب را به خاطر یک زن سفید قرار داده بود و نام او در آن است.

"مردم خود را از دست داد, گاییدن ذهن بیش از این گه [خورش]!" رکسانا Hadadi نوشت: برای Pajiba در مارس 9. "مگر در مواردی که شما یک قهوه ای فرد است. و سپس شما نگاه در کلمه "خورش" و تمسخر. رومی ساخته شده خودش کاری و حاضر به اعتراف است که او تا به حال ساخته شده است یک کاری است و این استعمار به عنوان خوردم. این همان چیزی است که مردم شده اند گله مند در مورد افرادی که اغلب شامل نمی شود در بالاترین تاثیر گذار رده به عنوان رومی در حال حاضر است."

Hadadi را موشکافی "خورش" نیست منحصر به فرد است. منتقدان قبلا گفت که روم بود فرهنگی اختصاص کاری. و توجه داشته باشید همراه با دستور العمل تنظیم شد به استناد "خورش موجود در جنوب هند و بخش هایی از کارائیب" به عنوان ایزابل در گزارش 2019. در ضمن رومی را دیگر دستور گاهی اوقات اذعان جهانی مناطق و غذاهای عنوان را تحت تاثیر قرار. او در "گوشت خوک سوپ رشته فرنگی" او به طور خاص اشاره ویتنامی phở به عنوان الهام بخش او.

و همین روایت در اطراف این مصاحبه از محدوده "آلیسون روم گفت: برخی واقعا ناگوار همه چیز در مورد ماری کوندو و Chrissy Teigen" به "آلیسون روم ساخت یک لغزش است که نشان می دهد او کل تاریخ بودن conniving نژادپرست است."

من تنها با تعامل رومی در یکی از مصاحبه و من قصد ندارم به تظاهر به دانستن او را نظرات شخصی نژاد و قومیت. من فکر می کنم بی شمار وجود دارد و پیچیدگیهای محیطی بین معمولی نورد چشمان خود را در ماری کوندو فروش; فکر استفاده از یک انگلیسی دست و پا شکسته شوخی در داخل به عنوان رومی اظهار داشت: او برای تاکید بر یک نکته در مورد مصرف; و آشکار بیگانه ضد آسیایی نژادپرستی. (نگاه هیچ بیشتر از افزایش حملات نژادپرستانه در آمریکایی های آسیایی تبار در طول بیماری همه گیر.) و وجود دارد یک طیف از تعصب به زیر بودن نژادپرستانه حکم بزرگ است که گاهی نادیده گرفته می شود چرا که آن را به عنوان "بد" به عنوان بدترین مسائل است.

اما من فکر می کنم خاص عصبی که روم و واکنش به سخنان او زده اند که به عنوان مهم است اگر مهم تر از آنچه که او گفت.

وجود ریشه مسائل در مواد غذایی که قطع با نژاد و قومیت و فرهنگی تخصیص بودجه است که مواد غذایی نویسندگان و منتقدان رستوران و مصرف کنندگان باید فقط شروع به روی چیزی حساب کردن با. به عنوان رومی منتقدان اشاره کرده اند وجود دارد یک روند سفید سرآشپزها و آشپزها بسیار موفق ساخت مواد غذایی به طور سنتی پخته شده با پوست قهوه ای و سیاه. در همین راستا وجود یک روند از مواد غذایی که به طور سنتی به عنوان دیده می شود ناخالص و یا عجیب و غریب به خاطر این بود ساخته شده توسط مردم که در حال حاضر والا. برای من شخصا آن را به یک سفر برای دیدن مردم سفید سن و سال من حنایی بیش فیلیپینی, مواد غذایی این روزها وقتی بچه ها من با خجالت من از آوردن adobo باقی مانده برای ناهار.

در بالا از آن امریکا و دارای یک خار تاریخچه از زنان سفید دیده می شود به عنوان paragons خانوادگی و مردم از رنگ به خصوص زنان از رنگ سمت چپ از گفتگو. بنابراین هنگامی که رومی مجرد از Teigen و Kondo به عنوان او در این مصاحبه این سوال مطرح می شود که چرا او را انتخاب کرد به ذکر است آنها را به عنوان زنان سفید مانند مارتا استوارت یا پایونیر Ree Drummond یا Rachael Ray. یا چرا ذکر سفید مردان مانند بابی پوست کندن یا ولفگانگ یا ریک Bayless?

آلیسون روم نیست علت همه این مشکلات. اما به دلیل محبوبیت و وضعیت را به عنوان هزاره سرآشپز مشهور du jour, من فکر می کنم او در حال حاضر به عنوان یک نماد تمام این واقعا خسته کننده و دیوانه کننده بی عدالتی است و کسی که نمایی از مزایای صنعت غذا آسان-تنظیمات حالت. روم ممتاز است.

او اشتباه و در نتیجه واکنش احساس زودگذر و نادر تعدیل این طرز فکر. که می تواند احساس به ویژه هنگامی که سرنوشت و عدالت احساس مانند آنها بوده ام به خواب رفتن در چرخ.

چه سخت تر برای آشتی دادن این است که آیا شما واقعا بر این باورند رومی است که واقعا به عنوان خطرناک یا افتضاح به عنوان بدترین انتقادات از او را نشان می دهد و این که آیا شما فکر می کنم که او لغو خواهد شد و در واقع حل هر یک از مشکلات بزرگتر که غذا و رستوران در صنعت دستبند با.

من فکر نمی کنم برای افراد خاصی که وجود دارد این است که هر چیزی به روم می توانید انجام دهید برای تغییر ذهن خود را. حتی روم را متفکر عذرخواهی در روز دوشنبه ممکن است آنها را متقاعد کند که او را گرفته انتقاد به قلب است. اما من هم فکر نمی کنم لغو روم ارسال خواهد شد مصایب از مواد غذایی استعمار را به جایی که آنها آغاز شد.

نویسنده Roxane گی توییتی یک نافذ نظر در این مورد نشان می دهد که رومی است نه به طور کامل اما به جای او اشتباه ممکن است در معرض یک ذهنیت فرهنگی در مورد خودمان و نحوه فرآیند کسی که ما به سادگی نمی خواهم:

به mused شاید افرادی که دوست ندارم آلیسون روم برای شروع ضبط در این فرصت به ایستادن و می گویند تا. کلمات او بودند فکر و معنی وجود دارد هیچ استدلال وجود دارد. و به روم بزرگترین منتقدان او چه گفت تایید است که همه چیز را در مورد فکر می کردم او معتبر بود.

اما این نوع تفکر مسطح روم و هر کس دیگری که ما نمی خواهم به چیزی مناسب برای همه ما است. و من تعجب می کنم اگر که می گوید چیزی بیشتر در مورد خود ما ارزش اهداف ناکامی و قطع یو پی اس از آن در مورد آلیسون روم.

رفتن کمی عمیق تر از آنچه که دقیقا در آن است در مورد روم که مردم را دوست ندارم? من در حفظ و رفتن به او اظهار داشت: اهانت بیش از اینکه این بیماری همه گیر را خود منصوب "ملکه prom." از آنچه که من به یاد داشته باشید از دبیرستان هر کس دوست داشت به ملکه prom تا زمانی که او در واقع تاج. من به یاد داشته باشید هر کس گفت: کسی که دیگری باید به دست آورد.

برنده مسابقه محبوبیت معنا نیست که مردم در واقع مثل شما. آن را حتی می توانید کار بر علیه شما. و رومی احتمالا می تواند به شما بگویم که موفقیت و محبوبیت بسیار متفاوت از بودن و دوست داشتم. و با آن ماری کوندو و Chrissy Teigen حتی ممکن است به توافق برسند.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de