Alianza کمک می کند تا شرق دره ساکنان پیدا کردن منابع در طول COVID-19 بحران

ربکا O'connor ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 3:22 AM EDT 22 مه سال 2020مستقر در شرق Coachella Valley, Alianza با

توسط NEWSOULS در 2 خرداد 1399

مستقر در شرق Coachella Valley, Alianza با این نسخهها کار با یک گروه متنوع از همکاران منجر به یک محلی تلاش های مردمی در ساخت یک جامعه قوی تر. در سال 2010 این سازمان راه اندازی شد و با یک سرمایه گذاری کالیفرنیا بنیاد و ساختمان سالم جوامع Coachella Valley ابتکار است و پس از تبدیل شدن به مستقل و غیر انتفاعی.

Alianza تمرکز تلاش خود را در شهرستان کوچلا و unincorporated جوامع حرارتی, مکه, واحه و ساحل شمالی در نزدیکی شمال غربی ساحل Salton Sea.

این سازمان است که کار را به آسفالت جاده ها و حمل و نقل عمومی و پارک ها به حاشیه رانده شده محله. آن را نیز تلاش برای بهبود سرمایه گذاری آب و خدمات با بهبود محلی نمایندگی در منطقه آب منطقه مدیره. از طریق اتصال جامعه به مقرون به صرفه خدمات بهداشتی و درمانی این سازمان امیدوار است برای بهبود سلامت در منطقه نیز هست. Alianza معتقد است که یک رونق شرقی Coachella Valley منافع کل دره.

Alianza متمرکز بود در منطقه ای هماهنگی و canvassing برای سال 2020 سرشماری زمانی که پناهگاه در محل سفارش اعلام شد فرماندار گاوین Newson. این سازمان منتقل شده از رفتن درب به درب به ساخت تلفن به ساکنان و این تماس بدل به مکالمات بررسی بر روی ساکنان را به خوبی بودن.

"بسیاری از مسائل که نیاز به تغییر را در جامعه ما به ایجاد یک ثبات جامعه هستند که برجسته در حال حاضر می گوید:" سیلویا Pazسازمان, مدیر اجرایی. "یکی از این نداشتن دسترسی به حمل و نقل است. برای مثال تنها یک خط اتوبوس می رود که به ساحل شمالی دو بار در روز است."

قادر بودن به فروشگاه های مواد غذایی به طور ناگهانی سخت تر شد برای بسیاری از جامعه با توجه به Paz که وجود دارد گفت: تنها حدود چهار فروشگاه های مواد غذایی در شرق Coachella Valley. کسانی که سالمندان در معرض خطر و یا فرزندان در خانه است که نیاز به آنها را به ماندن با شد بیشتر به چالش کشیده است.

کار با پیدا کردن مواد غذایی, بانک, Alianza, کمک به دریافت مواد غذایی به کسانی که نمی توانند به سایت های توزیع. انتخاب صفحه اصلی موبایل پارک که جدا شده ترین یا دورترین دور از حمل و نقل عمومی در حال دریافت تازه تولید کنسرو و nonperishable موارد دو بار در ماه. این سازمان در حال حاضر در خدمت 257 خانواده.

خانواده های دیگر هم مجبور به انتخاب بین ماندن در خانه با بچه ها که دیگر نمی تواند حضور در مدرسه و یا رفتن به محل کار. بسیاری دیگر از مشاغل از دست رفته و یا به حال خود ساعت قطع شده است. دسترسی به تکنولوژی و اینترنت نیز یک چالش برای بسیاری در منطقه است. به عنوان یک نتیجه, Alianza کارکنان شروع اتصال مردم آنها را به نام با منابع و به دنبال راه هایی برای کمک به بودجه اضطراری برای صورتحساب.

"جوانی که مشغول به کار بودند و در سرشماری سال هستند در حال حاضر آنهایی که در حال ساخت تماس های تلفنی به بررسی نیازهای جامعه," باز می گوید. "این نشاط بخشی به آنها را قادر به اتصال با جامعه خود. ما همه با هم در این لحظه برای پاسخ به یک نیاز خاص است."

این سازمان به تازگی موفق به دریافت کمک مالی از IE تأمین کنندگان مالی داد پاسخ سریع صندوق از طریق Inland Empire جامعه بنیاد برای کمک به حفظ آن تلاش و کار برای خدمت به نیازهای فعلی در طول بحران. اعطای پشتیبانی خواهد کرد گوشی بانکی و بودجه در پاسخ به اعضای جامعه در بحران است.

Alianza امیدوار است که این همکاری را تسهیل و مشارکت با شرکای محلی در حالی که در پاسخ به COVID-19 ادامه خواهد داد.

"این یک فرصت برای شروع این گفتگوها در مورد چگونه ما می تواند همکاری در نه فقط در پاسخ به COVID-19 اما در آینده برای مقابله با این نابرابری ها" باز می گوید. "به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی ما خودمان تبدیل و اعضای جامعه است که در تعامل با ما و وارد فضای ما."

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید (760) 972-4628 و یا بازدید alianzacv.org.

امپراتوری داخلی جامعه بنیاد ماموریت است که برای تقویت داخلی جنوب کالیفرنیا از طریق انسان دوستی.tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن