Alexandria Ocasio-Cortez and the future of the left

کنوانسیون ملی دموکراتیک این هفته احساسات فازی تری را نسبت به یک فیلم هالمارک برانگیج کرد. از داستان دلگرم کنن

توسط NEWSOULS در 1 شهریور 1399

کنوانسیون ملی دموکراتیک این هفته احساسات فازی تری را نسبت به یک فیلم هالمارک برانگیج کرد.

از داستان دلگرم کننده یادگیری یک نوجوان برای مدیریت لکنت زبان خود تا گواه گوش جو بایدن پیدا کردن عشق پس از از دست دادن همسر و دختر اولش در یک تصادف اتومبیل، قوس روایت حزب دموکرات الهام بخش میلیون ها اشراق برای بازگشت به شخصیت و مدنیت آمریکایی بود.

با این حال برای بسیاری از مترقیان، هفته نیز با آنژست لاک.

تعدادی از جمهوری خواهان دعوت نامه هایی برای صحبت کردن دریافت کردند، در حالی که ستاره مترقی Rep. Alexandria Ocasio-Cortez تنها یک دقیقه برای صحبت کردن داده شد. یک داستان گزارش شده در تپه نشان داد دموکرات ها ممکن است در فشار برای یک گزینه عمومی حتی به عنوان خشم همه گیر را از طریق ملت dawdle. سپس هافینگتون اشاره کرد که DNC کاهش زبان خواستار پایان دادن به یارانه سوخت فسیلی و معافیت های مالیاتی از پلت فرم حزب خود را. بایدن در حال ساخت بیش از حد به مترقیان بود، اما آنها شروع به تعجب اگر، به عنوان رئیس جمهور، او ممکن است جاه طلبی مترقی برای ریاضت سیاسی مبادله.

بنابراین، آن را در اینجا، بین حمایت شک و تردید از جو بایدن و مخالفت قریب به اتفاق با دونالد ترامپ، که مترقی نمودار آینده خود را. برای دو چرخه ریاست جمهوری، سن برنی ساندرز شعله ور شد و چپ مترقی را گسترش داد. اکنون سازمان دهندگان و فعالان به دنبال ساخت آن ائتلاف طبقه کارگر با ضربه زدن به انرژی یک جنبش اعتراضی ملی ضد نژادپرستانه و یک شهروند به طور فزاینده متنوع هستند. این یک استراتژی سیاسی پیش نمایش داده شده در این هفته توسط Rep. اسکندریه Ocasio-Cortez در DNC است.

سخنرانی کوتاه اوکاسیو-کورتز چپ را جنبشی توده ای توصیف کرد که نه تنها برای «مراقبت های بهداشتی تضمین شده، آموزش عالی، دستمزد زندگی و حقوق کارگری» می جنگد، بلکه «تلاش برای به رسمیت شناختن و ترمیم زخم های بی عدالتی نژادی، استعمار، بدگویی و هوموفوبیا» است.

AOC -- جوان ، مترقی پوپولیست اقتصادی -- می ایستد در میان همگروهی از مقامات مبتنی بر جنبش و نامزدها مانند Ilhan عمر ، رشیده Tlaib ، آیانا پرسلی ، کوری بوش ، و جمال بومن (هیچ کدام علاوه بر AOC دعوت به صحبت در کنوانسیون) ، که تشکیل می دهند طبقه جدیدتر ، متنوع تر از سیاستمداران مترقی است. هر دو در سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۲۰، نقد قابل توجه چپ ساندرز کاستی های آن در بسیج افراد رنگین پوست به اندازه کافی به ویژه رای دهندگان سیاه پوست بود.

در حال حاضر، در طول حساب نژادی آمریکا، مترقیان به دنبال رفع آن هستند. اما به همان اندازه فوری تمایل آنها به بیرون آوردن ترامپ است.

از دموکرات های سگ آبی گرفته تا سوسیالیست های دموکراتیک، بسیاری توافق دارند که دونالد ترامپ تهدیدی وجودی برای دموکراسی آمریکاست. این یک موضوع سازگار برای DNC بود.

"من ... از شما می خواهد که به توانایی خودتان اعتقاد داشته باشید - تا مسئولیت خود را به عنوان شهروندان در آغوش بگیرید - تا مطمئن شوید که اصول اساسی دموکراسی ما تحمل می کنند.» "چون این چیزی است که در حال حاضر در خطر است. دموکراسی ما."

خود سندرز استدلال می کرد که «در اساسی ترین حالت، این انتخابات در مورد حفظ دموکراسی ماست.» به همین ترتیب، AOC در یک بازجویی در پی نظرات ش گفت رای دادن به بایدن در مورد «متوقف کردن فاشیسم در آمریکا— این چیزی است که دونالد ترامپ نشان دهنده آن است.»

آنها در حال تشکیل یک اتحاد، هر چند ناآرام، با ایجاد دموکرات ها برای شکست ترامپ است.

جو دینکین، مدیر کمپین ملی حزب خانواده های کارگر می گوید: «انتخاب بایدن به ما اجازه می دهد تا از دفاع به جرم حرکت کنیم.» "زندگی در آمریکای ترامپ هر روز برای متوقف کردن آخرین حمله به حوزه های انتخاباتی که ما به آنها اهمیت می دهیم - به افراد طبقه کارگر رنگ زندگی می کند." دینکین انتخاب بایدن را «دری، نه مقصد» توصیف می کند که به گروه هایی مانند برنامه جهانی غذا اجازه می دهد جنبشی را رشد دهند و خواسته هایی برای سیاست های گسترده تر مطرح کنند.

او ادامه داد: «وظیفه بسیار بعدی پایان دادن به دوران ترامپ است.» مصیبت سیاسی دولت ترامپ در حال حاضر حزب پشت بایدن را متحد کرده است، دامنه ویرانی ها آنقدر گسترده است - همه گیر مرگبار، لینچینگ ها، نرخ بیکاری دو رقمی - که مترقیان معتقدند چپ حتی اگر بایدن برنده شود، به شدت بسیج باقی خواهد ماند.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de