اگر امروز هیچ چیز دیگری نمی خوانید، این گزارش را در استخر بادی بخوانید

شرکت اینتکس تستهای فشار باد، وزن آب و دریچههای ورود و خروج باد را روی هر استخر به مدت 5 روز تحت سختترین شرایط

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

شرکت اینتکس تستهای فشار باد، وزن آب و دریچههای ورود و خروج باد را روی هر استخر به مدت 5 روز تحت سختترین شرایط انجام میدهد و در صورت تایید تستها محصول به بازار عرضه میشود. استخر بادی اینتکس بچگانه و بزرگسال در کشور چین توسط دو کارخانه مذکور در عمق های زیاد و ارتفاع های کم تولید می شود که در بازار ایران توسط نمایندگی اینتکس در همین وب سایت اینترنتی با قیمت های اصلی ارزان مصوب عرضه می گردد که برای همه شهرهای کشور امکان خرید آنلاین وجود دارد. با توجه به سابقه فروشگاه های اینتکس در ایران و همچنین فروشگاه هایی که عرضه کننده محصولات بادی در ایران هستند، می توان فروشگاه اینتکس تهران را به عنوان با سابقه ترین فروشگاه با سابقه 15 ساله در زمینه فروش محصولات بادی و نمایندگی مرکزی برند اینتکس دانست که کیفیت اورجینال محصولات را به دست مشتریان داخل کشور می رساند .

این فروشگاه با بهره گیری از سابقه بالای فعالیت و تجربه ای که دارد ، بهترین انتخاب برای خرید محصولات اینتکس می باشد . قصد داریم تا در این مطلب به راهنمای خرید استخر بادی کودک و همچنین ویژگی ها و قیمت این محصولات بپردازیم. همینطور استخرهای بادی بزرگ میتوانند هزینههای عضویت در یک استخر عمومی را از بین ببرند. به همین علت استخرهای بادی برترین انتخاب برای افرادی میباشند که در استخرهای عمومی و محیط های باز احساس سهولت نمیکنند. پس جایی که برای قرار دادن استخر انتخاب می کنید اگر نزدیک به منبع آب باشد خیال شما آسوده تر می کند. 4. اگر در خانه کودک دارید بهتر است در اطراف استخر بادی حتما از حصار مطمئن با حداقل ارتفاع 4 اینچ بهره ببرید تا امنیت بیشتری را فراهم کنید. اگر به دنبال عمق آب های بیشتر از این حد می باشد بهتر است از استخرهای بادی صرف نظر کنید و به سراغ استخرهای پیش ساخته بروید که دست شما را از نظر ابعاد و عمق آب به خوبی باز می گذارند اما قیمت های آن ها در مقایسه با استخرهای بادی بسیار بالاتر می باشد . عمق آب استخرهای بادی به صورت تقریبی بیست الی سی سانتی متر می باشد اما عمق آب استخر بادی ایزی ست تا هفتاد سانتی متر نیز می رسد و این عمق آب می تواند نه برای شنا اما برای آب تنی بزرگسالان مناسب باشد .

اما در حالت عادی، استخرهای بادی برای کودکان بسیار امن میباشند. هرچند استخرهای بادی قابل حمل و ارزان میباشند و به سهولت به محل اخیر منتقل می شوند.این استخرها، همانگونه که به سادگی برپا میشوند، به سادگی نیز به شکل نخست خود برمیگردند. هرچند تعداد زیادی از خانوادهها به علت هزینه و دوران مورد نیاز، توانایی ساخت یک استخر کامل را ندارند. استخر بادی یک وسیله بسیار عالی با بهترین ویژگیها برای هر خانوادهای میباشد که نیاز به یک استخر بادی خانوادگی و شخصی در خانه دارد و از آب تنی و شنا لذت میبرد. استخر بادی مدل های گوناگونی دارد که این تنوع محصولات باعث شده تا شما بتوانید با دست باز یک محصول را برای خرید خود انتخاب کرده و تهیه کنید. چینیها حدود ۳۰۰۰ سال قبل برای تهیه مس، زغال سنگ مصرف میکردند. پس قبل از هرکاری محیط را برای تفریح کودک خود ایمن کنید. 5. همیشه مکانی که استخر را در آن قرار می دهید قبل از آب کردن کاملا بررسی کنید که از پریز برق یا هر کابلی دور باشد زیرا بعد از آب شدن سنگین شده و قابل جابه جایی نیست. 3. بهترین کار در درجه اول این است که زمینی مسطح را انتخاب کنید.

به گزارش برنا، در روزهای گرم سال قطعا فراهم کردن شرایط بازی برای کودکان جزو مواردی است که در دستور کار خانواده ها قرار میگیرد. سازنده برج ادعا کرده که تنها با ۹۰ نفر نیروی انسانی میتوان این برج را ساخت، در صورتیکه پروژههایی از این قبیل حداقل احتیاج به ۲،۰۰۰ نیروی کار در یک زمان دارند. این برج دارای یک هتل ۶ ستاره، دفاتر اداری، آپارتمان هایی با مساحت های مختلف میباشد، به علاوه پنج ویلا که در بالای برج طراحی شده اند، هر ویلا قابلیت داشتن پارکینگ ماشین در همان طبقه را نیز خواهد داشت که توسط آسانسورهای مخصوصی امکان انتقال را پیدا میکنند. این که استخرهای بادی در ابعاد مختلف تولید میشوند یکی از بهترین ویژگیهای آنها است و با هر سلیقه و در هر فضایی از جمله: حمام منزل، پشت بام، حیاط، تراس، پارکینگ، بالکن، اتاق خانه، باغ و ویلا مورد استفاده هستند و همین امر باعث شدهاست که این محصولات، راه خود را به هر خانهای باز کردهاند. استخر بادی ایزی ست اینتکس در بازار محصولات بادی از نظر کیفیت و تنوع در ابعاد حرف اول را میزند و می توان آن ها را بسیار مناسب برای استفاده در باغ ها و ویلا های شخصی دانست .  This a rtic᠎le was cre at ed  by GSA  C ontent G​ener at᠎or D em ov er si​on.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن