در سراسر کشور ضروری کارگران در اعتصاب به صورت سیاه و سفید زندگی

قبل از او مریض شدم با Covid-19, Deatric ادی به طور معمول در سمت چپ خانه او در 5:30 صبح هر روز و نمی خواهد به خ

توسط NEWSOULS در 30 تیر 1399

قبل از او مریض شدم با Covid-19, Deatric ادی به طور معمول در سمت چپ خانه او در 5:30 صبح هر روز و نمی خواهد به خانه تا 1:30 یا 2 صبح پس از خانواده اش خوابیده بود. او مشغول به کار در مواد غذایی سریع تمام زندگی خود را برای حمایت از او چهار فرزند و در حال حاضر یک نوه و حتی پس از همه گیر ضربه او چندین شغل: یکی در مک دونالد دیگر در Papa john's و یک سوم در وندی.

او یک شیفت رهبر در مک دونالد اما هنوز هم باعث می شود فقط 9 دلار در ساعت, حتی اگر او می گوید: برخی از همسالان خود را $11. "کار سه شغل آن را به اندازه کافی برای پوشش اجاره و آب و مواد غذایی," او گفت:. "من هنوز هم باید برای پیدا کردن راه دیگری برای کسانی که به پایان می رسد دیدار." گاهی اوقات این بدان معناست که هیچ غذایی در خانه. "من می خواهم بدون خوردن به مطمئن شوید که بچه های من خوردن," او گفت:.

بود که قبل از همه گیر. در حال حاضر همه چیز حتی سخت تر است. او گفت: مک دونالد نمی کند و او را با تجهیزات حفاظتی و یا نیروی مشتریان به پوشیدن ماسک. ادی دارای دیابت و فشار خون بالا و قرار دادن او در معرض خطر عوارض ناشی از کوروناویروس اما او تا به حال به نگه داشتن کار برای مطمئن شوید که خانواده او تا به حال به اندازه کافی پول برای پرداخت اجاره و خرید مواد غذایی. سپس یکی از همکاران او به تازگی مریض شدم. چند روز پیش او احساس بسیار بد خودش در تلاش برای نفس کشیدن. او آزمایش مثبت برای Covid-19.

این بدان معناست که او در حال حاضر از کار در خانه و جدا از خانواده اش. او پرداخت می شود ترک از هر یک از مشاغل. "من خیلی می ترسم در حال حاضر," او گفت:. "من چراغ می رفتن و من نمی توانم پرداخت اجاره."

در پاسخ به یک درخواست برای نظر مک دونالد نماینده در بیانیه ای گفت: "مک دونالد افزایش بیش از 50 فرآیندهای در رستوران. مک دونالد و ما franchisees توزیع یک منبع فراوان از PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] با هیچ عرضه می شکند از جمله دستکش و بیش از 100 میلیون ماسک, در علاوه بر این به نصب موانع حفاظتی در رستوران. ما با اعتماد به نفس اکثریت قریب به اتفاق کارکنان تحت پوشش با بیمار پرداخت اگر آنها نهفته COVID-19."

بودن در خانه بیمار با Covid-19 نگه نمی ادی از شرکت در اعتصاب به صورت سیاه و سفید زندگی می کند هر چند که او قصد دارد برای انجام بیش از FaceTime. روز دوشنبه دهها هزار نفر از کارگران از انواع مختلف خطوط در بیش از 25 شهر را در اعتصاب به تقاضا است که شرکت آنها را برای کار و دولت که قرار است برای آنها کار مقابله با نژادپرستی نظاممند.

فست فود کارگران مانند ادی خواهد پیوست توسط یک نوار از نیروی کار: دیگر کارگران کم درآمد مانند فرودگاه کارکنان rideshare درایور خانه سالمندان و مراقبان داخلی و کارگران در کنار طبقه متوسط معلمان و پرستاران و حتی بالا پرداخت می شود مهندسان گوگل. کسانی که نمی توانند اعتصاب تمام روز را پیاده کردن کار برای هشت دقیقه و 46 ثانیه مقدار زمان یک افسر پلیس خود را نگه داشته زانو در مینیاپولیس ساکن جورج فلوید گردن قبل از او درگذشت.

این یک اقدام گسترده است که گرد هم خواهد آورد عمده اتحادیه های کارگری و همچنین مردمی سازمان. خدمات کارکنان بین المللی, اتحادیه بین المللی اخوان المسلمین از Teamsters و فدراسیون معلمان آمریکا را پیوستن به نیروهای با مبارزه برای 15, ایالات کارگران مزرعه و ملی داخلی کارگران داد. عدالت اجتماعی سازمان مانند جنبش برای زندگی مردم فقیر انتخاباتی و جوانان آب و هوا برگزار خواهد شد نیز شرکت کنند. آن را نشان دهنده یک همکاری منحصر به فرد: اتحادیه های کارگری نمی همیشه در کنسرت اجازه دهید به تنهایی شریک با مردمی و عدالت اجتماعی شدند.

اما تقاضا برای کنار هم قرار دادن چنین عمل آمد از پایین: کارگران که فعال شده اند با عوارض این بیماری همه گیر و گسترده و قیام در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در سراسر کشور است. آنها این چیزها را به عنوان حل نشدنی.

"در سراسر کشور مردم به دست آوردن یک درک جدید که آن را غیر ممکن را به نفع عدالت اقتصادی بدون عدالت نژادی. که مراقبت های بهداشتی برای همه عادلانه سیاست های مهاجرتی و جسورانه عمل در تغییر آب و هوا همه نیاز به نژادی و عدالت" گفت: Mary Kay هنری رئیس جمهور از SEIU. "این منحصر به فرد است و امیدوار حاضر در جنبش ما تاریخچه چرا که در سازماندهی این حمله با شرکای ما در بر داشت گسترده پذیرش و تحسین است که در حال حاضر زمان را مقیاس بزرگ اقدام به تقاضا است که شرکت ها و دولت دهم بیشتر برای از بین بردن نژادپرستی ساختاری و حفاظت از سیاه و سفید زندگی می کند. همه ما روشن است که تا زمانی که سیاه جوامع رشد می تواند هیچ یک از ما می تواند."

ادی می گوید: بالا پرداخت کم به عنوان یک زن او را نیز تا به حال برای مقابله با نژادپرستی است. او می بیند او مصیبت منعکس شده در مبارزات دیگر کارگران که در اعتصاب است. "ما ... در همان قایق" ادی گفت. "از آنجا که همه ما ضروری کارگران و همه ما در حال مبارزه برای همان چیز است."

Trece اندروز با این نسخهها کار در خط مقدم مراقبت از سالمندان ساکن در خانه دیترویت ، با وجود تصدی پوشا دو دهه در همان مرکز اندروز باعث می شود بیش از 15 دلار در ساعت است. او در یادداشت او را در میان خوشبخت آنهایی که در مرکز; کسانی که کار در خانه داری, رژیم غذایی, خدمات و یا لباس های شسته شده را بیشتر شبیه به 10 دلار در ساعت است. "این دستمزد فقر ما را در اینجا," او گفت:. او باعث می شود تا کمی در این واقعیت است که خانه سالمندان نیست و او تنها ، او همچنین شروع یک کسب و کار مراقبت در کنار با سه مشتریان. به عنوان یک مادر تنها او را به چشم پوشی بهداشت و درمان برای دخترش چرا که این امر هزینه زیادی برای اضافه کردن. او پرداخت از جیب برای عکس و سالانه.

اندروز در حال حاضر مراقبت از سالمندان در وسط یک بیماری همه گیر است که طعمه آسیب پذیر است. خانه های پرستاری مرتبط شده اند به یک سوم از میشیگان Covid-19 مرگ و میر. در ابتدا او گفت: او تسهیلات نمی دهد از وسايل حفاظت فردی مناسب اما تنها توزیع آن زمانی که کارگران به طور خاص برای آن خواسته. تنها به تازگی تسهیلات دست از همه چیز مورد نیاز آنها مانند ماسک ، روپوش و دستکش. و در عین حال وجود یک Covid-19 واحد در مرکز و برخی از همکاران او بدست بیمار است.

"اضطراب بالا بوده است برای بسیاری از ما," او گفت:. "مردم فقط می ترسم به کار بیایند."

خانواده او نیز آسیب پذیر است. او را برای مراقبت از پدر که سرطان دارد. دکتر به او توصیه نمی برای رفتن به محل کار پس از او در زمان حدود یک ماه ، اما او پرداخت نمی کند ترک به طوری که او در نهایت رفت و برگشت. "من آمد به دلیل این که شما به چیزی پول برای زنده ماندن," او گفت:. "من فقط سعی کنید به دور خودم و پوشیدن ماسک من ... و محافظت از خودم بهترین من می توانم. اما آن را هنوز هم ترسناک است."

اندروز و همکاران او خواهد شد راه رفتن کردن کار در روز دوشنبه به فشار برای تغییر. "ما فقط می خواهم به مردم اجازه می دانم که ما در حال ضروری کارگران, هم," او گفت:. "ما قرار داده شده است در backburner." آنها خواستار پرداخت بهتر مزایای سطح نیروی انسانی و دستورالعمل های ایمنی.

او می بیند مبارزه خود را متصل به بزرگتر جنبش برای عدالت نژادی. "بسیاری از همکاران من در سیاه و سفید و قهوه ای, مردم," او گفت:. او خودش سیاه است. "همین دلیل است که ما آن را مربوط به نژاد پرستی. از آنجا که ما در حال آنهایی که انجام این کار سخت است اما ما در حال گرفتن به رسمیت شناخته شده به درستی."

جروم Gage نیز یک کارگر در خط مقدم. او شده است یک وقت راننده برای Lyft در لس آنجلس به مدت دو سال. در ابتدا او فکر کرد که او قادر خواهد بود برای به دست آوردن یک پایه ثابت درآمد در حالی که اتصالات در کار به عنوان او رفت و برگشت به مدرسه. و در آغاز او پرداخت دین خود را کرایه. اما پس از آن rideshare شرکت تغییر سیستم های خود را, و او در حال حاضر پرداخت می شود نرخ ثابتی در هر مایل است. او در بر داشت خود را به کار در زمان های خاص به استفاده از ساعات اوج; اگر او نبود وجود خواهد داشت زمان هنگامی که او ساخته شده کمتر از حداقل دستمزد. "این فوق العاده افسرده تجربه نشستن در 3, 4 هستم چرا که من یک لایحه به دلیل دوشنبه من مجبور به پرداخت امیدوار به ایجاد یک زن و شوهر بیشتر از دیگران در وسط شب," او گفت:.

همین دلیل است که او درگیر در مبارزه خود را در ایالت کالیفرنیا نه تنها به تصویب AB5 یک قانون تصویب شده در ماه سپتامبر است که طبقه بندی بسیاری از فرفره کارگران به عنوان کارکنان, اما همچنان به مبارزه برای محافظت از آن به عنوان تکنولوژی شرکت های لابی در برابر آن. بارگذاری, بلند کردن اجسام و DoorDash باید bankrolled نوامبر رای گیری که آنها را معاف از قانون است.

همه گیر شده و همه چیز ضروری تر. تقاضا برای سواری تمام اما متوقف به عنوان همه گیر ضربه که به معنای گیج رفت هفته بدون کار. و در عین حال او هنوز هم بعد فورا رفت واز مزایای بیکاری با وجود درخواست برای مزایای کنگره تمدید غیر متعارف کارگران مانند او.

پس از آن وجود دارد ایمنی. Lyft بود "فوق العاده آهسته به واکنش نشان می دهند به نیاز برای PPE برای رانندگان," او گفت:. "این فوق العاده ترسناک وضعیت است." در ماه جولای او گفت: او اولین بسته از Lyft در این پست با تجهیزات حفاظتی در آن است. "آنها واقعا غفلت شده است در تلاش خود را برای ایجاد یک امن مقادیر رانندگی محیط زیست است." و در عین حال او اشاره کرد افرادی که با احتیاط از در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی در حال تبدیل شدن به Uber و Lyft. خدمات او گفت: "کلید برای کمک به صاف منحنی."

روز دوشنبه او قصد دارد برای پوشش دادن ماشین خود را در نشانه و پیوستن به یک کاروان آغاز خواهد شد که در مک دونالد و سپس سفر به لس آنجلس متحد منطقه مدرسه و دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به تقاضای هر دو آنها با استفاده از متوقف کردن پلیس در محوطه دانشگاه. او اشاره کرد که بسیاری از هموطنان خود را گیگ کارگران هستند و مردم از رنگ. "این دو چیز کاملا مربوط به" او گفت:. او نمی خواهد به هر سواری در حالی که او را معترض و او امیدوار است که رانندگان دیگر حتی اگر آنها نمی پیوستن به کاروان نیز خاموش کردن برنامه در همبستگی. "من فکر می کنم که ارسال خواهد شد قابل توجه سیگنال به Lyft و Uber," او گفت: "که ما توانایی سازماندهی است."

قابل توجه کارگران در حال ساخت یک سری از خواسته ها: اولین, است که شرکت را "صریح" اعلامیه که سیاه و سفید زندگی می کند اما همچنین که آنها افزایش دستمزد کارکنان اجازه می دهد تا فرم های ارائه مراقبت از کودکان حمایت و ارائه بهداشت و درمان و مرخصی استعلاجی. آنها همچنین می خواهند سیاستمداران در هر سطح را به "استفاده از خود را اجرایی و قانونگذاری و نظارتی قدرت شروع به بازنویسی قوانین و reimagine اقتصاد ما و دموکراسی به طوری که جوامع از هر مسابقه می تواند به رشد."

این جنبش در حال حاضر برخی از برنده زیر کمربند خود را. زمانی که من صحبت می کرد چند روز پیش به پاتریشیا پارک-لی کارمند در long branch بیمارستان در ایلینوی او و همکاران او شد برنامه ریزی برای زمان اعتصاب بیش از ناعادلانه شیوه کار با دوشنبه ،

آنها را متهم کرده بود که مدیریت از عدم معامله در ایمان خوب است بیش از یک قرارداد جدید پس از ماه دسامبر است. پارک-Lee باعث می شود $19.50 یک ساعت و بسیاری دیگر در میان عمدتا سیاه و سفید نیروی کار را کمتر از $15. به پارک ها-Lee کار معمولا حداقل یک کار دیگر را در بیمارستان های مختلف به عنوان یک certified nursing assistant گاهی اوقات سه. او گفت که او و همکاران او نیست فقط قابل توجه برای پرداخت بهتر اما برای "عزت و احترام".

اما در جولای 17, قبل از آنها تا به حال به راه رفتن کردن کار long branch توافق با کارگران است. خود اتحادیه SEIU گفت: آن شامل "تغییر زندگی" برنده مانند آوردن همه کارگران به حداقل 15 دلار در ساعت و برد برای دیگران بهبود نیروی انسانی بیشتری برنامه ریزی و ثبات و مهاجرت حمایت.

بیمارستان بود کوتاه کارکنان و زیر منابع مدتها قبل از بیماری همه گیر. کارکنان آوردن لباس از خانه برای بیمارانی که بدون undergarments یا پوشیدن لباس خاکی است. سپس پارک-لی گفت: بیمارستان جیره بندی تجهیزات حفاظت شخصی مانند ضد عفونی کننده دست و دستکش. "اگر به شما احترام که من هستم و احترام من چرا شما در حد توانایی خود برای انجام آن با شمارش تعداد از دستکش?" او گفت:.

در پاسخ به یک درخواست برای نظر Mark A. Walker, مدیر روابط اجتماعی در long branch, به نام ادعا که کارگران داده نشده مناسب PPE "پرهیاهو درست نیست و بی اساس است."

پارک-Lee که سیاه و سفید است, بحران کارگری در اتاق اورژانس در long branch. این بدان معناست که او است که اغلب کمک به اعضای جامعه بیشتر در پریشانی — زنان در حال فرار از خشونت مردم رفتن بدون غذا و سرپناه. "هر چه بحران وضعیت خود را ارائه ما سعی می کنیم برای کمک به," او گفت:. نژادی و بی عدالتی اثرات نه فقط او و همکاران او در بیماران بیش از حد. آنها "سیاه و قهوه ای و" فاقد "ثبات مالی" او گفت:. و در عین حال سایر بیمارستان ها اغلب حاضر به قبول آنها و ارسال آنها را به long branch به جای. "هیچ کس می خواهد آنها را. اما ما از آنها استقبال," او گفت:.

که throughline آوردن همه این متنوع کارگران با هم: خشم بیش نژادی و بی عدالتی که اثرات پرداخت مزایا و چه سیاه و سفید و قهوه ای آمریکایی ها درمان می شوند هر دو در داخل و خارج از محل کار. "این جای تعجب نیست که ما در این با هم" گیج گفت. "ما ممکن است مشاغل مختلف اما همه ما در حال رفتن را از طریق همان مسائل است."

اندروز می گوید, دیدن بسیاری از کارگران با هم آمده است: "عالی است."

"این را برای نشان دادن وحدت" او گفت:. "این رفتن به نشان می دهد که ما خسته, ما بازی نمی کنه. ما می خواهیم به شنیده می شود."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن