ایالات متحده مهاجرت سازمان می تواند اجرا از پول تا پایان تابستان بدون $1.2 میلیارد دلار کمک مالی

ما خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) درخواست کنگره برای $1.2 میلیارد دلار از اتحادیه اروپا ، آژانس ادعا می کند آن

توسط NEWSOULS در 27 اردیبهشت 1399

ما خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) درخواست کنگره برای $1.2 میلیارد دلار از اتحادیه اروپا ، آژانس ادعا می کند آن را اجرا خواهد کرد از پول تا پایان تابستان بدون کمک با توجه به کاهش مهاجرت ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بر خلاف دیگر آژانس های فدرال, USCIS دریافت تقریبا هیچ مالیات دهندگان دلار وابسته است هزینه های مربوط به پر کردن برنامه های کاربردی برای گرین کارت ویزا اجازه کار ایالات متحده شهروندی و انسانی مزایای پناهندگی. این بیماری همه گیر در حال حاضر به ارمغان آورد یک "کاهش چشمگیر" در آن درآمد که تنها به احتمال زیاد به بدتر به عنوان برنامه های کاربردی در حال برآورد افت حدود 61 درصد از طریق سپتامبر یک سخنگوی آژانس گفت. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت در مهاجرت به دیگر کشورها محدودیت در سفر و این واقعیت است که لازم است ادارات دولتی نیست باز برای پردازش برنامه های کاربردی که همه منجر به این کاهش است.

برای کاهش کسر بودجه USCIS در حال برنامه ریزی برای پیاده سازی اضافی 10 درصد اضافه بر روی تمام برنامه ها و کنگره به دنبال کمک در جمعه Buzzfeed حامد Aleaziz اول گزارش شده است. این آژانس همچنین در حال حاضر صرف محدود به حقوق و دستمزد و ماموریت حیاتی فعالیت های اما "بدون مداخله کنگره USCIS را به اقدامات شدید برای حفظ آژانس شناور" سخنگوی گفت.

مهاجرت آمده است نزدیک به یک وقفه بیش از دو ماه گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توقیف دفاتر USCIS بسته کنسولگری های خارج از کشور تعطیل مرز با کانادا و مکزیک و تحمیل 60 روز ممنوعیت صدور کارت سبز. پناهندگی پردازش در مرز جنوبی نیز عملا متوقف شده به عنوان برگ برنده دولت مقامات اجرا در یک برنامه به سرعت در حال بازگشت مهاجران به مکزیک بسیار به عنوان یک آزمون بهداشت.

در حالی که در آورده با این بیماری همه گیر این نوع کاهش حقوقی مهاجرت چه تهمت به مدت طولانی به دنبال. او برافراشته در برابر آنچه که او خواستار "زنجیره مهاجرت" با اشاره به شهروندان ایالات متحده یا مقیم دائم که حامی خود را مهاجر و اعضای خانواده برای ویزا و گرین کارت. و او به دنبال نگه داشتن مهاجران فقیر را با پیشنهاد برای رد کسانی که بیمه درمانی و یا که ممکن است استفاده از منافع عمومی در آینده است. (دادگاه را مسدود و محدودیت های مهاجران بدون بیمه سلامت از رفتن به اثر در حال حاضر, اما سیاست موثر بر مهاجران که ممکن است در منافع عمومی به اثر رفت و در ماه فوریه.)

USCIS نشده منتشر شد داده ها در بسیاری از برنامه های کاربردی آن را دریافت کرده است پس از همه گیر آغاز شده است اما اذعان کرد برنامه های کاربردی در حال کاهش است. آخرین فیلم های موجود برای اطلاعات جامع از اکتبر 2019 به دسامبر 2019 بود در واقع نشان داده شده سنبله در برنامه های کاربردی — بیش از 1.9 میلیون نسبت به 1.7 میلیون دلار در قبل از سه ماه.

برنامه های غوطه ور در ماه مارس نسبت به ماه مشابه در سال گذشته در سراسر چندین ویزای موقت دسته بندی ها از جمله ویزا برای مردم انتقال در یک شرکت چند ملیتی کسانی که نشان می دهد توانایی فوق العاده ای و یا موفقیت در صنایع ویژه ورزشکاران, هنرمندان و مذهبی کارگران است. این احتمال وجود دارد که برنامه سقوط و حتی بیشتر در مارس به عنوان ما برقرار محدودیت های مهاجرتی و اقامت در خانه سفارشات و به عنوان فرصت های اقتصادی خشک شده بود.

USCIS را کمبود بودجه می تواند تشدید مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان وزن اضافی محدودیت های ویزای موقت, دارندگان, در هفته های آینده. نیویورک تایمز گزارش داد که او با توجه به محرومیت صدور جدید مبتنی بر اشتغال ویزا مانند ویزای H-1B برای کارگران ماهر و H-2B ویزا برای فصلی غیر کشاورزی و کارگران و همچنین پایان دادن به یک برنامه ای است که اجازه می دهد تا دانشجویان خارجی به کار در ایالات متحده تا سه سال پس از فارغ التحصیلی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب