یک درمانگر در آنچه آن را مانند به کار با بیماران در طول همه گیر

در برخی از راه مری Firme هرگز احساس نزدیک تر به مشتریان خود را. جلسات درمان به طور سنتی برگزار شد در گریم پزشک

توسط NEWSOULS در 20 تیر 1399

در برخی از راه مری Firme هرگز احساس نزدیک تر به مشتریان خود را. جلسات درمان به طور سنتی برگزار شد در گریم پزشکی ساختمان ها و دفاتر خصوصی اما در حال حاضر به عنوان بسیاری از ما موسسات شده اند offloaded: به اینترنت Firme می شود یک فرصت برای دیدن چگونه مشتریان خود را زندگی می کنند. او می تواند رعایت هنری بر روی دیوار خود را و کتاب خود را nightstands. گاهی او با حیوانات خانگی و یا کودکان کوچک که سرگردان به اتاق خواب و ایستاده در گوشه ای از وب کم در قاب. مجازی درمانی برای همه نیست اما Firme هنوز چند کوچک مزایا در طول راه.

Firme مجوز مشاور حرفه ای زندگی می کند که در Austin, Texas. زمانی که شهر بسته درهای خود را در روز جمعه قبل از رخصتی بهار در اواسط ماه مارس دفتر او با قرار دادن یک مهلت قانونی برای فرد خدمات مشاوره. از آن پس او انجام شده اکثریت قریب به اتفاق کار خود را از طریق پزشکی از راه دور — یک شبکه ارائه می دهد که انواع مختلف پزشکی خدمات به مشتریان از طریق تلفن و یا اینترنت. Firme نیست به تنهایی بررسی های اخیر تخمین می زنند که 42 درصد از آمریکایی ها در حال تبدیل شدن به تلفن های خود را به جای مطب در طول این اقامت در خانه سفارش دهید. پزشکان و بیماران) در حال تبدیل اتاق خواب خود را و گاراژها و آشپزخانه به موقت درمانگاه برای هم بودن. خوشبختانه Firme می گوید چیزی شده است در ترجمه از دست داده. او هنوز هم می تواند صحبت می کنند به صراحت با هر کسی که به دنبال او است.

Firme روشن می سازد که وجود دارد چند محدودیت های جدی برای مجازی درمانی است. اگر کسی در یک ناراضی ازدواج و یا سوء استفاده از وضعیت زندگی آن را سازش توانایی خود را به صحبت می کنند آشکارا و آزادانه در گوش رس را از خود cohabitants. او همچنین معتقد است که درمان از راه دور است که احتمالا محدود برای کودکان درمان نیز هست. که گفت: Firme امیدوار است که پس از همه گیر مشتریان خود ادامه خواهد داد به استفاده از پزشکی از راه دور. این روزها او به طور معمول می رود به یک جلسه با یک بیمار در طول ناهار خود را — یک microdose از درمان قبل از آنها با بقیه روز را — که تنها یکی از بسیاری از راه های ما reimagining خدمات بهداشت روانی در طول Covid-19 عصر. Firme فکر می کند ما باید بر روی آن نگه دارید خلاقیت حرکت رو به جلو. ما به عنوان خوانده شده مکالمات زیر.

هنگامی که این بیماری همه گیر شروع به کار شما تاثیر می گذارد?

آن, مارس 13. بود که روز قبل از رخصتی بهار و وجود دارد بسیاری از بحث در دانشگاه ها که رخصتی بهار ممکن است به تعویق افتاد. آنچه اتفاق می افتد در دنیای واقعی حول محور چه اتفاقی می افتد در مدارس. هنگامی که دانشگاه تهران به نام مدرسه که جمعه بود که لحظه ای که در آن روشن بود که چیزی واقعی بود.

چه بود آن را مانند شکستن اخبار به مشتریان خود را که شما نمی خواهید به قادر به گرفتن فرد در جلسات برای هم بودن ؟

هنگامی که من مطلع هر کس که ما از رفتن به باید انجام دهید مجازی درمان در حالی که بسیاری از آنها را به طور کامل در هیئت مدیره با آن است. مردم گیر کرده اند و نمی batted یک چشم. در هر مورد متفاوت است اما 90 درصد از مشتریان در حال حاضر. آن را متفاوت بوده است. مردم استفاده می شود به سیستم عامل مانند FaceTime و واتساپ بنابراین من می گویند: "هی این نرم افزار استفاده کنم شبیه به FaceTime, آن را فقط طول می کشد شما را به یک برنامه" و آنها مانند "خوب بزرگ!"

آن را بی دست و پا در همه در ابتدا به انجام جلسات بیش از اینترنت ؟

بنابراین من می خواهم به انجام برخی از Telehealth قبل از این. برخی از مردم سفر برای کار و یا آنها می توانید آن را در و آن پوشش داده شده توسط بسیاری از شرکت های بیمه. آن را به خوبی شناخته شده در این نقطه است. اما تا آنجا که به مورد استفاده قرار گرفتن به آن شده است وجود دارد یک منحنی یادگیری. برخی از فن آوری دشوار است برای هدایت مردم از طریق. من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم یک روش درمانی پشتیبانی فنی میز. یکی دیگر از عجیب و غریب محصول جانبی است که هنگامی که شما در دوربین شما بسیار آگاه به نشستن. شما نمی خواهید به تغییر موقعیت های بیش از حد. شما شروع به گرفتن عجیب این درد و درد. اما بسیاری از آن شده است بسیار ساده است. من واقعا هیجان زده و هیجان زده است که ما تکنولوژی را به انجام این کار در حال حاضر و به مردم آنچه را که آنها نیاز دارند.

آیا شما هنوز هم از رفتن به دفتر ؟

من رفتن به دفتر. من تا به حال سه کالج سن بچه ها به خانه می آیند از شکستن بهار و نه بازگشت به مدرسه پس من با استفاده از منشی وجود ندارد هر گونه حواس او را پرت و مردم نیست که از طریق درب. من امیدوار هستم که ما می توانیم باز کردن به طور کامل دوباره زمانی در آینده ای نزدیک. من انجام داده اند برخی از درمان از خانه من در خرج کردن زمانی که آن را غیر منتظره جلسه با کسی. من لازم نیست یک اتاق اما من یک اتاق خواب. آن را با این نسخهها کار در هر نقطه که در آن شما باید یک اتصال به اینترنت خوب و یک تلفن همراه و یا اپل. من می تواند که در راه است.

باید جلسات خود شده است متفاوت است ؟ آیا شما قادر به رسیدن به همان سطح از صمیمیت?

برای اکثر آن آینه آنچه که ما انجام داده ایم ، یکی از شادی غیر منتظره است که شما را وادار به دیدار با مردم دیگر کودکان و حیوانات خانگی شما را به دیدن محیط خانه خود و اگر آنها از آن لذت ببرید هنر و چیزهای. شما یادگیری کمی بیشتر در مورد مشتریان و من فکر می کنم که مفید و مهم است. جالب اینجاست که قبل از این ساعت 4 تا 7 بعد از ظهر ساعت درمانی بودند آنهایی که از همه می خواستم از آنجا که آنها می خواستند برای رفتن در بعد از مدرسه روز یا روز کاری است. اما در حال حاضر وسط برنامه روز اطراف کسی شکستن جدید نقاط داغ. سطح اتصال است فقط به عنوان خوب. مشتریان من در گذشته ما هنوز همان رابطه دوستانه.

آیا شما گرفته شده در هر مشتریان جدید?

من بسیار جامد در ادامه پایه مشتری اما شده است وجود دارد چند جدید مردمی که آمده اند در طی این بیماری همه گیر. مقدار زیادی از آن می آید از تنهایی و بودن با افکار خود و مایل به آمدن به درمان. آن شده است آسان برای انتقال مردم با زوم و FaceTime. زمانی که آنها ثبت نام با من, من می خواهم به مطمئن شوید که آنها زندگی می کنند در آستین بنابراین ما می تواند همچنان در فرد است. من نمی خواهم وجود دارد به یک وضعیت که در آن کسی است که مانند "آه بزرگ او طول می کشد Telehealth" و آنها در هوستون زندگی می کنند.

که تقریبا برای تلفن های موبایل به نفع شما به عنوان یک درمانگر به ببینید که چگونه مشتریان خود را زندگی می کنند.

کاملا. آنها می تواند به نگه داشتن سگ خود را که ممکن است آنها را امن احساس. آن را به من می دهد یک حس از آنچه می گذرد. آن را خوب نگاه اجمالی به چیزی است که ما ممکن است در غیر این صورت باید این امتیاز را ببینید.

چگونه اغلب شما بچه ها بحث در مورد همه گیر? می کند که بر جلسه ؟

تقریبا در هر جلسه بیش از پزشکی از راه دور می آید تا آنجا که ما در حال انجام Telehealth به جای فرد درمان است. تقریبا هر کس در آوردن آن را تا آنجا که جان خود را در حال تغییر جهان خود را در حال تغییر شغل خود را در حال تغییر است. اگر یک تابع وجود دارد از جامعه که نه تحت تاثیر قرار شده همه گیر مشتریان من را و من را مانند "اوه راست که تغییر بیش از حد." مردم در حال پردازش چیزهای دیگر اما این بیماری همه گیر است که در ذهن مردم در همه زمان ها. این اضطراب برای بسیاری از مشتریان از آنجا که آنها شروع به فکر کردن در مورد پدربزرگ و مادربزرگ خود و یا همسایه خود را با دیابت است. هر کس سوال خود را در مرگ و میر. این یک یادآوری ثابت چه خبر است.

آیا شما به شما و مشتریان شما مشاوره در مورد چگونه به اطمینان حاصل شود که آنها حریم خصوصی در خانه زمانی که آنها در یک مجازی جلسه با شما ؟

من همیشه نشان می دهد آنها به جای خصوصی اگر در همه ممکن است. این نکته. اگر کسی در یک وضعیت خشونت آمیز و یا ناراضی ازدواج است که فرد ممکن است مناسب برای ویدئو های درمانی است. اما مردم می دانند که به جایی بروید خصوصی و من همیشه به ذکر است که به کسانی که نمی انجام آن است. اما هدف من این نیست به شما بگویم که چگونه برای رسیدگی به مسائل خود را. من اینجا هستم برای کمک به مردم بفهمند که همه چیز را برای خود و نه دیکته کردن هر چیزی.

آیا شما فکر می کنید مشتریان خود را ادامه خواهد داد به استفاده از مجازی درمانی بیشتر پس از پایان این همه گیر?

من امیدوارم ، من امیدوارم که این همچنان یک گزینه است. وجود دارد برخی از پوش بک از شرکت های بیمه. اگر کسی خصوصی پرداخت آن مهم نیست. اما وجود دارد برخی از نگرانی های است که پزشکی از راه دور ممکن است مجهز برای موقعیت های خاص. و مسلم آن را برای همه چیز. از برخی از بیماری های, شما هنوز هم نیاز به رفتن به یک پرستار پزشک ، اما من امیدوارم که آنها همچنان به پوشش آن از آنجا که مردم آن را می دهد بسیاری از گزینه های. من مردم انجام درمان در طول ناهار ساعت در کار است که نمی خواهد که قبل از اتفاق افتاده است.

ثبت نام برای کالاهای عضویت در خبرنامه. در هفته دو بار ما برای شما ارسال محصولات بهترین داستان های کاوش در آنچه ما خرید چرا ما آن را خرید و به همین دلیل آن مهم است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب