یک نقاش دنبال کردن دزد که از او به سرقت برده کار می کنند. او کشف یک الهه شعر و موسیقی.

خیلی سرقت متعهد با هدف غنی سازی کسی شخصی خزانه معمولا دزد. و درست است که از برخی از هنر سرقت عنوان نقاشی یا مج

توسط NEWSOULS در 2 خرداد 1399

خیلی سرقت متعهد با هدف غنی سازی کسی شخصی خزانه معمولا دزد. و درست است که از برخی از هنر سرقت عنوان نقاشی یا مجسمه های به سرقت رفته به طوری که آنها می تواند فروخته شده در بازار سیاه و یا استفاده به عنوان یک تراشه چانه زنی.

اما گاهی اوقات هنر از بین می رود برای دلایل است که دشوار است به درک. در آوریل 20, 2015, دزد ساخته شده با دو نقاشی با جوان, چک,,,,, نقاش, Vilma Kysilkova بود که برگزاری نمایشگاه در Galleri نوبل در اسلو, نروژ. Kysilkova یک نقاش با استعداد بیشتر از مردم در موقعیت احساسی لحظات, اما او نبود به خصوص به خوبی شناخته شده در آن زمان است. و راه نقاشی به سرقت رفته بودند عجیب و غریب بود: به جای به سادگی برش بوم از قاب خود دو دزد حذف هر جزء اصلی در راه است که به نظر می رسید نشان می دهد که پخش اخبار اشاره کرد که یکی یا هر دو آنها حرفه ای است.

Kysilkova که تا به حال نقل مکان به اسلو با او شریک بود دلسرد سرقت به ویژه به دلیل یکی از نقاشی بود و شخصا قابل توجه به او. اما او همچنین علاقه مند به همین دلیل هر کسی که سرقت آن دو نقاشی و او می خواست برای دیدار با دزد.

او با دنبال کردن یکی از آنها کارل-Bertil, Nordland های هوشمند و خالکوبی نروژی بود که بسیار بالا در زمان او به او گفت که او نمی تواند به یاد داشته باشید که چرا او آن را — یا آنچه که او با نقاشی. Kysilkova هر دو فوق العاده همدلانه و لجباز خودم علاقه عطف از سرقت نقاشی به دزد و پرسید: Nordland اگر او می تواند رنگ پرتره خود را. هنگامی که او آن را دیدم او منفجر شد به اشک. و دوستی خود را خلاق و همکاری شروع به رشد می کنند.

آن را برای تلفن های موبایل مانند راه اندازی یک ریز متوجه داستانی, درام, اما این داستان واقعی است که در گستراند نقاش و دزدیک فیلم مستند است که احساس می کند مانند یک زیبا داستان پری. کارگردانی شده توسط بنیامین Ree این فیلم به شرح زیر Kysilkova و Nordland برای چندین سال به عنوان آنها با شروع به کار با یکدیگر و توسعه روابط هر دو به عنوان نقاش و الهه شعر و موسیقی, و به عنوان دوستان است.

A man sits on a couch while a woman paints him.
Kysilkova و نوردلند در این نقاش و دزد.
حسن نیت ارائه میدهد از نئون

Nordland یک خرده جنایی که به مواد مخدر معتاد زمانی که او در دیدار Kysilkova. اما زندگی همیشه اینگونه نبوده است او به ما می گوید; او نخبگان دوچرخهسواری BMX و با استعداد نجار در یک زمان در زندگی خود را. Kysilkova می یابد او جذاب به عنوان یک الهه شعر و موسیقی است اما نا امید با عادت خود را از ناپدید شدن برای روز و امتناع خود را برای دریافت کمک در اعتیاد — امتناع که در نهایت درایوهای دور دوست دختر خود را به عنوان به خوبی. پس از وحشتناک تصادف او زمین را در بیمارستان و سپس در زندان است. در ضمن Kysilkova در تلاش برای کسب پول به اندازه کافی به پرداخت اجاره بها در استودیو و quibbles با شریک زندگی خود را که سوال چگونه سالم علاقه خود را در نوردلند می شود.

Ree شرح زیر است بی سر و صدا نامرئی به اندازه کافی به خود افراد است که اغلب به آنها اجازه نگهبانان خود را پایین. ما به شنیدن آنچه که Kysilkova و نوردلند در حال تفکر نه فقط در مورد خود بلکه در مورد یکی دیگر; داستان پیچد پشت در خود را چندین بار به ما دیدگاه های مختلف و به ما اجازه دیدن آنچه در آن است به Vilma نقاش یا Bertil دزد.

و این چیزی است که باعث می شود نقاش و دزد بسیار فوق العاده صمیمی و گیج: از طریق دو مجموعه مختلف از چشمان ما خواسته به یاد بگیرند که چگونه برای دیدن. یک نقاش مانند Kysilkova قطار خود را به اطلاع و دیدن جهان در یک راه متفاوت از اکثر مردم است. چندین بار در طول فیلم, Nordland می گوید که او شگفتی در چگونه او می بیند او را. اما او می بیند او بیش از حد — بیشتر کاملا از او ممکن است تصور کنید — و شروع به درک آنچه که انگیزه او چه لطمه می زند و به همین دلیل او رنگ جهان است.

نقاش و دزد برنده جایزه ساندنس برای خلاق داستان سرایی و هیچ تعجبی ندارد: آن را به طور فعال به چالش آنچه ما فکر می کنیم درک ما در مورد شخصیت های آن بر اساس ظاهر خود را, کلاس, استفاده از نشانگر و یا رفتار. آن را برجسته راه هنرمندان از همه نوع از نقاشان به فیلمسازان تبدیل واقعیت به چیزی که حداقل کمی داستان تخیلی به منظور ایجاد کار خود را — و چگونه همه پنهان حقیقت ،

آن را نیز آموزش می دهد که مخاطبان فقط کمی در مورد چگونه برای تبدیل شدن به افرادی که ببینید. این که آیا آن را راه Ree دوربین حرکت می کند در سراسر یک نقاشی و یا چشم انداز که از آن او فریم و شاخه های Kysilkova و Nordland را, رابطه, نقاش و دزد coaxes رتبه بینندگان خود را به توقف و توجه به دنیا به منظور یادگیری به آن را دوست دارم. در زمان نفس گیر لحظه آخر می رسد ما آموخته اند, کمی بهتر, چگونه به واقعا نگاه در جهان به عنوان یک عاشق زیبایی و عجیب و غریب بیت از خودمان است که ما را واقعا انسان است.

نقاش و دزد باز می شود در 22 مه در سینما مجازی و سیستم عامل های دیجیتال از جمله iTunes, Fandango در حال حاضرو Google Play. برخی از مجازی نمایش فیلم در آخر هفته باز هم شامل پرسش و همانطور که با فیلمسازان و افراد (یک تعدیل توسط من). دیدن این فیلم را در وب سایت برای جزئیات بیشتر.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن