جدید برگ برنده اعلام خواهد بلوک کارگران خارجی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا اعلام دوشنبه به طور موقت مسدود کردن ورود کارگران خارجی از آمدن به

توسط NEWSOULS در 3 تیر 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا اعلام دوشنبه به طور موقت مسدود کردن ورود کارگران خارجی از آمدن به ایالات متحده در برخی از ویزاها — از جمله در پی ویزای H-1B برای کارگران ماهر از طریق پایان سال.

اعلام آخرین مغلوب ساختن پیشی جستن سری از سرکوب قانونی مهاجرت در طول coronavirus بیماری همه گیر. حرکت آن را تحت تاثیر قرار دهد صدها نفر از هزاران نفر از مردم که در حال برنامه ریزی برای آمدن به آمریکا لازم است به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی چرا که آمریکایی ها در صورت staggeringly نرخ بیکاری بالا در سطح به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

اعلام خواهد شد که به اثر در 12:01 am ET در ژوئن 24, جلوگیری از خارجی ها از آمدن به آمریکا از طریق انواع ویزا از جمله ویزای H-1B که صنعت فن آوری آمده است تکیه می کنند و همچنین به عنوان H-4 ویزای H-1B گیرندگان همسران. این امر به طور مشابه محدود خارجی انتقال به دفاتر ما از خود شرکت های چند ملیتی از طریق L ویزا از جمله مدیران کسب و کار; برخی از علما و افراد شرکت کننده در فرهنگی و کار مبادلات در J-1 ویزای; و کارگران موقت در nonagricultural صنایع H-2B ویزا.

"تحت شرایط عادی به درستی تجویز کارگر موقت برنامه ها می تواند ارائه مزایای به اقتصاد" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در بیانیه. "اما تحت شرایط فوق العاده اقتصادی انقباض ناشی از COVID-19 شیوع برخی از برنامه ویزای اجازه چنین اشتغال مطرح غیر معمول تهدید به استخدام کارگران آمریکایی."

وجود دارد چند کلید استثنا به اعلام: آن تاثیر نمی گذارد مهاجران که در حال حاضر در ایالات متحده موجود دارندگان ویزای موقت کارگران در تولید مواد غذایی و صنایع و مراقبت های بهداشتی کارگران و محققان مبارزه با Covid-19. اما این محدودیت هنوز هم تاثیر صدها نفر از هزاران نفر از مهاجران.

هنوز اعلام نمی ممکن است بلافاصله تغییر وضع موجود از آنجا که بسیاری از ما کنسولگری که روند ویزا برای خارجی ها در خارج از کشور باقی می ماند بسته به علت این بیماری همه گیر. این تعطیلی باعث صدور ویزا به افت شتاب در ماه های اخیر.

همه گیر داده مغلوب ساختن پیشی جستن طولانی-به دنبال فرصت هایی برای اجرای محدودیت های قانونی مهاجرت. او در حال حاضر به طور موثر تعطیل پناهندگی پردازش در مرز جنوبی و به طور موقت به منع صدور کارت سبز برای 60 روز. او را گسترش دهد که ممنوعیت کارت سبز از طریق پایان سال رسمی روز دوشنبه گفت:.

این مقام گفت که آخرین اعلام خواهد باز تا حدود 525,000 شغل برای آمریکایی ها. اما روشن نیست که شرکت ها قادر خواهد بود برای پر کردن آن شغل با کارگران آمریکایی با مهارت های لازم و تجربه است. بسیاری از کارفرمایان را با چالش مواجه پر کردن موقعیت نیاز به مهارت های تخصصی به ویژه در زمینه های بنیادی که در آن وجود دارد به خوبی مستند کمبود نیروی کار است که کمک به درایو توسعه اقتصادی و ایجاد شغل برای بومی کارگران است.

اعلام بنابراین می تواند ایجاد عدم اطمینان برای کارفرمایان که رو مشروع شکاف در نیروی کار خود را به عنوان به خوبی به عنوان آمریکایی ها آنها را استخدام کنند.

"منظور این است که از لحاظ اقتصادی بی پایه و اساس" David Bier یک سیاست مهاجرت تحلیلگر آزادیخواه موسسه Cato در بیانیه ای گفت:. "آن خواهد صدمه دیده را بازیابی و کارگران ایالات متحده است. کارگران خارجی ایجاد تقاضا برای دیگر شغل بهتر برای کارگران ایالات متحده در جای دیگر در اقتصاد است. محدود کردن مهاجرت را نمی خواهد پایین بیکاری, اما آن را به ضرر شرکت های آمریکایی — که در حال تلاش برای آن را از طریق این دوره — که در استخدام هر دو آمریکایی و مهاجران است."

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز با وزن کشت از تغییرات اضافی برای مهاجرت قانونی از طریق قوانین و مقررات.

این مقام گفت: دولت در حال نهایی یک قانون است که انکار می کند اجازه کار برای پناهجویان که عبور از مرز ایالات متحده بدون مجوز. برای متقاضیان پناهندگی که نمی تواند به بیکار و واجد شرایط برای بسیاری از منافع عمومی که بدان معنی است که آنها نیاز به هر دو آنها ادعای پناهندگی در ایالات متحده در دسترس نباشد و یا پیدا کردن under-the-جدول مشاغل در اقتصاد سایه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین برنامه ریزی برای از بین بردن اجازه کار برای افرادی که دستور اخراج و یا که مرتکب جنایات در آمریکا که شامل حدود 50 ، 000 نفر در هر سال ،

مغلوب ساختن پیشی جستن است که به دنبال اصلاحات به ویزای H-1B برنامه که در آن تقاضا به طور مداوم پیشی عرضه ویزا. بیش از 85,000 مهاجران دریافت ویزای H-1B برای کارگران ماهر در سال, از جمله بیش از 1000 هر کدام برای کارگران در تکنولوژی غول های مانند گوگل و آمازون است. گیرندگان در حال حاضر انتخاب شده توسط قرعه کشی اما تهمت پیشنهاد به جای اولویت بندی کارگران با کمترین دستمزد و افزایش این برنامه حداقل دستمزد مورد نیاز است.

او همچنین پیشنهاد به نوار صدور H-1Bs به شرکت برون سپاری است که در کارکنان عمدتا از هند در این ویزاها برای پر کردن آن موقعیت — در زمان جابجایی کارگران آمریکایی — یک عمل است که قانونگذاران در هر دو طرف توافق باید ممنوع از طریق اصلاحات. بزرگترین این شرکت Tata Consultancy Services و Infosys به طور مداوم دریافت بیشتر H-1Bs از حتی بزرگترین شرکت های فن آوری.

این تغییرات می تواند ماه ها طول بکشد اگر نه سال به پیاده سازی. و مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است زمان برای انجام این تغییرات اگر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد برنده انتخابات ریاست جمهوری این سقوط.

برنامه H-1B است یک خط لوله برای استعداد های خارجی به خصوص در زمینه علوم کامپیوتر و مهندسی و آموزش و پزشکی است. این برنامه دارای معایب خاص خود است اما بستن آن را به احتمال زیاد نمی خواهد کمک به اکثریت قریب به اتفاق کار به دنبال آمریکایی ها در طول این بحران است.

روند درخواست برای ویزای H-1B گران است در مورد هزینه $10,000 در هر کارگر معمولا پرداخت شده توسط کارفرما. اما بدون این ویزا بسیاری از شرکت ها استدلال می کنند آنها را به صورت مشکل پر کردن شغل که نیاز به مهارت های تخصصی و یا درجه. جامعه کسب و کار است و در نتیجه در سال های اخیر لابی کنگره برای افزایش سقف ویزای H-1B.

در حالی که بسیاری از کسب و کار روبرو هستند و مشروع شکاف در خود نیروی کار و پرداخت خود را کارگران خارجی ماهر دستمزد عادلانه برخی از کارفرمایان با استفاده از H-1Bs برای پر کردن موقعیت های ارزان — گاهی اوقات در هزینه کارگران آمریکایی.

دستورالعمل های فدرال می گویند برنامه H-1B باید "نه منفی دستمزد و شرایط کار" آمریکایی است. این سوال که آیا کارگران H-1B به طور کلی underpaid و درایو کردن آمریکایی دستمزد ثابت شده است دشوار است برای پاسخ به ترغیب اختلاف نظر میان محققان است. اما روشن است که کارفرمایان باید در واقع قادر به استفاده از برنامه H-1B به جابجایی آمریکایی است.

اکثر کارفرمایان نیست نیاز به نشان می دهد که آنها را تبلیغ یک شغل برای آمریکایی ها است و هیچ واجد شرایط آمریکایی ها در دسترس برای پر کردن موقعیت قبل از استخدام یک H-1B کارگر. که اجازه شرکت اعم از دیزنی به برق ادیسون کالیفرنیای جنوبی به coronavirus آزمایش پادتن تولید ابوت Labs به وضع ما کارگران و جایگزینی آنها با کارگران H-1B با حقوق پایین — در برخی موارد حتی سفارش ما کارگران به قطار خود را جایگزین.

حتی پس از, کارشناسان می گویند که اصلاح برنامه برای اطمینان از کارگران خارجی نمی جابجایی آمریکایی ها بهتر است برای پایان دادن به آن است. قانونگذاران در هر دو طرف باید به دنبال اصلاحات از جمله به برنامه H-1B برای بیش از یک دهه از جمله سنسور. Dick Durbin و چاک Grassley. آخرین لایحه بسیاری از تغییرات قانونی به برنامه H-1B که مغلوب ساختن پیشی جستن است پیشنهاد بستن پایین در شرکت های برون سپاری است که تکیه بر ثانیه-1Bs اطمینان حاصل کرد که شرکت ها باید به دنبال شایسته آمریکا نامزد قبل از استخدام کارگران H-1B و اولویت بالا بگیر.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن