یک مرد مرده در لوییویل بعد از پلیس اخراج در یک جمعیت: آنچه ما می دانیم

یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در لوئیزویل کنتاکی در یکشنبه شب ماموران پلیس و گارد ملی سربازان شروع به شلیک به یک

توسط NEWSOULS در 12 خرداد 1399

یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در لوئیزویل کنتاکی در یکشنبه شب ماموران پلیس و گارد ملی سربازان شروع به شلیک به یک جمعیت.

ساکنان گرفته اند به خیابان های لویی مانند هزاران نفر از آمریکایی ها در سراسر کشور در اعتراض به کشتار مردم سیاه و سفید در دست پلیس — به طور خاص جورج فلوید که پس از دوخته شدن از گردن توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس و Breonna تیلور, که به ضرب گلوله کشته شد در لوییویل آپارتمان در مارس توسط افسران بودند که به دنبال شخص دیگری است. در بسیاری از تظاهرات در سراسر آمریکا پلیس را مورد حمله معترضان به ضرب و شتم آنها را با باتوم و تیراندازی آنها را با گلوله های لاستیکی و رانندگی اتومبیل به جمعیت.

در مرکز شهر لوییویل در جمعه شب پلیس و گارد ملی فرستاده شد به شکستن یک جمعیت است که تا به حال جمع آوری شده در یک پارکینگ لویی مترو رئیس پلیس استیو کنراد در بیانیه ای گفت: با توجه به NBC.

افسران "به ضرب گلوله کشته شد," کنراد گفت و آنها را "بازگشت به آتش کشیدند." در حال حاضر یک مرد مرده است.

مقامات هنوز تایید هویت خود یا کسانی که از کار اخراج میکنه. اما در اینجا چیزی است که ما نمی دانیم در مورد این حادثه در روز یکشنبه به پایان رسید که در مرگ او.

 • پلیس و گارد ملی فرستاده شد به یک پارکینگ در 26 و برادوی در لوییویل روز یکشنبه در حدود 12:15 pm با توجه به NBC. مانند بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور در روزهای اخیر لویی تحمیل یک حکومت نظامی آغاز شد که در 9 pm.
 • پلیس می گویند که آنها شروع به تیراندازی پس از اخراج توسط جمعیت است. "افسران و سربازان شروع به روشن شدن بسیاری و در برخی از نقطه به ضرب گلوله کشته شد," کنراد گفت: در این بیانیه است. "هر دو LMPD و اعضای گارد ملی بازگشت و آتش است."
 • یک مرد به ضرب گلوله.
 • آن است که روشن نیست که آیا جمعیت در پارکینگ بود و در واقع معترض در زمان. یکی از اطرافیان به خبرنگاران گفت: آنها مشغول اعتراض بودند و صرفا از گذشته این شهر مقررات منع رفت و آمد.
 • پلیس می گویند که آنها در حال جمع آوری تصویری و تحقیق در مورد این قتل است.
 • کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear دستور داده است تحقیقات مستقل توسط پلیس ایالتی. "با توجه به جدی بودن وضعیت من مجاز ایالت کنتاکی پلیس به طور مستقل بررسی این رویداد گفت:" در بیانیه ای در روز شنبه.
 • لویی ساکنان شده اند رو به افزایش در روزهای اخیر علیه خشونت پلیس در سراسر کشور و در زادگاه خود را. در مارس 13, Breonna تیلور EMT بود که به ارائه مراقبت های بهداشتی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس هدف گلوله قرار گرفت و کشته در آپارتمان او در شب توسط پلیس به دنبال کسی نیست که زندگی می کنند وجود دارد.
 • FBI به تازگی افتتاح رسیدگی به تیلور کشتن. به عنوان توجه عمومی به تیلور مرگ رشد در مه, کنراد, رئیس پلیس اعلام بازنشستگی آینده. او است که میله میله به بازنشسته در ماه ژوئن.
 • هفت نفر به ضرب گلوله کشته شدند در یک تظاهرات در لوئیزویل در پنج شنبه شب. شهردار گفت: در زمانی که پلیس بودند مسئول تیراندازی.
 • در شب جمعه پلیس دو روزنامه نگار در محلی ایستگاه موج 3 اخبار با فلفل توپ به عنوان آنها گزارش شد. "دو زیر شده بود پلیس, دستورالعمل ایستاده بودند پشت پلیس خط زمانی که آنها بر اخراج شدند و نمی شد اخلال و یا در غیر این صورت تداخل با اجرای قانون" موج 3 اخبار مدیر کل کن Selvaggi در بیانیه ای گفت.
 • در سراسر کشور, افسران پلیس بارها و بارها دستگیر شده اند در روزهای اخیر با حمله به معترضان آنها را ضرب و شتم با باتوم رمنج از آنها را با ماشین و حتی پاشش مک در یک کودک.

پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب