یک یادآوری دوستانه که سنت لوئیس " خیابان ها را بخورید وسیله نقلیه خود را اگر شما مراقب باشید نه

برای بزرگنمایی کلیک کنید سنت لوئیس که مسلما رتبه بالا در بسیاری از لیست ها نیست به خصوص شناخته شده برای داش

توسط NEWSOULS در 19 تیر 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Well that's a shame. - SCREENSHOT FROM KSDK'S REPORT

سنت لوئیس که مسلما رتبه بالا در بسیاری از لیست ها نیست به خصوص شناخته شده برای داشتن خوبی نگهداری جاده ها و معابر.

که یک بخشی از زندگی شهری که ساکنان محلی (و اتومبیل های خود را' تعلیق) شده اند عادت کرده اند به مقابله با. بسیاری از ما کمی روان در جاده ها نقشه ها در سر ما به ما یادآوری از محل دقیق آن از چاههای مختلف و موانع دیگر ما غالبا برخورد ما به عنوان درایو مورد شهر.

اما گاهی اوقات در خیابان های سنت لوئیس پرتاب موبایل و کامپیوتر.

چنین موردی در اوایل صبح زمانی که یک کامیون کل بلعیده شد تا در Lindell بلوار در اتحادیه درایو. KSDK گزارش می دهد که یک تماس برای کمک آمدند و در حدود ساعت 5 بعد از یک مرد سوار گذشته برخی از موانع و علائم هشدار دهنده از دهانه گزارش به حدود 20 و 30 فوت عرض و زخم رانندگی مستقیم به سوراخ.

با توجه به محلی ایستگاه کامیون شکست خود در مقابل پایان دادن به یک لوله و تنها خود را به پایان می تواند دیده می شود چسبیده. هر دو راننده و یک مسافر شد uninjured. کامیون بود و بعد از حذف توسط خدمه از کارگران در صحنه است.

شهر جدید hellmouth نتیجه اصلی آب شکستن که پاره خیابان جدا در روز سه شنبه بعد از ظهر. این همان محل دقیق که در آن مشابه آب اصلی شکستن پاره پاره مشابه سوراخ در زمین حدود یک سال پیش.

در آن زمان RFT صحبت با توزیع آب سرپرست وینسنت Foggie که به ما گفت که در حالی که آن را اولین بار او را دیده بودم یک استراحت از آن اندازه در زندگی طولانی خود را از جمله حوادث بسیار نادر است. (توجه داشته باشید به سنت لوئیس رانندگان: به نظر می رسد که آن را در حال تبدیل شدن کمتر نادر در این بخش خاص از شهر.) در آن صورت آن را در نهایت در زمان کارگران حدود دو هفته به اصلی رفع و تعمیر جاده ها است.

با توجه به KMOV راننده پریشان شد توسط GPS خود در زمان او سوار گذشته موانع و او غافل است که این منجلاب وجود دارد.

آن را فقط نشان می دهد: GPS مناسب است اما آن را در هیچ بازی برای یک دانش کمی از محله خود را. سوراخ بزرگ در Lindell برای دو هفته آینده — به روز رسانی آن روان نقشه درآمده است.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن