یک جدول زمانی دقیق از تمام راه تهمت موفق به پاسخ به coronavirus

یک هفته و نیم پیش که ما coronavirus مرگ و میر پیشی گرفته 100,000 — ترین در جهان و بیش از سه بعدی کشورهای ترکیب

توسط NEWSOULS در 19 خرداد 1399

یک هفته و نیم پیش که ما coronavirus مرگ و میر پیشی گرفته 100,000 — ترین در جهان و بیش از سه بعدی کشورهای ترکیب شده است.

این تعداد افزایش یافته است در این روز پس از. و در این صورت است که بحران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک پیام برای مردم آمریکا: از آن چین بود تقصیر و تنها دلیل ما مرگ و میر نیست بدتر است به دلیل اقدام سریع در ممنوعیت سفر از چین است.

در واقع وجود دارد بسیاری از دلایل ما مرگ و میر بسیار بالا از جمله یک پاسخ ملی گرفتار تاخیر در سطح فدرال واهی رئیس جمهور تهمت های sidelining از کارشناسان اشاره کرد و کمپین کاخ سفید به جای سرزنش برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کاستی های دیگران و وقت تلف تعقیب کردن امید کاذب بر اساس فقیر علم است.

اغلب به عنوان هر چند به جای استدلال می کنند که شایستگی پاسخ آن را در خانه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتخاب کرده است به تمرکز بر روی عمل خود را در مقابل چین به عنوان یک معیار برای موفقیت — و این اتفاقی نیست. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن سریع محوری به سرزنش چین یک استراتژی عمدی ظاهرا حمایت داخلی تهمت کمپین رای گیری و طراحی شده برای obfuscate جزئیات واقعا ناکافی ما پاسخ. اما در روزهای اولیه از رمان coronavirus همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن خود را در زمان بسیار متفاوت خط روی همه چیز از چین به شدت ویروس خود را و چه چیز بد ممکن است در ما.

هر چند کاخ سفید Coronavirus نیروی کار عضو Dr. Anthony Fauci بستری به عنوان اوایل ماه مارس که این ویروس می تواند کشتن 100,000 تا 200,000 آمریکایی مغلوب ساختن پیشی جستن به حال خود تا کنون-پیام تسلیت شهردار تهران به چه تعداد به عنوان پاسخ موفق. در آوریل 20, او پیش بینی کرد 50,000 تا 60,000 مرده از Covid-19. یک هفته بعد او تجدید نظر خود را برآورد به 70,000. در مه 4, آن 80000 تا 100000 نفر و ما در حال حاضر می دانم که آن را ادامه خواهد داد برای صعود به گذشته که خوانده شده را علامت.

در طول همه گیر بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت spin — در مورد تهمت خود پاسخ نقش چین و بیشتر شده است گمراه کننده اگر نه آشکار نادرست است. در اینجا چیزی است که تهمت و دولت فدرال باید — و — انجام می شود برای پاسخ به این ویروس.


در اواخر سال 2019 در کروناویروس نبود در بسیاری از نقاط جهان رادار. رئیس جمهور تهمت بود تبدیل شدن به سومین رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده به استیضاح. ما اکنون می دانیم که اولین مورد از این ویروس بودند برداشت تا اوایل ماه نوامبر است. در اینجا که در آن همه چیز ایستاده بود در اواخر سال گذشته:

نوامبر 17: اگر چه آن را نمی شد تشخیص داده شد که از جمله در آن زمان محققان در حال حاضر شناسایی اولین تایید Covid-19 مورد به عنوان داشتن دیده شده است در تاریخ 17 نوامبر در چین هوبئی.

دسامبر 27: یک مرد در فرانسه است که در حال حاضر برای اولین بار شناخته شده Covid-19 بیمار در خارج از چین می رود به اتاق اورژانس با تب و اشکال در تنفس. در آن زمان Covid-19 هنوز بی سابقه در خارج از چین است.

31 دسامبر: این ووهان شهرداری کمیسیون بهداشت گزارش اولین خوشه ای از موارد از یک "ذات الریه علت ناشناخته" بعد از شناسایی به عنوان Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus در حال حاضر به نام SARS-CoV-2.

هر چند اکتشافات جدید — مانند ماه دسامبر مورد در فرانسه ذکر شده در بالا — نگه دارید هل دادن جدول زمانی از این ویروس در پشت بسیاری از نقاط جهان شروع به توجه داشته باشید از مرموز ذات الریه-مانند بیماری در چین در ماه ژانویه 2020 که در آن زمان بیشتر بود محور در استان هوبئی. در ژانویه 5, سازمان بهداشت جهانی (WHO) منتشر شده اولیه خبر در مورد آن ناشناس بیماری; در آن زمان نسبتا دور از نگرانی های آمریکا در خصوص کشور داده بود و در عین حال برای دیدن هر گونه موارد تایید شده.

اما coronavirus را تهدید شد از نگرانی برای امنیت ملی آمریکا مقامات, که, واشنگتن پست گزارش داد در ماه مارس شد هشدار تهمت جهانی خطر ناشی از این ویروس در روزانه هوش جلسات در اوایل ژانویه.

با اینحال در نظرات و توییت رئیس جمهور به طور مداوم بازی کردن نو جوان کون همه گیر و حتی به عنوان اولین مورد گزارش شده در واشنگتن است. او همچنین تحسین چین دست زدن به این ویروس در چند نقطه در ماه ژانویه قبل از اقدام به حفاظت از ما در قالب محدود ممنوعیت سفر از چین در ژانویه 31.

در اینجا چه چیز شبیه در ماه ژانویه است.

11 ژانویه: اولین مرگ از یک مورد تایید شده از Covid-19 گزارش شده است در چین.

16 ژانویه: یک محقق در آلمان توسعه اولین coronavirus آزمون.

ژانویه 19: انسان-به-انسان انتقال coronavirus است تایید شده توسط دولت چین.

21 ژانویه: اولین تایید Covid-19 مورد در آمریکا گزارش شده است در واشنگتن است.

ژانویه 22: در حالی که در داووس مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود او در اولین اظهار نظر عمومی در coronavirus کم اهمیت جلوه دادن خطر در نظرات به CNBC و CBS News خبرنگار پائولا رید.

به CNBC: ما آن را کاملا تحت کنترل است. آن را یک فرد در آینده از چین و ما باید آن را تحت کنترل. این رفتن بود فقط خوب است.

به CBS: ما یک طرح است و ما فکر می کنم آن را برای رفتن به کار گرفته می شود بسیار خوب است. ما در حال حاضر آن را به کار گرفته است. ما در شکل بسیار خوب و من فکر می کنم چین در شکل بسیار خوب نیز می باشد.

ژانویه 24: مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش چین "تلاش و شفافیت" و با تشکر از رئیس جمهور چین برای پاسخ به این ویروس.

ژانویه 29: مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت یک جلسه توجیهی در coronavirus و ادعا میکند که ما "در بالای آن 24/7."

30 ژانویه: این که اعلام coronavirus جهانی بهداشت اضطراری است.

ژانویه 30: مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد که coronavirus تحت کنترل در سخنان در یک کارخانه در میشیگان:

ما بسیار مشکل کوچک در این کشور تا این لحظه — پنج [موارد]. و کسانی که مردم همه recuperating با موفقیت. اما ما در حال کار بسیار نزدیک با چین و کشورهای دیگر و ما فکر می کنم آن را برای رفتن به یک پایان خوب برای ما است.

ژانویه 31: مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق ورود به ایالات متحده برای بسیاری از, اما نه همه دسته بندی ها از مردم سفر از چین حرکت می کند که برخی از اپيدميولوژيستها هشدار داد در آن زمان بود "بیشتر احساسی و یا واکنش های سیاسی" از بهداشت عمومی تصمیم گیری است. وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعلام coronavirus بهداشت عمومی اورژانس.

فوریه آغاز شده با دولت از آدرس اتحادیه در فوریه 4, و برای اولین بار ما Covid-19 مرگ به دنبال در فوریه 6 در منطقه خلیج کالیفرنیا. اکثر coronavirus پیام که از کاخ سفید با این حال همچنان به تمرکز بر کم اهمیت جلوه دادن ویروس به جای نیروبخش برای در حال حاضر متوجه شدم که امکان آن را می تواند تبدیل به یک تمام عیار همه گیر و جهانی بحران بهداشت عمومی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را در چند مرحله نسبت به تهیه فدرال پاسخ, درخواست کمک مالی اضطراری از کنگره و راه اندازی یک نیروی کار با معاون رئیس جمهور مایک پنس در سر آن است. در ضمن تهمت و فاکس نیوز — تکیه سخت به تصویر کشیدن coronavirus به عنوان تحت کنترل و حتی به عنوان یک دموکرات جعل.

به عنوان یک نتیجه, مارس بود و از دست رفته ماه: تاخیر در توسعه یک کیت تست شد و به دنبال آن تست کمبود و هر دو مسائل به معنای coronavirus قادر به گسترش کشف نشده دارد و در بسیاری از نقاط کشور است.

در اینجا چه چیز شبیه در ماه فوریه است.

فوریه 4: نسبت ناروا می دهد سالانه دولت از آدرس اتحادیه و به طور خلاصه اشاره به ما پاسخ به کروناویروس در سخنرانی خود.

ما در حال هماهنگی با دولت چین و با همکاری نزدیک با هم در شیوع کروناویروس در چین است. دولت من خواهد شد و تمام اقدامات لازم را برای حفاظت از شهروندان ما از این تهدید.

فوریه 5: غذا و دارو مسائل اضطراری با استفاده از مجوز برای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) coronavirus آزمون پاکسازی راه را برای آن استفاده می شود در دولت labs.

فوریه 6: اولین مرگ در ایالات متحده از یک مورد تایید شده از Covid-19 است عطف به ماسبق تایید رخ داده است در اوایل ماه فوریه توسط شهرستان سانتا کلارا پزشکی قانونی پس از کالبد شکافی قربانی.

فوریه 7: مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره میاد یازدهم در پاسخ به این کوروناویروس.

فوریه 15: مرگ برای اولین بار در اروپا از یک مورد تایید شده از Covid-19 گزارش شده است در فرانسه.

فوریه 23: مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره ادعا می کند که coronavirus است که "تحت کنترل" در بداهتا جنوب چمن کنفرانس مطبوعاتی با دریایی یکی در حال انتظار برای ترک به پایگاه نیروی هوایی اندروز پیش از سفر به هند است.

ما بسیار درگیر است. ما بسیار بسیار آگاه از همه چیز می گذرد. ما آن را بسیار تحت کنترل در این کشور است.

فوریه 24: در یک صدای جیر جیر تهمت تکرار و ادعا کرد که ویروس "بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا."

فوریه 25: مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست $2.5 میلیارد دلار در coronavirus پاسخ بودجه از کنگره برای واکسن توسعه, تست, PPE, و بیشتر.

فوریه 26: اولین نمونه از جامعه گسترش در ایالات متحده تایید شده است توسط CDC.

فوریه 26: مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب پنس منجر به کروناویروس نیروی کار; در همان کنفرانس مطبوعاتی او دوباره درصدد ویروس.

و دوباره زمانی که شما باید 15 نفر و 15 در عرض چند روز در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر است که یک کار خیلی خوب انجام داده ایم.

فوریه 27: مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی کرد که coronavirus را ناپدید می شوند "مانند یک معجزه است."

آن را به ناپدید می شوند. یک روز آن را مانند یک معجزه آن را ناپدید می شوند.

فوریه 28: مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به کروناویروس به عنوان دموکراتها جدید "جعل" در یک رالی در کارولینای جنوبی است.

دموکرات ها در حال سیاسی coronavirus... یکی از من مردم به سمت من آمد و گفت: "آقای رئیس جمهور آنها سعی به ضرب و شتم شما در روسیه, روسیه, russia, که کار نمی کند خیلی خوب. آنها نمی تواند آن را انجام دهد. آنها سعی کردند استیضاح جعل است که در مکالمه. آنها سعی کردند هر چیزی که آنها سعی کردند آن را بیش از و بیش از آنها انجام شده است آن را از شما کردم ، و این خود جدید hoax."

در ماه مارس coronavirus برای اولین بار شروع به دخالت در زندگی روزانه در راه بزرگ است. NBA تعطیل در مارس 11 همان شب مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به ملت در ساعات پر بیننده از دفتر بیضی, اعلام اروپایی ممنوعیت سفر و امیدوار کننده اقتصادی دانست.

چندی پس از آن سخنرانی کالیفرنیا شد اولین دولت برای اجرای عمومی stay-در-خانه سفارش در 19 مارس ،

با پایان ماه بیش از 30 متحده انجام داده بود همان کسانی که آتن — بهداشت عمومی ضرورت در نظر اکثر کارشناسان — آورده که اقتصاد ایالات متحده به توقف screeching. به عنوان یک نتیجه از آن را شاید تعجب آور نیست که تهمت که قبلا خود را گره خورده است انتخاب مجدد زمین به طور مستقیم به اقتصاد صرف مقدار از ماه پخش بی جا خوش بینی در مورد مسیر ویروس و ترویج درمان های بالقوه مانند هیدروکسی کلروکین — که FDA است پس از هشدار علیه استفاده از Covid-19 درمان و یا پیشگیری از ذکر آن می تواند باعث مشکلات قلبی است.

رشد شدت همه گیر نیز منجر به اواسط ماه مارس اجتماعی فاصله فشار از کاخ سفید است. مدت کوتاهی پس از وبگاه آدرس مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرد فهرستی از دستورالعمل ارائه مشاوره در برابر اختیاری سفر و در برابر تجمع در گروه های بیش از 10 نفر.

و نسبت به پایان ماه رو به رشد مرگ و میر از coronavirus — محور در نیویورک مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین خانه — به نظر می رسد به تاثیر بر رئیس جمهور. در یک کنفرانس مطبوعاتی او اذعان کرد که نیمه اول آوریل بود "رفتن به یک دوره دو هفته ای" و در راه برگشت به اظهارات قبلی کم اهمیت جلوه دادن coronavirus با مقایسه آن را به آنفولانزای فصلی.

در اینجا چه چیز شبیه مارس.

مارس 5: مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد که بستن ما به سفر از چین کمک به نگه داشتن تعداد Covid-19 موارد کم است.

6 مارس: در CDC ستاد در آتلانتا و جورجیا تهمت دروغ می گوید که "هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون"; او همچنین در نظر است که او ترجیح می دهند که افراد آلوده که به دام افتاده بودند در کشتی کروز اقامت وجود دارد برای نگه داشتن تعداد تایید ما موارد کم است.

کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون ... آنها در حال ساخت میلیون ها بیشتر به عنوان ما صحبت می کنند. اما همانطور که از در حال حاضر و دیروز هر کسی که نیاز به یک test — این نکته مهم — و آزمون همه کامل مانند نامه کامل بود. رونویسی کامل بود درسته ؟ این بود که به عنوان کامل نیست اما خیلی خوب است.

...

من دوست دارم شماره ها جایی که آنها هستند. من لازم نیست به اعداد دو دلیل یک کشتی بود که تقصیر ما.

مارس 9: مغلوب ساختن پیشی جستن مقایسه coronavirus به شایع آنفولانزا یک مقایسه که در آن زمان در حال حاضر افشا و خنثی شده است توسط کارشناسان از جمله دکتر Anthony Fauci.

مارس 11: که رسما برچسب کروناویروس یک بیماری همه گیر.

مارس 11: مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود خطا زده وبگاه آدرس از دفتر بیضی است که همزمان با تام هنکس اعلام خود coronavirus تشخیص و NBA تعلیق آن فصل است.

تست و آزمایش توانایی به سرعت در حال گسترش روز به روز ما در حال حرکت بسیار سریع ... اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها خطر بسیار کم است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می دهد یک آدرس از دفتر بیضی در دولت فدرال پاسخ به کوروناویروس.

مارس 13: مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در واکنش به coronavirus آزاد کردن میلیاردها دلار در بودجه فدرال برای ویروس پاسخ.

مارس 16: مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد "15 روز برای جلوگیری از گسترش" CDC دستورالعمل تشویق اجتماعی فاصله.

آوریل 18: مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر کانادا جاستین ترودو متقابلا نزدیک مرز آمریکا و کانادا; تهمت رسما فراخوانی دفاع تولید عمل می کنند (DPA) به منظور فشار داخلی صنایع تولیدی برای تولید به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

مارس 19: مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتباه ادعا می کند که سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) مورد تایید ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان Covid-19.

بخش خوب است که آن را در اطراف برای یک مدت طولانی, بنابراین ما می دانیم که اگر همه چیز نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده آن را به کشتن کسی. هنگامی که شما با نام تجاری جدید مواد مخدر, شما نمی دانید که که رفتن به اتفاق می افتد. آن را نشان داده شده بسیار بسیار دلگرم کننده نتایج اولیه.

مارس 19: مغلوب ساختن پیشی جستن برچسب coronavirus "چینی ویروس" در یک کنفرانس مطبوعاتی; عکس ها نشان می دهد که او تجدید نظر آماده سخنان برای اضافه کردن بیگانه مدت است.

آوریل 20: تهمت می بندد مرز آمریکا و مکزیک گفت:

[غیر مجاز مطالب] تهدید به ایجاد یک طوفان کامل است که گسترش عفونت به مرز ما عوامل مهاجران و به عموم مردم. شمار این امر فلج مهاجرت ما سیستم ما پایمال بهداشت و درمان و سیستم به شدت آسیب امنیت ملی ما. ما در حال رفتن به اجازه دهید که اتفاق می افتد.

آوریل 20: مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی هیدروکسی کلروکین یک مالاریا دارو اثبات نشده به عنوان یک Covid-19 درمان در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار روزانه توجیهی; در همان ارز او حملات NBC News خبرنگار پیتر الکساندر به عنوان "وحشتناک خبرنگار."

بیایید ببینید که اگر آن کار می کند. آن ممکن است و آن را نمی ممکن است. من اتفاق می افتد به احساس خوبی در مورد آن, اما چه کسی می داند من حق زیادی است. بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد.

مارس 22: به عنوان تاثیر اقتصادی coronavirus مستندات آشکار تر می شود تهمت shies دور از خاموش کردن طولانی مدت زیر یک تاریخی روز بد برای داو جونز شاخص سهام هفته گذشته است.

آوریل 24: مغلوب ساختن پیشی جستن شناور عید پاک یکشنبه, مارس 12 به عنوان یک پتانسیل بازگشایی تاریخ.

من دوست دارم که آن را باز عید پاک. من — من به شما بگویم که در حال حاضر. من خیلی دوست دارم که — آن را مانند یک روز مهم برای دلایل دیگر اما من آن را یک روز مهم برای این بیش از حد. من دوست دارم به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک.

مارس 26: آمریکا بازدید 1,000 گزارش Covid-19 مرگ و میر.

آوریل 27: مغلوب ساختن پیشی جستن حملات جنرال موتورز مدیر عامل مری بارا در توییتر بیش از ونتیلاتور تولید در میان جان کمبود ماشین آلات و تهدید به "استناد 'P'" — دفاع تولید عمل می کنند — برای وادار کردن این شرکت را بیشتر از بسیاری از تهدیدات از جمله ساخته شده در برابر شرکت های تولید مواد ضروری.

آوریل 27: تهمت نشانه 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته که شامل مستقیم و پرداخت نقدی به آمریکایی ها, بودجه اضافی برای بیمارستان و برخی از $500 میلیارد وام برای شرکت های.

مارس 29: مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش CDC اجتماعی فاصله گرفتن راهنمایی از طریق مارس 30; در باغ گل رز او همچنین می گوید او معتقد است دولت او را "انجام یک کار بسیار خوب" اگر ما اجتناب بدترین 2.2 میلیون مرگ پیش بینی شده توسط کالج سلطنتی لندن.

مارس 31: مغلوب ساختن پیشی جستن قطره خود را نسبت به آنفولانزا و گفت coronavirus است "باطل":

آن را به آنفولانزا. آن باطل است. هنگامی که شما ارسال یک دوست به بیمارستان, و به شما تماس بگیرید تا برای پیدا کردن چگونه او انجام — آن را برای من اتفاق افتاده که در آن او را به بیمارستان می رود او می گوید: خداحافظ. او مرتب کردن بر اساس از یک مرد سخت. یک کمی بزرگتر و کمی سنگین تر از او می خواهم به رک و پوست کنده. و شما تماس بگیرید تا بعد: "چگونه او انجام می دهند؟" و او در کما است ؟ این است که آنفولانزا.

برای همه است که تهمت صرف ژانویه و فوریه ستایش چین در پاسخ به coronavirus مارس دیدم خود در کاخ سفید اجرا در مورد چهره به عنوان انسانی و اقتصادی تلفات این بیماری همه گیر در ایالات متحده نصب شده است. رئیس جمهور شروع به سرزنش چین دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن و این که برای مشکلات با امریکا Covid-19 پاسخ. و دموکراتیک فرمانداران مانند گرچن Whitmer میشیگان که نگهداری مستند سفارشات و با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به بحران تبدیل شد اهداف خود را از خشم.

در اینجا چه چیز شبیه در ماه آوریل است.

مارس 2: مغلوب ساختن پیشی جستن استخدام DPA مستقیم 3M و دیگر شرکت ها برای تولید ماسک و هواکش:

لحظات پیش من کارگردانی وزیر آذر و وزیر گرگ به استفاده از هر و همه در دسترس قدرت تحت دفاع تولید عمل به اطمینان حاصل شود که تولید کنندگان داخلی باید منابع مورد نیاز برای تولید هواکش برای بیماران مبتلا به موارد شدید C-O-V-I-D 19. شما می دانید آنچه در آن است ، تبدیل شدن به یک بسیار معروف اصطلاح: C-O-V-I-D — COVID.

مارس 4: مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره فراخوانی DPA برای مبارزه با احتکار لوازم پزشکی توسط "جنگ به سود."

6 آوریل: ما بازدید 10,000 گزارش Covid-19 مرگ و میر.

مارس 9: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین منتشر گمراه کننده آگهی حمله بایدن رکورد در چین است.

مارس 13: تهمت و ادعا می کند که حق قانونی برای ابطال فرمانداران' پناهگاه در محل سفارشات ادعا در یک کنفرانس مطبوعاتی که رئیس جمهور "اقتدار کل است."

آوریل 14: مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد برنامه ای برای توقف کمک های مالی به این که متهم این سازمان از "شدت mismanaging و پوشش گسترش coronavirus."

مارس 15: ایالات متحده بازدید 25,000 گزارش Covid-19 مرگ و میر.

مارس 16: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود را منتشر بازگشایی دستورالعمل:

هر دولتی بسیار متفاوت است. آنها همه زیبا است. ما عاشق همه آنها را. اما آنها بسیار متفاوت است. اگر آنها نیاز به بسته باقی می ماند ما اجازه خواهد داد که آنها را به انجام این کار است. و اگر آنها بر این باورند که زمان برای بازگشایی, ما ارائه آنها آزادی و راهنمایی برای به انجام رساندن این وظیفه و بسیار سریع — با توجه به آنچه آنها می خواهند به انجام است.

آوریل 17: به عنوان گروه های کوچک — گاهی اوقات مسلح — معترضان نشان دادن در برابر پناهگاه در محل سفارشات شروع به دریافت پوشش رسانه ای تهمت خواستار حامیان او از جمله کسانی که با حضور در این تظاهرات به "آزاد" میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا که همه باید دموکراتیک فرمانداران.

آوریل 17: مغلوب ساختن پیشی جستن حملات بایدن و اوباما را از دست داده و 2009 H1N1 بیماری همه گیر.

مارس 22: مغلوب ساختن پیشی جستن که صرف چند روز گذشته ترویج بازگشایی اعلام کرد که او مخالف گرجستان بازگشایی.

من گفته فرماندار گرجستان, برایان کمپ که من مخالفم به شدت با او تصمیم به باز کردن برخی امکانات که در نقض فاز یک دستورالعمل برای مردم باور نکردنی از گرجستان ... من فکر می کنم آن را بیش از حد به زودی.

مارس 23: تهمت نشانه یک مدیر اجرایی به منظور مسدود کردن کارت سبز برای اکثر دسته از مهاجران در یک نشست خبری روزانه او همچنین شناور سفید کننده به عنوان یک پتانسیل coronavirus درمان:

و سپس من ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه. یک دقیقه. و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن. دلیل این که شما آن را می شود در ریه و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها.

آوریل 24: آمریکا بازدید 50,000 گزارش Covid-19 مرگ و میر.

مارس 28: آمریکا بازدید 1 میلیون و تایید Covid-19 موارد است.

مارس 30: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فدرال اجازه می دهد تا "در خانه ماندن" دستورالعمل به پایان می رسد واگذاری این زمینه به تلاش های دولت.

اگر آوریل با تمرکز بر تغییر سرزنش می شد و ماه رئیس جمهور چرخد و به انکار وجود دارد چیزی برای سرزنش شود ، اگر چه ما تلفات گذشت 100,000 در مه 27, مغلوب ساختن پیشی جستن با اینحال اصرار داشت که ما تا به حال پاسخ "ملاقات لحظه ای." ما شروع به سرب جهان در Covid-19 موارد و مرگ و میر.

و رئیس جمهور ادامه داد: تلاش خود را برای reframe حوادث اخیر به بازیگران خود را در نور مناسب. برای مثال در ماه مه نسبت ناروا نسبت داده شود تصمیم خود را برای محدود کردن سفر از چین به عنوان عامل اصلی در جلوگیری از مرگ و میر شماره در میلیون ها نفر هر چند بسیاری از coronavirus موارد در کانون ما شیوع — نیویورک — نشان داده شده است به سرچشمه از اروپا است.

و به عنوان متحده شروع به بازگشایی غیر ضروری کسب و کار — با وجود کارشناسان هشدار زودرس بازگشایی می تواند منجر به موج دوم عفونت — مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین نگاه کرد به قرار دادن این بحران را پشت سر گذاشت. رئیس جمهور ساخته شده سفرهای متعدد به میدان نبرد متحده در مارس و مبارزات انتخاباتی خود گزارش شده است که بررسی برنامه به ادامه برگزاری مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا کنند ،

در اینجا این است که چگونه همه چیز به این نگاه ممکن است.

مارس 3: مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره اصلاح برآورد او در تعدادی از Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده خواهد رنج می برند و پیش بینی 85,000 به 100,000 مرگ و میر در طول یک فاکس نیوز مجازی سالن شهر.

نگاه ما در حال رفتن به از دست دادن در هر نقطه از 75, 80 تا 100 هزار نفر است. این یک چیز وحشتناک. ما نباید از دست دادن یک فرد بیش از این است. این باید متوقف شده است در چین. آن را باید متوقف شده است. اما اگر ما آن را انجام نمی حداقل ما را از دست داده اند یک میلیون و دو میلیون و چهار میلیون و پنج. که حداقل برساند. ما را از دست داده اند احتمالا بالاتر از آن ممکن است بالاتر از 2.2.

مارس 7: آمریکا بازدید 75,000 گزارش Covid-19 مرگ و میر; نیویورک تایمز گزارش می دهد که تهمت و دولت منتخب را برای کنار گذاشتن دقیق بازگشایی دستورالعمل از CDC.

مارس 8: تهمت و ادعا می کند که ما "رهبر جهان" در پاسخ به کوروناویروس.

مارس 9: اگر چه بسیاری از کشورها هنوز به دیدار با حداقل الزامات مورد نیاز برای بازگشایی بر اساس کاخ سفید, دستورالعمل, تهمت همچنان به فشار برای بازگشایی غیر ضروری کسب و کار با استفاده از شعار "گذار به عظمت!"

ممکن است 10: مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره می رود پس از واکنش دولت اوباما به 2009 آنفولانزای دروغ آن را "فاجعه است." به واشنگتن پست گفته است "برخی از نقص در سیستم کشف شد" در دولت اوباما دست زدن به همه گیر H1N1 "اما به طور کلی دولت در ستایش شد پاسخ آن."

مارس 11: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که ما "ملاقات لحظه ای و ما را غالب" در پاسخ به کوروناویروس.

مه 18: مغلوب ساختن پیشی جستن خبرنگاران می گوید که او مصرف هیدروکسی کلروکین یک داروی ضد مالاریا است که مرتبط با افزایش خطر مرگ در زمانی که مورد استفاده در درمان coronavirus بیماران.

مارس 21: مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا می کند که او "خیلی زود است. من زودتر از هر کسی فکر" در پاسخ به یک دانشگاه کلمبیا مطالعه نشان می دهد که 36,000 زندگی می تواند ذخیره شده در ایالات متحده به تنهایی با اجرای اجتماعی فاصله اقدامات فقط یک هفته زودتر. همانطور که در بالا اشاره شد رئیس جمهور گزارش نادیده گرفته و امنیت جلسات در coronavirus برای هفته ها و رول کردن اجتماعی فاصله کمپین تا اواسط ماه مارس.

مارس 22: مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد او است برچسب زدن کلیساها به عنوان "ضروری" و خواستار فرمانداران اجازه می دهد تا خود را بازگشایی و همچنین تهدید — بدون اقتدار به "نادیده گرفتن" هر فرمانداران که موفق به انجام این کار.

مارس 23: برای اولین بار از ماه مارس تهمت بازدید لینک خود را در گلف در استرلینگ, ویرجینیا, به عنوان ما تلفات لبه سمت 100,000.

آوریل 24: مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت غیر شهروندان آمریکایی از سفر برزیل از ورود به کشور.

مه 26: مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره مطلوب مقایسه مرگ و میر به یک کالج امپریال طرح که تخمین زده می شود شمار کشته شدگان تا به حال ما را گرفته و هیچ اقدامی برای جلوگیری از گسترش Covid-19 tweeting که "اگر من تا به حال انجام کار خوب و اوایل ما را از دست داده اند 1 1/2 تا 2 میلیون نفر است."

آوریل 27: آمریکا بازدید 100,000 گزارش Covid-19 مرگ و میر.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب