یک coronavirus واکسن: کجا ایستاده است ؟

لوئیس Jacobson قیصر سلامت نیوزمنتشر شده 11:21 AM EDT Jul 22, 2020بیش از چهار ماه به این بیماری همه گیر کوروناو

توسط NEWSOULS در 1 مرداد 1399

بیش از چهار ماه به این بیماری همه گیر کوروناویروس چگونه نزدیک ایالات متحده و جهان به امن و موثر واکسن? دانشمندان می گویند آنها دیدن پیشرفت مداوم و ابراز خوشبینی محتاطانه است که یک واکسن می تواند آماده توسط بهار.

همانطور که از اوایل ماه جولای تقریبا 160 واکسن پروژه در حال انجام در سراسر جهان, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

به طور کلی یک واکسن آزمایشی دارای چندین مرحله است. در مرحله اولیه این واکسن داده است به 20 تا 100 داوطلب سالم. تمرکز در این مرحله مطمئن شوید که واکسن بی خطر است و به یاد داشته باشید هر گونه عوارض جانبی.

بیشتر: Coronavirus: Rep., رائول روئیز پاسخ بیشتر سوالات خود را در مالیات جنسی واکسن آنفولانزا

بیشتر: Q&A: Rep رویز در واکسن در بیماری همه گیر کوروناویروس

بیشتر: Coronavirus مرگ و میر: نگاهی که در حال مرگ است از COVID-19 در Coachella Valley

در فاز دوم وجود دارد صدها نفر از داوطلبان. علاوه بر نظارت بر ایمنی محققان سعی کنید برای تعیین اینکه آیا عکس تولید سیستم ایمنی بدن پاسخ.

مرحله سوم شامل هزاران نفر از بیماران. این مرحله ادامه این اهداف از دو مورد اول اما می افزاید: تمرکز بر چگونه موثر این واکسن در حفاظت از افراد در معرض پاتوژن در این مورد کوروناویروس. این فاز نیز جمع آوری داده ها در بیشتر غیر معمول عوارض جانبی منفی.

در شرایط عادی این مراحل را سال برای تکمیل. اما برای coronavirus جدول زمانی است که کوتاه است. این موجب بیشتر مشارکت بخش خصوصی و دولتی و به طور قابل توجهی افزایش بودجه.

در اینجا مختصر و مفید از واکسن نامزدها که دورترین همراه در بالینی فاز:

سه واکسن نامزدها که دورترین همراه هستند در فاز 3.

یکی این است که توسعه یافته توسط محققان در دانشگاه آکسفورد در انگلستان آن را با استفاده از یک نسخه ضعیف از یک ویروس است که باعث سرماخوردگی معمولی در شامپانزه ها. محققان سپس اضافه پروتئین شناخته شده به عنوان آنتی ژن از رمان coronavirus به این امید که این می تواند نخست سیستم ایمنی بدن انسان برای مبارزه با ویروس پس از آن برخورد آن.

نامزد دیگری در فاز 3 دادگاه در حال توسعه در چین است. آن را با استفاده از یک کشته و در نتیجه ایمن نسخه از رمان coronavirus به تحریک یک واکنش ایمنی بدن.

و در جولای 15, بیوتکنولوژی شرکت مدرن است که در همکاری با موسسه ملی سلامت اعلام کرد که این امر می تواند حرکت به فاز 3 در عرض دو هفته.

دو نفر دیگر را ساخته اند آن را به عنوان دور به عنوان فاز 2 در حالی که هشت نفر دیگر در حال اتمام فاز 1 آزمایش در حالی که همچنین آغاز فاز 2 محاکمات است.

این نامزدها در حال طراحی و توسعه توسط یک مخلوط از شرکت ها و موسسات در کشورهای مختلف است. این تلاش ها به دنبال اهرم طیف وسیعی از فن آوری های.

یکی با استفاده از RNA ماده ای که فراهم می کند دستورالعمل حذف برای بدن به تولید آنتی ژن مورد نیاز خود را. این است که نسبتا تست نشده رویکرد به واکسیناسیون اما اگر آن را با این نسخهها کار آن جنبه است که می تواند آن را آسان تر ساخت. رویکرد دیگر مشابه است اما با استفاده از DNA به جای RNA.

یکی آمریکا بیوتکنولوژی شرکت Novavax است دریافت بودجه فدرال برای تولید یک واکسن است که با استفاده از یک آزمایشگاه ساخته شده از پروتئین برای الهام بخشیدن به یک پاسخ ایمنی است.

فراتر از این, یکی دیگر از 10 واکسن داوطلبان در فاز 1 بالینی در حالی که 140 نمی رسید فاز بالینی نشده است.

داشتن بسیاری از بالقوه واکسن این حد همراه است قابل توجه کارشناسان می گویند با توجه به زمان کوتاه دانشمندان شناخته شده در مورد رمان coronavirus.

"به طور کلی سرعت توسعه و پیشرفت به فاز 3 محاکمات موثر است" گفت: Matthew B. Laurens دانشیار در دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی مرکز برای توسعه واکسن و بهداشت جهانی. "از مشارکت بخش خصوصی و دولتی بسیار موفق بوده است و در حال دستیابی به اهداف برای سریع واکسن توسعه است."

علاوه بر این واقعیت است که انواع مختلفی از واکسن روش در حال آزمایش معنی است که ما نمی قرار دادن تمام تخم مرغ ها در یک سبد خرید.

"ما نیاز به چند داوطلبان باید به هر یک از این تجربه مشکلات در تولید و یا نشان می دهد ایمنی سیگنال در هنگام اجرا در اعداد بزرگتر از مردم" Laurens گفت.

در ضمن در زمان افزایش شک و تردید عمومی از دولت و واکسن غذا و داروی آمریکا به تازگی منتشر شده دستورالعمل های اضافی در اثربخشی واکسن. جدید راهنمایی نیاز به واکسن برای جلوگیری و یا کاهش شدت بیماری حداقل 50% از زمان اگر آنها برای برنده شدن در این سازمان را تصویب.

FDA دستورالعمل "مجددا بسیار دقیق FDA روند برای تصویب هر واکسن. است که به یک معامله بزرگ از اطمینان است که این خواهد بود به کار گرفته شده توسط این کتاب گفت:" ویلیام Schaffner, یک استاد طب پیشگیری و بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت. "بیشتر بحث ما در مورد انجام کارها سریع تر فکر می کند که" آنها در حال احتمالا برش گوشه.'"

با چه سرعتی خواهد ما دسترسی به قابل اجرا واکسن?

در اوایل ماه آوریل Kathleen M. Neuzil مدیر دانشگاه مریلند واکسن مرکز گفت PolitiFact که اگر همه چیز خوب پیش رفت وجود دارد ممکن است پنج یا شش واکسن در دادگاه ظرف شش ماه. در حال حاضر 3 1/2 سال بعد وجود دارد دو تا سه برابر این تعداد است.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و دیگر مقامات باقی مانده اند سازگار در برآورد جدول زمانی: 12 تا 18 ماه از شروع این بیماری همه گیر و یا تقریبا اواخر بهار 2021.

Schaffner گفت PolitiFact که او همچنان به دیدن سه ماهه اول سال 2021 به عنوان هدف معقول. "من فکر می کنم که در آن سوزن اشاره شده است," او گفت:.

آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه سریع واکسن می تواند تولید و توزیع یک بار تایید شده برای استفاده عمومی. مقامات نیز دست و پنجه نرم کردن با آن آمریکایی ها دسترسی خواهد داشت ، پس از آن معلوم نیست چه مدت فرد را مجبور به انتظار برای دریافت واکسن.

Laurens گفت: او نه بیش از حد نگران توزیع چرا که این چیزی است که مقامات بلند با تجربه است. "به خوبی تثبیت برنامه های وجود دارد برای توزیع واکسن از جمله فصلی واکسیناسیون تعداد زیادی از افراد" او گفت:.

یکی دیگر از امیدوار نشانه Schaffner گفت این است که coronavirus خود را به نظر می رسد نسبتا پایدار است. وجود داشته است نگرانی که رمان coronavirus مانند بسیاری از ویروس های دیگر است که جهش در طول زمان است. اگر ویروس تغییرات به اندازه کافی است که می تواند تبدیل به یک مشکل که bedevils واکسن محققان.

اما تا کنون که اتفاق افتاده است. حتی اگر شواهد پدیدار می شود که جهش در حال ساخت این ویروس بیشتر در انتقال یا که یک نوع جدید است که مردم مریض تر که نباید تحت تاثیر واکسن روند. "هسته مرکزی از ویروس باقی می ماند همان" Schaffner گفت.

در طول ماه گذشته شده است وجود دارد نسبتا کمی اخبار در مورد چه مقدار پیشرفت در حال ساخته شده خاص واکسن. Schaffner نیست نگران نسبی آرام است.

"در یک آزمایش واکسن اگر وجود دارد نامطلوب ایمنی پیدا کردن گیوتین پایین می آید و این دادگاه متوقف شده است," او گفت:. "خیلی آرام خوب است چرا که ما می خواهم می دانم که اگر چیزی بد اتفاق می افتد."

این داستان تولید شده توسط قیصر سلامت نیوز, یک سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن