9 پادکست است که می تواند کمک به تسکین خود را coronavirus اضطراب

این روزها من ترجیح می دهم گوش دادن به دنبال. در خانه ماندن به معنی مقدار زیادی از کار و زندگی اجتماعی اتفاق می

توسط NEWSOULS در 1 خرداد 1399

این روزها من ترجیح می دهم گوش دادن به دنبال. در خانه ماندن به معنی مقدار زیادی از کار و زندگی اجتماعی اتفاق می افتد در زوم و خیره در روی صفحه نمایش کامپیوتر برای ساعت های زیادی هر روز احساس تخلیه. تا زمانی که من می خواهم به من به چشم یک استراحت و احساسات من افزایش, من از رفتن به شکار برای پادکست ها.

و در عصر Covid-19 وجود دارد بسیاری از پادکست جدید بود.

من صحبت کردن در مورد newsy یا اطلاعاتی آنهایی که حفاری به علم و سیاست سوالات پیرامون بیماری همه گیر. کسانی که مفید هستند, بیش از حد, اما ما در حال حاضر در حد اخبار و اطلاعات — به نقطه ای که آن را ممکن است اضافه کردن به ما آشفتگی عاطفی.

به جای پادکست من گرسنه برای آنهایی که ارائه بسیار مورد نیاز منظر که آیا با دادن یک نظر تاریخ و یا معرفی من به برخی از مفید فلسفی یا معنوی مفهوم یا روانی ارائه مشاوره در مورد چگونه به تمایل به روابط تحت مستند.

در زیر نه من مفید; شاید شما همچنین می خواهید پیدا کردن آنها مفید است. توجه داشته باشید که اول چند نام تجاری جدید هستند در حالی که دیگران از ویژگی های جدید فصل اختصاص داده شده به کشف کردن که چگونه به زندگی در این بیماری همه گیر جهانی است.

اگر شما دوست game, فیلم The Big بیماراین پادکست برای شما است. این زن و شوهر که در زندگی واقعی عاشقانه الهام در سال 2017, فیلم ایرانی کمدین Kumail Nanjiani و درمانگر-تبدیل-نویسنده امیلی V. Gordon — آیا شرکت میزبان از این قرنطینه با مضمون غلاف.

من به خصوص توصیه می شود گوش دادن به این اگر شما یا یک دوست است یک بیماری مزمن. گوردون شده است برخورد با بیماری های مزمن بنابراین او تعداد زیادی از تجربه زندگی تحت قرنطینه شرایط. این بدان معناست که او protips در مورد چگونه به کار از خانه چگونه به ساختار و بدون ساختار زمان و بیشتر. همچنین او استفاده می شود به یک زوج درمانگر او دارای بینش مفید در مورد چگونه می توانید از طریق مستند بدون نفرت شریک زندگی خود را.

این پادکست را نیز بزرگ اگر شما به تنهایی زندگی می کنند و یا فقط احساس تنهایی. میزبان بحث فوق العاده معمولی و شوخی های زیادی می کند و Nanjiani بودن یک کمدین خواهد شما را به خنده با صدای بلند. شما در واقع احساس شوخ نسخه از خود را دوستان شما در حال حلق آویز کردن در اتاق نشیمن خود را.

این یکی فوق العاده است اگر شما یک تاریخچه nerd به خصوص اگر تاریخ آمریکا است که خود را جم. میزبان برنده جایزه پولیتزر مورخ Jon میچام و فرض این است که ما می تواند به اینسو انسو جمع کردن برخی از مفید درس — و یا حداقل برخی از دیدگاه توسط به دنبال بازگشت در تلاش بار در تاریخ ایالات متحده و دیدن چگونه ملت آن را از طریق آن.

میچام شما از طریق پیاده بحران مانند 1918 آنفولانزای همه گیر رکود و فلج اطفال بیماری همه گیر که همه موازی وضعیت فعلی ما در برخی از راه. او نشان می دهد که چگونه رهبران مانند FDR آرام وحشت عمومی توسط متناقض نما گفتن سخت و صاف و پوست کنده حقیقت است. وجود دارد برخی از درس در مورد خطر ارتباط در آن وجود دارد که شما مایل رهبران فعلی خواهد درونی.

پادکست همچنین نشان می دهد که چگونه یک بحران می تواند به ایجاد فرصت برای رادیکال تغییرات مثبت را به ریشه مانند رکود بزرگ باز کردن فضای سیاسی برای امنیت اجتماعی را برقرار باشد. این باعث می شود شما تعجب می کنم چه Covid-19 می تواند در یک روز منجر به.

برنه براون یک محقق که در مطالعات شجاعت آسیب پذیری و شرم میزبان این پادکست. آن را پوشش می دهد موضوعاتی مانند اضطراب و تنهایی و دیگر رابطهای عاطفی و زمین است.

قدرت این غلاف است و در بالای قفسه مهمانان ویژگی های آن. من پیشنهاد می کنم شروع با دیوید کسلر ، همراه با الیزابت Kübler-راس او نکردم معروف "پنج مرحله از غم و اندوه" و در طول همه گیر بینش خود را در مورد چگونه است که ناراحتی شما احساس غم و اندوه گردش اند به طور گسترده ای آنلاین.

این پادکست بسیار جدید آن تنها از دو قسمت تا کنون, اما من به شدت توصیه به گوش دادن. این تولید شده توسط ذهن و زندگی موسسه ایجاد شد پس از دالایی لاما ملاقات با برخی از دانشمندان و فلاسفه در سال 1987. هدف آن است که برای کشف تقاطع علم و غور عقل — مانند مکان های که در آن اعصاب و مراقبه تامین کند.

در غلاف شما را بشنود سابق راهبان مذهبی, مطالعات دانشمندان و شناختی دانشمندان بحث در مورد سوالات مانند: اگر "خود" است که فقط یک توهم چه پیامدهایی می کند که باید برای وظایف ما نسبت به دیگران ؟ وجود بتن شیوه های ما می توانید سعی کنید در حال حاضر برای افزایش ظرفیت ما برای شفقت در طول Covid-19 همه گیر? گوش دادن به این سخنرانان به نوعی باعث می شود من احساس آرامش و بیشتر فکری تحریک در همان زمان.

این یکی را خوب است برای منتقدان که آلرژی به schmaltzy صدایی ایده های. آن را توسط ABC news لنگر دن هریس که متناسب با این توضیحات خود را. پس از داشتن یک حمله وحشت در حالی که خواندن اخبار در برنامه زنده تلویزیونی او احساس نیاز به ایجاد برخی از تغییرات و کشف مدیتیشن. در این غلاف او به برخی از جهان بالا مدیتیشن کارشناسان درخواست آنها را به پرسش های دشوار و استخراج بتن شیوه از آنها.

روی خوراک شما پیدا کردن بعضی از ساعت های طولانی قسمت برای زمانی که شما می خواهید به شیرجه رفتن عمیق و برخی هستند که فقط 10 دقیقه برای زمانی که شما نیاز به آرام کردن اما لازم نیست که زمان زیادی به یدکی. برای همه گیر بار توصیه می کنم در عمق مصاحبه با نیکی Mirghafori در منافع حاصل از فکر مرگ و میر خود ما و او هر دو یک هوش مصنوعی دانشمند و مراقبه بودایی و دیدگاه او جذاب است.

لوری سانتوس روانشناس است که می آموزد ییل البته در شادی — و آن را در دانشگاه محبوب ترین کلاس همیشه دلیل خوب است. در این غلاف او تقطیر درس خود را در چگونه ما می تواند به افزایش ظرفیت ما برای شادی (بله حتی در طول یک بیماری همه گیر) به نیم ساعت قسمت.

او همچنین به ارمغان می آورد در بالا روانشناسان و کارشناسان دیگر به بحث در مورد قدرت ساخته شده است تا مراسم چه با خود قرنطینه تنهایی چرا کمک به دیگران می توانید خود را بهبود تندرستی و بیشتر.

مشهور درمانگر و کارشناس روابط استر Perel شده است میزبانی این پادکست پس از سال 2017, اما فصل جدید همه چیز در مورد موضوع "زوج تحت مستند." از شهر نیویورک به لاگوس, نیجریه, زوج های تماس در به صحبت کردن با او در مورد مشکلات رابطه آنها رو در قرنطینه.

در طول راه Perel سطوح برخی از بینش مفید مانند این واقعیت است که بسیاری از والدین در حال حاضر احساس ناتوان برای محافظت از کودکان خود را از ویروس و آنها را به یک زندگی خوب در یک جهان در حال تغییر. و این واقعیت است که پدر و مادر که به طور معمول نمی ماندن در خانه در تمام طول روز با بچه ها به طور ناگهانی خود را سبک های فرزند پروری را با موشکافی شدید توسط شریک زندگی خود را که می تواند منجر به احساس بی کفایتی.

اگر شما در حال قرنطینه با یک شریک بچه یا هم اتاقی و شما در حال مبارزه برای به دست آوردن همراه با آنها در این پادکست شما را احساس دیده می شود و کمتر به تنهایی. آن را نیز ممکن است به شما کمک کند درک آنچه شما احساس بنابراین شما بهتر می توانید کار را از طریق آن.

این است oldie اما goodie. Krista Tippett میزبان مکالمات در مورد مسائل بزرگ — آنچه که به زندگی معنی? چگونه می توانیم زندگی آرامی? — با کارشناسان اعم از فیزیکدانان به رهبران معنوی.

اگر شما در حال مبارزه با انزوا در گیر امتحان کنید Tippett اخیر مصاحبه با استفان Batchelor, نویسنده هنر تنهایی. او تا به برخی از بینش در مورد چگونه به تنهایی در راه است که شما را احساس بهتر و نه بدتر. همچنین توصیه می شود: دو دقیقه مستقل ضبط وندل بری اشعار خوانده شده توسط پرکار محیط زیست خود را!

این است رفتن به برای من. تارا Brach, یک روانشناس آمریکایی و به طور گسترده ای مورد احترام معلم مراقبه است منحصر به فرد تسکین دهنده راه ارائه بودایی گفتمان فلفلی معاصر داستان و شعر. او تأملات هدایت برای آرام coronavirus اضطراب — نه فقط بنابراین شما می توانید احساس می کنید بهتر است, اما بنابراین شما بهتر می تواند مراقبت از دیگران است.

در خصوص اتمام او باران تمرین (مخفف "تشخیص دهد بررسی, پرورش") اگر شما می خواهید یک راه ساده برای شناسایی و مقابله با احساسات دشوار است. واحد شما را تشویق می کند برای دیدار با آنها با "پذیرش رادیکال" — در واقع به تکیه به آنها را — از آنجا که آنها فقط ممکن است چیزی مهم را به شما یاد می دهد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن