6 فوت دور کافی نیست. Covid-19 خطر شامل ابعاد دیگر بیش از حد.

زمانی که ایالات متحده تا به حال سخت اقامت در خانه سفارشات و مستندات در محل بسیاری از تصمیم گیری در مورد خطر اب

توسط NEWSOULS در 3 خرداد 1399

زمانی که ایالات متحده تا به حال سخت اقامت در خانه سفارشات و مستندات در محل بسیاری از تصمیم گیری در مورد خطر ابتلا به کروناویروس ساده بودند. مردم نمی باید به فکر می کنم در مورد اینکه آیا ناهار خوری در یک رستوران امن است اگر رستوران بسته شد.

در حال حاضر به عنوان متحده باز کردن — شاید قبل از موعد مقرر و با درجات مختلفی از اقدامات احتیاطی و پایبندی در محل — افراد نیاز به وزن برخی از خطرات خود را.

آسان نیست; اطلاعات در مورد چه امن و چه چیزی نه می تواند متناقض و گیج کننده است. یک دولت ممکن است اجازه می دهد رستوران ها برای بازگشایی و کنسرت به رزومه: اما باید به شما واقعا رفتن ؟ آن را امن تر اگر مردم تنها مجاز به شام خوردن بیرون ؟

یک متصدی بار در خدمت نوشیدنی در L ' escale رستوران در گرینویچ کانکتیکات, on May 20.
جان مور/گتی ایماژ

گرسنگی برای هدایت روشن است: در مارس 6, بیماری های عفونی متخصص ارین Bromage ارسال شده یک پست وبلاگ به طور خلاصه شواهد از coronavirus انتقال خطرات و 17 میلیون نفر باید پس از خواندن آن ،

به عنوان Bromage انتقال این درک علمی از نحوه انتقال ویروس در حال بهبود است. تماس با ردیابی مطالعات در سراسر جهان گرفته اند یک ذره بین به "superspreading" حوادث که در آن یک فرد به پایان می رسد تا آلوده کردن ده ها تن از دیگران است. این مطالعات درخشش نور بر روی فاکتورهای کلیدی که ایجاد موقعیت های خطرناک.

از این مطالعات یک چیز روشن است: راه اصلی مردم در حال گرفتن بیمار از SARS-CoV-2 است از قطرات تنفسی گسترش بین مردم در محله های نزدیک. خطر ابتلا به کروناویروس سادگی "است که تنفس در همه نفس می گوید:" چارلز هاس مهندس محیط زیست در دانشگاه درکسل. قطرات پرواز از مردم دهان و بینی زمانی که آنها نفس صحبت کردن یا عطسه. افراد دیگر می تواند در تنفس آنها را در. که خطر اصلی و به همین دلیل ماسک صورت ضروری احتیاط (آنها کمک به جلوگیری از قطرات از دور خارج می گردند از یک فرد دهان یا بینی).

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) به تازگی به روز شده دستورالعمل های آن با تاکید بر خطر تماس نزدیک بیش از دیگر شیوه های انتقال است. "The virus می تواند به راحتی گسترش راه های دیگر" CDC می نویسد. آن را هنوز هم ممکن است که یک فرد می تواند آن را گرفتن از دست زدن به یک آلوده سطح (بیشتر در زیر کلیک کنید.). اما "نه به فکر راه اصلی گسترش ویروس" CDC متحده است.

به عنوان Bromage قرار داده و آن را در خود قطعه "ما می دانیم که بسیاری از افراد آلوده در خانه خود" از مشاوره ازدواج و یا اعضای خانواده که گرفتار این ویروس در جامعه است.

پس چگونه می تواند ما را در ارزیابی خطر از رفتن به مکان های خارج از خانه ؟

داستان یک کمی پیچیده تر از ساده "اقامت 6 فوت دور" دستورالعمل. Coronavirus خطر است که به سادگی یک بعدی نیستند. ما نیاز به فکر می کنم در مورد خطر در ابعاد: فاصله به افراد دیگر و محیط زیست فعالیت و زمان را صرف با هم.

اجازه دهید راه رفتن را از طریق آنها.

آن را آسان برای دریافت به علف های هرز صحبت کردن در مورد خطر ابتلا و گسترش coronavirus به عنوان مردم مجددا فضاهای جمعی در جامعه است. ما می توانیم بحث در مورد تعدادی از ویروسی مملو از قطرات اخراج توسط یک نفس (بسیاری شاید 100 یا بیشتر) با یک فرد صحبت کردن (10 برابر بیشتر از تنفس) در مورد تا چه حد یک عطسه می تواند سوق دادن آن قطرات (بسیار دورتر از 6 فوت) چه کسانی ویروسی قطرات معطل در هوا (حدود هشت تا 14 دقیقه حداقل در یک کنترل داخلی آزمایشگاه تنظیم).

اما واقعا چه همه این به این معنی است که بزرگترین Covid-19 خطر است که در اطراف تنفس خنده و سرفه و عطسه و صحبت کردن با مردم.

آماندا Northrup/Vox

آن را هنوز هم سخت به تجسم خطر هر چند به عنوان قطرات تنفسی نامرئی به چشم ما.

شاید مفید: تصور همه این است که سیگار به عنوان Ed یونگ گزارش شده در اقیانوس اطلس, و شما می خواهم برای جلوگیری از استنشاق دود بسیار به عنوان امکان پذیر است. در یک تنگ فضای سرپوشیده که دود است رفتن به دریافت متراکم و سنگین و سریع است. اگر پنجره ها باز هستند و برخی از آن دود را دور ضربه. اگر مردم کمتر در این فضا کمتر دود را جمع آوری و آن را نمی ممکن است نسل اینده بیش از برای شما اگر شما در حال ایستاده به اندازه کافی دور. اما صرف مقدار زیادی از زمان در یک فضای محصور با این افراد و دود متراکم تر رشد می کند.

متراکم تر دود بیشتر احتمال دارد آن است که به شما تاثیر می گذارد. این همین کار را با این ویروس: بیشتر از آن که شما استنشاق بیشتر احتمال دارد شما را به مریض.

یک تصویر جایگزین برای فکر کردن در مورد این خطر: "با بچه های من, من فقط مرتب کردن بر اساس از شوخی که اگر شما می توانید بوی farts خود را, شما نیاز به حرکت دورتر از هم جدا" Bromage می گوید. بنابراین اگر سیگار کشیدن نه تصور کنید که هر کس farting. این در ذهن نگه دارید و مطمئنا شما متوجه فعالیت های بیرون از خانه بهتر از داخل سالن ، "این به شما می گوید شیب خطر" Bromage می گوید. "نزدیک به شما بیشتر از این قراره بوی خطرناک تر از آن است."

در یک کباب پز, شما هنوز هم می توانید تصور کنید که نزدیک به اندازه کافی به مردم به بوی خود را farts. بنابراین حتی در فضاهای باز ما نیاز به محدود کردن تماس با ما.

شلوغ داخل سالن محل با تهویه ضعیف پر از مردم صحبت کردن, فریاد زدن یا آواز خواندن برای ساعت ها در پایان خواهد شد خطرناکترین سناریو. یک کم جمعیت داخل سالن و فضای باز در ویندوز این است که کمتر خطرناک (اما نه به طور کامل امن). در حال اجرا به سرعت گذشته یکی دیگر از هل دهنده خارج است و در انتهای دیگر این طیف: حداقل خطر.

وجود دارد بسیاری از حالات ، "به طور کلی در خارج از منزل است کاهش خطر" Bücür ✌ Cevik, یک پزشک و متخصص ویروس شناسی در دانشگاه سنت اندروز می گوید. اما "اگر شما یک جمع یا یک کباب خارج و شما تمام روز را صرف با هم با دوستان خود در معرض خطر است که هنوز هم بالاتر است."

دانشمندان با اشاره به چند اخیر تماس ردیابی مطالعات که به سادگی نشان دادن ابعاد Covid-19 خطر است.

در چین 8,437 خریداران و کارکنان از یک سوپر مارکت دنبال شد در اواخر ماه ژانویه پس از یکی از کارکنان تایید شد مثبت با Covid-19 در حالی که مشغول به کار در فروشگاه.

خطر ابتلا به عفونت بسیار بالاتر بود برای کارگران از برای خریداران. حدود 9 درصد از سوپر مارکت کارکنان (11 از 120 نفر پرسنل) مریض شدم به عنوان یک نتیجه. اما تنها 0.02 درصد از خریداران (2 از 8,224 خریداران) مریض شدم.

چه می کند این نشان می دهد ؟

کارکنان در یک مقدار بزرگتر در معرض خطر با توجه به زمان آنها صرف کار در فروشگاه. هر دو کارکنان و خریداران در همان فضای فیزیکی اما خود را به خطر نمی شد همان. (مطالعه نیست توجه داشته باشید که آیا خریداران و مشتریان بودند با پوشیدن ماسک در فروشگاه.) کارکنان ممکن است تعامل بیشتر با همکاران خود را, اما آنها نیز تا به حال شانس بیشتری برای تنفس در ویروس.

یک کارمند برآورده مواد غذایی سفارشات در تکووما بهار نقره ای مواد غذایی Co-op در مریلند در آوریل 22. فروشگاه مواد غذایی کارکنان در حد خطر بالاتری برای ابتلا به کروناویروس از خریداران.
کارولین Brehman/CQ-Roll Call, Inc via Getty Images

آنچه که ما باید یاد بگیرند از این است: اگر ما به صرف زمان با افرادی در داخل خانه سعی کنید آن را سریع!

یک مطالعه اخیر از چین بررسی شیوع آغاز شده است که در یک معبد بودایی رویداد.

دو اتوبوس آورده و مردم را به تابع. در یکی از اتوبوس کسی بود که بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است شروع به احساس علائم. دیگر اتوبوس رایگان از افراد آلوده.

هر دو اتوبوس آورده مردم به همان معبد که در آنها مخلوط شده و مخلوط. اما چه کسی بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیمار ؟ کسانی که سوار این اتوبوس با فرد آلوده. بیست و چهار نفر از 67 نفر در آن اتوبوس مریض شدم. هیچ کس در اتوبوس بود. این مراسم با حضور یکی دیگر از 172 نفر که وارد دیگر حمل و نقل. تنها هفت نفر از این افراد مریض شدم.

درس? محدوده یک اتوبوس هستند بسیار ریسک محیط زیست برای گسترش ویروسی از یک مقدار فضای بزرگتر بود و در معبد. خطر در معبد بود و نه صفر. اما آن را بسیار کاهش می یابد در مقایسه با محدوده اتوبوس. بنابراین اگر شما مجبور به انتخاب بین یک باز فضای سرپوشیده و یک کوچکتر را انتخاب کنید از یک بزرگتر که در آن مردم می تواند گسترش.

"هنگامی که شما را در حمل و نقل عمومی فضاهای کار و رستوران — مکان های که در آن ما فقط تلاش برای سازگاری با بسیاری از مردم در یک فضای محدود — ویروس های تنفسی مانند کسانی که فضاهای" Cevik می گوید. آن را "تنها حس مشترک است."

وجود دارد هیچ زمان تعیین شده آن را ایمن می تواند در این مکان. "به طور کلی برای انتقال قطرات ما می گویند 15 دقیقه" Cevik می گوید. "بنابراین اگر شما صرف 15 دقیقه به صورت چهره به چهره با کسی با شما تماس نزدیک [و در معرض خطر] اما این بدان معنا نیست که اگر شما صرف 14 دقیقه خود را در معرض خطر صفر است."

و آن را فقط در محل یا زمان صرف شده با هم: فعالیت افراد درگیر در مسائل بیش از حد.

در ایالت واشنگتن یک فرد مبتلا به این ویروس با حضور گروه کر تمرین و بیش از نیمی از خوانندگان دیگر پس از آن مریض شدم. این بود که برچسب "superspreading" رویداد به عنوان یک عفونت منجر به 32 نفر دیگر. به همین دلیل بود که این خیلی خطرناک است ؟

"این superspreading رویداد است که در مورد رفتار فرد درگیر" Cevik می گوید. وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا یک فرد می تواند تبدیل به یک "superspreader": برخی از مردم ریختن بیشتر از این ویروس بیش از دیگران و به نظر می رسد مردم ریختن بیشتر از آن زمانی که آنها شروع به احساس علائم. اما آنچه در این رویداد آنقدر خطرناک بود که همگرایی بسیاری از عوامل خطر: آواز فعالیت (که در طی آن فرد آلوده منتشر ذرات ویروسی به هوا) زمان صرف شده با هم (عمل شد و 2.5 ساعت) و تعامل بین اعضای گروه کر در یک فضای محصور (نه تنها همه آنها عمل آنها نیز تقسیم به گروه های کوچک تر و بیسکویت و چای).

در آن به روز شده دستورالعمل CDC می گوید coronavirus نه به راحتی از مردم لمس کردن سطوح. به این معنا که اگر کسی با Covid-19 لمس دست نرده کند که را که دست نرده های خطرناک برای افراد دیگر به تماس ؟ CDC در حال حاضر گفت که چنین رویدادهایی هستند نه یک خطر بزرگ برای Covid-19 انتقال است.

اما گرفتن وجود دارد: آن است که هنوز هم مورد است که سطح انتقال ممکن است. دانشمندان معتقدند که این ویروس می تواند باقی می ماند مناسب در یک, سخت, سطح غیر متخلخل مانند پلاستیک و یا جراحی برای حدود سه روز و در یک سطح خشن مانند مقوا برای حدود یک روز است. شما می تواند امکان پذیر لمس آلوده سطح و سپس صورت خود را لمس و مریض است. (خبر خوب این است که حتی اگر برخی از ویروس باقی می ماند می تواند بر روی یک سطح برای یک روز یا بیشتر از مقدار ویروس در سطح داده شده قطره نیم پس از چند ساعت و سپس در ادامه انداختن.)

Bromage اخطار می دهد که آن را واقعا سخت به مطالعه سطح انتقال است. در تماس با ردیابی مطالعات آن را بسیار آسان تر به درخواست مردم که آنها بوده ام در تماس با نسبت به آنها را به یاد داشته باشید هر سطح آنها را لمس کرده ایم.

"من با این موافق [CDC] بیانیه" Cevik می گوید که موافقت سطوح نیست مهم نحوه انتقال. "اما این به این معنا نیست که این اتفاق نمی افتد." Cevik امتیاز من به یک تماس ردیابی مطالعه است که نشان می دهد (با یک معامله خوب از قطعیت) که برخی از مردم گرفتار عفونت در بازار از طریق دستشویی. "ته خط" او می گوید: "هنوز هم مهم است برای حفظ بهداشت فردی و شستن دست."

همچنین در نظر بگیرید که چگونه دانشمندان به تازگی دریافتند زنده Covid-19 ویروس در مدفوع. خیلی خوب حمام بهداشت است که هنوز هم به عنوان مهم به عنوان همیشه.

آن را بزرگ خواهد بود اگر وجود دارد بسیار خاص اعداد و دستورالعمل های ما می تواند به دنبال به حداقل رساندن خطر ابتلا به کروناویروس صفر است.

اما وجود ندارد. در حالی که 6 فوت دور از فرد دیگری آن را مانند ویروس بلافاصله تصمیم به رها کردن مرده. به همین دلیل ما نیاز به فکر می کنم خطر از نظر بسیاری از ابعاد: بنابراین ما می توانیم هر تفکر انتقادی و نه سقوط در قوانین است که بیش از حد ساده است.

"هنگامی که من برای اولین بار گفت: رستوران بودند خطرات مردم تفسیر که به عنوان" هر رستوران یک خطر است,'" Bromage می گوید. "هر یک رستوران منحصر به فرد خود را در محیط خود چالش های منحصر به فرد است که باید کار می کرد. اگر شما رو زیادی باز-ناحیه و شما می توانید با باز کردن پنجره ها و درب ... این خطر وجود دارد که بسیار پایین تر از یک بوتیک, رستوران, با پنج جداول ایجاد می کند که واقعا فضای صمیمی."

هنگامی که ما به سرمایه گذاری در جهان ما باید به یاد داشته باشید ما می تواند به کاهش خطر اما هرگز آن را از بین بردن.

"پوشیدن ماسک رفتن است به طور کامل خود را کاهش می دهد, خطر, دست شویی رفتن است به طور کامل خود را کاهش می دهد خطر و ماندن در یک فاصله دور از مردم در یک فضای محصور است و نه به طور کامل خود را کاهش می دهد خطر" هاس در درخل استاد می گوید. "اما استفاده همزمان از تمام کسانی که استراتژی امیدوارم کاهش خطر خود را به یک سطح پایین تر است. ما هرگز نمی تواند به صفر است. وجود دارد هیچ چیز مانند صفر خطر است."

و ما هنوز نیاز به اطلاعات بیشتر.

تماس با ردیابی مطالعات به ما آموخت زیادی تا کنون. اما همانطور که در حال حاضر بیشتر از این کار انجام شده است در کشورهای آسیایی است که ممکن است انتظارات مختلف در اطراف ماسک-پوشیدن در میان دیگر تفاوت.

"تماس با ردیابی تست جداسازی این بلوک های ساختمان به درک که در آن انتقال اتفاق افتاده است" Cevik می گوید. و ما بیشتر بدانید, بیشتر قدرتمند ما تبدیل به جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب