6 آتلانتا افسران متهم شده اند در خشونت آمیز با تنبیهبدنی حادثه

حکم بازداشت صادر شده است به مدت شش آتلانتا افسران پلیس که در فیلم با تنبیهبدنی دو دانشجویان روز شنبه. دانشجويا

توسط NEWSOULS در 14 خرداد 1399

حکم بازداشت صادر شده است به مدت شش آتلانتا افسران پلیس که در فیلم با تنبیهبدنی دو دانشجویان روز شنبه. دانشجويان متوقف شد برای نقض حکومت نظامی گرجستان را Fulton County, دادستان منطقه پل Howard جونیور روز سه شنبه گفت.

افسران ایستاده متهم از تشدید حمله های غیر قانونی اشاره تیزر و جنایی آسیب به اموال و گفت: دادستان. تصویری از دستگیری وحشیانه ویروسی رفت و بیش از آخر هفته منجر به شلیک دو افسر درگیر; سه نفر دیگر قرار داده شده بر روی میز وظیفه.

"رفتار های درگیر در این حادثه نشان دهنده راهی است که ما درمان افراد در شهر آتلانتا" هوارد گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه.

به عنوان دیده می شود در پلیس فیلم, گروهی از افسران احاطه شده است یک ماشین است که 22 ساله مسیح جوان در حال رانندگی بود. آنها باز مسافر را در کنار درب و خواستار 20 ساله Taniyah زائر بود که نشسته مسافر صندلی بیرون.

اگر چه زائر بارها و بارها خواسته چه می گذرد او را دریافت نمی کنند ، به عنوان افسر تلاش به جلو و او را از هنوز هم در حال حرکت ماشین او فریاد زد برای جوان به توقف خودرو.

این زمانی است که پلیس بدون دادن زمان خود را برای خارج شدن ضربه او با یک تیزر. جدا کردن بدن دوربین فیلم نشان می دهد یک افسر دیگر استفاده از باتوم به سر و صدا کردن راننده سمت پنجره قبل از tasering جوان است. این دو پس از آن کشیده از ماشین قرار می گیرد و تحت بازداشت است. همه از این رخ داده است به عنوان دیگر ماموران در صحنه کاهش لاستیک ماشین — که می توان در تصویری که ویروسی رفت.

با توجه به وکیل جوان دچار یک بازوی شکسته و نیاز به بیست بخیه ناشی از حادثه.

"ما احساس می کنیم رفتن به مرگ در این خودرو" زائر روز دوشنبه گفت:.

این حادثه به ارمغان آورده است گسترده محکومیت از رهبران شهر. "من می دانم که ما باعث بیشتر ترس به شما در یک فضایی است که در حال حاضر پس ترس برای بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار و من واقعا متاسفم" آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه ، "این است که ما که هستیم. این چیزی است که ما داریم."

آتلانتا شهردار Keisha کف یکشنبه گفت که اتهامات عنوان شده علیه هر دو نفر کاهش یافته است و این جوان منتشر شد از پلیس بازداشت کرده است.

دستگیری حکم آمده میان اعتراض بیش از چگونه پلیس را در پاسخ به اعتراضات در سراسر کشور — و به عنوان ویدئوها از خشونت پلیس در تعامل با معترضان به ویروسی. در شهر نیویورک از پلیس Suv ها شخم به معترضان رفت و ویروسی باعث یک بهانه ای از شهردار, بیل د Blasio که او بعد از خو. ده ها تن از روزنامه نگاران شده اند مورد ضرب و شتم و بازداشت توسط پلیس در حالی که پوشش تظاهرات. دوشنبه اجرای قانون مقامات در واشنگتن, DC شد انتقاد برای استفاده از تاکتیک های نظامی در تظاهرات و برای پاکسازی یک تظاهرات مسالمت آمیز در مقابل کاخ سفید با گاز اشک آور به منظور تسهیل عکس از رئیس جمهور.

در حالی که چند مأموران اجرای قانون باید با آن مواجه اتهام رسمی بیش از نیروی بیش از حد در حالی که گشت و ضد خشونت پلیس تظاهرات متعددی مواجه شده اند کمتر عواقب جدی است.

ترین مورد مشخصات بالا است که شاید از استیو کنراد بود که اخراج از پست خود به عنوان Louisville, Kentucky, رئیس پلیس پس از آن کشف شد که دو افسر درگیر در تیراندازی مرگبار از منطقه تاجر دیوید McAtee در جریان اعتراض های شکست خورده به نوبه خود بر روی بدن خود دوربین. تظاهرات در لوییویل شده اند در بخش درخواست از مرگ Breonna تیلور که کشته شد پلیس پس از اعدام بدون دست کشیدن حکم در خانه اش در وسط شب.

"این نوع از نهادی عدم تحمل نخواهد شد" لویی شهردار گرگ فیشر گفت: در روز دوشنبه.

همچنین در لوئیزویل یک افسر بود که دوربین شلیک فلفل توپ در یک تلویزیون محلی اخبار خدمه در روز شنبه شده است reassigned در انتظار بررسی.

"افسران انجام سفارشات به آتش فلفل توپ در رسانه" گفت: معاون رئیس پلیس Lavita Chavous دوشنبه او به عنوان خواسته عمومی برای درک بیش از رسانه ها آمار و گفت که "معترضان در حال انجام کاری غیر قانونی و یا چیزی است که آنها قرار نیست به انجام آن گاهی اوقات یک نتیجه ناخواسته هنگامی که ما آتش فلفل توپ به جمعیت است."

در دنور, کلرادو, افسر توماس McClay شده بود reassigned به میز وظیفه پس از ارسال یک تصویر از خود و دو همکار ضد شورش با عنوان "بیایید شروع یک شورش." داخلی امور تحقیق و تفحص از این حادثه دستور داده شده است.

و رسیدگی به سان خوزه افسر پلیس Jared یون را آغاز کرده است بعد از ویدئو جدیدی از افسر ادای سوگند در تظاهرات. او بعدها به عنوان افسر که به ضرب گلوله یک لاستیک گلوله در یک تظاهرات مسالمت آمیز.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب