5 نژادهای اولیه به سازمان دیده بان در آیووا

تقریبا همه آیووا هیئت نمایندگان کنگره است که رقابت این سقوط و 2 ژوئن اولیه است به بازی نقش مهمی در شکل دادن به

توسط NEWSOULS در 13 خرداد 1399

تقریبا همه آیووا هیئت نمایندگان کنگره است که رقابت این سقوط و 2 ژوئن اولیه است به بازی نقش مهمی در شکل دادن به آنچه در آن مسابقه به مانند نگاه.

در سطح ایالت نژاد به سازمان دیده بان است که دموکرات سنا اولیه که تعیین نامزد است که شما در مقابل دیابت جونی ارنست دولت جمهوری وقت و یکی از دموکرات اهداف بالا. صندلی که طبخ سیاسی گزارش در حال حاضر نرخ ناب جمهوری خواه خواهد بود در میان بسیاری از نزدیک به تماشای این سقوط.

دولت چهار کرسی مجلس نیز قرار است به توان رقابتی در ماه نوامبر: سه در حال حاضر برگزار شده توسط حزب دموکرات و چهارم برگزار می شود بحرانزده جمهوری خواه استیو کینگ که شده است به شدت انتقاد همکاران خود را برای ساخت یک سری از نظرات نژادپرستانه. هر چهار مسابقه را شلوغ انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه روز سه شنبه در حالی که دموکرات ها فقط یک نامزد در حال اجرا در هر.

شمارش آرا در 9 pm ET. ما باید نتایج زنده به روز رسانی در طول شب طراحی شده توسط تصمیم میز.

دموکرات ها مشتاق به گرفتن ارنست صندلی — که آخرین آنها برگزار شده در سال 2014 در ماه نوامبر و یک رشته از چهار خواهد دوک آن را برای شانس در روز سه شنبه.

دموکراتیک سناتوری کمیته کمپین فوقانی مجلسی کمپین بازوی در حال حاضر حمایت ترزا Greenfield یک Des Moines, املاک و مستغلات اجرایی که هم برداشت حمایت از امیلی لیست. او رقبای شامل نیروی دریایی جانباز مایک Franken, وکیل, Kimberly گراهام و کارگزار بیمه ادی مائورو.

هزینه برای سنا نژاد در حال حاضر ramped تا در طول اولیه پیش از انتخابات عمومی مسابقه انتظار می رود به یکی از گران ترین در کشور است.

"دموکرات ها استدلال می کنند که هزینه های کمک خواهد کرد که شما معرفی او [سبز] مثبت به رای دهندگان ایالت آیووا — فراتر از کمک به او در اولیه — و این چنین مثبت ساختمان را عایق خود را از حزب جمهوری خواه حملات بعد می گوید:" کایل Kondik از سردبیر Sabato را توپ کریستال در دانشگاه ویرجینیا است. "برخی از فعالان در هر دو طرف بر این باورند که [آریزونا] Kyrsten Sinema بهره مند از این پویا در سال 2018 است."

این یک استراتژی دموکرات ها امیدوارم که پرداخت خواهد شد در پاییز آنها به عنوان نگاه به آیووا به عنوان یکی از کشورهای است که می تواند کمک به آنها را امن بالقوه اکثریت سنا.

Rep. ابی Finkenauer یکی از دموکرات ها که بدبختانه یک جمهوری خواه صندلی در طول موج آبی در سال 2018 و این چرخه دو جمهوری خواهان به دنبال اصلاح آن است. Finkenauer در حال اجرا است unopposed در سمت دموکراتیک در حالی که کسب و کار کوچک صاحب توماس هانسن و دولت تشکر. اشلی Hinson در حال رفتن سر به سر در جمهوریخواه اولیه.

Hinson است به عنوان مورد علاقه در شمال شرقی آیووا منطقه: او را به عنوان یک مجلس دولت برای چند سال گذشته و قبلا یک خبرنگار به صورت منطقه ای ایستگاه تلویزیونی KCRG-تلویزیون. Hinson یک تخته سنگ از تایید و گسترده جمع آوری کمک های مردمی حمایت از چیدن حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و چند PACs از جمله حزب جمهوری خواه در کنگره Elise Stefanik E-تایید شده. او یکی از رکورد تعداد جمهوریخواه زنانی که میرم ثبت به اجرا برای خانه این سال است. طبخ سیاسی گزارش نرخ صندلی دموکراتیک Toss-Up.

دموکراتیک Rep. دیو Loebsack در حال خروج از خانه باعث متعدد خواهان را وارد نزاع برای جنوب شرقی آیووا صندلی. دولت ایالت ریتا هارت تنها دموکرات در مسابقه در حالی که پنج نامزدهای جمهوری خواه را در انتخابات در طول این هفته ابتدایی.

از پنج نامزد دو به عنوان frontrunners. آنها رهبر کسب و کار و سابق ایلینوی در کنگره بابی Schilling و سناتور و جانباز Mariannette میلر-Meeks. میلر-Meeks قابل توجهی جمع آوری کمک های مردمی استفاده با توجه به چهار بار شهر در حالی که هر دو تعلق تاییدیه های مختلف از قانونگذاران. میلر-Meeks برداشت تا ارنست پشتیبان گیری و Schilling است که از Rep. جیم اردن. این صندلی می تواند ستیز در طول انتخابات و همچنین: طبخ سیاسی گزارش نرخ آن را یک دموکرات Toss-Up.

در سال 2018 دموکراتیک تشکر. سیندی Axne مقامش را از دست بدهد جمهوریخواه در کنگره دیوید جوان که در حال حاضر در تلاش برای اصلاح آن است. Axne در حال اجرا است unopposed در دموکراتیک اولیه و جوان یکی از دو نامزد به دنبال بالا رفتن در برابر او در طی انتخابات عمومی.

جوان که قبلا خدمت در کنگره برای دو دوره و او خواهید بود به رقابت با کهنه سرباز ارتش لایحه Schafer در روز سه شنبه. Schafer در تلاش است به بازیگران خود را به عنوان نامزد با حمایت مردمی و قاب جوان به عنوان استقرار انتخاب او به عنوان حزب جمهوری خواه حمایت. مانند بسیاری از مناطق در دولت, این یکی نیز تلقی دموکراتیک Toss-Up by طبخ.

جمهوری خواه در کنگره استیو کینگ یکی از بحث برانگیز ترین اعضای خانه: او محروم شده خود را به کمیته تکالیف با توجه به نظرات نژادپرستانه او ساخته شده در اوایل سال جاری هنگامی که او در دفاع از سفید ناسیونالیسم.

در حال حاضر چهار نفر دیگر جمهوری خواهان در حال مبارزه برای سرنگونی او در حالی که J. D. Scholten سابق حرفه ای بازیکن بیس بال و حقوقی است که میله میله به در بلیط برای دموکرات ها در ماه نوامبر. با توجه به شلوغ زمینه است که پادشاه می تواند اضافه کردن یک پیروزی هر چند او را از دست داده و برخی حمایت ها به وضعیت فعلی بهداشت ، سفت Feenstra و مسیرهای پیاده روی و او را در جمع آوری کمک های مالی.

پادشاه رقابت خواهد رسید او را برای تاریخ خود را از اظهارات نژادپرستانه و همچنین عدم توانایی خود را به حکومت پس از خود را به کمیته تکالیف دور گرفته شده اند. صندلی انتظار باقی می ماند در دست جمهوریخواه این سقوط: طبخ نرخ آن به احتمال زیاد خواه.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب