کوهستان 3 توله شیر به دنیا آمد و در کوه های سانتا مونیکا

اخبار شهر خدمات منتشر شده 4:52 PM EDT Jun 3, 2020سه کوه شیر بچه گربه ها متولد شده اند در کوه های سانتا مونیکا

توسط NEWSOULS در 15 خرداد 1399

سه کوه شیر بچه گربه ها متولد شده اند در کوه های سانتا مونیکا خدمات پارک های ملی چهارشنبه اعلام کرد.

زیست شناسان با خدمات پارک های ملی بر این باورند که دو بچه گربه نر و یک زن بچه گربه اولین بستر برای سه ساله, مادر, P-54 و فرض پدر, P-63 ممکن است برای اولین بار پدر که ممکن است به ارمغان آورده اند تنوع ژنتیکی به گونه جمعیت در کوه های سانتا مونیکا.

"آخرین بستر گربه که ما مشخص شده در دن از P-19 در طول تابستان 2018 گفت:" جف Sikich یک زیست شناس که در حال مطالعه mountain lions برای کوه های سانتا مونیکا ملی منطقه تفریحی از سال 2002. "که بستر بود و به احتمال زیاد این محصول از همخونی است که فقط یکی از مشکلات جدی مواجه جدا mountain lion جمعیت در کوه ها در جنوب 101 بزرگراه. ما امیدواریم که این شرایط کاملا متفاوت است اما تنها آزمایش ژنتیک بگویید ما برای اطمینان حاصل کنید."

خدمات پارک زیست شناسان مشخص شد که هر سه کوه شیر بچه گربه های به ظاهر سالم هر داده شد گوش تگ برای کمک به شناسایی آنها در آینده و بازگشت به لانه بعد از نمونههای گرفته شده برای آزمایش ژنتیک. بچه گربه ها شد و تخمین زده می شود 19 روز سن در زمان.

پدر را نگه می دارد عبور آزادراه

بچه گربه ها' به احتمال زیاد پدر — تنها بالغ رادیو-طوقه نر شیر کوه زندگی در کوه های سانتا مونیکا — در ابتدا دستگیر شده در فوریه 2018 با مادرش P-62 شمال 101 بزرگراه در Simi تپه و مجهز به GPS یقه با توجه به خدمات پارک های ملی. از آن پس او عبور اتوبان سه بار و در آنجا ماند در کوه های سانتا مونیکا از دسامبر 2018 زیست شناسان گفت.

بچه گربه ها' مادر متولد شد و در ژانویه 2017 مشخص شده و با یک دستگاه ردیابی ماه آینده در حالی که مادرش P-23 بود و دور از دن با توجه به خدمات پارک های ملی. P-23 پس از آن مرده را در نزدیکی سمت مالیبو دره جاده در ژانویه 2018, پس از اصابت یک وسیله نقلیه است.

P-63 بود که بارها و بارها در واقع با بچه گربه ها' مادر بیش از دو روز است که به طور کلی نشانه ای از جفت گیری و تعامل با توجه به زیست شناسان.

حدود 90 روز بعد محققان متوجه یک سری از موضعی GPS نشان می دهد که بچه گربه ها' مادر یا تولد داده بود و یا تغذیه در کشتن سایت.

بچه گربه ها' تولد علامت 17th بستر مشخص شده در دن سایت بیش از دوره های طولانی مدت مطالعه برای تعیین چگونه شیر کوه و در اطراف کوه های سانتا مونیکا زنده ماندن در به طور فزاینده ای تکه تکه و شهرنشین محیط زیست است.

حیات وحش عبور برای 101 آزادراه برنامه ریزی شده

برنامه ریزی و جمع آوری کمک های مردمی در جریان است برای حیات وحش عبور بیش از 101 بزرگراه در آزادی کانیون منطقه از آگورا هیلز است که ارائه یک ارتباط بین جمعیت کوچک از شیر کوه در کوه های سانتا مونیکا و بزرگتر و بیشتر ژنتیکی جمعیت های گوناگون به شمال.

در یک تصمیم به اتفاق آرا در مارس کالیفرنیا ماهی و بازی کمیسیون نقل مکان کرد و یک گام نزدیک تر به حفاظت از شش مبارزه mountain lion جمعیت از جمله کسانی که در سانتا مونیکا و سانتا آنا کوه تحت دولت قانون گونه های در معرض خطر

تصمیم کمیسیون پاک راه را برای یک yearlong نقد و بررسی اینکه آیا در شش جمعيت از کوه شیرها باید به طور رسمی تحت حفاظت دولت قانون با قانون حمایت کامل استفاده از طول yearlong نامزدی دوره است.

هواداران به دنبال "تهدید گونه های حفاظت" است که طراحی شده برای محافظت از گونه های در خطر انقراض در آینده قابل پیش بینی و بدون بهبود مدیریت مربوط به "ترین خطر جمعیت" از شیر کوه در کالیفرنیا با توجه به تیفانی Yap, یک زیست شناس در مرکز تنوع زیستی و اولیه نویسنده این طومار.

محققان با خدمات پارک های ملی, UC Davis و UCLA هشدار می دهند که اگر به اندازه کافی همخونی رخ می دهد سانتا آنا جمعیت می تواند منقرض شده در عرض 12 سال و سانتا مونیکا جمعیت در 15.

وزارت امور خارجه از ماهی ها و حیات وحش توصیه کرده بود که این حرکت در مدت کوتاهی پس از P-56 نر شیر کوه در انقراض سانتا مونیکا جمعیت کشته شد در ژانویه تحت یک دولت صادر depredation مجوز توسط صاحب ملک که تا به حال از دست دام به گربه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن