3 تایید موارد coronavirus نزدیک شهرستان مدیره و دفاتر اجرایی در کنار رودخانه

Andrew L. جان پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 9:02 PM EDT Jun 26, 2020تمام مدیره دفاتر در شهرستان های اداری

توسط NEWSOULS در 7 تیر 1399

تمام مدیره دفاتر در شهرستان های اداری مرکز (CAC) در کنار رودخانه را به طور موقت بسته شد و حدود 200 نفر پرسنل در حال آزمایش برای coronavirus پس از سه موارد تایید شده در این هفته است.

شهرستان, اطلاعات عمومی افسر بروک Federico گفت که CAC دنبال کرده است ریورساید دانشگاه سیستم بهداشت و درمان مهار بیماری توصیه ها و فضاهای اداری شده اند تمیز و ضد عفونی برای جلوگیری از ادامه انتقال است.

CAC کارکنان شده اند مجاز به ارتباط از راه دور تا زمانی که پاک به بازگشت به کار. هیئت مدیره دفاتر هنوز هم می توان با ایمیل دفتر منطقه و یا فروشنده از هیئت مدیره.

"این مهم است یادآوری است که coronavirus است که در حال حاضر در سراسر کالیفرنیای جنوبی و هر یک از ما ممکن است قرارداد این ویروس گفت: شهرستان اجرایی جورج جانسون. "ما تا به عمل به سرعت و به طور موقت و راه اندازی تست برای محافظت از کارکنان و ساکنان که بازدید از دفاتر ما."

بعدی هیئت ناظران جلسه برنامه ریزی شده برای روز شنبه, ژوئن 30 منتقل شده است حاضر به عنوان مجاز ایالت کالیفرنیا در حال انجام همه گیر. این نشست مجازی باز خواهد شد ،

اعضای جامعه هنوز هم ممکن است صحبت می کنند قبل از هیئت مدیره از طریق تلفن. به صحبت می کنند در نظر عمومی و یا در دستور کار مورد ثبت نام با منشی هیئت مدیره را حداقل 24 ساعت قبل آنلاین در www.rivcocob.org/comments. پیگیری ایمیل با دستورالعمل های اضافی ارائه خواهد شد.

CAC دفتر تعطیل خواهد بود به بخش چهارم و پنجم طبقه است. بقیه ساختمان باز می ماند.

بیشتر: یک کارمند تست مثبت برای کوروناویروس. چه کسب و کار موظف به انجام دهید ؟

بیشتر: "یک شکست اخلاقی': کالیفرنیا نه ردیابی زندان زندانیان و کارکنان مبتلا به کروناویروس

بیشتر: Coronavirus مرگ و میر: نگاهی که در حال مرگ است از COVID-19 در Coachella Valley

اندرو جان یک خبرنگار برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در andrew.john@desertsun.com.

آخرین مطالب