2 برنده و 3 بازنده از شب سوم کنوانسیون ملی جمهوری خواهان

سومین شب کنوانسیون ملی جمهوری خواهان ماجرای نسبتاً فرورفته ای بود که سخنرانی های کنسرو شده و قدرت ستاره کمی دا

توسط NEWSOULS در 6 شهریور 1399

سومین شب کنوانسیون ملی جمهوری خواهان ماجرای نسبتاً فرورفته ای بود که سخنرانی های کنسرو شده و قدرت ستاره کمی داشت.

مایک پنس معاون رئیس جمهور تیتر زن بود، و یک سخنرانی عمومی در دفاع از رکورد ترامپ ایراد کرد که کار چندانی برای جدا کردن او از بسته جمهوری خواهان جاه طلب چشم به نامزدی بعدی ریاست جمهوری انجام نداد.

آدرس پنس حداقل این مزیت را داشت که به صورت زنده تحویل داده شود، بنابراین می تواند به طوفان ورودی در مورد ضربه زدن به ساحل لوئیزیانا اشاره کند. بقیه آدرس ها از پیش آماده شده بودند، هر چند، و عدم اشاره به طوفان لورا و یا به قتل در کنوشا، ویسکانسین، مانند شست درد ایستاد.

جمهوری خواهان موفقیت هایی داشته اند. بخشی از هدف از یک کنوانسیون این است که به برخی از رای دهندگان علامت دهد که یک نامزد ریاست جمهوری در کنار آنهاست، و GOP به این دست رسید که با توجه به اتحاد خود با سازمان های اجرای قانون. و دولت کریستی نوم از داکوتای جنوبی نیز موفق به سخنرانی شایسته ای شد.

اما در مجموع، شب با کمترین ترامپ فرورفته به نظر می رسید.

نتیجه کمپین سال ۲۰۲۰ ممکن است هنوز مشخص نشده باشد، اما یک نفر که تقریباً مطمئناً چهار سال پایین تر از جاده فکر می کند، معاون رئیس جمهور پنس است.

پنس در چهار سال گذشته تا حد زیادی در سایه ترامپ ایستادگی کرده است، به این امید که حمایت اغلب سیکوفانتیک او از رئیس جمهور با نامزدی ریاست جمهوری در چهار سال توسط رای دهندگان جمهوری خواه پاداش بگیرد.

با این حال او کمی برای کمک به پرونده خود را چهارشنبه. سخنرانی پنس این پرونده را مطرح کرد که دونالد ترامپ خوب است، اما کم کم در مورد محتوا در مقایسه با هر سیاستمدار دیگری که در این کنوانسیون صحبت می کرد و اساساً چیزهای مشابهی می گفت، ایستاد. او رکورد ترامپ در مورد اقتصاد و سیاست خارجی را ستود، سعی کرد چرخشی گلگون بر دست زدن خراب شده دولت به همه گیر کاوید-۱۹ (چیزی که پنس نقش عمده ای در آن داشته است) قرار دهد، و از پلیس دفاع کرد. تحویل او سرراست و گاهی مسطح بود.

مایک پنس معاون رئیس جمهور در طول سومین شب کنوانسیون ملی جمهوری خواهان از بنای یادبود ملی فورت مک هنری در بالتیمور
مریلند صحبت می کند.
Saul Loeb / AFP / گتی تصاویر
...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de