2 نژادهای اولیه به سازمان دیده بان در ایندیانا

ایندیانا 2 ژوئن اولیه انتخابات خواهد شد که اساسا هیچ ارتباطی با انتخابات ریاست جمهوری اما در دو کنگره مناطق هر

توسط NEWSOULS در 13 خرداد 1399

ایندیانا 2 ژوئن اولیه انتخابات خواهد شد که اساسا هیچ ارتباطی با انتخابات ریاست جمهوری اما در دو کنگره مناطق هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان امید به سرمایه گذاری در بازنشستگی از خدمت اعضای مجلس نمایندگان به تلنگر کرسی برگزار شد برای چندین دهه توسط حزب مخالف.

در این تا حد زیادی دموکراتیک 1st District که شامل بسیاری از شیکاگو exurbs در غرب, منطقه دولت, 14 حزب دموکرات و شش جمهوری خواهان در حال اجرا هستند به جای گذاشت وقت پیتر Visclosky (D-IN) است که در سال 1984. دولت 5 منطقه ویژگی های 15 جمهوریخواهان و پنج دموکرات ها در رقابت برای صندلی سمت چپ باز وقت جمهوری خواه در کنگره سوزان بروکس است که تصمیم به اجرای یک پنجم مدت است.

درصد زیادی از رای دهندگان در ایالت های اولیه — که با تاخیر در ماه مارس با توجه به همه گیر — انتظار می رود که برای رای دادن از طریق پست. رای دهندگان لازم نیست برای دولت یک دلیل برای درخواست یک غایب انتخابات و دولت های انتخاباتی در هفته گذشته گزارش هایی که دریافت کرده بودند بیش از 545,935 برنامه های کاربردی برای رای دادن از طریق پست قبل از مارس 21 مهلت. که یک افزایش چشمگیر از صرف 53,818 پست الکترونیکی-در رای گیری غایب بودند که بازیگران در سال 2016 اولیه.

نظر سنجی در ایندیانا در 6 p. m. شرقی; بورسی را زنده نتایج جستجو برای دولت نژادها در همکاری با تصمیم میز زیر. به عنوان آنها می آیند در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد 1 و 5, مناطق — دو نژاد را تماشا کنید:

1st District نشده انتخاب یک جمهوری خواه پس از سال 1930 و از آن تاریخ به عنوان "جامد دموکراتیک" توسط آشپز سیاسی گزارش. اما آن را شامل تمام پورتر و بخشی از شهرستان LaPorte که هر دو رفت و برای اوباما در سال 2012 اما بدبختانه به ناروا در سال 2016 پس از جمهوریخواهان امیدوار هستند آنها می توانند در این مسابقه رقابتی این سقوط.

در حالی که کمی وجود دارد و رای گیری برای هر دو حزب دموکرات و یا جمهوریخواه نژاد خالص اندازه 20-فرد زمینه حاکی از یک بار در یک نسل فرصت های ارائه شده توسط بازنشستگی از یک مرد برگزار شد که صندلی برای 36 سال است.

در دموکراتیک طرف Hammond, ایندیانا, شهردار توماس McDermott جونیور شروع به پریدن کرد در این مسابقه در روز Visclosky اعلام بازنشستگی خود را. مانند همکار ایندیانا سیاستمدار سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg, McDermott می خواهد به پیاده سازی "مدیکر برای همه کسانی که آن را می خواهم." او با یک دسته از نامزدهای دیگر در سمت دموکراتیک از بلیط.

Visclosky تایید کرده است, North شهرستان متولی Frank J. Mrvan پسر امور خارجه آمریکا به مردم ایران ، فرانک Mrvan. فرانک Mrvan کمپین گفت که او می خواهد به "بهبود دسترسی به مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه" و بهبود دولت در پاسخ اضطراری هنگامی که یک بحران اتفاق می افتد.

وزیر امور خارجه سابق و نامزد جیم هارپر نیز در این مسابقه به عنوان دولت Rep. مارا Reardon. سابرینا Haake چالش برانگیز است McDermott و Mrvan از سمت چپ. او یک وکیل است از گری ایندیانا که پشتیبانی از مدیکر برای همه.

McDermott از هم جدا کرده است خود را از این بسته جمع آوری کمک مالی داشتن در آورده تقریبا $600,000 با توجه به FEC داده اما چند تا از رقبای خود از جمله Reardon, Mrvan, Haake و هارپر نشان داده اند که ظرفیت برای بالا بردن مقادیر زیادی از جمع آوری کمک های مردمی دلار است.

شاید این نام خواهد شد که اکثر آشنا به رای دهندگان در شش نامزد جمهوریخواه رقابت علامت Levya یک نجار است که به ایران مهاجرت در هر یک از هفت انتخابات چرخه.

باید Levya دوباره نامزد او را یک رقیب جدید و کسی که ندارد تمام مزایای استفاده از تصدی چیزی است که برخی از هموطنان خود را از نامزدهای جمهوریخواه تاکید کرده اند.

به عنوان او اعلام کرد نامزدی خود را اسپنسر Lemmons یک هموند افسر پلیس در ایران با انتخابات وعده داده شده او خواهد بود "که تازه به جلو فکر کردن نامزد با عزم و چشم انداز شمال ایندیانا که در دهه."

دولت 5 منطقه شامل ایندیاناپولیس حومه آن دارای سابقه ای طولانی از انتخاب جمهوری خواهان یک سنت است که انتظار می رود برای ادامه در سال 2020 است. با وجود این که دموکرات ها تصمیم گرفته اند به هدف مسابقه به صورت بالقوه انتخاب کنید تا این سقوط.

رضایی نژاد به جای مناظره بروکس است که در حال حاضر یکی از تنها 16 دلاری در آمریکا, خانه بسیار شلوغ با 15 نامزد در حال اجرا است. کمی وجود دارد و رای گیری مسابقه پس از آن سخت است برای گفتن که مورد علاقه اما چند نام بزرگ شروع به پریدن کرد به مسابقه.

بیشتر از کدام یک از کاندیداهای اصلی را درهم برای نشان دادن حمایت برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حتی به عنوان آنها در حال اجرا به جای متوسط بیشتر بروکس. ایندیانا خزانه دار کلی Mitchell زمانی تصور می شد به جلو دونده لطف ایالت به رسمیت شناختن نام اما نامزد است که ماهر در خرده فروشی ها مبارزه کرده و تلاش برای به دست آوردن کشش به عنوان کمپین های نجومی زد به Covid-19 گیر با توجه به رول تماس بگیرید.

این بیماری همه گیر را مجبور کرده است تا نامزدها به یک نبرد برای توجه رسانه ها و تبلیغات پوشش دادن یک مزیت برای دولت ایالت ویکتوریا Spartz که مطرح است بیش از 800.000 دلار به عنوان از آوریل 13 با توجه به FEC داده است. او صرف دو برابر بیشتر از هر کس دیگری. ضد مالیاتی, گروه, باشگاه, برای, رشد, تایید کرده است, Spartz و پس از آن پرتاب مالی آن وزن پشت سر او نامزدی.

سیاسی تازه وارد بث هندرسون نیز به دست آورد برخی از کشش در مسابقه بالا بردن تقریبا $450,000 هر چند باشگاه برای رشد به صرف پول در حمله تبلیغات بیش قبلی انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن.

در سمت دموکراتیک سابق وزارت امور خارجه تشکر. کریستینا Hale است outraised حتی Spartz با بیش از 1 میلیون دلار است. با صرف تنها حدود یک و نیم میلیون دلار در اولیه کمپین در پنج مسابقه راه او را در انتظار به نفع خود او می تواند توانمند مالی چالش به هر کس ظهور از ایران با 15 نامزد حمام خون.

"این یک لانگ شات" ویلیام Blomquist, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه ایندیانا-دانشگاه ایندیاناپولیس گفت: رول تماس از دموکرات ها شانس. "اما آن را یک برنامه به طور بالقوه شایسته پیروزی صندلی."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب