1 میلیون آمریکایی زندگی می کنند در rv ها. در اینجا این است که چگونه ما در حال مقابله با این بیماری همه گیر.

من و همسرم در حال زندگی در یک سال 1972 جریان هوا سفیر پارک شده در یک مزرعه حدود 40 دقیقه در خارج از Austin, Te

توسط NEWSOULS در 18 اردیبهشت 1399

من و همسرم در حال زندگی در یک سال 1972 جریان هوا سفیر پارک شده در یک مزرعه حدود 40 دقیقه در خارج از Austin, Texas. وجود دارد جوجه زنبورها و اگر شما راه رفتن پایین گوزن مسیر نهر. ما سایه یک درخت کهور و حفاظت شده توسط Sampson ما اردوگاه میزبان بزرگ پیرنه چرخش حیاط و پارس به شب در کویوتس.

این ممکن است صدای عجیب و جالب, اما من هرگز برنامه ریزی برای زندگی در اینجا. تا 7 و نیم هفته پیش قبل از Covid-19 pandemic طرح میتوانست به جهان ما, من زندگی می کردند در جاده با شوهرم مارک و سه گربه. ما می خواهم به ماندن در کمپ و آرامی راه خود را در سراسر ایالات متحده است. در حال حاضر به عنوان یک شبه RV لکه های خشک شده و ما تنظیم به یک جهان که در آن سفر یک تهدید کننده زندگی و فعالیت ما زندگی عشایری را به shuddered متوقف شد.

ما به تنهایی نیست یا. با توجه به RV انجمن صنعت وجود دارد که حدود یک میلیون آمریکایی زندگی تمام وقت در وسایل نقلیه تفریحی. آنها در حال سفر و پرستاران و بازنشستگان دیجیتال عشایر و یا فقط در مورد هر شغلی دیگر شما می توانید از فکر می کنم. آنها به زندگی در جاده ها یا با انتخاب و یا اینکه به عنوان بسیاری پیدا کرده اند آن را ارزان تر به کوچک زندگی می کنند و از ون camper یا از توان ثابت. و به عنوان Covid-19 نوردد ملت, بسیاری از ما در حال تلاش برای پیدا کردن یک مکان ثابت به پناهگاه پیدا کردن یک دکتر و اقامت شاغل.

اکثر عشایر بر خلاف آنچه برخی از مردم فکر می کنم که بهتر مناسب برای این بیماری همه گیر از دیگران است. "این است که برای شما ایده آل" یکی از دوستان به شوخی. "شما می توانید بروید در وسط هیچ جا." است که دقیقا درست است — ما زندگی نمی کنند در پست آخرالزمانی سکوهای ارزش یک ویژگی در یک فیلم Mad Max. مخازن آب و مخازن پروپان نیاز به پر شود و مواد غذایی اجرا می شود سریع تر از ما سهام یک مینی یخچال و کابینت و زباله نیاز به ریخته می شود. بسیاری از این تنظیمات است که به دور از همه گیر اثبات است.

ما خریداری یک خانه بر روی چهار چرخ برای یک دلیل. ما نیست ما متقاعد شده بودند در محل ما می خواست به حل و فصل کردن — احساس جذبه از سفر و در عین حال عمیق تمایل خود را به یک خانه. سپس بر روی یک درایو یک روز ما شاهد یک جریان هوا در کنار جاده. ما آن را خریداری برای 600$. ما صرف دو سال و نیم در تمام دل و روده نوسازی و سپس نقل مکان کرد. در پاییز سال گذشته, من در نهایت به حال به اندازه کافی مستقل منجر می شود و تحقیقات به پایان پیشنهاد کتاب. من ترک من کار اجتماعی و کار, مارک دگرگون و کار خود را آنلاین و ما به سمت چپ.

ما در زندگی خانواده های وآمد به ما کمک کرده و آنها را تعمیر و نوسازی ویران ریختن. ما در آنجا ماند در یک اردوگاه در کنار جایی که آنها فیلم برداری فیلم ماهی بزرگ. زمانی که ما سفر بیش از شش ساعت ما را بکشد به خارج پارکینگ به خواب. هنگامی که ما در آنجا ماند در یک لیک فرانت ملک در گرجستان ما آنلاین در بر داشت. برخی از مکان های ما ماند برای یک شب و دیگران برای بیش از یک ماه است.

برخی از مردم عشایری توسط شرایط و دیگران با انتخاب. بسیاری از بازنشستگان و یا کار اعضای کمپ افراد زیر بعدی فصلی فرصت اشتغال. آنها کار را برای آمازون در مزارع و یا در اردو که استخدام کارکنان قرارداد میان دیگر فصلی کار می کنند شما می توانید در جاده ها است. واقعیت این است که پول امتداد دورتر هنگامی که شما خود را خانه خود را که همچنین ماشین شما لازم نیست که به پرداخت هزینه برای اجاره. هنگامی که ما به جاده مارک و من سوار دور از ویلمینگتون کارولینای شمالی — شهرستان که در آن اجاره به طور متوسط برای یک آپارتمان است در مورد $1,050. در مقابل ما تا به حال پرداخت 350 دلار در ماه به پارک ما جریان هوا در ویلمینگتون و ما جریان هوا هزینه $20,000 پس از تمام بازسازی و تکمیل شد. که به مراتب کمتر از معمولی خود را خانه.

به برخی از عشایر التماس کردن افکار وای نوشیدن قهوه در مقابل یک دره عمیق و باریک و hashtagging. درست است که برای ما به یک اندازه است. ما زندگی عشایری بود که همیشه یک انتخاب با تاریخ انقضا — ما در آن عجیب و غریب لبه 20s ما زمانی که دوستان شما در حال خرید خانه و داشتن نوزادان و یا به پایان رساندن تحصیلات تکمیلی و ما تصمیم گرفتیم که ما می خواهم به جاده برای یک سال و شاید در طول راه کشف کردن که در آن ما در واقع می خواستم به زندگی می کنند. ما در جاده ها با دیگران است که کشیده شد به #vanlife توسط رویای sloughing کردن 9-به-5 که واقعا به مقدار زیاد به هر حال.

اما دیگران در جاده ها به سادگی از آنجا که آنها نمی تواند راه دیگری برای زندگی می کنند. در Nomadlandکه آثار امریکا RV زندگی مردم جسیکا Massimo می نویسد: "آخرین محل رایگان در امریکا یک نقطه پارکینگ." او می نویسد: در مورد بازنشستگان را دیدم که زندگی خود را پس انداز تبخیر در سال 2008 بحران مالی و نمی توانیم به بازنشسته و یا کسانی که کار خود را تمام بزرگسالی اما هرگز به اندازه کافی به سنجاب دور پس انداز بازنشستگی. در عوض آنها به دنبال کار در سراسر کشور در خانه های تلفن همراه.

اما در ازای ارزان پناهگاه و توانایی به حرکت در اطراف برای کار می آید عدم ثبات است. و در طول یک بیماری همه گیر است که می تواند فوق العاده به چالش کشیدن.

این بیماری همه گیر به نظر می رسید دور به ما تا زمانی که ما وارد در Austin در اوایل ماه مارس. ما پارک شده در یک مزرعه که در آن ما تا به حال این سایت متعلق به یک اردوگاه برای هفته که به ما آموخته است که SXSW شده بود لغو شده و این پناهگاه در محل سفارشات بودند به احتمال زیاد به زودی. ناگهان زندگی ما در حال حرکت از جایی به جای دیگر و با تکیه بر سفرهای مکرر به فروشگاه برای تامین شد و نه تنها خطرناک است اما خام.

مانند مسافران دیگر ما به شدت می خواستم به جاده. تنش از زندگی هستند بزرگ: پناهگاه خود را در محل وابسته است شخص دیگری — یک اردوگاه صاحب یک دوست و یا خانواده است. اگر شما مریض از همه بیشتر احتمال دارد در طول این همه گیر ممکن است آن را سخت برای پیدا کردن مراقبت در یک محل جدید. همه خود را در امور روزمره و کارهای از جایی که برای خرید مواد غذایی به آن را انتخاب کنید تا نسخه و یا ایمیل خود را بسته هستند تا در هوا.

پس از آن وجود دارد واقعیت پناه در محل در یک 188 فوت مربع خانه بر روی چهار چرخ که در آن وجود ندارد مقدار فضای شخصی برای شروع با. در حالی که ما یخچال کوچک و باریک کابینه برگزاری یک هفته به ارزش غذایی آن را نمی بزرگ برای انباشت زمانی که شما گفته به حد سفر به فروشگاه مواد غذایی. ما آب داغ و اجاق گاز اجرا می شود مخازن پروپان که در نهایت نیاز به پر شود. ما خوش شانس در این راستا برخی از مردم و حتی بیشتر سیستم های کشیدن از خود مخازن پروپان.

به عنوان ما در تلاش برای برنامه ریزی کردن بعد از چند هفته از ما Austin اردوگاه من می خواستم چیزی بیش از به نوبه خود در اطراف و پشت سر به کارولینای شمالی. ناگهان من گاهی ریشه ما خیلی سخت کار کرده بود به جلو و عقب. نیز وجود دارد یک طولانی ترس از بیمار شدن دور از جایی که ما هستیم یا نه فقط قادر به دریافت به خانواده است. من به شدت می خواستم به خانه. اما سفر به نظر می رسید نه تنها لجستیکی به چالش کشیدن اما غیر مسئولانه و این ایده که بدون علامت و آوردن چیزی است که به خانواده های ما و یا دیگران در جاده وحشت زده به ما. بنابراین ما تصمیم به ماندن قرار داده است.

در ضمن RV Facebook گروه ما بخشی از بسته بندی با پست از دیگر تمام وقت مسافران به شدت به دنبال جایی برای اقامت طولانی مدت است. عشایر در همه جا در حال تبدیل شده به دور از بسته شدن دولت و خصوصی هستند. در Moab, Utah, مقامات خواسته مسافران به دور ماندن از آنجا که خود را در بیمارستان های روستایی تنها دسترسی به چهار هواکش.

برای برخی از مردم آن بوده است نسبتا آسان است. آنها رفت و برگشت به خود ثابت خانه و شروع به ارسال عکس از گذشته سفر به نگاه به جلو به سفرهای دیگر. برای دیگر مسافران دائمی بدون آدرس مثل ما این انتقال احساس از کوره در رفته. ما تا به حال به فضای امن برای ناشناخته مقدار از زمان که در آن بعید بود ما خواهد بود خواست به ترک. ما رزرو ما نقطه در Austin مزرعه از طریق Hipcamp یک وب سایت که در آن شما می توانید کتاب های کشاورزی, وآمد و حتی حیاط از مالکان خصوصی است. آینده ما در گرو میزبان ما.

ما عشایر هستند تمام زندگی در این عجیب و غریب برزخ و همه چیز در حال گرفتن هر یک کمتر است. حتی زمانی که ایالات متحده سهولت محدودیت ها و کسب و کار شروع به باز کردن آن ممکن است مدت زمان طولانی قبل از آن را احساس می کند حق را برای ما و یا هر گونه دیگر عشایر به در جاده دوباره.

هفته دوم از ماندن در مزرعه ما راه می رفت پایین به ما میزبان. "ما فکر می کنیم ما در اینجا خواهید بود بیش از ما فکر" ما گفت. ما تا به حال پرداخت ماهانه نرخ طریق اواسط ماه آوریل است. "نگران نباش" آنها مطمئن "شما می توانید اقامت تا زمانی که شما نیاز دارید." در اواسط مارس ما پرداخت برای یک ماه دیگر.

خارج از جریان هوا وجود دارد بیشتر سبز روی درخت کهور از آنجا بود هفته پیش. من آویزان امام جواد در آن است. بیش از متن سخن من به من عشایری اچ کیت که هرگز در فکر او می خواهم باد اقامت در کانزاس برای زمان حال در مورد آنچه در آینده. ما مبادله ویدئوها از ما campsites و بحث در مورد چگونه ما خانه به نظر می رسد بسیار کوچکتر از آنها تا کنون.

من فکر می کنم همه ما پارک شده به طور نامحدود من به او بگویید. اما حتی زمانی که آن را بی خطر را در جاده, من نمی دانم اگر مارک و من حتی می خواهم این زندگی دیگر. خانه ما ممکن است اما آن را شروع به جا به ما متفاوت است.

لورا Guidry یک نویسنده که قبلا مشغول به کار در خدمات اجتماعی و در حال حاضر سفر ما در جریان هوا.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب