Zadie اسمیت Intimations می خواند مانند یادداشت های یک بعد بهتر پروژه

Zadie اسمیت نوشت و منتشر شده جدید مجموعه ای از مقالات باریک و صیقلی Intimationsبه طور کامل در طول این بیماری ه

توسط NEWSOULS در 8 مرداد 1399

Zadie اسمیت نوشت و منتشر شده جدید مجموعه ای از مقالات باریک و صیقلی Intimationsبه طور کامل در طول این بیماری همه گیر. و به عنوان من آن را بخوانید, من نمی تواند کمک کند اما آرزو می کنم او می خواهم منتظر پنج سال به انجام این کار.

"سال نیست در نیمه راه انجام" اسمیت اجازه می دهد تا در کوتاه او پیشگفتار. بنابراین او تلاش نیست برای نوشتن یک "جامع حساب" از سال 2020 است. به جای این شش مقاله را تشکیل می دهند که Intimations هستند تلاش خود را به "سازماندهی برخی از احساسات و افکار است که وقایع تا کنون را برانگیخت در من در این تکه از زمان سال خود را اجازه داده است."

سازماندهی آنها اسمیت با مشخصه خود را به وضوح و novelistic حس شخصیت. و زمانی که موضوع خود درونی این مقالات نسبتا سوسو زدن با دقت.

در "رنج می برند مانند مل گیبسون" اسمیت ریف توانایی در آشنا الگوی رفتاری از مل گیبسون صحبت کردن به عیسی مسیح به دست بگریبان شدن با نحوه صحبت کردن در مورد درد و رنج شخصی در طول این زمان از جهانی غم و اندوه. "درد و رنج است نه نسبی" او می نویسد. "درد و رنج مطلق نسبت به درد و رنج فرد — آن را نمی توان به راحتی به واسطه یک سوم مدت مانند" امتیاز.'"

در گناه-laced "Screencrabs (پس از برگر قبل از ویروس) "او توسعه دقیق و طرح برخی از شخصیت های شهر نیویورک در محله او پشت به پناهگاه در لندن است. "من خودم هیچ 'survival instinct,'" اسمیت می نویسد: اما با این وجود او گفت: "من منفعل راه" تصمیم به ترک شهر. اما به عنوان او می سازد ترتیبات به ترک او عبور از خیابان قبل از عبور از محلی ناخن محل پس گر او بازدیدکننده داشته است هر روز دیگر نمی خواهد او را ببیند. و هنگامی که او محله را با سگ کوچک (هر محله یکی است) او می گوید "شما می شود وجود دارد برای من و من برای شما وجود دارد و همه ما می شود وجود دارد برای هر یک از دیگر تمام ساختمان" اسمیت می تواند تنها زمزمه بازگشت "ما" و راه دور.

این مقالات جذاب درخشش relatability به آنها: قطعا بسیاری از افراد احساس گناه در حال حاضر اگر فقط به این دلیل آنها نمی رنج می برند تا آنجا که مردم دیگر; قطعا نیز بسیاری از افراد با مراقبت خاص تکینگی در مورد درد و رنج خود را بدون در نظر گرفتن چگونه آن را در رتبه نسبت به کسانی که در اطراف آنها. اما این بینش عظیم اسمیت قادر است marshaling به سمت خود روند تفکر است و نه کاملا وجود دارد بر روی صفحه هنوز. چیزی است که وجود دارد از مجله ورود به این مقالات یک حس گرفتن یادداشت ها و مشاهده به صورت یک پروژه بزرگتر است که هنوز رتبهدهی نشده است وارد شده است. از قرار دادن جزئیات از نزدیک مشاهده و برای استفاده از زمانی که به اندازه کافی زمان گذشته برای چشم انداز.

و هنگامی که اسمیت نوبت او زل زل نگاه کردن به وقایع کنونی به سیاست های همه گیر این نتایج می تواند احساس کاملا facile. در "آمریکا استثنا" او تلاش می کند تا به روی چیزی حساب کردن با چرا در امریکا, پاسخ به همه گیر شده است بنابراین فاقد هر سطح. اسمیت جملات در این مقاله می توانید گاهی اوقات آواز — "ما با مرگ" او می نویسد: devastatingly; "ما توانا با آن" — اما این سوال تبدیل شده و بیش از بیش و بیش به طوری که اغلب توسط بسیاری از متفکران در طول چند ماه گذشته که در زمان اسمیت او را طول می کشد به نوبه خود در نتیجه احساس می کند تقریبا خالی است. من در حال حاضر می دانیم که کشور را به مقامات منتخب را شکست خورده این کشور است. من می دانم که آنها با استفاده از لفاظی های آمریکا استثنایی برای توجیه شکست خود. من می دانم که مردم در حال مرگ هستند به عنوان یک نتیجه. چه چیز دیگری شما کردم ؟

به مراتب غنی تر است "اسکریپت: این ویروس به عنوان تحقیر" است که در آن اسمیت نوبت به مرگ جورج فلوید و سیستمیک نژاد پرستی در هر دو بریتانیا و امریکا است. در اینجا است که یک موضوع است که اسمیت در حال حاضر فکر عمیق و که او می تواند فصاحت کراوات به این بیماری همه گیر. مفهوم "گله ایمنی" در این مقاله سعی می شود این عقیده است که توسط طبقه حاکم همیشه زندگی می کردند: "ایمنی. از گله."

اما آنچه Zadie اسمیت می داند بهترین شکل از رمان خود Intimations است که در آن وقدرتمندترين و بیشتر تحریک آمیز هنگامی که او تبدیل می شود توجه او به این سوال از آنچه در آن به معنی در این لحظه در زمان به نوشتن. او می نویسد: او اعتراف در "چیزی برای انجام" به دلیل آن است که به خوبی "وجود دارد هیچ تفاوت بزرگ بین رمان و نان موز," او می نویسد. "آنها هر دو تنها چیزی که به انجام است. آنها هیچ جایگزینی برای عشق."

"چیزی برای انجام" برای تلفن های موبایل طنز است. آن است که یک عمل خود می داند در مقاله فرم انفجار نیهیلیسم. تحت قرنطینه اسمیت است مثل همه ما که ضروری نیست کارگران "مواجه با مشکل زندگی خدمت کرده شسته و رفته و بدون حواس پرتی و یا آرایش و یا روبنا." و او آمده است که او زندگی و کار و چیزی که او می کند بهتر از تقریبا هر کسی در این دنیا را ترک کرده است او با "خشک, غمگین, ایده های کوچک از زندگی است."

هنر نیست بی فایده اسمیت اجازه می دهد تا. می تواند راه را برای درک آنچه واقعا مهم است که دوست دارم. اما از آن است که کار ضروری. و آن است که او نشان می دهد, سیاسی معنی دار است. "مردم گاهی اوقات تقاضای تغییر" او اشاره می کند. "آنها تقریبا هرگز تقاضا هنر است."

هنوز اسمیت همچنان به پر کردن روز خود را با نوشتن بر این اساس که او باید آنها را پر کنید با چیزی ، ("آن را به خوبی به شرکت" او یادداشت تکان به سمت کوره تولید خمیر ترش قرص و نان موز است که جمعیت رسانه های اجتماعی تمام بهار.)

و آرام شانه است بیشتر یا کمتر از متحرک سازی اخلاق Intimations. ما باید چیزی را فراموش نمی کنیم ؟ آن را نیز ممکن است به این کتاب به عنوان هر چیز دیگری.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن