شما می توانید از گلدان فوری خود را برای آلودگی ماسک صورت خود را استفاده کنید، بگو U از محققان ایلینوی

برای بزرگ شدن کلیک کنید فیلمبرداری از ویدئوی دانشگاه ایلینوی در یوتیوب حتی بهتر از کوئسو گاهی اوقات احساس

توسط NEWSOULS در 22 مرداد 1399
برای بزرگ شدن کلیک کنید Even better than queso. - SCREENGRAB FROM THE UNIVERSITY OF ILLINOIS VIDEO ON YOUTUBE
  • فیلمبرداری از ویدئوی دانشگاه ایلینوی در یوتیوب
  • حتی بهتر از کوئسو

گاهی اوقات احساس می کند که هر در موقعیت های قدرت ما را در طول این همه گیر رها کرده و ما را تنها به خود رها کرده تا بفهمیم چگونه در امان بمانند.

اما اين درست نيست دانشمندان در سنت لوئیس و در سراسر کشور شده اند تلاش سخت برای پیدا کردن راه هایی برای مبارزه با این چیز -- و فقط بیش از خط دولت ، برخی از محققان در دانشگاه ایلینوی Urbana - Champaign آمده اند تا با یک راه عالی برای فرد به طور متوسط به آلوده کردن ماسک های قیمتی خود را N95 صورت با استفاده از ابزار آشپزخانه مورد علاقه همه است.

در واقع، با توجه به تحقیقات منتشر شده در مجله علوم و فناوری محیط زیست نامه ها، شما فقط می توانید ماسک خود را به گلدان فوری خود را به عنوان یک جوری که شما ساخت برخی از dang queso شیب پرت کردن.

در یک خبر منتشر شده، دانشگاه اعلام کرد که محققان آن «۵۰ دقیقه گرمای خشک در یک اجاق برقی، مانند اجاق برنج یا فوری گلدان، تنفس گرهای N95 را در داخل و خارج از آن، در حالی که تصفیه و تناسب خود را حفظ می کنند، آلوده کرده اند.»

ویشال ورما محقق گفت: «ما یک محفظه در آزمایشگاه آزمایش آئروسل من ساختیم که به طور خاص به فیلتراسیون دستگاه تنفس کننده N95 نگاه کنیم، و ذرات اندازه گیری شده را از طریق آن بررسی کنیم» "تنفس کننده ها ظرفیت تصفیه خود را بیش از ۹۵٪ حفظ کرده و جا خود را نگه داشته اند، هنوز هم به درستی روی صورت پوشاگر نشسته اند، حتی پس از ۲۰ چرخه آلودگی زدایی در اجاق برقی."

این روش همچنین هیچ گونه مواد شیمیایی به جای نمی جا می کند و یک راه عالی برای گرفتن استراحت از استفاده از گلدان فوری خود را برای پر کردن صورت خود را مانند شما شده است انجام شده است از زمانی که شما در قفل گیر کرده است.

برای دستورالعمل ها و ویژگی ها، ویدیو را از محققان زیر تماشا کنید.


نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • برای خبرنامه های هفتگی ما ثبت نام کنید تا آخرین اخبار، کارها و مکان های خوردن حق تحویل داده شده به صندوق پستی شما را دریافت کنید.
  • ما را در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام دنبال کنید.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن