زنان قرن: شش زن دنباله دار برای به اشتراک گذاشتن داستان های شخصی در رویداد ویژه

میشل راجرزایالات متحده آمریکا امروز شبکه منتشر شده در 1:29 PM EDT Aug 11, 2020رویاها. iconoclasts. بنیانگذاران

توسط NEWSOULS در 22 مرداد 1399

رویاها. iconoclasts. بنیانگذاران.

در 18 آگوست، شبکه امروز ایالات متحده آمریکا صدمین سالگرد عبور از اصلاحیه 19 ام را با یک رویداد داستان گو که شش زن قدرتمند را در بر دارد، از رهبران ملی گرفته تا قهرمانان زادگاهش، به عنوان یکصدمین سالگرد این اصلاحیه به نمایش در خواهد آورد.

شبکه امروز ایالات متحده آمریکا پانل های متخصص ی را به نمایندگی از 50 ایالت، واشنگتن و پنج منطقه مسکونی برای همیشه، برای انتخاب بیش از 500 زن که تفاوت عمده ای در زندگی آمریکایی از زمان تصویب اصلاح یه تغییر ایجاد کرده اند، جمع آوری کرد. از آن ها، یک پانل ملی از کارشناسان 100 نفر را انتخاب کرد که بهترین نمونه پیشرفت، گریت و شجاعت ی که در صد سال گذشته زندگی زنان را پیشرفته کرده اند، هستند.

-ساعت: آمریکایی ها داستان های شخصی سرگرم کننده و روشن کننده ای را تعریف می کنند

"امیدوارم که این پروژه در معرض مردم به زنان آنها در کتاب تاریخ خود را نمی خواندند و یا در تلویزیون را ببینید، " مدیر پروژه و یکی از سردبیران مدیر ایالات متحده آمریکا امروز Philana Patterson به نیکول کارول ، سردبیر در رئیس ایالات متحده آمریکا امروز گفت. ما زن هاي معروف زيادي داريم... اما من خودم رو بيشتر از همه از زنهاي که نميدونستم توي جوامعمون کار ميکنن الهام گرفته

داستان گوها دکتر مونا هانا-اتيشا هستند که براي محافظت از کودکاني که در فلينت ميشيگان مسموم ميشن صحبت کرده اند زبان شناس جسی کوچولو دو برد و مدافع مهاجرت کریستینا جیمنز، هر دو دریافت کننده ٔ یاران مک آرتور، که اغلب به آن کمک مالی "نابغه" می نامد.

همچنین پیوستن به رویداد داستان گفتن هلن ضیا، مدافع حقوق دگرباشان جنسی، نویسنده و روزنامه نگار که به راه اندازی جنبش شهروند آسیایی آمریکا کمک کرد؛ نانسی برینکر، بنیانگذار بنیاد سوزان جی کومن و سفیر سابق آمریکا در مجارستان؛ و مارگارت کارتر، اولین زن سیاه پوست که به قوه ٔ قانون گزاری اورگن انتخاب شد.

رویداد، که در ساعت 8 بعد از شب ET در فیس بوک و یوتیوب پخش خواهد شد، بخشی از پوشش شبکه امروز ایالات متحده آمریکا است که 100 سال از زمانی که برخی از زنان حق رای کسب کرده اند. مجموعه "زنان قرن" شامل مصاحبه ها و پروفایل های زنان فوق العاده از سراسر کشور، از فعالان سرشناس، آیکون ها و دنباله دارها تا رهبران جامعه است که برای پیشبرد علل زنان مبارزه می کنند.

مگان فنرتی، بنیان گذار و مدیر پروژه قصه گویان، بازویی از شبکه امروز ایالات متحده آمریکا که تولید و جریان هایی را نشان می دهد که داستان های واقعی و اول شخص را نشان می دهد، چنین نعمتی است. این زنان فرهنگ و جامعه و کشور- تغییر دهنده هستند و تفکر و فضل آنها در گفتن این داستان ها در خدمت کشور ما باور نکردنی است."

هانا-اتيشا، متخصص اطفال که در زمان بحران آب فلينت زنگ خطر را به صدا در آورد، درباره پيدا کردن علمي که اثبات مي کرد کودکان توسط سرب در آب آشيانه مسموم مي شوند و نقش او در فعاليت جامعه مورد نياز براي مجبور کردن تغيير صحبت خواهد کرد.

جسی کوچولو دو برد، یکی از دریافت کنندگان کمک های مالی نابغه، زبان قبیله خود را پس از هیچ آن را برای 150 سال صحبت کرده بود، و یک داستان در مورد چگونه دید و اشتیاق زندگی می تواند منجر به شفا و امید برای دیگران، و احساس قدردانی است.

Cristina Jimenez، دیگر دریافت کننده کمک هزینه نابغه، پایه گذاری متحده ما رویا، بزرگترین سازمان کشور جوانان مهاجر، در مورد لحظات قابل توجهی در زندگی خود را که او را به صحبت در برابر بی عدالتی صحبت می کنند صحبت خواهد کرد.

"من شاهد قدرت تحول فردی و جامعه ای، "Jimenez گفت، "من از یک زن جوان بدون مدرک از رنگ که ترس و شرمنده از رنگ و وضعیت مهاجرت من رفت، به احساس ترس و افتخار از ریشه های من و تجربه مهاجر است."

امید من این است که داستان من می تواند الهام بخش جوانان در سراسر جهان، به ویژه زنان جوان رنگ، به عشق عمیق خود باشد-- آنقدر عمیقاً که صدای شان را بلند کنند، علیه ناعدالتی صحبت کنند، و برای تغییری که این جهان به شدت به آن نیاز دارد بجنگند.

چون نزدیک ترین کسانی که به درد نزدیک ترهستند به راه حل ها، نوآوری ها و پیشرفت ها نزدیک هستند."

پروژه قصه گوها از نمایش های غیر شخصی در ۲۰ شهر به یک سری آنلاین، به نام «زنده، در خانه شما!» در ماه آوریل، زمانی که همه گیر COVID-19 شروع به تعطیلی مکان های سراسر کشور کرد، محور آن بود. بینندگان اکنون می توانند در دو بار در ماه تنظیم به تماشای و اظهار نظر زنده.

نمایش های آینده

  • Aug. 20: درس آموخته
  • ۳ سپتامبر: داستان هایی درباره داستان ها
  • ۱۷ سپتامبر: داستان های مدرسه
  • 24 سپتامبر: شورش ها: داستان های مبارزه برای حقوق مدنی
  • 1 اکتبر: کارآفرینی و پرسرودن
  • 15 اکتبر: دور از تنهایی
  • 29 اکتبر: من یک آمریکایی هستم
  • نوامبر 12: غذا و خانواده


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن