نامزدهای برنده بزرگ در ماه ژوئن مقدماتی

ژوئن 2 مقدماتی عمده شب برای زنان نامزدها به طوری که در چند خانه نژادها در نیومکزیکو ایندیانا و آیووا رای دهندگ

توسط NEWSOULS در 15 خرداد 1399

ژوئن 2 مقدماتی عمده شب برای زنان نامزدها به طوری که در چند خانه نژادها در نیومکزیکو ایندیانا و آیووا رای دهندگان را انتخاب کنید بین دو کاندیدای این سقوط.

نگاهی جدید مکزیک که در آن با توجه به نتایج اولیه از تصمیم میز همه انتخابات عمومی داوطلبان برای دولت سه خانه مناطق — در هر دو طرف راهرو — آماده به زنان است.

در دموکراتیک طرف مظنونان حمله به دانشگاه Deb Haaland و Xochitl تورس کوچک را دفاع از کرسی های خود را در اولین و دومین کنگره مناطق که در آن رئیس سابق کارکنان به دادستان کل میشل هلمز و دولت سابق تشکر. ایوت Herrell خواهد شد به چالش کشیدن آنها. در سومین منطقه که در آن صندلی است که در حال حاضر باز دموکرات و مدافع حقوقی ترزا Leger فرناندز می تواند در مقابل حزب جمهوری خواه و مهندس الکسیس Johnson هر چند مسابقه است که هنوز هم بیش از حد نزدیک به تماس.

نامزدها در آیووا در سنای مسابقه و همچنین دو نفر از چهار خانه نژادها هستند و همه زنان ، توسعه دهنده املاک و مستغلات ترزا سبز است به چالش کشیدن بهداشت ، جونی ارنست (R-IA) در یکی از نزدیک ترین-تماشا سنا مسابقات این سقوط. و وقت ما Rep. ابی Finkenauer خواهد شد و در صورت خاموش در برابر دولت کنونی Rep. اشلی Hinson در حالی که سابق دولت دموکراتیک بهداشت ، ریتا هارت و جمهوریخواه دولت سناتور. Mariannette میلر-Meeks خواهد دوک آن را برای باز کردن صندلی در دوم منطقه. تشکر. سیندی Axne نیز خواهد بود از صندلی خود در آیووا سوم منطقه در برابر سابق تشکر. دیوید جوان است.

ایندیانا بیش از حد را ببینید چند کنگره نژادها که در آن زنان نامزد در هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات بلیط. در ایندیانا دوم منطقه دموکرات و وکیل پاتریشیا هاکت را در حزب جمهوری خواه در کنگره جکی Walorski و در پنجم منطقه سابق دولت دموکراتیک تشکر. کریستینا حال و جمهوریخواه دولت سناتور. ویکتوریا Spartz در حال رقابت برای تشکر. Susan Brooks قدیمی صندلی.

حداقل 11, نامزدهای برنده مقدماتی در پنسیلوانیا, مونتانا, مریلند و آیداهو نیز هست. برخی از نژادها تا کنون هنوز به آن می شود.

این پیروزی قابل توجه هستند چرا که آنها نشان می دهد که این حرکت برای زنان نامزد در سال 2018 آماده است برای ادامه و در عین حال دوباره این سال است. با توجه به عدم برابری جنسیتی در کنگره در حال حاضر زنان را تا حدود 24 درصد از قانونگذاران — سود اضافی برای نمایندگی در سال 2020 می تواند نقش مهمی در ادامه به تغییر این شکست.

موفقیت های اخیر که زنان با تجربه در کشورهای در سراسر کشور از جمله بسیاری از میدان نبرد ولسوالی نیز برجسته چگونه موفقیت زنان قانونگذاران به سرعت در حال تبدیل شدن به نرمال — حتی در مکان هایی که تا به حال انتخاب زنان به کنگره تا بیشتر شده است.

آیووا به عنوان مثال تا به حال انتخاب یک زن به کنگره تا سال 2014 زمانی که رای دهندگان فرستاده ارنست به سنا با توجه به یک تجزیه و تحلیل از دانشگاه راتگرز مرکز برای زنان آمریکایی و سیاست است. دولت نیز تا به حال انتخاب زنان به خانه تا 2018; پس از انتخابات امسال سه نفر از چهار کرسی مجلس برگزار می شود توسط زنان است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن