با دیر رسیدن حرارت در صحرا آرام فارغ التحصیل شده اند به aloes

مورین Gilmer ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 6:28 PM EDT مارس 15 سال 2020هر سال ابلق آرام بیا به من نگهبان پالم ب

توسط NEWSOULS در 27 اردیبهشت 1399

هر سال ابلق آرام بیا به من نگهبان پالم به بافت های زیبا خود را در لانه. هر نسل کمتر و کمتر ترس از ما به دلیل اینکه اکثر در اینجا متولد شده اند که همان درخت است. پدر و مادر و قرار گرفتن در نزدیکی کهور و گز درختان به نگه داشتن چشم در لانه متصل به قسمت زیرین fronds. این را نگه می دارد بچه ها در سایه دائما در حال حرکت و نسیم برای جلوگیری از گرمای بیش از حد. لانه کاملا شبیه به آفریقایی ویور پرندگان; آرام را ترجیح می دهند stringy الیاف کشیده از خرما و برگ نخل fronds.

با توجه به اواخر ما گرما و آهسته ظهور گلهای من متوجه چیزی جدید در این سال است. آرام شد و هزینه های زیادی از زمان در گل بزرگ, unnamed چشم انداز آلوئه کاشته شده در اینجا چند دهه پیش توسط صاحب اصلی خانه من.

یکی دیگر از پایین رشد پچ aloes را احاطه کرده من در زمین سوراخ آبیاری. تقریبا هر روز من سیاه و سفید و زرد طلایی نر تغذيه آلوئه شهد با همسر خود. آنها نوشیدن بیش از حد و سپس بازگشت به خود تودرتو. با بومیان آهسته به شکوفه این exotics محبوب شد با این و hummingbirds که فاقد تغذیه گل. این به وضوح نشان داده است که حیات وحش بومی می کند بهره مندی از حضور عجیب و غریب گیاهان ظرف باغ و محوطه سازی به خصوص سال با آب و ناهنجاری.

آنچه من متوجه شدم این است که عود در میان چند منابع غذایی. این نشان می دهد که این succulents ممکن است مهم گیاهی برای تقویت بومی رشد کمتر رایج با توجه به ما به تدریج خشک کردن آب و هوا. کمتر بارندگی معنی برخی از بومیان نمی تکثیر راه آنها استفاده می شود به در تلاش برای زنده ماندن و یا به دلیل شرایط خشک محدود کردن یا از بین بردن جوانه زنی بذر.

در این زمان دشوار است از مجموعه ای از جت موجودات تقسیم بین بومی و عجیب و غریب دیگر ممکن است بسیار حیاتی به حیات وحش است. تلاش برای حفاظت از گیاهان از اجتناب ناپذیر انقراض از خشک شدن آب و هوای ستوده است اما شاید واقع بینانه نیست در یک مقیاس بزرگ است. این COVID -9 ویروس ثابت می کند که هر گیاه در هر نقطه می تواند منقرض شده اگر یک بیماری حملات آنها را به عنوان این ارگانیسم تهدید کرده است که انسان اخلال در زندگی طبیعی الگوهای. در جهان گیاهی, تنوع کلیدی برای نگه داشتن همه چیز با هم برای ایجاد جایگزین منابع غذایی برای پرندگان و حشرات — حتی انسان است. بنابراین اگر شما می خواهید به رشد آلوئه خود را در میان گیاهان بومی نیست احساس می کنم مثل یک خائن است. کار می کند, این زیبا و آرام و hummingbirds آنها را دوست دارم. هنگامی که گیاهان قبل از اقتباس به بوش علفزار از جنوب آفریقا که در شرایط مشابه هستند اگر نه یکسان به جنوب کالیفرنیا آنها طبیعی و سازگار به راحتی.

تا زمانی به عنوان یک گیاه تحمل آب و هوای ما من باز باقی می ماند به فکر منافع خود را به عنوان به خوبی به عنوان بدهی. من به خصوص علاقه مند در هنگام حیات وحش را انتخاب عجیب و غریب در طول آنهم در فصول تابستان و زمستان است. با چنین نامنظم درجه حرارت و باد در دو سال گذشته این بیشتر منابع غذایی نه تنها طبیعی است اما مهم است. وجود دارد بدون نیاز به خرید پرنده وحشی دانه اگر شما فراهم می کند که آب و گل. بهترین از همه این پرندگان ممکن است پیدا کردن باغ خود را فراوان به اندازه کافی به لانه این سال و بعد از بینهایت به عنوان با روپوش دار orioles.

این آخرین ستون قبل از تابستان وقفه و امیدوارم من بازگشت در ماه سپتامبر را پیدا خواهد کرد هر کس و در مورد دوباره. در حالی که آن را بیش از حد گرم برای رشد سبزیجات در ماه های تابستان از کم کویر ما می تواند توجه ما به فضاهای باز به آنها را بهتر پناهگاه برای خودمان و کویر حیات وحش است. اجازه دهید آنها را پک میوه کاکتوس ترک کردن نصف مرکبات یا موز در آب های کم عمق برای زنبورها و پروانه ها و سپس اجازه می دهد تا تمام گلهای خود را برای رفتن به بذر قبل از اینکه شما کشیدن علف های هرز!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن