چرا ما تا به بسیاری از فیلیپینی پرستاران

فیلیپینی, پرستاران شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر کروناویروس در آمریکا. و دلیلش این است که آنها را تا یک آ

توسط NEWSOULS در 10 تیر 1399

فیلیپینی, پرستاران شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر کروناویروس در آمریکا. و دلیلش این است که آنها را تا یک آستین ، بخشی از نیروی کار پرستاری. حدود یک سوم از همه متولد پرستاران در ایالات متحده در حال فیلیپینی; آن است که یک پدیده در حال رشد برای 50 سال گذشته.

از سال 1960, 150,000, فیلیپینی, پرستاران به کار در ایالات متحده است. آن آغاز شد و با ما استعمار فیلیپین تحت پوشش "خیرخواه جذب" و افزایش یافته است و با توجه به یک سری از ما سیاست های مهاجرتی. این منجر به یک خط لوله که اجازه می دهد تا ما را به رسم پرستاران از فیلیپین هر زمان که از آن چهره های کمبود.

اما وجود عوامل فشار پرستاران در خارج از فیلیپین بیش از حد. اتمام این ویدئو برای یادگیری در مورد فشار و کشش عوامل و تاریخ است که منجر به حضور گسترده فیلیپینی پرستاران در ایالات متحده است.

شما می توانید این فیلم و تمام از بورسی را در یوتیوب. اگر شما علاقه مند به حمایت از ما تصویری روزنامه نگاری شما می توانید تبدیل به یک عضو از Vox تصویری آزمایشگاه در یوتیوب.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de