به همین دلیل دانشمندان در حال پس نگران این یخچال

افزایش سطح دریا خواهد بود که یکی از مخرب ترین پیامدهای تغییر آب و هوا. 2.4 میلیارد نفر در 60 مایل از اقیانوس ب

توسط NEWSOULS در 24 تیر 1399

افزایش سطح دریا خواهد بود که یکی از مخرب ترین پیامدهای تغییر آب و هوا. 2.4 میلیارد نفر در 60 مایل از اقیانوس بنابراین دانشمندان در حال عجله برای پیدا کردن چگونه و چگونه به سرعت دریاها بالا خواهد رفت. برآورد خود را تا حد زیادی بستگی به آنچه آنها انتظار می رود اتفاق می افتد در غرب قطب جنوب است. این منطقه حاوی یخ به اندازه کافی به منظور بالا بردن سطح دریا 3 متر و آن را ذوب سریع تر در هر دهه.

کلید غرب قطب جنوب را در آینده است Thwaites, یخچال های طبیعی. فلوریدا به اندازه یخچال گسترش عمیق به قلب قطب جنوب یخ. آن را نیز می تواند در آستانه یک فروپاشی سریع.

این قسمت از Vox اطلس توضیح می دهد که چه چیزی باعث Thwaites, یخچال بسیار خطرناک و آنچه در آن می تواند برای آینده سطح دریا افزایش یابد.

شما می توانید این فیلم و تمام از بورسی را ویدئوها در یوتیوب. اشتراک برای آخرین.


هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
مقالات مشابه
نظرات کاربرن