--چرا دموکرات ها می خواهند شما را به یک برنامه رای دادن

در سومین شب کنوانسیون ملی دموکراتیک، ما درباره ٔ طرح رای دادن بسیار شنیدیم - و هر اشاره ای با فوریت انجام شد.

توسط NEWSOULS در 30 مرداد 1399

در سومین شب کنوانسیون ملی دموکراتیک، ما درباره ٔ طرح رای دادن بسیار شنیدیم - و هر اشاره ای با فوریت انجام شد.

در طول کنوانسیون مجازی در روز چهارشنبه، سن کمالا هریس از رای دهندگان خواست تا یک «طرح رأی گیری» را انجام دهند. هیلاری کلینتون، وزیر خارجه سابق، بینندگان را تشویق کرد که برنامه ریزی کنند تا از طریق ایمیل رای بدهند تا «همین حالا رای خود را درخواست کنید و آن را دوباره بفرستید» و به کسانی که رای می دهند، گفت که «زود انجامش دهید.». و باراک اوباما، رئیس جمهور سابق، در سخنان خود، پژواک تماس های خود را، به کسانی که در حال مشاهده به "یک برنامه در حال حاضر برای چگونه شما قصد دارید به درگیر شدن و رای دادن" و "آن را به عنوان زود انجام دهد تا شما می توانید."

این فشار برای ساخت یک برنامه برای رای دادن، و برای انجام این کار زود هنگام، منطقی است، به خصوص برای رای دهندگان برنامه ریزی برای استفاده از ایمیل در رای. در ماه ژوئیه، سرویس پستی ایالات متحده آمریکا به ۴۶ ایالت و واشنگتن دی سی هشدار داد که ممکن است نتواند به موقع به صندوق های رای پستی دست بزند تا در نظر گرفته شود. و ادعاهای اخیر از مدیر ارشد ارشد عمومی و ترامپ متحد لوئیس DeJoy که رای دهندگان کمی نگران هستند که به دور از اطمینان - به خصوص با توجه به که نانسی پلوسی رئیس مجلس گفت : خبرنگاران در روز چهارشنبه که DeJoy هیچ قصد ی از جایگزینی ماشین های مرتب سازی پستی و جعبه های جمع آوری شده است که حذف شده است.

اضافه کردن به نگرانی ها در مورد رای گیری توسط ایمیل شده اند حملات مکرر رئیس جمهور ترامپ به روش رای گیری - با وجود استفاده از آن خود - و او گسترش اطلاعات نادرست در مورد چگونگی کار در رسانه های اجتماعی (کمک نکردن به مسائل برخی از اطلاعات گمراه کننده دیگر شناور در اطراف آنلاین، بیش از حد).

همه اینها روشن می کند که چرا دموکرات ها می خواهند رای دهندگان از طریق تدارکات رای گیری از طریق ایمیل فکر کنند، علاوه بر اینکه زودتر از محل رأی گیری خود را متوقف کنند اگر آنها قادر به انجام زود هنگام، رای گیری در فرد باشند (در بخشی از آن نیز نگرانی در مورد کمبود بالقوه کارگران نظرسنجی به دلیل همه گیر شدن Covid-19 وجود دارد).

طرح رای گیری درست چیزی است که به نظر می رسه -- بفهمیم که چگونه و چه زمانی یکی از پیشاپیش روز انتخابات رای خواهد داد. به معنی همه گیر خواهد شد بسیاری متفاوت در مورد رای دادن در سال جاری -- برخی از محل انتظار می رود برای تحکیم سایت های نظرسنجی ؛ دیگران در حال آماده شدن برای یک بالا رفتن قابل توجه در صندوق های رای نامه. این تغییرات به این معنی است که اگر رای دهندگان تا آخرین لحظه منتظر بمانید تا درخواست رأی بدهند یا بفهمند محل رأی گیری شان کجاست، ممکن است کشف کنند که قادر به رای دادن نیست، یا در مواجه با تدارکات پیچیده تر دست بکشند.

بنابراین، ایده طرح رای گیری می تواند به عنوان یک راه برای افزایش رای دهندگان در نظر گرفته شود. در واقع، هریس یک ویدیو از پیش نامزدی به این موضوع اختصاص داده بود:

من می دانم که بسیاری از شما قصد دارید امسال رای بدهید، اما در میان شور و شوق این انتخابات، شما هم درباره موانع و اطلاعات غلط شنیده اید و مردمی که رای خود را به صندوق رای خود را به صندوق ها ریخته اید، سخت تر می کنند. بنابراین من فکر می کنم ما باید از خودمان بپرسیم: چرا آنها نمی خواهند ما رای بگیریم؟ چرا اینقدر تلاش برای خاموش کردن صدای ما وجود دارد؟ و پاسخ این است که وقتی رای می گیریم، اوضاع تغییر می کند. وقتي راي بديم اوضاع بهتر ميشه هنگامی که رای می گیریم، به نیاز همه مردم برای برخورد با عزت و احترام در کشور مان می رباید. پس هر کدوم از ما به يه نقشه نياز داريم "طرح رای دادن

در همین حال، چندین بلندگو از جمله سن الیزابت وارن، از بینندگان خواست تا متن ۳۰۳۳۰ را که یک شماره تلفن دموکرات اجرا می شود و کد پستی متن گر را می خواهد، ارسال کنند و سپس آن ها را به وب سایت ی به نام iwillvote.com هدایت می کنند که توسط DNC نیز اجرا می شود. در آن سایت، صفحات ی خاص دولتی وجود دارد که جزئیات برنامه های مردم را برای رای دادن جمع آوری می کنند و سپس دستورالعمل های دقیق تر به آنها می دهد. هدف این ایده، در مجموع این است که مردم به این فکر کنند که چگونه می توانند در حال حاضر رای بدهند تا بعداً از فرار به موانع جلوگیریکنند.

به احتمال زیاد دموکرات ها بر ایده "طرح رای گیری" تاکید می کنند نه تنها به این دلیل که می تواند ابزار خوبی برای اطمینان از رای دادن مردم باشد، بلکه به دلیل اینکه طرح های رای گیری به ویژه در یک انتخابات با تعداد زیادی رای گیری از صندوق های پستی مفید است. درخواست و ارسال رای های مبتنی بر نامه، روند جدیدی برای بسیاری خواهد بود. "کارشناسان انتخابات می گویند آمریکایی ها که قصد ریختن رای خود را از طریق ایمیل نیاز به برنامه ریزی پیش رو، و گرفتن رای خود را در اسرع وقت،" وکس 'sالا نیلسن. "دموکرات ها طرح دقیقی را برای رای دهندگان در کنوانسیون خود طرح ریزی کردند و بافکه پیام رسانی در طول برنامه یک حرکت هوشمندانه بود."

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب