آنچه در آن به معنی ضد نژادپرستانه

"من یک نژادپرست است." که چه امی کوپر یک زن سفید گفت که او علنا عذرخواهی کرد برای تماس با پلیس از روی یک مرد سی

توسط NEWSOULS در 14 خرداد 1399

"من یک نژادپرست است."

که چه امی کوپر یک زن سفید گفت که او علنا عذرخواهی کرد برای تماس با پلیس از روی یک مرد سیاه پوست تماشای پرنده در پارک مرکزی.

کلمات زنگ زد به خصوص توخالی که از کوپر. پس از همه, روز قبل او با استفاده از موقعیت خود به عنوان یک زن به پلیس احضار و پتانسیل خشونت پلیس علیه ویرایشگر و مرغدار مسیحی کوپر پس از او از او خواست برای قرار دادن سگ خود را در یک دسته سه تایی. "من قصد دارم برای گفتن آنها وجود دارد یک آفریقایی آمریکایی تهدید زندگی من," او می گوید: در یک ویدئو که به سرعت ویروسی رفت.

نه هر کس بدست می آورد که یک شبه رسوایی از امی کوپر. اما ادعای او را از غیر نژاد پرستی آشنا شد یکی. اگر خواسته اکثر مردم احتمالا می گویند آنها نژادپرست است. و آنها به خصوص به احتمال زیاد به آن می گویند پس از آنها در حال حاضر انجام می شود چیزی نژادپرست است. به عنوان Ibram X. Kendi مدیر زاد نژادپرستی تحقیقات و سیاست های مرکز در دانشگاه آمریکایی در یادداشت های خود به کتاب چگونه می توان یک زاد نژادپرستی "هنگامی که ایده های نژادپرستانه انعکاس انکار است که کسانی که ایده های نژادپرستانه به طور معمول به دنبال دارد."

اما به عنوان Kendi نیز اشاره می کند آن را به اندازه کافی به سادگی بود "نه نژادپرست است." "مخالف 'نژادپرستانه' نیست 'نه نژادپرستانه" او می نویسد. "آن 'زاد نژادپرستی.'"

ایده ضد نژاد پرستی شده است و گرفتن مقدار زیادی از توجه در روزهای اخیر به عنوان یک آمریکایی در سراسر این کشور علیه خشونت پلیس. اما ایده این است که به دور از, جدید, با ریشه در دهه مدنی حقوق کار توسط سیاه و سفید آمریکایی گفت: Malini Ranganathan یک دانشکده برتری تیم در زاد نژادپرستی تحقیقات و سیاست های مرکز.

در سال های اخیر به لطف کار Kendi و دیگران مدت خود رسیده است مورد استفاده قرار گیرد برای توصیف آنچه در آن به معنی به طور فعال مبارزه علیه نژاد پرستی به جای منفعلانه ادعا می شود غیر نژادپرست است. ضد نژادپرستی شامل "با در نظر گرفتن سهام از و از بین بردن سیاست های نژادپرستانه که باید نژادپرستانه نتایج" Ranganathan گفت: "و مطمئن شوید که در نهایت ما در حال کار به سمت یک مقدار بیشتر مساوات طلب خونین جامعه است."

بخشی از این کار است اذعان خود ما موقعیت های سفید supremacist سیستم. بنابراین من باید اعتراف که من یک زن سفید, و به عنوان مثل من نمی تواند صحبت در مورد آنچه در آن احساس می کند مانند به تجربه نژادپرستی و یا به مبارزه با آن به عنوان یک فرد از رنگ. اما آن را نیز به عهده مردم رنگ به رفع نژادپرستی و یا توضیح به مردم سفید چگونه به نژادپرست است. به عنوان دنا سیمونز یک دانشمند و پزشک اجتماعی-عاطفی یادگیری و حقوق صاحبان سهام و نویسنده کتاب آینده سفید قوانین برای مردم سیاه و سفیدقرار داده و آن را "نپرس و آنان را به انجام این کار است."

بنابراین من صحبت های کارشناسان در موضوع کمک به مردم — از جمله خودم — درک بهتر آنچه ضد نژاد پرستی به معنی و آنچه در آن مانند به نظر می رسد در عمل است. "سفید مردمی همیشه می خواهید بدانید که چگونه آنها می توانید انجام دهید بهتر" سیمونز گفت. "من می گویند شروع به انجام چیزی."

مفهوم ضد نژادپرستی ریشه در لغو Ranganathan گفت: — نه فقط پایان برده داری بلکه تماس برای تغییرات ساختاری در یک پست-رهایی جامعه ریشه کن کردن زندانها. ایده اتحاد "بوده است در اطراف در طول 20 قرن جنبش حقوق مدنی" نیز Ranganathan گفت. اخیرا Kendi و دیگر علما و فعالان را با استفاده از اصطلاح "ضد نژادپرستانه" به طور خاص به این نکته که "این کافی نیست صرفا به غیر نژادپرستانه" Ranganathan گفت.

"یکی تایید یا ایده سلسله مراتب نژادی به عنوان یک نژادپرست یا برابری نژادی به عنوان یک زاد نژادپرستی," Kendi می نویسد در چگونه به یک زاد نژادپرستی, منتشر شده در سال 2019. "یکی هم معتقد است مشکلات ریشه در گروه های از مردم به عنوان یک نژادپرست یا در واقع ریشه مشکلات در قدرت و سیاست به عنوان یک زاد نژادپرستی. یکی از دو اجازه می دهد تا نژادی و بی عدالتی به استقامت به عنوان یک نژادپرست یا تقابل نژادی و نابرابری به عنوان یک زاد نژادپرستی."

"وجود دارد هیچ بین فضای امن از 'نه نژادپرستانه'" Kendi همچنان ادامه دارد. "ادعای" نه نژادپرستانه' بی طرفی است که یک ماسک برای نژادپرستی است."

به یک ضد نژادپرستانه Kendi و دیگران می گویند نیاز به درک درستی از تاریخ — درک است که نابرابری نژادی در آمریکا ریشه در برخی از عدم توسط مردم رنگ اما در سیاست است که در خدمت به سرپا نگه داشتن سفید برتری. Coronavirus همه گیر که در طی آن سیاه و Latinx مردم در بسیاری از جوامع شده اند به طور نامتناسبی به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به بیمار و مرگ فقط یک نمونه است. به عنوان Kendi می نویسد: در اطلس "چرا سیاه و سفید (و لاتین) مردم در طول این همه گیر کمتر احتمال دارد به کار از خانه کمتر به احتمال زیاد به بیمه; احتمال بیشتری برای زندگی در تروما-مراقبت بیابان فاقد دسترسی به پیشرفته مراقبت های اورژانسی و احتمال بیشتری برای زندگی در محله های آلوده?"

پاسخ او می نویسد: ساده است: نژاد پرستی.

به طور خاص redlining و دیگر اشکال مسکن تبعیض را ساخته اند آمریکایی های سیاه و سفید بیشتر به احتمال زیاد به زندگی در محله های متاثر از آلودگی محیط زیست است که فدرال و مقامات دولتی بوده است و به کندی پاسخ به, که باعث افزایش نرخ بیماری های مزمن. کسانی که نرخ بالایی از بیماری های مزمن به نوبه خود مردم را بیشتر در معرض Covid-19. در فلینت میشیگان, برای مثال, که در آن بسیاری از اکثریت جمعیت سیاه شده است تحت تاثیر سرب در آب آشامیدنی آلوده به بیماری همه گیر است که "بحران در بالای یک بحران با طرف بحران" شهردار شلدون اوون گفت بورسی را Khushbu شاه.

ضد نژادپرستی است که درک چگونه سال های فدرال و ایالتی و محلی سیاست قرار داده اند جوامع از رنگ در بحران های آنها امروز چهره و خواستار آن سیاست ها را برای آنچه که آنها عبارتند از: نژادپرست است.

آن را نیز نیاز به درک درستی از خود و موقعیت در یک نژادپرست جامعه بسیاری می گویند — اذعان است که شما به سادگی نمی توانید انتخاب کردن از زندگی در کاخ سفید برتری گفت: شما "نه یک نژادپرست" شما باید به طور فعال مبارزه با آن است. "ضد نژاد پرستی است اذعان امتیاز در راه است که من فکر می کنم به سادگی disavowing نژادپرستی نه" Ranganathan گفت. "در آن طول می کشد به طور جدی است که همه ما در واقع به های مختلف ماتریس قدرت و امتیاز و اولین گام این است که به سهام است و نه به انکار کردن آن و یا invisibilize آن است."

خواسته به تعریف ضد نژاد پرستی نویسنده و وسط مدرسه, معلم, Christina تورس ذکر بورلی دانیل تاتوم مفهوم نژادپرستی به عنوان یک حرکت گردشگاه. "ما همه در حال حرکت گردشگاه" تورس گفت. "اگر شما نمی نژادپرستانه شما به نوعی فقط هنوز ایستاده در حرکت گردشگاه اما شما هنوز هم همدست در اجتماعی نژادپرستی چون شما بخشی از جامعه است."

"تنها راه برای ضد نژادپرستانه است به راه رفتن در مسیر" تورس گفت.

همانطور که برای چه به واقع راه رفتن در برابر جزر و مد نژادپرستی کارشناسان می گویند یک گام کلیدی است که آموزش خود را. مردم سفید "نیاز به گوش دادن به چیزهایی است که مردم رنگ شده اند به گفتن آنها را برای سال" کورنلیوس جزئی یک مربی و نویسنده کتاب ما این رو.: سهام دسترسی و تلاش می شود که دانش آموزان ما باید به ما بودگفت: Vox. "One سفید مردمی' چیزهای مورد علاقه به انجام این است که ادعا می کنند که آنها نمی دانند."

اما این کار از مردم از رنگ برای آموزش افراد در مورد نژاد پرستی و یا ضد نژاد پرستی. "من قربانی نژاد پرستی و در حال حاضر شما می خواهید من به سعی کنید برای حل این مشکل" سیمونز می گوید: او گفت: همکاران به تازگی. "مشکل این نیست دروغ در درون آن نهفته است در داخل سیستم است که شما را از بهره مند شوند."

به جای مردم می توانند با دنبال کردن بسیاری از منابع در حال حاضر در دسترس بر ضد نژاد پرستی. در روزهای اخیر بسیاری از نشریات از جمله نگهبان ایالات متحده آمریکا امروز و زمان ارسال داشته اند ضد نژادپرستانه خواندن لیست. بسیاری از مردم نیز منابع مشترک در رسانه های اجتماعی.

هنگامی که شما در تحصیل خود را گام بعدی این است که "به واقع عمل است که منافع اعضای جامعه خود را" جزئی گفت.

در روز سه شنبه بسیاری از مردم ارسال شده مربع سیاه و سفید در Instagram به عنوان بخشی از "خاموشی شنبه" کمپین. اما برخی اشاره کرد که این حرکت در واقع می تواند آسیب های جنبش برای عدالت نژادی جنبش گرفتگی هشتگ #BlackLivesMatter با پست های خالی که فعالان از آن استفاده کنید برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات واقعی. به عنوان Recode را ربکا Heilweil گزارش برخی می گویند که "تنها با ارسال یک مربع سیاه و سفید و سپس ورود به سیستم را می دهد هر دو علامت های تجاری و nonblack مردم راه سیگنالینگ پشتیبانی در رسانه های اجتماعی بدون ارائه هر گونه کمک واقعی است."

فراتر از فقط نوشتن چیزی واقعی عمل می تواند شامل صحبت کردن با دوستان و بستگان در مورد خود پرستی بسیاری می گویند.

"سفید مردمی واقعا شجاع در رسانه های اجتماعی اما بعد از آن واقعا می ترسم که آنها در اطراف خود پدربزرگ و مادربزرگ" جزئی گفت. "را که همان انرژی است که شما را در توییتر و رفتن نشستن با عموی خود را."

به عنوان با دیگر جنبه های ضد نژاد پرستی وجود دارد بسیاری از منابع در دسترس برای صحبت کردن به اعضای خانواده در مورد نژاد پرستی — در اینجا یکی از آموزش تحمل و یکی Jamilah پادشاه در مادر جونز.

برای پدر و مادر آن را نیز بسیار مهم برای آموزش بچه ها در مورد نژاد و ضد نژاد پرستی. که می تواند به عنوان ساده به عنوان "اشاره کرد که در این کاریکاتور که در حال حاضر نمی," جزئی گفت. "چرا ما فکر می کنیم کسانی که مردم در اینجا نیست؟"

اما آن را نیز نیاز به فکر کردن در مورد که در جهان کودک خود را. "سفید مردمی باید به طور فعال را انتخاب کنید به زندگی می کنند در سراسر سفید مردمی" سیمونز گفت. برای بسیاری از مردم در زندگی روزانه خود را "شما می توانید ببینید مردمی از رنگ اما آنها در حال خدمت به مواد غذایی خود را, آنها در حال تمیز کردن خانه های خود را," او توضیح داد و پس از سفید پدر و مادر نیاز به قرار دادن بچه های خود را در موقعیت های که در آن آنها می توانند ارتباط برقرار کردن با مردم از رنگ در راه معنی دار.

"اجازه دهید آنها را به دیدن جهان خارج از خود" سیمونز گفت: "مراقب باشید که به voyeurs."

به عنوان با دیگر جنبه های ضد نژاد پرستی وجود دارد بسیاری از منابع در دسترس برای پدر و مادر. تورس توصیه تدریس تحمل یک وب سایت با منابع طراحی شده برای کلاس درس است که می توان در خانه و کار ضد تعصب مربی لیز Kleinrock. نیویورک تایمز نیز لیستی از کتاب ها برای کمک به پدر و مادر توضیح نژادپرستی و اعتراض به بچه ها.

و فراتر از آموزش آن در خانواده و جامعه خود ضد نژادپرستی نیز مورد شناسایی و مبارزه نژادپرستانه شیوه ها و سیاست های که شما آنها را ببینید Ranganathan گفت. پلیس آشکار در این لحظه اما دیگر شامل تست استاندارد که به نفع دانش آموزان سفید و آلودگی هوا استاندارد است که ترک و Latinx زندگی مردم در سمی محله. "به ضد نژادپرستانه خواهد بود به اندازه کافی جسورانه به تماس از این سیاست ها به عنوان نژادپرستانه" Ranganathan گفت.

آن را نیز مورد شناسایی معلمان سیاستمداران و رهبران فکری که در حال کار در برابر این سیاست ها. "به ضد نژادپرستانه خواهد بود به حمایت از این بازیگران و به شما پرتاب وزن در پشت این سازمان و این نوع از مکالمات" Ranganathan توضیح داد.

و کار ضد نژاد پرستی نمی تواند متوقف ماه آینده, در سال آینده و یا زمانی که خبر چرخه حرکت می کند. در حال حاضر بسیاری از مردم سفید با توجه به نژادپرستی و خشونت پلیس "از آنجا که آنها هیچ انتخاب" سیمونز گفت. آنها در خانه گیر کرده به دلیل همه گیر و اعتراضات بیش از همه رسانه ها.

اما ضد نژاد پرستی نمی تواند چیزی است که مردم فقط فکر می کنم در حالی که آن را راحت سیمونز گفت. "آن را به یک تعهد است که شما را."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن