ما در حال راه رفتن در خواب به سمت فاجعه اقتصادی

این کشور ambling به سمت یک صخره قرار دادن میلیون ها نفر از آمریکایی ها زندگی و معیشت در خطر است و همه اما اطمی

توسط NEWSOULS در 30 تیر 1399

این کشور ambling به سمت یک صخره قرار دادن میلیون ها نفر از آمریکایی ها زندگی و معیشت در خطر است و همه اما اطمینان طولانی مدت تنگنای اقتصادی در سراسر کشور است. آن را ندارد به این راه. در عین حال در اینجا ما قادر به تکان خارج از آن.

این Covid-19 همه گیر پرتاب بسیاری از ما اقتصاد کشور را به بی نظمی در اوایل این سال است. میلیون ها نفر از آمریکایی ها شغل خود را از دست, و کسب و کار در سراسر کشور بسته درهای خود را به عنوان بخشی از یک برنامه ریزی خاموش کردن. در ماه مارس در کنگره تصویب مراقبت عمل بلند پروازانه 2 تریلیون دلار بسته محرک سعی کنید برای جلوگیری از خونریزی. این طرح برای خرید این کشور هم به این ویروس را تحت کنترل و شروع به با خیال راحت بازگشایی گرفتن اقتصاد در مسیر بازیابی.

اما همه چیز رفته اند و نه با توجه به طرح. در میان reopenings ، coronavirus موارد خونتان در سراسر کشور و بسیاری از ایالات و شهرها معکوس ، وجود نشانه هایی از بهبود که اتفاق می افتد این است dissipating. و در حال حاضر بسیاری از اقدامات است که نگهداری می شود تا بسیاری از خانواده های آمریکایی شناور در ماه های اخیر در مورد برای رسیدن به یک پایان ناگهانی. این روشن نیست که چه مقدار از هر چیزی کنگره و کاخ سفید برنامه ریزی در مورد آن انجام دهد.

"این می تواند زمین شناسی گفت:" آنجلا Hanks, معاون اجرایی مدیر مترقی گروه زمینه های مشترک. "من فکر نمی کنم وجود دارد به هیچ وجه به دست بالا گرفتن چه اتفاقی می افتد زمانی که شما یک بیماری همه گیر بدتر بهبود نیست که ما در یک بحران اقتصادی است که تشدید و رک و پوست کنده وجود دارد هیچ پاسخ."

در پایان ماه اضافی 600 $در هر هفته از مزایای بیمه بیکاری قرار دادن در محل تحت مراقبت قانون تنظیم شده است به پایان می رسد که می تواند بر برخی از 33 میلیون نفر از کارگران. در هفته های آینده و ماه اخراج moratoriums و وام مسکن و وام دانشجویی تحمل برنامه های باد کردن. کسب و کارهای کوچک همچنان به مبارزه برای شناور باقی می ماند و بسیاری از کسانی که وام استفاده کرده اند آنها را در حال حاضر. دولت و دولت های محلی هنوز هم در نیاز مبرم به کمک های مالی. این مسائل نیستند آنهایی که تنها طاعون احزاب هستند که به طور مستقیم تحت تاثیر قرار; آنها همچنین حذفی اثرات سراسر اقتصاد است. قادر به پرداخت اجاره نیست فقط یک مشکل برای مستاجر — آن را نیز یک مشکل برای صاحبخانه.

این یک وضعیت اضطراری است اما بسیاری از مردم در دولت نیست درمان آن است که راه. ما در حال راه رفتن در خواب به سمت فاجعه است.

"صخره کاملا قابل مشاهده در مقابل ما و در عین حال ما آماده نیست" گفت: پل کروگمن یک برنده جایزه نوبل اقتصاد و مقاله نویس نیویورک تایمز. "این احتمالا در حال حاضر خیلی دیر شده برای جلوگیری از زیاد سختی."

Coronavirus کمک های اولیه امداد و ثبات اقتصادی عمل می کنند و یا مراقبت در عمل به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس بی سابقه ای عمل می کنند از سیاست های مالی توسط دولت ایالات متحده. آن شامل اقداماتی است که باید یک بار غیر قابل تصور به نظر می رسید از جمله اضافی $600 در مزایای بیکاری $1,200 محرک چک برای اکثر آمریکایی ها و میلیاردها دلار در بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک. به عنوان بورسی را Dylan متیوز به تازگی گذاشته Covid-19 پاسخ بزرگتر از محرک سیاست در جای خود قرار داده و در پاسخ به رکود اقتصادی و از نظر مالی بزرگتر از این معامله جدید است.

از آن ساخته شده تفاوت. درآمد شخصی در واقع بالا رفت و در ماه آوریل با تشکر در بخش های بزرگ به بیمه بیکاری و محرک چک. نرخ فقر نیست, افزایش می دهد.

"ما اساسا نگه داشته و رشد درآمد که در آن قبل از آن بود گفت:" جورج Pearkes جهانی ماکرو استراتژیست در گروه سرمایه گذاری قرار دادی. "اگر شما نگاهی به بازار درآمد و بیمه بیکاری و سپس درآمد از خانواده ها به نظر می رسد در مورد ثبات است."

محرک لایحه به دور از کامل است. بسیاری از افراد بیکار در تلاش برای به دست آوردن پول آنها سزاوار و برخی از مسائل مانند دولت های محلی و کمبود بودجه بودند خطاب نیست. اما در مجموع این شبکه امنیت اجتماعی کار کرده است.

"هنگامی که درآمد تخریب و مردم هنوز هم باید انواع خاصی از بدهی و هزینه های پرداخت" گفت: Skanda Amarnath مدیر تحقیقات و تجزیه و تحلیل در فکر استخدام امریکا است. "این دقیقا همان جایی که ما نیاز به انواع سیاست های مالی اقدامات را جایگزین درآمد از دست رفته."

محرک لایحه تا به حال با آن یک فرض اساسی است که اقتصاد را بهبود بخشد در تابستان که مبتنی بر گرفتن کشور ما شیوع بیماری تحت کنترل است. اما این کشور نیست — یک سری از سیاست های عمومی و رهبری شکست در فدرال و ایالتی و محلی در سطح اجازه داده اند این ویروس به رشد است.

"ما طراحی شده اقتصادی پاسخ بود که مبتنی بر بهداشت عمومی پاسخ که تحقق نیست" گفت: Trevon لوگان یک اقتصاددان در دانشگاه ایالتی اوهایو و تحقیقات مرتبط در اداره ملی تحقیقات اقتصادی.

متحده مانند تگزاس و فلوریدا و آریزونا و کالیفرنیا را آغاز کرده اند به بخش هایی از اقتصاد خود را دوباره به عنوان coronavirus موارد افزایش و کشورهای دیگر را متوقف و برخی از بازگشایی برنامه. و حتی در جایی که نمایندگان مجلس با نادیده گرفتن مشکل مصرف کنندگان و کارگران و کسب و کار نمی تواند.

با توجه به داده ها از Glassdoor, فرصت های شغلی در حال سقوط و جی پی مورگان را هزینه های مصرف کننده ردیاب دارای پهن. داده ها از تیم مدیریت ارائه دهنده نرم افزار Homebase نشان می دهد که کشورهایی که شاهد افزایش Covid-19 موارد دیده می شود واژگونی در ساعت مشغول به کار در کسب و کارهای کوچک. در حالی که به نظر می رسد این مشاغل از دست رفته در ماه مه و ژوئن آغاز شد دوباره که شروع به غرفه.

"فقط در سراسر هیئت مدیره وجود دارد مناجات از شاخص های است که پیشرفت را کند کرده است و آن را برای رفتن به بد اثرات در بازار کار," Pearkes گفت.

از ما نیست ثابت coronavirus مشکل خیلی حال سؤال این است که آیا دولت در تلاش برای سرپا نگه داشتن اقتصاد در حالی که آن (امیدوارم) تلاش می کند برای انجام این کار, و یا اینکه آیا آن را برگ مشکل اقتصادی به عنوان unaddressed به عنوان بهداشت عمومی یکی.

یکی از مبرم ترین نقاط نگرانی اضافی هفتگی پول را به بیکاران است که به پایان می رسد در پایان ماه. به عنوان Vox افزا ژو به تازگی گذاشته اگر برنامه مجاز است به اعتبار برخی از 33 میلیون نفر از مردم که شده است توسط شناور نگه داشته و آن منافع را به عظیم رسید. کنگره هنوز چانه زدن در مورد آن و در نتیجه نامشخص باقی مانده است.

"از دست دادن پرداخت که ما در اینجا در حال رفتن به در مورد دو بار به عنوان بزرگ به عنوان یک سهم از تولید ناخالص داخلی به عنوان محرک اقتصادی اوباما بود که در اوج خود" کروگمن گفت. "ما در حال صحبت کردن در مورد یک واقعا بزرگ مالی انقباض در مورد ضربه به اقتصاد است که هیچ جا در نزدیکی بهبود است."

این امر میلیون ها نفر از کارگران خیره کردن یک تونل تاریک. بسیاری از خواهد بود مجبور به بازگشت به کار در موقعیت های مخاطره آمیز قرار دادن نه تنها سلامت خود را در معرض خطر بلکه خانواده خود را'. و روشن نیست که وجود دارد به اندازه کافی شغل برای آنها را به بازگشت به.

"وجود دارد رفتن به یک اختلال در مقدار قابل توجهی از درآمد برای بسیاری از خانواده ها گفت:" دیمون جونز, یک اقتصاددان در دانشگاه شیکاگو است. "مردم در حال رفتن به بی ارزش درد و رنج است."

موضوع امتداد فراتر از بیکاری است. اخراج moratoriums و وام مسکن و وام دانشجویی تحمل برنامه های تنظیم شده برای پایان دادن به. مقدار زیادی از پول داده شده را از طریق چک حفاظت از برنامه به نگه داشتن کارگران پرداخت می شود صرف شده است و بسیاری از کسب و کارهای کوچک قفل شده بودند را از آن وام در دسترس نباشد. شواهدی وجود دارد مردم در حال حاضر در حال صدمه زدن به. حدود یک سوم مردم آمریکا از دست رفته خود را مسکن پرداخت در ماه ژوئن و در حالی که ما شاهد یک بهبود در مجموع نرخ بیکاری برای کارگران که پیشرفت نکرده اند و به اشتراک گذاشته.

"ما در حال حاضر می دانیم که خانواده ناامنی غذایی به طور چشمگیری افزایش یافته با این بیماری همه گیر است و دلیل نامتناسب. از دست رفته وام مسکن و پرداخت اجاره بها حتی با مراقبت در عمل قابل توجهی," لوگان گفت. "اگر هیچ اضافی پشتیبانی ما را ببینید تعداد قابل توجهی از خانواده ترازنامه رفتن به فوری عجز از پرداخت دیون."

دیگر همه گیر در می رود بدتر اقتصادی خرید اینترنتی می شود. برخی از شرکت هایی که امیدوار به آب و طوفان برای چند ماه در حال تصمیم گیری آنها هیچ بیشتر هم به یدکی. هر دو ایالات هواپیمایی و خطوط هوایی آمریکا را نشانه آنها ممکن است اخراج هزاران نفر از کارگران در پاییز. و نسبت به رستوران ها و خرده فروشی شغل به طور موقت از دست داده و در ابتدا از همه گیر بسیاری از زیان کار می افتد در حال حاضر دائمی هستند.

"این شرکت ها لازم نیست که یک برنامه واقعی را به شما بازگشت" گفت: Betsey استیونسون یک اقتصاددان در دانشگاه میشیگان و سابق دولت اوباما رسمی. "این متفکر این اخراج. و من در تلاش نیست که می گویند آنها خوب هستید من گفت که آنها نه با عجله تصمیم گیری است. آنها خرد تعداد آنها به دنبال به جلو آنها در حال انجام بهترین خود را به هوا برای شش ماه آینده و پس از آن آنها می گویند آنها نمی توانند حفظ این سطح از حقوق و دستمزد."

آن را فقط به آنچه که کنگره نیاز به انجام دوباره بلکه آنچه در آن انجام نشده است. دولت و دولت های محلی روبرو هستند enormous کمبود که هنوز هم خطاب شده است. هنوز هم وجود دارد هیچ وسیع برنامه ریزی چه در مورد کودکان و نوجوانان و مدارس و مراقبت از کودکان است یک مشکل اقتصادی است. حتی اگر آن را بر هر کس شخصا تمام قطعات متحرک ایجاد گسترده تر کشیدن در اقتصاد است که باعث می شود بازیابی سخت تر و طولانی تر است. و همه این بحران ها در حال نصب در بالای دیرینه سیستم های نژادی و نابرابری اقتصادی در کشور است.

"چیزهایی هستند که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر برای جلوگیری از خونریزی اما اساسا آن را در معرض است که اقتصاد ما آماده نیست برای یک شوک از هر نوع اجازه دهید به تنهایی مقیاس از بحران اقتصادی است که ما شاهد در حال حاضر" هنکس گفت.

این نسخه از سال 2020 هر کسی می خواست از جمله کاخ سفید و کنگره است. اما این واقعیت ما هستند در: یک بیماری همه گیر است یک فاجعه اقتصادی و نه جلو تحت کنترل است. این بیماری هنوز در حال گسترش و خیلی از کشور در تلاش برای شناور باقی می ماند.

ضرورت این وضعیت احساس می کند تقریبا غیر قابل انکار و در عین حال در برخی از محله های آن را تکذیب کرد. رئیس جمهور استراتژی به نظر می رسد امیدوار است که اگر شما چشم پوشی از این بیماری همه گیر از آن خواهد شد فقط به دور و هر زمان که کسی می پرسد در مورد اقتصاد فقط نقطه برای بازار سهام تبدیل شده است که کاملا بی ربط از واقعیت است. بسیاری از فرمانداران جمهوریخواه امید بستن به همان مسیر به عنوان بسیاری از جمهوریخواهان در کنگره است. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل می خواهد شرکت ها به مسئولیت حمایت خود را از کارگران بیمار از طریق 2024.

"این افکار واهی و پوچ همه راه که تهمت می خواستم به ریاست بیش از یک خروش اقتصاد موجب مالیاتی کاهش و به سادگی حاضر به قبول است که ما یک بحران است که نیاز به حداقل برای زمان حال بیشتر دولت و نه کمتر" کروگمن گفت. "شما نمی توانید واقعا یک خروش اقتصاد هنگامی که مردم می ترسند به بیرون بروید."

هنکس ساخته شده starker ارزیابی: "در لحظه ای که در آن ما در مورد به دیدن میلیون ها نفر از مردم بی خانمان و بدون مراجعه میان مک کانل رهبر پیشنهاد یک شرکت با مسئولیت سپر است که طول می کشد تا 2024 و مالیات بر سود سرمایه تعطیلات. من نمی دانم هر کسی که می تواند کمک به هر یک از کسانی که همه چیز اما من می دانم که بسیاری از افرادی که می تواند صدمه دیده است با از دست دادن بیمه بیکاری."

وجود دارد قطعا ایده ها و طرح های خارج وجود دارد وجود دارد به ادامه حمایت از اقتصاد و مردم به کمک آنها نیاز دارند در طول بیماری همه گیر. خانه دموکرات ها تصویب قهرمانان به عنوان بلند پروازانه پیگیری به مراقبت عمل می کنند اما تا کنون این بوده است دست نخورده در سنا است. و برخی معتقدند این لایحه کافی نیست. اخیرا یک گروه از سازمان های مترقی از جمله رنگ تغییر و طلوع آفتاب حرکت با ارسال نامه ای به مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر هل دادن آنها را به عنوان سمبل چک تضمین و ضد انحصار اقدامات در قانون.

تیک تاک ساعت است و حقیقت سخت است که در برخی از جبهه ها ممکن است آن را بیش از حد دیر است. آن زمان متحده مدت زمان طولانی به سطح شیب دار تا خود را به بیمه بیکاری سیستم به دیدار با مراقبت عمل را گسترش; ramping پایین و سپس بالا و دوباره در حال رفتن به هزینه و وقت گرانبها است. آن را به اندازه کافی برای عبور از قانون — آن را نیز برای خرد کردن از طریق سیستم اداری به قرار دادن به محل است.

در ابتدا از همه گیر کنگره با عجله به واکنش نشان می دهند با سه قطعه جداگانه ای از قوانین. قانونگذاران در زمان حال به سادگی پیگیری لایحه پس از آن اما جمهوری خواهان مجلس سنا حداقل تا حد زیادی آن را استفاده نکرده. کنگره به مشورت و تعلل کردند به یکی دیگر از وضعیت فوری بسیار زیادی را از آن خود ساخت.

"آنها تا به حال مقدار زیادی از زمان به شکل و آنها فقط انتظار" استیونسون گفت.

این یک شکست حیرت انگیز قدر. این ما بوده است و ناتوان از گرفتن این بیماری همه گیر را تحت کنترل و در حال حاضر دولت مقاوم است برای پرداختن به این نتیجه واقعیت اقتصادی است. وجود دارد راه های بسیاری برای پایان دادن اینجا.

"اگر این است که به عنوان بد آن را احساس می کند مانند به همه چگونه ممکن است که نمایندگان ما می تواند حرکت رو به جلو راحتی؟" جونز گفت. "چه می گویند در مورد چگونگی عملکرد خوب ما دموکراسی است؟"


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن