بیماری ویروسی تایید در لا کوئینتا پشه

اخبار شهر خدمات منتشر شده 5:29 PM EDT 29 مه سال 2020این Coachella Valley پشه و Vector کنترل منطقه امروز اعلام

توسط NEWSOULS در 10 خرداد 1399

این Coachella Valley پشه و Vector کنترل منطقه امروز اعلام کرد پشه در لا کوئینتا تا به حال آزمایش مثبت برای یک بیماری ویروسی است که می تواند به انسان منتقل می شود و در ابتدا باعث علائم شبه آنفولانزا و در موارد نادر مرگ است.

وجود دارد هیچ گزارش موارد انسان St. Louis آنسفالیت در کالیفرنیا با توجه به منطقه اما هنوز مقامات هشدار داد مردم برای محافظت از خود در برابر پشه و اعلام کرد هدف حشره کش سمپاشی عملیات برنامه ریزی شد برای هفته آینده در لا کوئینتا.

"ما باید مردم را به حفاظت از خود را از گزش پشه" گفت: Tammy گوردون منطقه سخنگوی."آن را به عنوان ساده به عنوان با استفاده از اسپری اشکال با DEET و یا دیگر سازمان حفاظت محیط زیست ثبت نام مواد تشکیل دهنده. پوشیدن آستین بلند و شلوار اگر شما می توانید, به خصوص اگر شما برای یک پیاده روی در سپیده دم یا هنگام غروب. زمانی که پشه ها بیشتر فعال است."

بیشتر: La Quinta, نخل کویر دانش آموزان انتخاب کنید تا فارغ التحصیلی بسته

بیشتر: La Quinta جوایز وام کسب و کار کوچک گسترش برنامه خیلی بیشتر می توانید واجد شرایط

پشه آلوده به این ویروس بودند جمع آوری شده از دام در نزدیکی خیابان مدیسون و 60 خیابان این منطقه گفت:.

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از پشه آلوده می تواند انسان ها و گسترش این ویروس, اما بسیاری از مردم به پایان رسید تا نه احساس علائم.

عفونت ممکن است باعث تب و سردرد و تهوع و استفراغ و خستگی CDC گفت. در افراد مسن شدید neuroinvasive بیماری است که اغلب شامل آنسفالیت التهاب مغز است که ممکن است پس از عفونت است.

افراد بیش از 50 سال و کسانی که با کاهش سیستم ایمنی در معرض خطر بیشتری رنج می برند علائم شدید اگر پیمانکاری ویروس.

در موارد نادر, St. Louis آنسفالیت می تواند در دراز مدت به معلولیت و یا مرگ با توجه به CDC.

حشره کش سمپاشی عملیات برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 1-3 بین 2 صبح تا 7 صبح در لا کوئینتا در یک منطقه محدود خیابان 60 Monroe, خیابان 62 خیابان و خیابان مدیسون.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اسپری رفتن به https://www.cvmosquito.org/public-health-threats/pages/current-application-activities-0.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب