مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به طور دائم قطع که بودجه اگر آن را نمی کند اصلاحات در 30 روز

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته است یک گام به سمت زیر از طریق در هفته طولانی تهدید به طور دائم ق

توسط NEWSOULS در 30 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته است یک گام به سمت زیر از طریق در هفته طولانی تهدید به طور دائم قطع بودجه به سازمان بهداشت جهانی مگر اینکه آن را پیاده سازی اصلاحات که تضعیف نفوذ چین.

روز دوشنبه تهمت با ارسال نامه ای به مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus ترسیم ما را نارضایتی در مورد این که چه کسی را از دست داده و coronavirus همه گیر و هشدار "اگر کسی که مرتکب نشده به اصلی اساسی پیشرفت در ظرف 30 روز آینده من را به توقف موقت از ایالات متحده کمک های مالی به این که دائمی و تجدید عضویت ما."

تهمت متهم این سازمان از "تکرار اشتباه" از جمله هل دادن چین به بازرسان بین المللی اجازه دهد به این کشور به عنوان شیوع کروناویروس رشد; به دروغ ادعا در ماه ژانویه است که "مقامات چینی پیدا کرده اند هیچ شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال" از Covid-19; و در اوایل عدم اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر به دلیل فشار مقامات چینی.

مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال می کند که این و دیگر درک تجاوزات در حال شواهدی وجود دارد که جهانی بدن بیش از حد گرم و نرم با پکن است. "تنها راه رو به جلو برای [که] اگر آن را در واقع می تواند در نشان دادن استقلال از چین" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در این نامه اضافه کرد که ایران و آمریکا که در مذاکرات در مورد چگونه به انجام درست آن.

وقتی پرسیده شد که چه تغییرات خاص دولت می خواهد برای دیدن که وزارت امور خارجه با اشاره مرا به کاخ سفید است. کاخ سفید نمی بازگشت یک درخواست برای نظر.

با توجه به نامه ای که 30 روز به اصلاحات در راه تهمت را تأیید و یا آن را در خطر از دست دادن نزدیک به 900 میلیون دلار در ایالات متحده سهم هر دو سال ترین بدن دریافت از هر ملت است. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر یخ زده در حدود 400 میلیون دلار از این پول در ماه گذشته در حالی که دولت او بررسی خود را که وعده.

در حالی که این درست است که ساخته شده برخی از اشتباهات فاحش آن را نیز روشن است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکست خورده به طور جدی برنامه ریزی برای امکان شیوع در ایالات متحده پس از آن می دانستم که از این بیماری است. در ژانویه 3, برای مثال, چینی, مقامات بهداشت گفت: مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و این که در مورد شیوع پنومونی در ووهان.

مغلوب ساختن پیشی جستن "نامه به نظر می رسد نشان می دهد که تا به حال که منتقل راست اطلاعات ما را در عمل متفاوت در پاسخ به شیوع بیماری" گفت: Yanzhong هوانگ جهانی بهداشت متخصص در شورای روابط خارجی. اما "رئيس جمهور است و به ندرت پرداخت می شود توجه به هر کسی که مشاوره."

"هر چه که می دانستم که ما می دانستم که" او اضافه شده است.

برخی بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن خشم نسبت به کسانی که صرفا تلاش برای منحرف کردن مقصر برای دولت او را ضعیف coronavirus پاسخ. حتی اگر آن است که آن را برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن gambit واقع خواهد پرداخت. در واقع, آن ممکن است نتیجه معکوس بر او — و جهان است.

کارشناسان صحبت کردم و او به ذکر سه دلیل اصلی این ایده به طور کامل defunding این است که یک ایده بد است.

برای اولین بار در چین به کمتر از 10 درصد از پول امریکا را به این که سال گذشته است. اگر هر رهبر شد در یک موقعیت برای فشار جهانی بدن به اصلاحات قبل از coronavirus آمار آن مغلوب ساختن پیشی جستن.

دولت "به نظر می رسد به درک که محکوم که تخلفات برخی از, است که بدون شک واقعی نیز indicts آمریکا برای غفلت از نفوذ خود در این سازمان گفت:" دیوید Bosco, یک کارشناس در سازمان های بین المللی در دانشگاه ایندیانا. "چگونه آن را استفاده نمی کند که اهرم عظیم در بیشتر موقع راه است؟"

کلی لی صندلی پژوهش در بهداشت جهانی حکومت در دانشگاه سیمون فریزر در بریتیش کلمبیا گفت: Vox را تنها کربی ماه گذشته که یکی از راه های است که می تواند اصلاحات است که اگر کشورهای بدهد تا کمی از حاکمیت خود را در شرایط جهانی بهداشت پاسخ و به نهاد قدرت بیشتر. کمک خواهد کرد که سیاست را از این معادله و بعد از همه گیر استراتژی بیشتر فن های یک.

بیشتر واشنگتن برای خروج از این که ترک های عظیم مالی خلاء است که پکن قطعا خوشحال خواهد بود برای پر کردن. "اگر وعده کاهش تصویب شد, چین تبدیل خواهد شد و حتی برجسته تر به عنوان یک کسی که حامی مالی و نفوذ خود را رشد" Bosco به من گفت.

که در حال حاضر اتفاق می افتد: در طول یک شنبه جلسه که تصمیم گیری بدن رئیس جمهور چین وعده داده شده 2 میلیارد دلار بیش از دو سال برای تقویت جهان coronavirus پاسخ در بالا از میلیون ها نفر که در بودجه چین قبلا متعهد شده است.

و وجود دارد یک نگرانی بزرگتر در خارج از فقط آمریکا و چین روابط: تضعیف خواهد شد که در تلاش برای مبارزه با نه تنها Covid-19 بلکه آینده بیماری های همه گیر. این سازمان دارای بیش از 150 دفاتر در سراسر جهان و کارکنان آن کمک می کند تا آهنگ های جدید, بیماری ها و هماهنگ کردن واکنش جهانی برای آن است. بدن نمی کند در واقع مردم را به درمان این بیمار به طور مستقیم. آن را اساسا به عنوان جهان بیماری های اطلاعاتی جمع آوری و کمک کشورهای با استراتژی های خود را.

با پول کمتر در آینده از ما هر چند آن را به احتمال زیاد خواهد شد که مبارزه به صندوق کسانی که هوش-جمع آوری و کمک فرآیندهای معنی جهان می تواند بیشتر نابینایان به بعد همه گیر و کمتر قادر به شکست آن است. که به نوبه خود خواهد همه را در زمین کمتر امن — و شاید حتی نیاز ما به صرف پول بیشتر پایین خط.

در این مورد تهمت ممکن است شناسایی این موضوع — که خرابکاری اولیه آن coronavirus پاسخ تا حدودی به دلیل از چین — اما از دست رفته درمان است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن