مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او مصرف هیدروکسی کلروکین

در بعد از ظهر دوشنبه رئیس جمهور تهمت به مطبوعات گفت که او مصرف مواد مخدر به نام هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پ

توسط NEWSOULS در 30 اردیبهشت 1399

در بعد از ظهر دوشنبه رئیس جمهور تهمت به مطبوعات گفت که او مصرف مواد مخدر به نام هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پیشگیرانه برای دفع coronavirus — یک تمرین برای که هیچ شواهدی وجود ندارد که می تواند در تئوری باید عوارض منفی جدی به عنوان توهم و نارسایی قلبی است.

"من آن را" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "تا کنون من به نظر می رسد خوب است."

هیدروکسی کلروکین یک ضد مالاریا مواد مخدر است که یک غیر-مطالعه تصادفی از یک آزمایشگاه علنی در ماه مارس, در ابتدا پیشنهاد می شود به عنوان یک درمان در مبارزه با کروناویروس. در ماه مارس تهمت اغلب تبلیغ مواد مخدر خواستار آن را "یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی است." اما بیشتر مطالعات به این نتیجه رسیدند که آن موثر است در بسیاری از موارد و نباید به طور معمول مورد استفاده برای درمان بیماران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد مصرف آن را نه به عنوان یک درمان برای Covid-19 — او ظاهرا آزمایش منفی — اما به عنوان یک پیشگیرانه برای محافظت از خود را از انقباض آن است. هیچ شواهد پزشکی در حمایت از این ایده است که این امر کار و خطر بالقوه روانی و عوارض جانبی قلبی که جدی هستند به احتمال زیاد به شدت سنگین تر بودن از هر گونه (فرضی) مزایای.

با این وجود تهمت و ادعا می کند به مصرف مواد مخدر به هر حال.

"من یک مقدار زیادی از مثبت و تماس در مورد آن گفت:" یک دسته از حیرت زده خبرنگاران. "چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟"

من از دو ذهن در مورد چگونه به فکر می کنم در مورد این اعلامیه.

از یک طرف اگر مغلوب ساختن پیشی جستن — بدنام و دروغگو است — گفتن حقیقت در مورد مصرف مواد مخدر آن را قطعا ارزش خبری دارند که رئیس جمهور در نظر گرفتن خطرناک دارو بدون هیچ دلیل خوب است. این امر نه تنها صحبت می کنند به او قضاوت و تناسب اندام برای دفتر اما همچنین نشان می دهد در معرض خطر به سلامت خود و روانی شایستگی.

از سوی دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است در تلاش برای goad رسانه ها به گرفتار در مسئله ای که مهم است کمتر از واقعی شیوع و مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست خورده پاسخ به آن است. در کنفرانس مطبوعاتی به خبرنگاران گفت: "من فقط در حال انتظار برای چشم خود را به نور تا زمانی که به من گفت این زمانی که اعلام کردم این کار" نشان می دهد او کاملا آگاه است که او شروع بحث.

در نهایت رئیس جمهور است یا انجام کاری غیر مسئولانه و یا دروغ گفتن غیر مسئولانه. در هر صورت این رفتار وحشتناک است که نشان دهنده ضعیف در حمله از کشور ما — فقط یک مثال دیگر از وحشی unfitness برای دفتر شده است که بر روی صفحه نمایش در طول بیماری همه گیر.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن