مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به مقیاس محیط زیست برای بررسی پروژه های

کوین Freking و عامر مانند آسوشیتد پرسمنتشر شده 12:17 PM EDT Jul 15, 2020رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جست

توسط NEWSOULS در 25 تیر 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است آماده به رول بنیادی نیکسون-عصر حقوق محیط زیست است که او می گوید خفه پروژه های زیربنایی اما محیط زیست می گویند که خدمت کرده است برای دهه ها به عنوان حفاظت به صورت کم درآمد و اقلیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به آتلانتا در روز چهارشنبه به طور رسمی اعلام تغییرات به ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند و آن را آسان تر برای ساخت بزرگراه ها و خطوط لوله مواد شیمیایی و گیاهان و پروژه های دیگر. هنگامی که برگ برنده اول اعلام شد تلاش در ژانویه دولت مجموعه دو سال مهلت برای تکمیل کامل بررسی اثرات زیست محیطی در حالی که کمتر جامع ارزیابی را به پایان خواهد رسید در عرض یک سال است. کاخ سفید گفت که حکومت نهایی را ترویج بازسازی امریکا است.

منتقدان تماس با رئیس جمهوری جمهوریخواه تلاش های بدبینانه تلاش برای محدود کردن توانایی های عمومی به بررسی دیدگاهها و نفوذ پروژه های پیشنهادی در زیر یکی از این کشور شالوده حفاظت از محیط زیست ،

"این ممکن است بزرگترین سادگی به آلوده در 40 سال گذشته گفت:" برت Hartl, دولت, مدیر امور در مرکز تنوع زیستی, محیط زیست, گروه که با این نسخهها کار برای نجات گونه های در معرض خطر.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که کاهش مقررات دولتی مشخصه ریاست جمهوری برگزار شد و آن را به عنوان یک راه برای افزایش مشاغل. گروه های زیست محیطی می گویند نظارتی rollbacks تهدید بهداشت عمومی و آن را سخت تر برای محدود کردن گرمایش جهانی. با کنگره و دولت تقسیم بر سر نحوه افزایش سرمایه گذاری در زیرساخت های رئیس جمهور است که با تکیه بر مقررات زدایی فشار برای نشان دادن پیشرفت است.

"ایالات متحده نمی تواند به رقابت و رونق اگر یک سیستم اداری ما رو عقب نگه میدارد از ساختمان آنچه که ما نیاز به" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: زمانی که برای اولین بار اعلام عقبگرد سیاست ملی محیط زیست عمل می کنند قوانین.

مخالفان می گویند این تغییر را بی اندازه تاثیر عمدتا جوامع اقلیت. بیش از 1 میلیون آمریکایی های آفریقایی تبار زندگی می کنند در یک نیم مایل از گاز امکانات و خطر ابتلا به سرطان بالاتر از سازمان حفاظت محیط زیست سطح نگرانی از سموم ساطع شده از آن امکانات با توجه به یک سال 2017 هوای پاک نیروی کار و انجمن ملی برای پیشرفت مردم رنگی.

"مغلوب ساختن پیشی جستن تغییرات به NEPA تعجب آور نیست اما با این وجود دوباره ثابت کند او و دولت او را بدون توجه به تاثیر اقدامات خود را بر ما آسیب پذیر -- که در حال حاضر سبب شیوع آلودگی و عدم دسترسی به بهداشت و درمان نژادپرستی ساختاری و محیطی دیگر بی عدالتی" گفت: مصطفی سانتیاگو علی سابق, همکار مدیر در سازمان حفاظت محیط زیست اداره محیط زیست عدالت است.

خود را برای اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب گرجستان نوسان دولت در انتخابات عمومی ، مغلوب ساختن پیشی جستن برنده جمهوریخواهان متمایل stateby 5 درصد در سال 2016 اما برخی از نظرسنجی ها نشان می دهد او را انتهایی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد. این خواهد بود که مغلوب ساختن پیشی جستن نهم سفر به گرجستان و ششمین سفر به آتلانتا در طول ریاست جمهوری خود.

سفر رئیس جمهور غنی را نیز می آید به عنوان دولت دیده می شود coronavirus موارد افزایش و در حال حاضر اندکی بیش از 12000 مورد تأیید و بیش از 3000 مرگ و میر.

جان Ossoff یک دموکرات که در حال اجرا است در برابر وقت جمهوری خواه ایالت دیوید پردو گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به آمدن به گرجستان به بحث زیرساخت به عنوان دولت coronavirus بحران بدتر نشان می دهد که رئیس جمهور "در انکار و خارج از کنترل است."

"آمدن به اینجا به صورت یک روال عکس-op است که رک و پوست کنده, عجیب و غریب, سورئال در برابر این بی سابقه سلامت و بحران اقتصادی" Ossoff گفت.

جاد Deere یک سخنگوی کاخ سفید گفت که اگر Ossoff views عمده سیاست های اعلام شده برای تسریع در پروژه های زیرساخت های حیاتی به عنوان چیزی غیر از مورد کار رشد و توسعه اقتصادی, سپس آن را ممکن است توضیح دهد که چرا او از دست کنگره نژاد در سال 2017.

کاخ سفید گفت: دولت تلاش خواهد تسریع گسترش ایالتی 75 در نزدیکی آتلانتا مهم حمل و نقل در مسیر که در آن ترافیک اغلب می تواند آهسته به خزیدن. دولت ایجاد خواهد شد دو ایالتی خطوط طراحی شده تنها برای کامیون های تجاری است. دولت اعلام کرد در پاییز گذشته قبل از کاخ سفید پرده برداری از آن قانون پیشنهاد شده که آن را در حال حرکت بود تا این مهلت قابل ملاحظه ای در تکمیل این پروژه به 2028.

هزاران نفر از آمریکایی ها در هر دو طرف از جدید فدرال قانون نوشت: به شورای کیفیت محیط زیست به صدای نظرات خود را.

آمریکا اتاق بازرگانی و به استناد یک کارولینای شمالی پل در آن نامه به عنوان مثال از دلیل تاخیر کرد و گفت: این پل که متصل Hatteras جزیره به Bodie جزیره در زمان 25 سال برای تکمیل اما تنها سه سال برای ساخت. "عدم امن به موقع تصویب پروژه و مدیریت زمین گیری نیز مانع رشد اقتصادی" کسب و کار گروه نوشت.

شورای دفاع منابع طبیعی گفت که زمانی که کنگره تصویب ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند 50 سال پیش این کار را کرد تا با درک است که محیطی خوب بودن سازگار با رفاه اقتصادی. پیشنهاد حکومت آن گفته می شود آژانس های فدرال را به تصمیم گیری قابل توجه اثرات زیست محیطی تا کنون که بدون توجه به اثرات آن در پیشبرد.

"در پایان روز آن که منجر به تصمیم ضعیف افزایش دادخواهی و کمتر شفافیت" گفت: شارون Buccino یک مدیر ارشد در محیط زیست ،

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به گرجستان می آید یک روز پس از بایدن اعلام کرد یک طرح زیرساخت است که مکان های سنگین تاکید بر بهبود بهره وری انرژی در ساختمان و مسکن و همچنین ترویج حفاظت از محیط زیست و تلاش در صنعت کشاورزی. در این طرح بایدن متعهد به صرف 2 تریلیون دلار بیش از چهار سال به ترویج انرژی خود را پیشنهاد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de