سفر جاده از عکاس خبری برای مسافت های طولانی کامیون راننده

هر چند من دوست Chet گوردون دارای یک توقفگاه بین راه در سنت لوئیس و دیدار ما برای صرف شام. Chet یک مسافت طولانی

توسط NEWSOULS در 4 تیر 1399

هر چند من دوست Chet گوردون دارای یک توقفگاه بین راه در سنت لوئیس و دیدار ما برای صرف شام.

Chet یک مسافت طولانی راننده کامیون این روزها بنابراین ما چوب نزدیک به بزرگراه بین ایالتی. در حالت ایده آل او قادر به پیدا کردن یک نقطه پارکینگ در میان تراکتور و تریلر در عشق کامیون متوقف در دور گوشه شمال سنت لوئیس کانتی و سپس در حال رانندگی در ماشین من به یکی از نزدیک ترین نشسته و رستوران ها, LongHorn Steakhouse در کنار شکست خورده St. Louis Outlet Mall در Hazelwood.

رانندگی وجود دارد در آخرین دیدار احساس تفریحی رها شده در شهر را در انسان زنده فیلم. ما از تبار سنت لوئیس میلز بلوار گذشته خالی کردن Babies R Us و فر به همراه محیط هکتار استفاده نشده پارکینگ. در کمتر از دو دهه پیچیده طراحی شده به نحو احسن قیف هزاران نفر از مردم به مغازه ها و رستوران ها و سینما تا به حال کاهش یافته است به انطباق... ما یک تعداد انگشت شماری از دیگر شام و چند کارگر در یک جای تعجب سخت به کشتن رستوران های زنجیره ای.

"سلام دوست من" Chet می گوید: هر زمان که ما دوباره ملاقات کند.

برای نزدیک به 30 سال او یک عکاس خبری در نیویورک و نیوجرسی. در حال حاضر که او یک راننده, من به دنبال همراه خود Instagram خوراک او به عنوان پست عکس ها از سراسر کشور است. توقف کامیون در سپیده دم در وایومینگ. خرابی بین بارهای در ایندیانا است. سرخ شده ماهی در سفر پلازا در کابین, Oklahoma.

Steam rises from Chet Gordon's truck and trailer after being washed at 1 a.m. at the Blue Beacon Truck Wash in Antioch, Tennessee, on Saturday morning, February 15. - CHET GORDON
  • چت GORDON
  • بخار افزایش می یابد از Chet گوردون کامیون و تریلر بعد از شسته شدن در ساعت 1 صبح در آبی چراغ کامیون شستشو در انطاکیه تنسی در صبح روز شنبه, مارس 15.

ما با هم کار می کرد برای بیش از شش سال در یک روزنامه در شمال شهر نیویورک است. نه از ما ازدواج کرده بودند و ما گاهی اوقات در آنجا ماند تا تمام شب را پوشش هرج و مرج و یا سیم پیچ را بیش از آبجو. روزنامه ها بودند متزلزل و حتی پس از آن. آن را تا به حال رسیده یاس توخالی مرکز خرید در حومه, اما شما می تواند احساس ترس.

من در زمان کار دیگری در سال 2013 و در مدت کوتاهی پس از صندوق های تامینی که خریداری کرده بود که قبلا متعلق به خانواده روزنامه قبل از من سمت چپ شروع به کاهش شغل. آن را گذاشته و با استعداد سردبیران برون سپاری کپی میز به آستین تگزاس — و حذف عکس کل کارکنان. برای من آن را مانند ترک یک حزب در اوایل یادگیری و بعد از آن وجود داشته است یک آتش سوزی خانه ای در پایان شب.

چت و دیگر کارکنان که به کمک من آموزش کسب و کار پراکنده در جستجوی شغل جدید است. با وجود چندین دهه از تجربه آنها به سرعت آموخته اند وجود دارد چند گزینه. Chet صرف نزدیک به سه سال مبارزه برای نگه داشتن رفتن در زندگی حرفه ای او آغاز شده در سال 1988 پس از خدمت در نیروی دریایی بود. او فرود آمد و یک نقطه به عنوان اولین عکس سردبیر یک مجله شیوه زندگی گروه تنها گذاشته می شود دوباره. او در زمان کار به عنوان کارگر به صورت پیمانکار و در انبار مواد غذایی عمده به عنوان یک راه برای خرید زمان تا زمانی که او می تواند بازگشت به حرفه خود. اما او نمی خواهید به بازگشت.

"من به معنای واقعی کلمه تخمگذار در بستر یک شب" او می گوید: یادآوری گفتگو با همسر آینده اش. "من نشست و به من گفت:" شما می دانید چه ؟ من قصد دارم به درایو یک کامیون.'"

آن را به طور کامل از آبی است. نه قبل از او می خواهم زده در طول یک سفر متقابل کشور به صورت یک عکس شخصی داستان در یک مسافت طولانی راننده و بازگشت با بهره های جدید در صنعت. و در مواد غذایی عمده او داشتند حرف زدند تا رانندگان که کاهش یافته پالت از مواد غذایی quizzing آنها در مورد پرداخت شیوه زندگی و بهترین شرکت های حمل و نقل.

پس از او اواخر شب تجلی او با ارسال یک درخواست به یکی از شرکت های نخست, Inc., مستقر در ایالت میسوری. بیش از سه سال گذشته او فرستاده بودم ده ها تن از برنامه های کاربردی به روزنامه ها و رسانه های کمک های انسان دوستانه سازمان و مشتریان با هیچ شانس. اما همکاران از نخست نگاه در خدمت او و چند دهه خود را به عنوان یک سختکوش اخبار عکاس و به سرعت به او پیشنهاد یک بلیط اتوبوس از نیویورک برای شرکت در ستاد و مرکز آموزش در اسپرینگفیلد. چت تاخیر برای دو هفته و سپس او سوار اتوبوس برای میانه.

"یک بیست-پلاس-حرفه ای سال در, اخبار کسب و کار" Chet می گوید: دوباره پخش روانی مانع از ترک های قدیمی خود را حرفه ای و پیوستن به نخست. "این سخت بود. آن دشوار بود. آن را تکان دهنده بود. آن را تکان دهنده بود آره. اما من ساخته شده حق انتخاب است."

Chet's rig parked for the day on the morning of March 30 at the Flying J Travel Center in McCammon, Idaho, after an overnight leg. En route from Laredo, Texas, to Hermiston, Oregon, for delivery early the next morning. - CHET GORDON
  • چت GORDON
  • Chet این دکل پارک برای روز در صبح روز 30 مارس در پرواز J سفر مرکز در McCammon آیداهو پس از یک شبانه پا. در مسیر از لاردو, تگزاس به هرمیستن اورگان برای تحویل در اوایل صبح روز بعد.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de