تورس مارتینز قبیله درخواست انتشار تصویری آنها می گویند نشان می دهد خشونت آمیز بازداشت

کریستوفر دامین پالم اسپرینگز آفتاب صحراانتشار: 10:15 PM EDT Jun 9, 2020تورس مارتینز کویر Cahuilla Indians قبیل

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399

تورس مارتینز کویر Cahuilla Indians قبیله ای اعضای شورا درخواست Riverside County Sheriff بخش به انتشار بدن دوربین فیلم دستگیری یکی از اعضای قبیله ای پس از آنها می گویند که او مجروح شد و پس از درگیری با نمایندگان در کوچلا.

معاون رئیس Joseph D. L. Mirelez گفت: خورشید صحرا که قبایل عضو گرت Torro است و نشان داده شده در یک ویدئو منتشر شده در مارس 27 توسط KESQ که اخبار کانال گزارش فرستاده شده توسط یک منبع ناشناس که نشان داد یک مرد برگزار شد پایین زده و سست عنصر توسط چند نماینده.

رودخانه شهرستان کلانتر تایید نشده است Torro است در این ویدئو.

بخش قرار دادن یک آزادی در 27 مه که گفت: نمایندگان اعزام شدند به 51-800 بلوک Cesar Chavez خیابان در 25 مه پس از دریافت گزارش فقط بعد از ساعت 11 صبح از اخلال در صلح در یک کسب و کار در این نزدیکی هست.

این اداره گفت مردی به نام گرت Torro, 35, شد, مقابله با واکنش نمایندگان. نمایندگان با استفاده از زور فیزیکی به بازداشت Torro و او را به یک بیمارستان محلی. هر دو Torro و نمایندگان مورد نیاز مراقبت های پزشکی با توجه به گروه.

کلانتر بخش کاهش یافته و صحرا خورشید درخواست برای بدن فرسوده دوربین فیلم از این حادثه بیان کرد دولت شفافیت قوانین نیاز نیست این فیلم منتشر خواهد شد.

Mirelez نوشت: District 4 سرپرست V. مانوئل پرز صبح روز سه شنبه برای درخواست فیلم به بیرون منتشر احترام برای خانواده و قبیله حاکمیت.

"ما به تازگی یک عضو قبیله ای بازداشت چهار افسر" Mirelez نوشت. "او است که بی خانمان است و مسائل مربوط به سلامت روان. او فیلم برداری گرفتن پانچ و سست عنصر توسط افسران و ما هنوز برای دیدن بدن در بادامک فیلم به عنوان یک قبیله ای ملت است."

Mirelez اضافه شده است که قبیله قبلا یک رابط در بخش کلانتر اما این که فردی بازنشسته است و در عین حال جا به جا شود.

"زمانی که مسائل رخ می دهد در سرزمین های قبیله ای و یا با اعضای ما به عنوان یک کشور مستقل باید چنین رفتار شود و با توجه به دسترسی به یک فرد خاص به صدای نگرانی های ما و دریافت پاسخ به پرسش های ما" Mirelez نوشت. "این چیزی است که باید مطابق با همه ملت ها در شهرستان و دوباره instating قبیله ای رابط و یا تشکیل یک قوی قبیله ای از روابط می تواند یک شروع عالی برای یک کار بهتر ارتباط است."

تورس مارتینز کویر Cahuilla Indians رئیس توماس Tortez جونیور اضافه شده است که بسیاری از میان قبیله ابراز نا امیدی با کلانتر برای ارائه یک رابط به خصوص در این پر بار با تظاهرات در اطراف Coachella Valley فراخوانی برای پایان دادن به خشونت پلیس.

"ما فقط درخواست به دلیل سعی و کوشش" Tortez گفت.

Torro بازداشت شده و چندین بار در طول جلسه روز سه شنبه از شهرستان ریورساید هیئت ناظران هنگامی که یک عضو هیات از پرز دفتر آن را مشاهده کنید برای ثبت. در آن جلسه سرپرستان نیز ارائه شد با اندازه گیری خواستار کلانتر چاد بیانکو و شهرستان مدیر عامل شرکت جورج جانسون به نقد و بررسی بخش سیاست ها و گزارش به هیئت مدیره.

پرز پیشرفته حرکت برای بررسی از بخش های سیاست های, در بخش پس از مشاهده تظاهرات اخیر در Coachella Valley شماری از جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس و خواستار بیشتر مشارکت جامعه در تنظیم سیاست های تنظیم استفاده از زور و تعصب نژادی در پلیس.

بیشتر: بعد از کلانتر می گوید: "سیاست این است که قتل در کشور ما ناظران کاهش به رای در بخش سیاست, نقد و بررسی

بیشتر: پالم اسپرینگز شهردار پیشنهاد مراحل رسیدگی به نژادپرستی در حرکت برخی می گویند که 'دیر'

ناظران کاهش یافته است به رای گیری اما چند اعضای جامعه به نام در به نظر عمومی بخشی از این نشست به صدای حمایت خود را از جمله Indio عضو شورای شهر اسکار Ortiz. اورتیز نیز خواسته هیئت مدیره به منظور تشویق بخش کلانتر به انتشار بدن دوربین فیلم دستگیری به قبیله و به Torro خانواده.

"قبیله درخواست کرده است و از آن انتظار یک پاسخ به" اورتیز گفت.

روبن پرز عضو هیئت امنای دانشکده کویر نیز نامیده می شود برای انتشار این فیلم به قبیله گفت: عضو قبیله ای بود به شدت مورد ضرب و شتم.

یکی دیگر از تماس گیرنده, کریستوفر مارتینز که توصیف خود را به عنوان یک ساکن منطقه 4 نیز نامیده می شود برای انتشار این فیلم از یک مرد بود که "به شدت مورد ضرب و شتم" توسط نمایندگان در همان زمان و محل نشان داده شده در این ویدئو.

Torro بود ذکر شده برای بزه مقاومت در برابر بازداشت و رزرو را بازداشت در جان Benoit مرکز در Indio با توجه به کلانتر سوابق. او پس از منتشر شده است.

آفتاب صحرا خبرنگار کریستوفر دامین را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و عدالت کیفری سیستم. او را می توان در رسید christopher.damien@desertsun.com و یا او در دنبال @chris_a_damien.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب