این Southern California counties هستند با هم متحد شدند و به پیشنهاد جایگزین بازگشایی دستورالعمل

سام متز پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 5:18 PM EDT مارس 15 سال 2020در اواسط ماه آوریل همان روز که رئیس جمهو

توسط NEWSOULS در 27 اردیبهشت 1399

در اواسط ماه آوریل همان روز که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که از قدرت خود برای بازگشایی متحده بود "کل" رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در پاسخ اعلام کالیفرنیا خواهد متحد با واشنگتن و اورگان به شکل یک "کشورهای غربی پیمان."

"سلامت و علم – و نه سیاسی – هدایت خواهد کرد این تصمیم گیری" Newsom و همکار خود فرمانداران نوشت: در آزادی مطبوعات است که جزئیات این طرح به منظور هماهنگی بازگشایی استراتژی.

یک ماه پس از فرمانداران ایالتی غربی پیوست و با هم به انعطاف پذیری خود را از قدرت مقامات شهرستان از جنوب کالیفرنیا که ناراحت هستند با دولت را مرحله به مرحله بازگشایی طرح در تلاش هستند تا چیزی مشابه: پیوستن با هم برای ایجاد یک جایگزین چشم انداز برای بازگشایی. مقامات شهرستان از سراسر منطقه می خواهید looser معیار از کسانی گذاشته شده توسط Newsom و وزارت کالیفرنیا از سلامت عمومی است.

پس از Newsom اعلام کرد که معیارهای خود را مرحله به مرحله بازگشایی طرح سرپرستان V. مانوئل پرز (Riverside County), Greg کاکس (San Diego County) خوب Hagman (سن برناردینو کانتی) و همین واگنر (اورنج کانتی) شروع به ارسال پیامک در هر یک از دیگر و بازی گوشی, برچسب, بحث در مورد چگونگی پیوستن با هم می تواند به تقویت خود دست و نیروی Newsom به میز مذاکره است.

این ائتلاف هنوز در رسمی مرحله با آن دقیق پارامترهای هنوز به تعیین خواهد شد. این گروه در میان 31 استان ها که با Newsom گفت: در اوایل این هفته او مذاکره بازگشایی دستورالعمل. روز دوشنبه چهار شهرستان با ارسال نامه ای مشترک به Newsom درخواست نشست "شناسایی استراتژی برای دستیابی به امن و مناسب و پایدار بازگشایی اقتصاد ما در هماهنگی با دولت" را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

پرز گفت: چند شهرستان ائتلاف به حال بسیاری از چیزهای مشترک با کشورهای غربی شد ، شهرستان مقامات او توضیح داد: می خواهم برای به اشتراک گذاشتن منابع با هم کار کنند برای بازگشایی اقتصاد و گسترش قدرت چانه زنی با مقامات بالاتر.

"ما می خواهیم به نشان می دهد که ما می خواهم به کار با (Newsom) و یک نقشه راه" او گفت:.

سیاستمداران و سه که با هم کار می کرد در دولت و مجلس از سال 2010 تا 2014 — طرح نیست در هجوم دولت های اقتدار مانند مقامات در شهرستان یوبا سیتی. آنها امیدوارند که یک برنامه ایجاد شده توسط یک گروه دو حزبی از سیاستمداران است که نشان دهنده حداقل 28 درصد از کالیفرنیا ایجاد خواهد شد پربارتر و مشترک بحث و گفتگو در مورد بازگشایی دستورالعمل.

به منظور پیشبرد به "مرحله 3" و بازگشایی بیشتر بخش های اقتصاد Newsom طرح نیاز به شهرستانهای رکورد صفر و میر و تنها یک مورد در هر 10000 نفر از ساکنان برای 14 روز. برای بزرگ شهری استان ها مانند آنهایی که آنها نشان دهنده پرز و واگنر هر دو گفت: معیارهای غیر واقعی است.

  • به عنوان روز پنج شهرستان ریورساید تا به حال مورد آزمایش قرار 78,939 افراد برای coronavirus گزارش 5,440 تایید موارد coronavirus و 235 مرگ و میر. شهرستان گزارش شده 86 جدید مرگ و میر و 5.7 موارد جدید هر 10 ، 000 ساکنان بیش از گذشته 14 روز.
  • اورنج کانتی را آزمایش کرده است 61,619 افراد گزارش 3,968 مورد تأیید و 158 مرگ و میر. شهرستان گزارش شده 108 جدید مرگ و میر و 6.2 موارد جدید هر 10 ، 000 ساکنان بیش از گذشته 14 روز.
  • سن برناردینو کانتی را آزمایش کرده است 35,798 افراد گزارش 3,311 مورد تأیید و 150 مرگ و میر. شهرستان گزارش شده 56 جدید مرگ و میر و 5.5 موارد جدید هر 10 ، 000 ساکنان بیش از گذشته 14 روز.
  • سن دیگو شهرستان را آزمایش کرده است 92,095 افراد گزارش 5,391 مورد تأیید و 200 مرگ و میر. شهرستان گزارش شده 86 جدید مرگ و میر و 5.5 موارد جدید هر 10 ، 000 ساکنان بیش از گذشته 14 روز.

Anaylsis: Coronavirus تست سطوح ناکافی برای بازگشایی

بیشتر: San Bernardino County وقفه و استراحت کالیفرنیای جنوبی در coronavirus تست

Riverside County روز سه شنبه تایید یک جایگزین بازگشایی طرح ارسالی به استاندار پیشنهاد شده است که اتخاذ CDC مهار دستورالعمل بازگشایی معیار در محل کالیفرنیا. شهرستان مقامات برجسته آنها مزیت نسبی بیش از همسایگان خود را در رابطه با درصد از جمعیت مورد آزمایش و تخت بیمارستان ظرفیت به عنوان توجیه برای یک swifter بازگشایی.

سن برناردینو کانتی نیز تصویب "آمادگی و بازگشایی طرح" و سان Diego شهرستان را تایید کرده است "کسب و کار ایمنی چارچوب است."

Coronavirus: Riverside County تصویب جایگزین بازگشایی دستورالعمل در تماس تلفنی با فرماندار طرح 'واقعی'

با دیگر شهرستانهای پشت رودخانه از نظر تست پرز گفت که او مطمئن نیست که آیا غیر رسمی جنوب کالیفرنیا بلوک را پیشنهاد می کنیم منطقه ای استاندارد. اما در ارتباطات خود با همسایه مسئولان شهرستان گفت: او را تحت فشار قرار دادند ایده استفاده از CDC دستورالعمل که شامل برگزاری نمایشگاه یک روند رو به پایین در شماره جدید COVID-19 موارد گزارش شده به مدت 14 روز و یک روند رو به پایین در, درصد از ساکنان شهرستان که تست مثبت است.

پرز گفت که او شنیده Hagman — که بازگشت نیست درخواست برای نظر شد رسیدن به لس آنجلس مقامات اما واگنر گفت که لس آنجلس دولت-شکوه مورد کل آن وضعیت کمی متفاوت تر از پرتقال سان برناردینو و یا کنار رودخانه شهرستان است.

در حالی که هر شهرستان دارای نگرانی های مختلف — برای مثال سواحل در اورنج کانتی — واگنر گفت: یک رویکرد منطقه ای است که یک استراتژی برای به دست آوردن مخاطبان با Newsom که هیچ کالیفرنیای جنوبی شهرستان احساس می کند آن را تا به حال به این نقطه است.

"استفاده کاملا رک و پوست کنده خواهد بود که فرماندار میخوام گوش دادن یک کل خیلی بیشتر به راحتی به یک منطقه از برای هر یک از ما به شکایت" واگنر گفت. "وجود دارد قدرت در اعداد است."

واگنر یک جمهوری خواه گفت که او و پرز از حزب دموکرات ممکن است sparred در طول سال خود را در دولت و مجلس, اما آنها توافق بر نیاز به گسترش بحث با Newsom در فرایند تدریجی به بازگشایی جنوب کالیفرنیا.

"Manny Perez و من ممکن است متفاوت در صد موارد مهم در ساکرامنتو اما ما بر چه چیزی بهترین را برای شهروندان ما در اینجا" واگنر گفت. "آن را به مقامات محلی که احتمالا می دانید بهتر از (Newsom) چه خبر است در هر یک از جوامع ما.

"ما فقط در تلاش برای گفتن به فرماندار 'هی یک دقیقه صبر کنید. ما را در اینجا است. ما توجه دارد. ما معتقدم که ما می تواند بخشی از راه حل نیز هست. در عین حال شما باید به تعامل با ما."

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به samuel.metz@desertsun.com و یا در توییتر @metzsam.

2018: سیاسی بیگانگان می خواهید به تقسیم کالیفرنیا در سه اما برخی از آنها شک و تردیدtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de