این است که دستورالعمل های جدید در صورت ماسک برای مبارزه با Covid-19

سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز جمعه اعلام کرد تغییرات به دستورالعمل های آن که باید پوشیدن ماسک در طول Covid-19

توسط NEWSOULS در 18 خرداد 1399

سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز جمعه اعلام کرد تغییرات به دستورالعمل های آن که باید پوشیدن ماسک در طول Covid-19 همه گیر و جایی که آنها باید آن را می پوشند.

جدید راهنمایی توصیه می کند که عموم پوشیدن پارچه ماسک ساخته شده از حداقل سه لایه از پارچه "در حمل و نقل عمومی در مغازه ها یا در دیگر محدود یا محیط های شلوغ." آن را نیز می گوید: مردم بیش از 60 یا با شرایط موجود باید پوشیدن ماسک های پزشکی در مناطق که در آن وجود دارد را به جامعه انتقال coronavirus و فاصله فیزیکی غیر ممکن است که همه کارگران در تنظیمات بالینی باید پوشیدن ماسک های پزشکی در مناطق گسترده انتقال است.

این یک به روز رسانی عمده به آژانس مارس 6 توصیه که گفت: اعضای عموم مردم "تنها نیاز به پوشیدن یک ماسک اگر شما در حال مراقبت از یک فرد با Covid-19" و یا "اگر شما در حال سرفه یا عطسه." و این مهم مشاوره برای کشورها در سراسر جهان در مبارزه با این ویروس به ویژه کسانی که در آمریکای جنوبی و خاورمیانه و آفریقا که در آن نرخ Covid-19 انتقال به نظر می رسد شتاب.

در یک که در کنفرانس مطبوعاتی در ژوئن 3, Michael Ryan, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی و مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت که هنوز هم معتقد است که ماسک را باید در درجه اول استفاده می شود "برای مقاصد منبع کنترل — به عبارت دیگر برای افرادی که ممکن است عفونی کاهش شانس است که آنها را آلوده شخص دیگری است."

و روز جمعه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus ارائه چند کلمه از اخطار به عنوان بخشی از این اطلاعیه: "ماسک همچنین می توانید ایجاد حس کاذب امنیت مردم منجر به غفلت از اقدامات مانند بهداشت دست و فیزیکی فاصله. من نمی توانم بگویم این به وضوح به اندازه کافی: ماسک به تنهایی نمی خواهد از شما محافظت از Covid-19."

اما این تغییرات در نهایت به ارمغان بیاورد که در خط با بسیاری از کشورها در سراسر جهان را ساخته اند که ماسک اجباری در شلوغ فضاهای عمومی از جمله کوبا و فرانسه و کامرون ویتنام و اسلواکی و هندوراس. در حالی که آن را ساخته شده است ماسک مورد نیاز مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) از آوریل 3 پیشنهاد "پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ."

بسیاری از کارشناسان بهداشت و تعجب اند که چرا از آن گرفته شده و این برای کسی که برای به روز رسانی آن ماسک دستورالعمل های داده شده در این تجمع شواهدی وجود دارد که آنها ممکن است مفید باشد و باید از چند جنبه های منفی.

اریک جابجا یک روش تحقیق کارشناس و مدیر موسسه تحقیقات ابتدایی موسسه تماس که تاخیر "مضحک." او می افزاید: "من احترام زیادی برای سازمان بهداشت جهانی — اما آنها ماسک داستان همه اشتباه است و ما باید از دست مردم به دلیل آن است." لارنس Gostin مدیر اونیل موسسه ملی و جهانی سلامت قانون در دانشگاه جورج تاون موافق گفت: "هر کس باید با پوشیدن ماسک."

اینجا چیزی است که تحقیقات نشان می دهد و به همین دلیل کارشناسان فکر می کنم که در حال حاضر تجدید نظر در دستورالعمل های آن.

مردم در صورت ماسک فروشگاه برای گیاهان و گل ها در هنگ کنگ در تاریخ 22 مارس سال 2020 است. در آوریل محققان دانشگاه هنگ کنگ و دانشگاه مریلند دریافتند که ماسک متوقف شد و افراد بیمار از گسترش Covid-19 در هنگ کنگ است.
اسحاق لارنس/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

این که نمی استناد به هر گونه خاص تحقیقات خود را برای تغییر چشمگیر و اشاره کرد که آن را "طراحی و توسعه این هدایت از طریق یک بررسی دقیق از تمام شواهد موجود و مشورت های گسترده با کارشناسان بین المللی و گروه های جامعه مدنی."

اما شده اند وجود دارد تعدادی از مطالعات اخیر که کارشناسان نقطه به نقطه به عنوان بهترین شواهد برای استفاده از ماسک در عموم مردم برای کاهش Covid-19 انتقال است. و تعداد فزاینده ای از پزشکان و دانشمندان و کارشناسان بهداشت عمومی را خواستار شده است برای جهانی پوشش در فضاهای عمومی و شلوغ فضاهای باز.

یک متا-نقد و بررسی منتشر شده در مجله لانست waded از طریق 172 مطالعات در Covid-19 سارس و MERS از 16 کشور و شش قاره است. نویسندگان آن مشخص شد که ماسک — و همچنین فاصله فیزیکی و حفاظت از چشم — کمک به محافظت در برابر Covid-19.

مطالعات بررسی شواهد هر دو در مراقبت های بهداشتی و غیر بهداشتی تنظیمات و سپس تنظیم داده ها به طوری که آنها می تواند به طور مستقیم در مقایسه با. محققان دریافتند که خطر ابتلا به عفونت در هنگام پوشیدن یک ماسک بود که 14 درصد کمتر از اگر شما نمی پوشیدن ماسک, اگر چه N95 ماسک "ممکن است در ارتباط با یک بزرگتر در کاهش خطر" از فولاد یا پارچه ماسک.

دیگر ادبیات بررسی شده اند به عنوان مطلوب است. Paul Hunter, استاد پزشکی در دانشگاه شرق آنجلیا, مستروف یک چنین preprint بررسی در اوایل ماه آوریل. "در پزشکی مبتنی بر شواهد تصادفی-آزمایش های کنترل شده قرار است به ناروا مطالعات مشاهده ای" او می گوید: "و تصادفی-کنترل محاکمه شده اند بسیار منفی بر چهره ماسک در جامعه است." این لانست قطعه اشاره به توجه بیشتر به مطالعات مشاهده ای با فولاد ماسک.

چند اخیر مطالعات مشاهده ای در استفاده از ماسک در این بیماری همه گیر اما پشتیبانی عمومی از ماسک استفاده برای جلوگیری از گسترش Covid-19. یکی از هنگ کنگ به این نتیجه رسیدند "جرم پوشش در جامعه یکی از اقدامات کلیدی است که کنترل انتقال در طول شیوع بیماری در هنگ کنگ و چین است." دیگر به این نتیجه رسیدند که اگر 80 درصد از جمعیت شد و به پوشیدن ماسک تعداد Covid-19 عفونت خواهد رها کردن توسط یک دوازدهم یا حدود 8.3 درصد و بر اساس مشاهدات از چندین کشور آسیایی که در آن ماسک-پوشیدن شایع است.

شده است وجود دارد برخی از بحث بیش از اثر, در خانه, پارچه ماسک و ماسک های جراحی (به خصوص در مقایسه با N95 ماسک که شواهد بیشتری پشت سر آنها) برای عموم مردم. اما یک مقاله اخیر منتشر شده در Annals of Internal Medicine یافت که حتی پارچه ماسک جلوگیری از برخی از ذرات ویروسی از فرار.

اجماع عمومی این است که ماسک ها بهتر است در نگه داشتن ذرات ویروسی از گسترش به دیگران از نگه داشتن شخص دیگری از شما. کاترین Clase نویسنده سرب از Annals of Internal Medicine قطعه و استادیار پزشکی در دانشگاه مک مستر می گوید: یک مطالعه او مورد بررسی یافت و حتی یک لایه پنبه حوله چای آزمایش را در برابر یک ویروس آئروسل کاهش انتقال ویروس توسط 72 درصد است. "یک چیز به یاد داشته باشید," او می گوید: "این است که یک ماسک نیاز ندارد به طور کامل" برای پایین آوردن میانگین تعداد افراد آلوده بودن یک فرد بیمار. "این فقط برای کاهش احتمال انتقال به برخی از درجه است."

ویلیام Schaffner, یک متخصص بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت اشاره می کند که داده های قبلی در ماسک ها و ویروس ها از سارس و MERS بیماری های همه گیر که شامل ویروس ها که نمی شد به عنوان انتقال. "ماسک فکر بودند و سپس به عنوان حفاظت شخصی به عنوان مخالف به جامعه, حفاظت," او گفت: کمک به توضیح دهد که چرا ماسک نبودند به طور گسترده ای به عنوان به خصوص موثر است.

اما با Covid-19 رای از بیماران بدون علامت ممکن است به عنوان بالا به عنوان 40 درصد نیاز به تغییر در تفکر در مورد ماسک های حفاظت از پوشنده لباس برای حفاظت از جامعه است. Clase آمده است که در حالی که پارچه ماسک ممکن است شما را از استنشاق شخص دیگری میکروب "شواهدی وجود دارد که آنها در کاهش آلودگی [از افراد بیمار] از هوا و سطوح قانع کننده و کافی برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری های سیاست خود را در استفاده در این بیماری همه گیر."

Clase می افزاید: "این بیماری همه گیر است که قصد ندارم به خصوص به خوبی. بنابراین این است که احتمالا ارزش به کارگیری در حال حاضر و انجام تحقیقات بیشتر بعد."

یک خانواده پیاده روی با پوشیدن ماسک در مرکز شهر لس آنجلس در تاریخ 22 مارس سال 2020 در طول شیوع کروناویروس.
Apu گومز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

که به طور کلی دقیق بررسی شواهد به عنوان کل جهان بهداشت در توصیه های خود را. این ممکن است توضیح دهد که خود را از تاخیر در معرفی عموم پوشیدن ماسک.

این آژانس استفاده می شود تا حد زیادی به پایه آن تصمیم گیری در اطراف کارشناس مشاوره می گوید شکارچی. "آنها با هم یک گروه و استفاده می کنند این کارشناسان به درایو که دستورالعمل." اما در سال 2007 یک لانست مقاله با انتقاد از آژانس برای زیر پزشکی مبتنی بر شواهد است که اولویت کارآزمایی های کنترل شده تصادفی.

به عنوان یک نتیجه, شکارچی می گوید: "کسی که رفت و از طریق یک تحول بزرگ در آن دستورالعمل شیوه های توسعه. در حال حاضر آن را به پایه توصیه های خود را در systematic reviews" و آن دستورالعمل توسعه کمیته در حال حاضر methodologists.

"من فکر می کنم [تاخیر] نشان دهنده یک اصل کلی اغلب توسط دانشمندان است که به تغییر عمل تا زمانی که شواهد قوی و قطعی" تریش Greenhalgh استاد از مراقبت های اولیه علوم در دانشگاه آکسفورد نوشت: در یک ایمیل ، "در حالی که بسیاری از مردم (از جمله خود من) بر این باورند که در حال حاضر در مورد برخی از دانشمندان که کمیته شده اند در انتظار شواهد اضافی برای تقویت این مورد است."

Greenhalgh استدلال در اوایل ماه آوریل بود که آن زمان به اعمال پیشگیرانه در اصل به همه گیر و پاسخ که باید از پوشیدن ماسک "بر این اساس است که ما باید کمی به از دست دادن و به طور بالقوه چیزی برای به دست آوردن."

اما دیوید Heymann استاد اپیدمیولوژی بیماری های عفونی در لندن دانشکده بهداشت و طب گرمسیری و یک عضو که استراتژیک و ویژگی های مشورتی گروه عفونی و خطرات (گوزن-IH) هیئت مشورتی می گوید: آژانس "بسیار محتاط است تا تنها با استفاده از شواهد هنگامی که ما آن را داشته باشد. ما نمی توانیم هر اقدامات پیشگیرانه اگر ما نمی هر گونه کمک شواهد است."

گوزن-IH خواسته شد تا نگاه به شواهد و در برابر استفاده از ماسک در اوایل ماه مه و وارد یک گزارش برای کسانی که ساخته شده در مارس 25. پیدا کردن "پشتیبانی از ماسک استفاده توسط عموم مردم در جامعه به کاهش خطر عفونت" که در بیانیه ای گفت به بورسی اشاره کرد که در به روز رسانی خود هدایت آنها در زمان گوزن-IH توصیه به در نظر گرفتن.

صخره خط, مدیر بالینی در موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت و عضو دیگری از گوزن-IH می گوید که "بسیار خوب در تلاش برای به دست آوردن مجموعه ای متنوع از نظرات قبل از توصیه." اما او اذعان می کند او نمی داند چرا که بهنگام توصیه های خود را به صورت ماسک راه آن است.

او یکی از بسیاری از کارشناسان بورسی مصاحبه گفت که آن را دشوار است به انجام يک کارآزمايی بالينی تصادفی دو سو کور کنترل شده مطالعه از ماسک استفاده در عموم مردم. به دلیل اخلاق و عملی "بسیاری از اپيدميولوژيک داده ها بر روی تاثیر است, استنباط," او می گوید. این بزرگ یک مشکل عمومی می بیند: "هر دستورالعمل شما را کند ارزیابی خطر و نفع و شما می خواهید برای دریافت به عنوان اطلاعات آنجا که شما می توانید." برای مثال اگر با پوشیدن یک ماسک فراهم می کند یک حس امنیت کاذب و مردم را تشویق به توقف اجتماعی فاصله و سپس عواقب ممکن است ارزش آن. "این یک بی اهمیت تصمیم," او می گوید.

Heymann می گوید که تاخیر در توصیه می آید در بخشی از نیاز به در نظر گرفتن شواهد از سراسر جهان است. "طول می کشد که دیگر به دلیل وجود یک نیاز برای به دست آوردن اجماع جهانی از کارشناسان و اطلاع شش دفاتر منطقه ای."

شکارچی اضافه شده است که دولت-ملت می تواند تصمیم گیری بر اساس سیاست و یا تحصیل حدس بزند. "اما کسی که نمی تواند تصمیم گیری های سیاسی مانند آن. این است که سعی کنید برای رسیدن به اجماع نظر در میان دانشمندان به دلیل نگاه مردم به کسی که برای تصمیم گیری در شواهد سخت هر کجا که ممکن است."

به عنوان Heymann آن را می بیند "که فقط استاندارد طلا. کشورهای بسیاری از موارد پیش رو هستند که بدون نیاز به آنها را به صبر کنید برای کسی که به توصیه."

Topol از سوی دیگر می گوید: بهترین دلیل او می تواند از فکر می کنم برای این که هر کس توصیه نمی پوشیدن ماسک است به دلیل نگرانی بیش از یک کمبود جهانی ماسک به خصوص در ایالات متحده است. شاید او می گوید: "آنها نمی خواهند به ماسک maldistributed به دلیل نیاز مبرم و عدم استفاده از PPE برای پرسنل بهداشت و درمان."

اما او می افزاید: "این دلیل نیست که می گویند شما نمی نیاز به ماسک — این دلیل است که می گویند ما به شدت نیاز به ماسک."

این است که تحت بسیاری از بررسی دقیق از زمان شروع این بیماری همه گیر. و آن را به تازگی بدتر: در پایان ماه مه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ما را بیرون بکشد که در مجموع به طور بالقوه خروج بخش قابل توجهی از آژانس کمک های مالی.

اما کسی که تنها نیست در حال آهسته به نشان می دهد استفاده از ماسک. کشورهایی مانند ونزوئلا ساخته شده ماسک اجباری در 14 مارس و جمهوری چک ساخته شده است به حرکت در مارس 18. اما ما CDC همچنین در اصل توصیه می شود در برابر ماسک برای عموم تنها تغییر آن هدایت به جهانی پوشش در آوریل 3.

ریچارد Besser رئیس بنياد رابرت وود جانسون و اقدام سابق مدیر CDC توضیح می دهد که در مواقع اضطراری کارشناسان را به نگاه جدید اطلاعات و ارزیابی تصمیم گیری. او چراغ اضطراری برنامه ریزی و پاسخ در CDC برای چهار سال و می گوید: "زمانی که هدایت رفت تا آن را همیشه موقت. در اوایل آنچه شما نمی دانید که همیشه بیش از آنچه شما می دانید و به شما اطلاعات بیشتر شما را از تغییرات."

گاهی اوقات این تغییرات جزئی هستند و گاهی اوقات به عنوان در مورد CDC ماسک هدایت آنها قابل توجه است. "به منظور برای این حس را به شما نیاز به چیزی است که ما در حال حاضر فاقد: ارتباط مستقیم," Besser می گوید. "است که ارزش به خاطر آن بوجود می آید و اعتماد در تنظیمات بحران که در آن وجود دارد چیزهایی که مردم باید برای حفاظت از سلامت خود. آنها احتمال بیشتری برای انجام آنها را اگر آنها اعتماد كند."

بر خلاف CDC است که صریحا انتقاد خود را برای عدم جلسات مطبوعاتی این است که هنوز برگزاری روزانه کنفرانس تلفنی در طول بیماری همه گیر.

"این است که CDC است به دور از کامل و ناقص است در بسیاری از راه های می گوید:" Gostin های جورج تاون بهداشت عمومی کارشناس حقوقی. "کار داشتن با کسی که 30 سال می توانم بگویم آنها می توان maddeningly اداری و بی توجه. اما جهان نیاز دارد که به آن نیاز دارد و آن را در حال حاضر بیش از همیشه است."

لوئیس Parshley آزاد روزنامه نگار و 2019-2020 Snedden صندلی روزنامه نگاری در دانشگاه آلاسکا فیربنکس. دنبال او Covid-19 گزارش در توییتر @loisparshley.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب