کاخ سفید را توضیح برای یک گاز اشک آور حمله معترضان مسالمت آمیز را اضافه کنید

فقط چند دقیقه قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده بود به سخنرانی در کاخ سفید به باغ

توسط NEWSOULS در 13 خرداد 1399

فقط چند دقیقه قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده بود به سخنرانی در کاخ سفید به باغ گل رز در مورد ضد خشونت پلیس تظاهرات مأموران اجرای قانون در خارج از کاخ سفید راه اندازی شد گاز اشک آور در صدها نفر از معترضان مسالمت آمیز جمع آوری شده در کشور همسایه لافایت مربع است.

آن را به تولید یک صحنه تکان دهنده از مقامات فدرال تیراندازی سلاح های ممنوع از جنگ در آمریکایی است. جمعیت پراکنده اجازه می دهد سرویس مخفی گارد ملی و پارک پرسنل پلیس برای ایجاد یک مسیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم خود را به بازدید از نزدیکی یک کلیسا بعد از آدرس خود را.

که منجر به گمانه زنی های گسترده که مغلوب ساختن پیشی جستن و یا شخص دیگری در کاخ سفید دستور داده بود از گاز اشک آور حمله صرفا به تهمت عکس op او می خواست با تیم خود را در سنت جان اسقفی کلیسا اخیر باعث célèbre میان حق و پس از آن زیرزمین بود تا حدی سوخته در جریان ناآرامی ها در شب یکشنبه.

همه از این به نظر می رسید سورئال و عمیقا نگران کننده اگر درست. آیا کاخ سفید عمد را به اتهام شلیک به شهروندان آمریکایی با گاز اشک آور تنها به نفع تهمت?

بنابراین من پرسید: کاخ سفید از طریق ایمیل یک سوال ساده است: "آیا [شما] می دانیم که به منظور روشن شدن جمعیت در میدان لافایت با گاز اشک آور?"

در اینجا پاسخ از جاد Deere یک سخنگوی کاخ سفید: "محیط گسترش یافت برای کمک به اجرای 7:00 pm مقررات منع رفت و آمد در همان منطقه ای که در آن تظاهر کنندگان اقدام به رایت کردن یکی از کشور ما اکثر کلیساهای تاریخی شب قبل از. معترضان داده شد سه هشدارهای آمریکا پارک پلیس."

این توضیح است که مظنون به چند دلیل — مهم ترین این است که اگر چه DC شهردار Bowser خود دستور داده بود یک حکومت نظامی برای DC شروع 7 ساعت, تصویری از حادثه به وضوح نشان می دهد که اجرای قانون شلیک گاز اشک آور به خوبی قبل از آن.

دوم این بیانیه قابل توجه نیست آدرس واقعی من سوال بود که "که به منظور روشن شدن جمعیت در میدان لافایت با گاز اشک آور?"

و سوم این بیانیه به صراحت اشاره کلیسا که به نظر می رسد به سیگنال است که هدف از تمام مصیبت شد به مغلوب ساختن پیشی جستن به سنت جان بدون توجه به آنچه.

من به دنبال تا با نوآوری های اپل در یک ایمیل درخواست دو اشاره کرد و به پرسش: "1) گاز اشک آور به ضرب گلوله کشته شد و قبل از 7pm. لازم برای راه اندازی ؟ " و (دوباره), "2) دستور داد که گاز اشک آور راه اندازی؟"

"شما باید به من بیانیه" او پاسخ داد. "من چیزی بیشتر برای به اشتراک گذاشتن."

اجازه دهید به روشنی در مورد آنچه به این معنی: کاخ سفید است که به صراحت نمی توان انکار کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن و یا یکی دیگر از مقامات دولت greenlit گاز اشک آور حمله و بدون هیچ توضیح روشنی چرا کسی فکر می کرد با استفاده از گاز اشک آور صلح و معترضان بود موجه فقط تا رئیس جمهور می تواند یک عکس op.

در زمانی که شهروندان در سراسر کشور در حال سرازیر شدن به خیابان ها توسط هزاران نفر به تقاضای پاسخگویی به صورت بدون کنترل خشونت پلیس, کاخ سفید — شاید حتی خود رئيس جمهور — به نظر می رسد را ساخته اند یک تصمیم آگاهانه برای پاسخ به یکی از کسانی که (به طور کامل صلح آمیز) تظاهرات با بیشتر بدون کنترل خشونت پلیس.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب