آسیب پذیری قرنطینه زوم باشگاه کتاب

به انجمن خوش آمدید Vox هفتگی کتاب لینک خلاصه یک انتخاب سرپرستی از اینترنت بهترین و نوشتن کتاب و موضوعات مرتبط.

توسط NEWSOULS در 10 خرداد 1399

به انجمن خوش آمدید Vox هفتگی کتاب لینک خلاصه یک انتخاب سرپرستی از اینترنت بهترین و نوشتن کتاب و موضوعات مرتبط.

این بوده است که بسیار دشوار است در هفته است. من بسیار متاسفم که ما در حال زندگی در یک کشور که در آن ما باید برای مقابله با پلیس کشتار مردم سیاه و سفید در حالی که ما نیز همه تلاش برای مقابله با یک بیماری همه گیر. این همه بسیار زیادی است.

کتاب می تواند کمک کند که زمان بسیار زیادی است. آنها می تواند کمک به ما استراحت به طوری که زمانی که ما بازگشت به برخورد با بقیه جهان ما بهتر آماده شده است. آنها همچنین می توانید آموزش ما و تغذیه ذهن ما است که به ما کمک خواهد کرد راه رفتن را از طریق جهان بیشتر متفکرانه. و به این ترتیب برای کمک به ما در خواندن قاب از ذهن در اینجا بهترین آنلاین نوشتن کتاب و موضوعات مرتبط با این هفته از 24 مه سال 2020 است.

وجود دارد بسیار آسیب پذیری بر روی صفحه نمایش در این ویدئو کنفرانس. اما این چیزی است که خواندن با هم است عمیقا آسیب پذیر عمل می کنند. برای ضبط آنچه شما را دوست دارم (و یا عشق نیست) در مورد یک کتاب, شما باید به طور هماهنگ به خود درونی — راه مجموعه ای از کلمات شما بازدید — و سپس شما آن را به دیگران هرگز مطمئن شوید که اگر این احساسات را به اشتراک گذاشته و یا سیلی به دور است.

خاص fanfic جهان است که باعث قابیل-الیس اختلاف پدید آمده حدود یک دهه پیش زمانی که جانبازان از CW درام "فوقالعاده" شروع به نوشتن داستان در آن دو منجر بازیگران عاشقان. یکی خواهد بود غالب آلفا نر. مرد دیگر خواهد بود feminized امگا اغلب با قابلیت تبدیل آغشته — یک استعاره شناخته شده به عنوان MPreg. سگ و سپس تفاله های جنسی مسائل رو در مخلوط.

فرض شد wildly محبوب و استعارههای شد و به سرعت در حال اتخاذ شده توسط نویسندگان در دیگر fandoms از جمله ان بی سی "هانیبال" و ام تی وی را "Teen Wolf." آلاینده بدن از کار است که به دنبال به عنوان Omegaverse با قوانین خاص خود را دارد, طرح, عناصر و اصطلاحات.

  • در مصاحبه با مجله جودی Blume مصاحبه Curtis Sittenfeld در مورد کتاب جدید خود Rodham. این جای تعجب مناسب کامل از آنجا که بخشی از این رسوایی بزرگ در مورد Rodham است که آن را حاوی صریح جنسی بین هیلاری و بیل که البته یک انتخاب جودی Blume دارای نظرات:

SITTENFELD: باید بگویم واقعا و واقعا همه چیز را من می دانم که در مورد نوشتن در مورد فیلم گرفتم از جودی Blume. واقعا.... این در واقع جذاب به من به گوش شما می گویند: "ما هر دو در مورد نوشتن و این هیچ معامله بزرگ است." به همین دلیل است که آن را مانند یک معامله بزرگ به افراد دیگر ؟ آیا شما احساس می کنید مانند شما صرف مقدار زیادی از زمان در پاسخ به این سوال که چرا شما شامل ،

BLUME: شاید طولانی در پیش است. با برای همیشه لطفا برای [1975] و یا حتی مارگارت [شما وجود دارد و خدا آن را به من مارگارت?, 1970]. مارگارت استفاده می شود ممنوع است.

SITTENFELD: در آینده هر زمان که کسی می پرسد: من می خواهم به مانند "به عنوان جودی گفت: این هیچ معامله بزرگ است."

نویسندگان باید با هم متحد شده به اهرم در حال حاضر قدرتمند برای سیستم عامل کتابفروشی مانند Instagram است که خانه را به تعداد زیادی کتاب اثرگذارندهها با بالا پیرو شمارش. "Instagram است که اساسا یک بازار کک با رابطه و تناسب اندام راهنمایی و نیازی بالند," Arceneaux گفت: "اما آن را به فروش می رساند بسیاری از کتاب است."

  • سارا جکسون از نیویورک McNally-Jackson کتابفروشی ها می نویسد: در این زمان است که بزرگترین تهدید برای کسب و کار خود را نمی stay-at-home سفارشات. این فراری اجاره:

هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم این نقض همه چیز ما فکر می کنم ما در مورد بازار آزاد. از سال 2007 تا سال 2017 خالی فضای خرده فروشی تقریبا دو برابر شده با توجه به گزارش شهر نیویورک حسابرسی ، منطق را تعیین می کند که اجاره خواهد drop — اگر هیچ کس می خواهد فضایی خود را نمی خواهد شما پایین تر اجاره ؟ اما در واقع در منهتن, خرده فروشی, اجاره افزایش 22 درصد در آن دوره با توجه به گزارش.

بخشی از آنچه می سازد تنش در اول شخص جمع داستان است که خواننده واقعا نمی تواند اعتماد به راویان آن را ذاتا مضطرب چشم انداز. مشترک دام در این داستان رخ می دهد که نویسنده سازه "ما" به عنوان یک ناشناختنی مي گوی. با ساخت آنها ناشناس آنها تبرئه آنها از مسئولیت. داستان کشش روایت "ما" شکل راویان به عنوان آنها را از هر گونه دیگر ، آنها در تعامل با محدودیت از آنچه این گروه می تواند انجام دهد و می دانم.

آیا سرمایه گذاری چین حاکی بیشتر خود سانسور است ؟ افراد مشغول به کار در این فیلم کسب و کار را به شما بگویم آن را قطعا دارد. چینی پول آب گرفتگی هالیوود آورده و برخی قابل مشاهده تغییرات خاص — فیلم های چینی از قهرمانان و تنظیمات کمتری در گفت و گو صحنه های سنگین و شاید مهمتر از همه کمتر انتقاد از چین است. نویسندگان و تولید کنندگان گاهی اوقات ساخته شده و به امضای موافقت نامه نه برای بی اعتبار کردن دولت چین حتی بخش خصوصی است. NBA بیش از حد تا به حال به راه رفتن در یک خط خوب برای کسب و کار امن با چین است.

من شده فکر کردن زیادی در مورد عجیب و غریب سفر کتاب انگلیسی, نویسندگان تولید شده در این دهه بین دو جنگ جهانی. زمان تحول جدی و اختلال در سفر—یک شکست کامل از آنچه تا به حال بوده است روایت از سفر. بزرگ نوشتن سفر از آن دوران کتاب مانند D. H. Lawrence است دریا و ساردینیا, گراهام گرین در سفر بدون نقشهو یا ربکا وست را سیاه و سفید بره و خاکستری شاهینشروع به کشف اشکال جدید. از برنامه های سفر, سفر به ایتالیا و یا آفریقا و یا بالکان بودند شبیه به نسل قبلی' اما نویسندگان شروع به استفاده از تکنیک های مدرن با اقتباس از داستان و شعر: تکه تکه شدن, کولاژ, مجاورت, گفت و گو محور ،

این رمان شبیه اجرای بیش از آموزش. اگر نویسنده یک بار خدا ایجاد انجمن که بیش از او تا به حال در مجموع کنترل خواننده به غصب این موقعیت است. تحت شرایط محبوب اجتماعی-رسانه-inflected انتقاد او در حال حاضر قاضی و هیئت منصفه بررسی آثار سیاسی آنها محتوا و ارزیابی اخلاقی خوبی از این نویسنده در این فرآیند است. این رمان که منجر به از ویژگی های نویسندگان که به طور افراطی خود آگاهانه در مورد هر چیزی که آنها صرف تمام وقت خود را انجام می دهند و آنچه که می گوید در مورد ماهیت روح خود را.


و در اینجا در هفته کتاب در Vox:

خواندن مبارک!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب