ما را رها کرده است پناهجویان در مکزیک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و صرف سه سال گذشته به دنبال سیاست هایی که به طور موثر به خاموش کرد

توسط NEWSOULS در 25 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و صرف سه سال گذشته به دنبال سیاست هایی که به طور موثر به خاموش کردن سیستم پناهندگی در مرز جنوبی ایالات متحده آمریکا است. پس از coronavirus ضربه او را که دید به ثمر.

در میان همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بسته شده است مرز آمریکا و مکزیک به اجرا گذاشته شد و یک اخراج منظور به سرعت به نوبه خود به دور مهاجران در مرز و به تعویق افتاد همه مهاجرت جلسات دادگاه برای مهاجران که در حال انتظار در مکزیک برای تصمیم گیری در برنامه های کاربردی پناهندگی در ایالات متحده است. مرز محدودیت تمدید شده است به طور نامحدود تا زمانی که مقامات تصمیم می گیرید که مهاجرت دیگر به شمار خطر بهداشت عمومی به آمریکایی نیویورک تایمز در گزارش روز شنبه. کسانی که اقدامات همراه با محدودیت های پناهجویان که در حال حاضر در محل به ارمغان آورده اند سیستم پناهندگی به متوقف مجازی.

از فوریه سال 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مرز سیاست های مهاجران مجبور به صبر در مکزیک برای ماه در یک زمان. ما گمرک و حفاظت مرزی مقامات شده اند محدود کردن تعداد متقاضیان پناهندگی آنها روند در بنادر از ورود هر روز ساخت مهاجران صبر در مکزیک خود را به نوبه خود. حتی پس از مهاجران در حال پردازش آنها به سرعت خود را به مکزیک تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت "باقی می ماند در مکزیک" سیاست رسما شناخته شده به عنوان مهاجر حفاظت پروتکل (MPP).

بیش از 60,000 مهاجران فرستاده شده اند به انتظار تصمیم گیری های خود به ما پناهندگی برنامه های کاربردی. هزاران نفر از آنها شده اند و زندگی را برای ماه ها در موقت encampments که در آن آنها تکیه داوطلبان برای نیازهای اساسی هستند هدفمند توسط باندهای جنایتکار و باید کمی به معنی مقابله با عمده بهداشت عمومی بحران.

موقت مهاجر کمپ در سیوداد خوارز, مکزیک, در تاریخ 19 دسامبر 2019. بیش از 1000 مهاجران مکزیکی به حال شده است در انتظار سال, برخی از ماه ها برای یک شانس برای فایل برای پناهندگی در ایالات متحده است.
پل Ratje/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در حال حاضر برگ برنده سیاست های محدود کردن دسترسی خود را به ایمنی در ایالات متحده و حتی بیشتر و خطر افشای آنها به این ویروس در شرایط که در آن این مشکل به فاصله اجتماعی از جمله مهاجر پناهگاه و غیر رسمی encampments. برخی از مهاجران در حال حاضر آزمایش مثبت برای Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس: در آوریل 20, دولت مکزیک گزارش شده 16 مورد در میان مهاجران در ایالت شمالی, Tamaulipas.

با استناد به قانون فدرال اجازه می دهد مقامات مهاجرت به نوبه خود به دور از مردم که ممکن است در برخواهد داشت خطر گسترش بیماری های مسری ما گمرک و حفاظت مرزی اجرا کرده است جدید اورژانس پروتکل به سرعت ارسال مهاجران به مکزیک بازگشت. مهاجران از مکزیک و گواتمالا و السالوادور و هندوراس در حال پردازش در این زمینه به جای درون ما ایستگاه های گشت مرزی و بسیار به عنوان یک دکتر در حال ارسال به مکزیک در سال به طور متوسط 96 دقیقه تگزاس تریبیون گزارش داد. برخی از 20,000 مهاجران فرستاده شده اند بازگشت به مکزیک تحت سیستم جدید با توجه به واشنگتن پست.

یک بیماری همه گیر نیاز دولت به اقدامات شدید برای حفاظت از بهداشت عمومی و به حداقل رساندن خطر ابتلا به عفونت از جمله محدود کردن سفر و حرکت آزاد است. اما که نمی شود تغییر ما تعهد قوانین بین المللی حقوق بشر برای ادامه پذیرش متقاضیان پناهندگی. مغلوب ساختن پیشی جستن به وجود آورده توقف پناهندگی پردازش در مرز آمریکا و مکزیک — و در انجام این کار برخورد یک ضربه مرگ را به یک سیستم او را از مدتها تلاش برای از بین بردن.

سازمان ملل متحد ادعا می کند که ما غیرقانونی محروم کردن مردم از حق خود برای درخواست پناهندگی و ارتکاب "اجبار" — به زور بازگشت آنها را به یک محل که در آن آنها خواهد شد و در صورت آزار و اذیت دوباره در نقض قوانین بین المللی حقوق بشر.

"ما نگران هستیم سریع و منظم اخراج افراد از جمله پناهجویان از ما" Sibylla Brodzinsky یک سخنگوی کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان (UNCHR) گفت: Vox. "بدیهی است که یک بیماری همه گیر از این طبیعت حکم اقدامات فوق العاده در مرزهای اما اخراج متقاضیان پناهندگی که اساسا در نتیجه اجبار نباید میان آن اقدامات است."

با وجود این موانع جدید بسیاری از متقاضیان پناهندگی در مکزیک زندگی می کنند هنوز هم در انتظار نوبت خود را به پردازش در بنادر از ورود و مهاجرت جلسات دادگاه در طول بیماری همه گیر.

در سراسر تیجوانا نگلس و سن لوئیس ریو کلرادو — سه تا از بزرگترین بنادر از ورود در مرز جنوبی — نزدیک به 12000 پناهجویان شد و در waitlist برای پردازش از نوامبر ترین ماه اخیر که داده ها در دسترس است در دادگاه براده. کسانی که در حال حاضر پردازش شده از طریق باقی می ماند در مکزیک برنامه و در عین حال می خواهد که به صبر طولانی برای تصمیم گیری در برنامه های کاربردی پناهندگی به این دلیل که دولت به تعویق افتاد و تمام دادگاه تاریخ قبل از مارس 22.

تنها برخی از آنها شده است به اندازه کافی خوش شانس برای پیدا کردن مسکن در پناهگاه هتل یا اتاق برای اجاره. فضا در پناهگاه در حال حاضر محدود است اما از آنجا که این بیماری همه گیر ضربه مکزیک, بسیاری از را متوقف کرده اند در تازه واردان و یا کاملا تعطیل. کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل شده است در تلاش برای کمک به آنها باز بماند با راه اندازی شستن دست ها-ایستگاه های انزوا و مناطق در مورد کسی که تست مثبت برای Covid-19, Brodzinsky گفت.

کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل نیز ارائه شده است پناهجویان با پول نقد مبتنی بر کمک به جبران درآمد از دست رفته به علت همه گیر مربوط به سلول سفارشات که منجر به تعطیلی کسب و کار و furloughs. آن را می دهد آنها را به آزادی مالی به اجاره یک آپارتمان به جای اقامت در یک پناهگاه که کمک می کند تا جلوگیری از ازدحام بیش از حد.

برای هزاران نفر دیگر تنها رنگارنگ چادر و برزنت ایستاده بین آنها و عناصر. در ماتاموروس یک شهرستان در حدود 500 ، 000 نفر در سراسر مرز از Brownsville, Texas حدود 2000 نفر از مهاجران را به چادر encampments همراه ریو گرانده — پس از نزدیک به مرز ایالات متحده که آنها می تواند نشان دهد تا در بندر برای پردازش هر زمان که نام آنها نامیده می شود.

Jodi Goodwin, وکیل مهاجرت است که به نمایندگی از مهاجران در ماتاموروس اردوگاه گفت که هیچ کس اجازه داده شده برای عبور از مرز میان همه گیر و حتی افرادی که نیاز به توجه پزشکی و افرادی که دارای شرایط بهداشتی است که قرار دادن آنها در معرض خطر عوارض ناشی از ویروس است. حتی بسیاری از مهاجران را انتخاب کرده اند به ادامه صبر در مکزیک است. شده اند وجود دارد تعداد کمی از افرادی که در بازگشت به کشورهای خود به طور داوطلبانه اما برای بسیاری از رفتن به معنی به خطر انداختن زندگی خود را.

اکثریت قریب به اتفاق آنها را از گواتمالا, هندوراس و ال سالوادور جمعی شناخته شده به عنوان مرکزی امریکا "شمالی مثلث" که در آن جرم و جنایت شایع خشونت و فساد را هدایت می کرده است صدها نفر از هزاران نفر برای فرار در سال های اخیر است. در این کشورها مهاجران معمولا سرقت ربایی برای باج گیری یا تجاوز و شکنجه و کشته شدند.

"90 درصد از مردم ما به عنوان درمان در بیماران افرادی هستند که در حال فرار دقیق همان نوع از خشونت به عنوان داعش" گفت: هلن پری, مدیر اجرایی واکنش جهانی به مدیریت مراقبت های بهداشتی غیر انتفاعی اداره خدمات در ماتاموروس اردوگاه. "اگر این گزینه شما اینجا اقامت و زندگی در چادر خود را تا زمانی که شما خسته از همه, امید, یا شما به خانه بروید و سر خود را قطع — واقعیت این است که آنها نمی خواهند به ترک."

پناهجویان نیز ممکن است گزینه درخواست پناهندگی در مکزیک را متوقف دریافت و پردازش برنامه های کاربردی و نه بسته خود را در مرز جنوبی در طول بیماری همه گیر. اما دولت مکزیک نیز در ادامه به بازداشت پناهجویان البته در اعداد کوچکتر به تشویق اجتماعی فاصله. شده اند وجود دارد تعدادی از تظاهرات بیش از شرایط تنگ و داخل مکزیک مراکز بازداشت در هفته های اخیر از جمله در یک مرکز در Tenosique که در آن یک گواتمالا پناهجو کشته در آتش سوزی در 31 مارس است.

Brodzinsky گفت: کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل کمک کرده است تسهیل انتشار حدود 300 پناهجویان از مراکز بازداشت در سراسر مکزیک پس از همه گیر آمار کمک به محل آنها را در پناهگاه و یا پیدا کردن آنها را در جاهای دیگر زندگی می کنند. این سازمان انجام شده است این نوع کار برای سال, اما آن را ramped تا تلاش خود را در پاسخ به رویدادهای جاری.

بسیاری از پناهجویان ساکن در شهرهای مرزی در امتداد مرز آمریکا و مکزیک وابسته به آمریکا داوطلبان برای نیازهای اساسی و خدمات است. اما اکثر سازمان های غیر انتفاعی و غیر دولتی است که به طور منظم عبور از مرز به کار در مهاجر اردوگاه در ماتاموروس را متوقف کرده اند در آینده با توجه به همه گیر. واکنش جهانی به مدیریت و پزشکان بدون مرز و یک منبع محلی مرکز در ماتاموروس تنها گروه عمده با حضور در زمین پری گفت.

برخی از گروه ها نگران بودند که آنها را تبدیل به یک "حصبه مریم" حمل coronavirus به پرجمعیت اردوگاه که در آن آن را به سرعت گسترش یافته است. و گودوین که قبلا عبور از مرز تقریبا هر روز به ملاقات با مهاجران در این اردوگاه گفت: او متوقف به انجام به طوری که از 15 مارس چرا که او دارای یک ضعف سيستم ايمنی کودک او می تواند خطر آلوده.

اما برای گروه هایی که ارائه خدمات ضروری از جمله بهداشت آب و غذا و امنیت — داوطلبان فقط باید به اقدامات احتیاطی اضافی از جمله پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را به طور منظم و ماندن در خانه اگر آنها بیمار است.

اگر مهاجران در اردوگاه شروع به برگزاری نمایشگاه علائم Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus غیر انتفاعی اولین حکومت آنفلوانزا و عفونت استرپی و سپس آنها را منزوی در منطقه حصار با یک حمام جداگانه در جنوب این اردوگاه. همانطور که در آوریل 17, پری گفت: آنها را به حال 17 بيمار بالینی در مورد علائم Covid-19 — اما این دولت است که تعیین می شود که تست فقط تست شده چهار تا کنون. یکی تست کنه به منفی اما آنها هنوز هم در حال انتظار برای نتایج دیگر.

مکزیک مهاجرت مقامات با توجه به محدود کردن دسترسی به اردوگاه و راه اندازی غربالگری مناطق پری گفت. این سازمان های غیر انتفاعی هنوز هم بر روی زمین نیز مشغول به کار در آموزش مهاجران زندگی در جامعه گسترده تر در مورد چگونه آنها می تواند سرعت گسترش ویروس با جدا کردن خود را در خانه های خود.

اما با وجود این اقدامات پیشگیرانه مهاجران هنوز هم می ترسم که این بیماری همه گیر خواهد rip از طریق اردوگاه و که آنها نمی خواهد که منابع پزشکی به تحمل آن است.

بیمارستان های عمومی در ماتاموروس که قبلا مهاجران را به دنبال مراقبت های پزشکی است که بسته به هر کسی که زندگی را تهدید کند از جمله زنان باردار پری گفت. دروازه قفل شده و اگر بیمار می خواهد دیده می شود, آنها مجبور به صبر کردن برای یک کارمند به اجازه دهید آنها را در. در همین حال بیمارستان های خصوصی در ماتاموروس نیز بسته به هر کسی که دارای علائم Covid-19.

"ساکنان در کمپ آگاه هستند از آنچه در جریان است در سراسر جهان و آنها نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد به آنها را نه فقط با مورد خود بلکه آنچه که اتفاق می افتد به آنها را اگر آنها مریض" پری گفت. "ما به آنها یادآوری کنیم که ما در حال رفتن به رها کردن آنها را."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب